homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92-52


#970 2013-07-24 21:01:57

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

puss  iulia


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 



#971 2013-07-24 21:04:46

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

Mika lol
Sa ne muzichim zic!
Mie imi place mult melodia asta  big_smile


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#972 2013-07-24 21:17:02

Getaway
Hero member
De la: Iasi
Inregistrat: 2013-02-25
Mesaje: 2406

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

Alle, obositor,dar frumos. Azi am fost la Sibiu si am facut Transalpina, acum cautam cazare sa ramanem aici. Maine vizitam Pestera Muierilor si Sinaia cu Babele. Mult mers cu masina si multe serpentine,dar macar nu mai am greturi. Va pup feti dragi.


Bine ai venit pe lume, iubita Maria Elena  hjarta
19 februarie 2014

Doamne ajuta rugaciune

Offline

 

#973 2013-07-24 21:37:41

clauclau
New member
Inregistrat: 2013-06-15
Mesaje: 50

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

O Doamne fetelor!!! unde am nimerit??? ce i cu atata rautate si negativism???
Elena tare mult ma bucur pt tine ... multa credinta si o sa fie bine! te pup si ma rog si iti doresc sa fie bine pana la capat!!!
eu aleg sa nu va mai citesc si sa nu mai intru pe acest forum ... n am crezut ca se poate degenera asa, ma asteptam la calm, intelegere si multa gandire pozitiva dar m am inselat...sad
va doresc tuturor multa sanatate si sa vi se implineasca visele ... Doamne ajuta la toata lumea!

Offline

 

#974 2013-07-24 21:42:26

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

Buna seata
Elena, mi-ai facut ziua mai frumoasa:)
Sa iti de a dumnezeu un bebe sanatos si la termen!
Alluna, vrei nu vrei smile eu te felicit si ma bucur din suflet si pentru tine.
Noi ne am mutat de luni in casuta noastra, am terminat rnovarile si curatenia...pfiuu ce bine e! Al meu s a dus la pescuit in noaptea asta, ne vedm maine dimineata. Deci dorm singura, ma tem unnpuc, darblas becul aprins si o sa fie bine.
Va pup

Offline

 

 Publicitate


loading...

#975 2013-07-24 22:45:45

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

Rave , o.. da  tummenupp  puss  sa ne muzichim...doar asta ne-a mai ramas  wink


mi-e peste puteri sa inteleg de ce puneti semnul = intre rautate si a-ti spune parerea ...complicata ,,comunicarea" pt unii....


.

Offline

 

#976 2013-07-24 23:27:30

danutza2783
Full member
De la: Suceava
Inregistrat: 2010-04-19
Mesaje: 518

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

Dans  dance  happydance

Mika si mie imi e greu sa inteleg. Aparent aici nu se vrea sa ai o parerea daca ea nu e ZEN. Nu esti de acord cu cineva gata esti rau, afurisit, apartii unui grup. Cu adevarat nu mai e ce era inainte, era alta atmosfera, alti oameni, pacat  neutral

Clau esti libera sa ramai sau sa pleci, nu te tine absolut nimeni dar daca vrei doar gandire pozitiva nu cred ca o sa gasesti un asemenea loc poate doar la o manastire sau mai sigur in Rai  tummenupp . Doamne ajuta sa ti se implineasca si visele tale  smile

Offline

 

#977 2013-07-24 23:46:22

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

noapte linistita  wave

Ultima oara a fost editat de mikado (2013-07-24 23:48:04)


.

Offline

 

#978 2013-07-24 23:53:58

danutza2783
Full member
De la: Suceava
Inregistrat: 2010-04-19
Mesaje: 518

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

anca90 a scris:

a fost o atmosfera tare frumoasa aici cand disparusera cele puse pe harta, "vechea gasca". eu ma retrag, le las pe ele sa se desfasoare.

Andreea i-ai dat ban Amaliei pentru jignire si nu o contest dar conform regulei 1 a forumului:" 1. Nu injuram, nu punem etichete, nu jignim.", pe care ai aplicat-o in cazul Amaliei, se aplica si in cazul Ancai pentru etichetare la adresa unui grup de persoane, care este tot jignire. Asta e un forum public si poate sa posteze cine vrea, mai ales niste utilizatori cu vechime. Daca vrei sa fi corecta aplica aceeasi sanctiune si pentru Anca si nu mai fa diferente. Multumesc

O noapte linistita  wave

Offline

 

#979 2013-07-25 07:55:44

iuliabebe
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2013-05-10
Mesaje: 2304

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

Uau! Nu se mai termina!  Oare forumul asta e un fel de mahala, la fel cum sunt majoritatea?  sad alta era părerea mea si pentru alt motiv intru pe acest forum!  ?nțeleg ca este un loc unde userii cu vechime arunca cu noroi unul ?n altul, iar cei mai noi n-au decat sa se delecteze, fie ca vor, fie ca nu!

Moderez si eu un alt forum si din experienta mea astfel de discuții se poarta in privat! De ce trebuie sa intram, noi cele mai noi, si sa urmarim o disputa " endless"? Cand aici intram sa cautam raspunsuri la ce ne roade si eventual sa impartasim din experiență. Ce leagtura are asta cu aspirarea la titlul de mamica?

Si inca ceva, anca si nu numai ea! a fost una de dintre persoanele care, de cand activez pe forum, a  avut mereu un gand bun, un sfat sa imi dea...nu o cunosc nici pe ea, nici pe restul, dar daca in urma discuțiilor anca este cea pusa la zid,  asta este o parere impartiala care se transformă ?ntr-una partiala...fiti mai presus si iertati!


pui mic - 28.06.2014 hjarta rugaciune

C’est la vie! C’est la guerre!

Offline

 

#980 2013-07-25 08:22:22

AmaliaRaluca1985
Hero member
Inregistrat: 2011-06-28
Mesaje: 2634

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

rave din motive de timp insuficient ?mi este greu să țin pasul aici, eram obișnuită să citesc zilnic, acum abia dacă deschid să urmăresc numa vreo 2 posturi care mă interesează.
dar dacă cu alte fete am mai ținut legătura să știi că la tine adesea mi-a zburat g?ndul. și la sonia.
mai intru mai citesc dar nu reușesc să și postez.

te pup cu drag puss

andy mulțumesc de ban. ești un moderator ferm, obiectiv și foarte radical. se simte că nu te tragi de șireturi cu userii. wink

vă doresc o zi frumoasă și liniștită!


un pui de om a facut sa pluteasca de fericire o mama si un tata. Bine ai venit in viata noastra, fetita draga!
Si-ai sa cresti mare, si-ai sa inveti despre luna, despre prieteni si despre viata. O, de-ai ramane asa mica si fericita, gangurind catre mine cu ochi mari si calzi...

Ana, Îngeraș drag!

Offline

 

#981 2013-07-25 08:48:01

danutza2783
Full member
De la: Suceava
Inregistrat: 2010-04-19
Mesaje: 518

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

Neata  puss

Amy si bebelashi  puss  puss

In rest nu mai comentez nimic ca aici daca nu esti pe aceeasi lungime de unda cu restul ti se atrage atentia ca tulburi linistea publica cu "ura" ta. Uite de asta nu mai sunt activa eu aici, inainte puteai avea o parere acum nu ca esti rea  neutral 
Iulia daca si forumul ala il moderezi cu o asa "impartialitate" e clar  neutral

Kristinika cum te mai simti?

In rest sa aveti o zi buna  puss

Offline

 

#982 2013-07-25 09:14:11

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

neata mornincoffee
alluna puss lumea e rea tu nu pune la suflet , mai bine vino sa te iau in brate si sa iti urez sarcina usoara puss


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#983 2013-07-25 09:21:52

iuliabebe
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2013-05-10
Mesaje: 2304

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

ce tare! asta s-a inteles din ce am scris?? nici nu ma mir... fraiera mai sunt ... dumbom

zi frumoasa tuturor!  dance

Ultima oara a fost editat de iuliabebe (2013-07-25 09:29:13)


pui mic - 28.06.2014 hjarta rugaciune

C’est la vie! C’est la guerre!

Offline

 

#984 2013-07-25 09:51:04

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

Buna dimineata fetelor...Va invit la o  mornincoffee
Danutza puss ,pentru moment mai bine,multumesc. Azi am cate ceva de facut si am sa incerc sa imi ocup mare parte din zi,astfel nu voi avea timp sa ma gandesc la prea multe.
Iulia puss  nu fa caz de tot,la un moment dat se vor calma spiritele....nu cunosc fetele in mare parte,unele poate au dreptate,altele poate nu,dar atat timp cat nu suntem noi cele atacate sa spuna ce vor iar noi sa vorbim de ale noastre si cine stie poate dintr-o vorba sau alta ajungem mai multe prietene si aici.
puss  pe toate fetele ca nu imi aduc aminte celelalte nume.
Sa aveti o zi mununata


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#985 2013-07-25 09:54:02

AmaliaRaluca1985
Hero member
Inregistrat: 2011-06-28
Mesaje: 2634

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

alluna felicitări pentru sarcină! să fie ușoară și la termen! peste aprox 8 luni ?ți vei ține puișorul la s?n majoreta majoreta majoreta

elena felicitări și ție pentru sarcină, să dea Dzeu să fie bine, și peste aproximativ 8 luni să-ți puiul ?n brațe! majoreta majoreta majoreta

să aveți sarcini nu foarte vomităcioase, doar c?t să vă amintească de perioada asta at?t de frumoasă pe care o experimentați!


un pui de om a facut sa pluteasca de fericire o mama si un tata. Bine ai venit in viata noastra, fetita draga!
Si-ai sa cresti mare, si-ai sa inveti despre luna, despre prieteni si despre viata. O, de-ai ramane asa mica si fericita, gangurind catre mine cu ochi mari si calzi...

Ana, Îngeraș drag!

Offline

 

#986 2013-07-25 09:58:45

danutza2783
Full member
De la: Suceava
Inregistrat: 2010-04-19
Mesaje: 518

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

Kris ma bucur ca esti mai bine  puss

Alluna, Elena sarcini usoare si sa termen  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta
Sa bem zic eu  drink  drink  drink  drink  dance

Offline

 

#987 2013-07-25 10:00:04

iuliabebe
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2013-05-10
Mesaje: 2304

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

kris, departe de mine gandul sa fac caz de ceva... ce-i drept, m-am trezit si eu vorbind si evident ca mi-am furat-o..  punish ... scuze  kapitulation  si da, mai bine ne vedem de ale noastre wink

sa ai o zi mai linistita! puss


pui mic - 28.06.2014 hjarta rugaciune

C’est la vie! C’est la guerre!

Offline

 

#988 2013-07-25 10:05:09

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

Buna dimineata, dragelor! par

Amalia eu ma bucur cand va revad pe aici, pe cele mai vechi. smile

Angel,  puss tu ce mai faci?
Mi se pare ca a trecut asa mult de cand nu v-am mai vazut pe aici. smile

Sonia!  trombon Hai la o cafeluta!


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.