homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Durere in timpul si dupa actul sexual


#1 2014-04-10 12:03:02

Karo25
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2013-06-19
Mesaje: 15

durere in timpul si dupa actul sexual

Discutam cu o colega pe tema asta: durerea in timpul actului. Si mi-a povestit ca pe ea a durut-o doar in primele 3-4 dati, apoi nu mai simtea nimic. La mine a fost altfel, am simtit o durere si in timpul si dupa actul sexual timp de vreo 2 luni. Si pot sa spun ca o faceam cam de 2 ori pe saptamana, incet,romantic, deloc brutal sau mai...tare. Era totusi o durere suportabila si dupa simteam o jena cateva ore. Ca si cum as fi avut in continuare ceva inauntru:)) Sa fi fost din cauza marimii instrumentului partenerului? Sau poate-s eu mai stramta. A trecut aproape un an de cand mi-am inceput viata sexuala, acelasi partener, dar tot mai simt ceva, desi durerea este destul de mica. Nu se pune problema de vreo boala,ceva, imi fac analize periodic. Chestia cu durerea in timpul sexului depinde de la persoana la persoana, nu? Ajunsesem sa cred ca-s o ciudata care ori n-o face cum trebuie, ori e defecta:)) Voua vi s-a intamplat?

Offline

 

#2 2014-04-10 20:34:52

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: durere in timpul si dupa actul sexual


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#3 2014-04-11 09:49:49

Johanne
Platinum member
Inregistrat: 2012-01-12
Mesaje: 16437

Re: durere in timpul si dupa actul sexual

Karo, posteaza problema la unul din topicurile date de subsum
Topic inchis!


Two souls don't find each other by simple accident

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.