homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90-128


#2414 2013-03-26 23:11:27

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

kamit par trebuie,kamit,eu astept...noapte buna si zi usoara maine! puss


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 



#2415 2013-03-26 23:36:33

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

buna seara puss
intru rar si nu scriu,nu stiu de ce pentru ca nu mai am starea necesare de a scrie ca inainte aici,paradoxal nu? inainte nu puteam sta fara sa palavragesc intr-una pe aici..dar acum nu mai simt ce simteam candva(nici eu nu stiu de ce nu mai am tragerea acea de inima)intradevar am avut o perioada destul de aglomerata si de dificila in  ultimul timp poate si asta e unu din motive ... dar de citit va citesc ,pentru ca imi pasa sincer de fetele de aici si tin mult la ele
nu comentez discutiile de azi pentru ca nu imi vad rostul in ele
am citit mesajul soniei mi-au dat lacrimile ,soni puss te imbratisez cu mare mare drag si iti multumesc pentru acel mesaj stiu ca a fost din inima teiubesc
felicitari pentru nepotel sa fie sanatos si fericit si te pun in rugaciunile mele ca si pe celelalte fete ca visul tau sa devina curand realitate
mika teiubesc la multi ani fericiti draga mea,sanatete si multe bucurii si sper ca golul tau sa se umple cat mai repede rugaciune
va puss pe toate si sper ca visele sa devina realitate pentru noi toate cat mai repede
seara placuta sa aveti puss


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#2416 2013-03-26 23:36:59

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

puss am revenit șie u

Soni, eu știu ce vrei să spui, dar poate că uneori ai aspirații un pic prea mari de la cei din jur. Din păcate nu reușim toate să fim aici mereu așa cum au reușit Angeluș și Amalia, și alte fete. Și normal că fiecare ?și folosește timpul așa cum crede cel mai bine de cuviință. Nici nu e rău ceea ce ?ți dorești, doar că uneori exprimarea e prea dură...sună așa, chiar dacă intenția și mesajul pe care dorești să ?l transmiți nu e cel ce reiese din ce ai scris. Nu putem fi toate la fel, din păcate... Ce i-ai scris la final Tiei a sunat exact ca și cum s-ar fi văzut cu sacii ?n căruță și pa,pa..ceea ce chiar nu e cazul. Știu că nu asta ai vrut să spui, dar impulsivitatea  e poate un minus al  multor dintre noi. mUlțumesc pentru ce ai scris mai sus.


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#2417 2013-03-26 23:40:13

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

ales multumesc kram sper sa fie bine si pt noi!

stormulache puss da,cred ca am aspiratii prea mari pt cei din jur...da,aici ai dreptate...cred ca e mai bine sa stau deoparte.cine sunt eu sa dau sfaturi?

noapte buna.

L.E aaa,stormulache,ceea ce i-am scris lu tya nu a fost despre sacii in caruta,ci despre faptul ca aici suntem cateva care asteptam de ani si mai stim cate ceva in plus...atat.

Ultima oara a fost editat de sonia30 (2013-03-26 23:42:13)


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#2418 2013-03-27 00:08:27

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

Soni, eu știu ce ai spus, dar așa a sunat, chiar dacă tu nu asta ai vrut să spui...și nu o zic ca un reproș, ci pentru că ?mi ești dragă și data viitoare sigur te vei face mai bine ?nțeleasă. wink


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2419 2013-03-27 08:07:35

AmaliaRaluca1985
Hero member
Inregistrat: 2011-06-28
Mesaje: 2634

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

bună dimineața doamnele mele!
soni m-am g?ndit la tot ce ai scris. tu ești un om bun, ești un om care atunci c?nd se implică ?n ceva o face cu trup și suflet. dar ?ncercat!și sensibil!și dureros de trist! din tot ce spunem noi aici aș vrea din inimă să ?nțelegi că ținem enorm la tine. iar mesajul transmis aseară....a fost mai mult dec?t o simplă postare pe un forum public, care printre altele are și secțiunea dureroasă de aspirantă la ceva ce trebuie să fie at?t de normal și de natural.
ales puss
loth puss
aici eu am ?nvățat at?tea despre viață, nici n-aveți idee.am ?nvățat de la voi. eu sunt genul de om care mă exteriorizez foarte ușor prin scris, poate dacă ne-am cunoaște și am vb fața ?n față nu aș fi cababilă să vă zic toate astea.
cu toate astea, eu ?ncă sper că stă ?n picioare propunerea Soniei de a ne ?nt?lni. undeva la munte. și dacă vreță serios și voi treaba asta, pot să mă ocup personal.
eu m-am simțit tare prost față de voi că nu am mai reușit să stau cum stăteam ?nainte aici. sper să reușesc să-mi țin promisiunea și măcar o gură de cafea să o beau cu voi.


un pui de om a facut sa pluteasca de fericire o mama si un tata. Bine ai venit in viata noastra, fetita draga!
Si-ai sa cresti mare, si-ai sa inveti despre luna, despre prieteni si despre viata. O, de-ai ramane asa mica si fericita, gangurind catre mine cu ochi mari si calzi...

Ana, Îngeraș drag!

Offline

 

#2420 2013-03-27 08:16:22

Alluna
Full member
De la: Braila, Romania
Inregistrat: 2012-08-04
Mesaje: 449

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

Buna dimi! mornincoffee
Soni drag, tu te afli printre persoanele care atunci cand va ramane insarcinata voi sarbatori de-a dreptul si ma voi imbata de fericire! ti-o spun cu mana pe inima... ma rog pentru fericirea ta, ma doare durerea ta, chiar daca suna putin exagerat. Sa iti dea Dumnezeu minunea ta!


Nu-ti fie frica de ziua de maine, Dumnezeu este deja acolo!
Inger in ceruri!

Offline

 

#2421 2013-03-27 08:36:38

Andri
Hero member
De la: Grecia
Inregistrat: 2012-08-06
Mesaje: 2400

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

Neataaaaaaa!  mornincoffee  mornincoffee


Proud mommy of baby Nikoletta bebe

Offline

 

#2422 2013-03-27 08:50:17

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

neata puss
Soni puss

eu de m-as imbata pentru fetele dragi cand vor ramane gravide , as deveni alcoolica lol ca sunteti destule
Insa doar pentru una as pleca in romania sa ii pup burtica si sa plang de fericire impreuna cu ea
va pup dragelor , multa putere


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#2423 2013-03-27 08:53:02

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

neata puss puss
eu nu pot sa zic nimic acum...nu imi gasesc cuvintele.oricum fiecare dintre voi stiti sau v-ati dat seama  cat de dragi sau nu imi sunteti,cat tin la voi smile


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#2424 2013-03-27 09:09:28

Andri
Hero member
De la: Grecia
Inregistrat: 2012-08-06
Mesaje: 2400

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

Ami puss
Allunici puss
Angelus puss puss puss
Ramonici puss

Soni puss nici eu nu imi gasesc cuvintele, pentru ca imi rascolesc durerea mea si nu mai vreau cesafac Dar stii ca te inteleg si ca luptand vom reusi! It's just a matter of time! par


Proud mommy of baby Nikoletta bebe

Offline

 

#2425 2013-03-27 09:39:27

Alluna
Full member
De la: Braila, Romania
Inregistrat: 2012-08-04
Mesaje: 449

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

Andri, Soni, Ramo, Angel, Ama puss
fetele mele dragi...


Nu-ti fie frica de ziua de maine, Dumnezeu este deja acolo!
Inger in ceruri!

Offline

 

#2426 2013-03-27 09:57:16

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

eu revin mai tarziu,acum ma duc sa ma aranjez,trebuie sa ies pana in oras puss zi faina!


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#2427 2013-03-27 10:00:58

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

neata mornincoffee

stormulache puss am inteles wink

aluna puss iti multumesc.sa-ti dea Dumnezeu si tie un pui al tau cat mai repede!si o sa vezi ca il vei avea in curand! wink

amalia puss iti multumesc pt cuvintele frumoase!si,da,propunera mea ramane in picioare!

angelus puss

andri puss vom incerca pana vom reusi!

ramo par

va pup.


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#2428 2013-03-27 10:18:06

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

Neata buna, dragelor! par
Va invit la cafeluta!http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/18627_1381588-1152x864-desktopnexuscom.jpg


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#2429 2013-03-27 10:25:34

timean86
Addicted member
Inregistrat: 2008-10-27
Mesaje: 14965

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

Neata kram

Soniuca multumesc puss ca existi. Eu nu te-am considerat niciodata rea si asa cum ai mai zis tu acolo. Eu stiu mai bine wink si te inteleg si-ti sunt alaturi asa cum si cat pot.


D+T= hjarta = A "sans vous ma vie n'est qu'un décor qui brille, vide de sens"

Offline

 

#2430 2013-03-27 10:29:09

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

neata puss


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#2431 2013-03-27 10:39:44

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

neata raveca puss

time neata puss si eu iti multumesc....

ales neata puss

fac o ciorba de piept de pui.apoi fuga la scoala de la 12,apoi stau de la 15,pt ca sunt ofiter.pazesc scoala pana la 19.sper sa nu lipseasca vreun prof sa ii fac si orele bang

L.E ne veni comanda la spermotrend-3 mil...nu putem renunta.o sa mergem la buc cat mai curand sa si repetam sperm...

Ultima oara a fost editat de sonia30 (2013-03-27 10:41:04)


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#2432 2013-03-27 10:45:17

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 90

Sonia par dar sotul tau cat mai ia tratament? A facut si vreo pauza? Ai grija si cu medicamentele astea...ca uneori pot face si rau. Am o cunostinta care dupa tratamente naturiste i s-a inrautatit spermograma sotului, incat ajunsese aproape de azoo.
Unde repetati spermograma? La ML sau la Promed?


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.