homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum trebuie sa ajungi la orgasm?-5


#77 2007-11-11 11:49:35

yoo_bogdan89
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 461

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

lol sori pt greseli da asa patesc scriu rpd si gresesc de multe ori dar inportant e sa inteleaga omu cea ce am vrut sa zic

Offline

 

#78 2007-11-11 13:11:38

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

am inteles tongue si ai dreptate in mare parte


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#79 2007-11-11 13:41:27

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

offtopic: bogdan, cati ani ai?


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#80 2007-11-11 13:44:12

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

Dar ce dreptate are tipu! wink Bine ar fi sa gandeasca toti ca el big_smile


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#81 2007-11-11 13:46:08

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

vrea sa ne impresioneze numa tongue am glumit puss  is de acord cu ce zice da nu chiar in totalitate ...ca nu depinde numai de el tot si ca daca ea nu are orgasm e vina lui ... ca depinde si de ea f tare ... sunt si cazuri cum zice bogdan mai sus ca el prea rpd trece la actiune si deaia se duce farmecu ... si asta e adevarat


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2007-11-11 14:04:16

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

Pai in mod clar nu depinde numai de el.. Ca saracu poate sa se tot streseze daca ea e inhibata, nu va iesi orgasm never ever big_smile... E un element ce depinde de amandoi:) Eu m-am referit la faptul ca abordarea lui Bogdan este una foarte buna wink


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#83 2007-11-11 16:56:57

yoo_bogdan89
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 461

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

hai sa fim seriosi ca drept dovada sunt singuru baiat care a raspuns aici....deci inca ceva sa m`ai adaug........voi va ganditi numa la voi....dar ganditiva si la noi va voi spune si dc.....este vb de orgasm aici deci deacea sunt relatie de inceput logodna concubinaju pt asa cea m`ai idioata ideie care era pe timpu cand mama era fata mare era ca sa te culci cu fata in si dupa noaptea nunti...nu aveai cum sa sti daca sunteti apti unu pt celalant in viata sexuala da poate sunteti apti in viata de zi cu zi dar cum am m`ai si zis sexu nu e delasat la urma e un factor ff inportant.......deci voi aveti orgasm da e ok va simntiti bine dar ia ganditiva cand un barbat face sex cu o femeie/fata cum vreti sa ii spuneti si el reuseste sa o aduca la orgasm da ........dar daca femeie nu rezista sa aduca barbatu la orgasm ce facem in situatia asta?.......SPUNEA blueeyes ca daca ia e inhibata ......exact cea ce spuneam daca e inhibata ii acorzi sansa de a scapa de asta adica sa o faci daca ea nu reuseste si tie nu iti convine ca barbat e clar ca va urma o despartire (CAZUL UNUI VECIN ARE 30-40 DE ANI NU L`AM INTREBAT CA NU STIU DAR NEVASTA LUI II DA NUMA SEX NORMAL ADICA VAGINAL SA FIU MAI EXPLICIT......SI OMU A INSELATO DE 2 ORI SI SE UITA DUPA FEMEI CA , COPII MICI DUPA BONBOANE )....DECI BAI FRATILOR sexu nu e jucarie asa credeam si eu la inceput si nu il lasati la urma......SA RASPUND LA INTREBARE am 18 anii

Ultima oara a fost editat de yoo_bogdan89 (2007-11-11 17:02:54)

Offline

 

#84 2007-11-11 17:05:17

claustrophobical
New member
Inregistrat: 2007-08-10
Mesaje: 70

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

dida a scris:

vrea sa ne impresioneze numa tongue am glumit puss  is de acord cu ce zice da nu chiar in totalitate ...ca nu depinde numai de el tot si ca daca ea nu are orgasm e vina lui ... ca depinde si de ea f tare ... sunt si cazuri cum zice bogdan mai sus ca el prea rpd trece la actiune si deaia se duce farmecu ... si asta e adevarat

nu vrea sa impresioneze
sunt prietena lui de 10 luni
cu el am inceput
si credeti'ma
conteaza foarte mult partenerul big_smile


maine va fi prea tarziu. maine nu o sa mai fiu.

Offline

 

#85 2007-11-11 17:06:13

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

dida a scris:

vrea sa ne impresioneze numa tongue am glumit puss

AM GLUMIT ... .am mai ziso


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#86 2007-11-21 13:22:44

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

http://www.blow.ro/3/Tipuri-de-orgasm.html aici scrie mai multe despre orgasm si despre felurile in care se poate obtine.


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 

#87 2007-11-21 16:13:31

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

eu  abia  de  3  luni  am  inceput  viatza  sexuala...si  dupa  o  runda...nu'mi  doresc  biss sad...de  orgasm  nici  nu mai  vorbesc

Offline

 

#88 2007-11-21 22:27:20

andrutza
Vizitator

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

u nu ai avut nici macar orgasm clitoridian? ai fi putut incerca prin cunnilingus, dar zici ca nu iti place, in modul asta se ajunge f usor, dar cred ca depinde de persoana....dc nu te duci la un sexolog impreuna cu el? sau la un psiholog?

 

#89 2007-11-21 22:44:16

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

of ce'a facut societatea asta din noi!! ni s'a impus sa fim slabe...sa ne imbracam de firma...sa gasim punctul G!! ce's cu aberatiile astea? ThinkPink te rog din suflet...(shtiu ca nu e vina ta de fapt..se aude in stanga si'n dreapta..se vb numai despre asta..s'a facut o competie din orgasmele astea) wtffff?? te rog din suflet sa nu te mai gandesti la ele...sunt un kktzel pe langa atatea si atatea senzatii si trairi pe care le avem cu persoana iubita....incetzati toate sa'l cautati! pana la urma ce e? creierul tot excitat excitat..trimite semnalul: Gata!pana aici mi'a fost...sexul e superb ThinkPink si fara orgasm..da'l incolo
civilizatia asta e de vina..nu noi


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#90 2007-11-21 23:19:53

andrutza
Vizitator

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

si de cat timp e asa? te cat timp esti in relatie cu el? nu stiu ce sa zic....eu cred ca ae bine sa mergeti impreuna la o terapie de cuplu ceva. poate va ajuta.....sau sa mai astepti in continuare si sa te inarmezi cu rabdare smile

 

#91 2007-11-21 23:27:31

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

eu zic ca e frustrant sa nu ai orgasm deloc...nu zice nimeni ca e obligatoriu sa ai mereu...dar macar din cand in cand...


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#92 2007-11-21 23:31:38

andrutza
Vizitator

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

da si eu sunt de aceeasi parere.

 

#93 2007-11-21 23:35:07

Reina
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 3881

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

si eu la fel gandesc


Mamica de 2 pui scumpi

Offline

 

#94 2007-11-21 23:36:49

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

pink_butterfly a scris:

eu zic ca e frustrant sa nu ai orgasm deloc...nu zice nimeni ca e obligatoriu sa ai mereu...dar macar din cand in cand...

la mine e obligatoriu big_smile ... hihihih... ;wink fetelor eu nu pot sa fac dragoste fara sa ajung la orgasm .....


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

#95 2007-11-21 23:44:58

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: cum trebuie sa ajungi la orgasm?

eu nu imi puneam problema de orgasm pana nu l'am avut..ala vaginal zic
si cu clitoridienele..am avut problema cu el 2 luni......de mica mi le produceam..si inca mari...si el ma deconcerta:))cum zici tu...se chinuia saracu cu degetu de'l schimba de pe'o parte pe alta cate 2 ore:)) merge iubi..sigur? eu da da da..de unde ca mereu treceam de prag..si'o luam de la capat...cu limba nici nu ma omoram atunci.,cred ca m'a invatzat mai bine cum sunt:d ca acum oralele sunt super:D
dupa 2 luni fix ....am avut..cu degetu...m'am super chinuit sa ma relaxez..adik vb vine "chinuit"..m'am relaxat pur si simplu.Tzin minte ca era sa am iar si mamah mamah ce bine e...si cand colo...vine frasu acasa si;ncepe sa strige prin toata casaX(draci pe minex( atunci ne'am reintors jos la invatzat...ca eram in sesiune amandoi tzin minte...si frasu intre timp urcase...el vine ma intoarce (ca invatzam nervoasa pe burta..inc ama gandeam) imi baga mana'n pantaloni..am inchis ochii m'am lasat pe spate si am avut:)) Doamne....sa shtii ThinkPink ca primu e cel mai greu..dupa aia curg:D
si'ai dreptate...macar clitoridian sa te termini ca sa scapi de frustrari.....desi uite eu azi....am facut sex bun bun si mi'a placut asha tare ca nu m'a interesat ca n'am avut de niciunu..da' shtiu ca el se simte nasol..asha sunt ei..sensibili la asta:))asha ca s e va chinui mai tare data viitoare

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2007-11-21 23:46:26)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.