homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Haideti sa aflam mai multe unii despre altii


#1 2007-02-14 03:23:05

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

haideti sa aflam mai multe unii despre altii

ce va place sa faceti,sa mancati,sa cititi,sa ascultati,sa iubiti?mie imi place sa ma plimb,sa dorm...mult,imi plac spaghetele,pizza,dar cel mai mult salata de vinete.ador sa citesc orice nu are legatura cu ce am de invatat pt sesiune. imi plac filmele,comediile,cele romantice,dar si horror(exorcismul lui emily rose...tare).despre muzica...latino,clasica,claiderman in mod special,si mai ales ce se poate dansa!imi iubesc prietenul enorm de mult,copii mici ma fascineaza cu spontaneitatea lor,deasemenea imi plac animalutele,catelusii ii ador(am avut si eu unul,DJ il chema si intr-o vacanta cand l-am luat si pe el la bunici mi l-a otravit vecina,ca ia fugarit o curca pana a urcat-o in copac).Acum mi-am cumparat cu prietenul meu acvariu(stam impreuna) si pierd ore i sir uitandu-ma la pestisori...ma relaxeaza. deasemenea sunt inebunita dupa creme si lotiuni de corp,prietenul meu mi-a zis ca am o problema ca tot cumpar si nu mai apuc sa le folosesc. dupa haine nu ma dau in vant,in sensul ca nu-mi cumpar f des si nici nu prefer doar firma...ce-mi sta bine aia port. imi place facultatea la care sunt(medicina)dar am impresia ca nu se mai termina,si sunt sbia in anul 2.sper sa nu va plictisesca msj-ul meu,sa va intereseze si sa-l abodati cu placere.

Ultima oara a fost editat de ionela (2007-02-14 03:24:27)

Offline

 



#2 2007-02-14 08:54:44

morow
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2006-10-29
Mesaje: 1687

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

Imi place sa-mi iubesc prietena, sa o fac fericita,imi place fotbalul, sa joc la pariuri, sa ma joc cu banii ,sa ascult MANELE cu GUTA smile) , si...mi-ar placea k intr-o zi sa aud: ..."sa daramat scoala"...iar eu....voi plange....de fericire big_smilebig_smilebig_smile


Munca innobileaza omul ....dar nici lenea nu-l omoara

Offline

 

#3 2007-02-14 16:22:03

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

lol.ma indoiesc ca ai sa auzi!

Offline

 

#4 2007-02-14 17:28:42

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

si mie imi place sa dorm..sa ma plimb..mai nou sa merg la fitness...mi-ar place sa am o masina ( o broscutza sau mini cooper);
mancare: pizza, dulciurile, si ce mai face mama..de la altii nu prea pap mancare gatita
citit: nu am mai apukat sa citesc o carte din liceu...mai citesc ziarele pe net..sau forum-urile
muzica: coldplay...tiesto si ce e dansabil...cam tot inafara de manele big_smile
iubesc: familia mea si a lu ubi meu..impreuna cu el..si lukrurile simple din viata mea care..ma fac fericita..
si mi-ar place bineinteles si mie sa aud k s-a daramat facultatea big_smile si sa imi dea direct diploma de licenta..fara sesiune,fara examen de licenta..big_smile


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#5 2007-02-14 18:28:35

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

si tie iti place tiesto?ufffffff...ma termina prietenul meu cu asa ceva!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-02-14 20:01:29

Melody
Full member
De la: mine din camara...
Inregistrat: 2006-12-15
Mesaje: 594

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

Imi place Puiul meu, imi place sa pastrez si in cele mai urate clipe o dragoste care sa fie doar a mea si sa  ma tina vie...imi place muzica, imi place arta...imi place cand facem dragoste...imi place cand ne batem, imi place cand fac ce nu ar trebui sa fac , imi place faptul ca toti ma considera a fi o cretura ciudata, imi plac greutatile fiindca ma motiveaza...imi place ca sunt in stare sa suport consecintele faptelor pe care le fac, imi place sa ajut si sa nu cer nimic in schimb,imi place sa rad, imi place sa plang..imi place cand sunt fericita dar si cand ma simt mizerabil...cand nu am un ban dar fac absolut tot ce imi trece prin cap...imi place  VIATA!

Ultima oara a fost editat de Melody (2007-02-14 20:02:10)


Cocorosie!

Offline

 

#7 2007-02-14 21:09:41

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

pai..(sa nu incepi si eu cu ''imi place.. " big_smile sa fiu my speciala muhahaha) imi place sa mananc dulciuri muultee..sa aflu lucruri noi, imi place fotografia, pictura,imi place sa ma "joc" cu pozele in photoshop sa fac tot felul de traznai,imi place sa-l enervez(uneori) pe babi,sa-l iubesc, sa-l rasfat,imi iubesc familia, imi place viata chiar daca uneori e si rea.iubesc tot ce tzine de viata si lucruri simple.


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#8 2007-02-14 21:19:28

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

Melody a scris:

...imi place  VIATA!

subscriu big_smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#9 2007-02-14 22:08:16

persifona
Vizitator

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

Imi plac: apa rece, sa ma trezesc inainte sa sune ceasul, sa ma uit la fumul de tigara pe care il expir cand e intuneric afara, sa stiu ca eforturile depuse au fost rasplatite, sa ma indragostesc, sa stau la o discutie pe mess pana spre dimineata, sa realizez din cand in cand ca am niste prieteni minunati, sa strang tare tare in brate persoana ce mi-e draga, sa merg cu personalul, sa se joace cineva in parul meu, suprizele placute, sa petrec uneori o zi intreaga in pat citind, sa visez chestii dragute, sa ofer si sa primesc cadouri, blonzii cu ochi albastri, acest forum, pisicile blande,sa primesc scrisori, chipsurile ondulate, sa visez cu ochii deschisi inainte sa adorm, sa ma simt iubita si din cand in cand sa mi se si spuna asta, patul meu confortabil cand sunt obosita, slapii, sa fac multe poze si sa ma uit peste ele, lumanarelele parfumate si multe multe altele.

Ultima oara a fost editat de persifona (2007-02-14 22:08:40)

 

#10 2007-02-15 00:47:29

lov3ly
New member
Inregistrat: 2007-01-04
Mesaje: 15

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

imi place sa-mi racai prietenul cand nu-mi face pe plac, sa-i scot ochii cand e de vina cu ceva big_smile imi place sa ajut pe oricine imi cere, imi place sa-l chinui pe fratemiu, imi place sa ma bag in seama cu lumea lol, imi place sa scriu la tastatura, imi place sa mananc dulciuri desi plang cand mi se pare ca ma ingras, imi place sa ma duc singura la cumparaturi ca sa nu vad fata acrita a vreunei "prietene" incercand sa ma convinga ca imi sta bine cu ceva oribil.. lol
multe imi plac

Offline

 

#11 2007-02-17 20:45:59

alexu
New member
Inregistrat: 2007-02-15
Mesaje: 47

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

imi place sa ma ditrez cu priteni...sa ma simt bine alaturi de ei...dar mai ales sa ma distrez cu iubita me ape care o iubecs ff mult...ea e viatza mea si nush ce mash face fara ea...e tot ce mi-as putea dori..de cand a aparut in viatza mea nu ma mai intereseaza nmk altceva decat sa stau si sa fiu mereu alaturi de ea..si iubesc la nebunie sa o rasfatz si sa ii fac toate poftele si sa o fac sa se simta bine...imi plac aproape toate genurile de muzica dar cred ca in special manelele dar nu am nimik impotriva cu celelalte genuri...imi place sa stau la calculator sa vad filme in special comediile cu negri sau filme cu negri acelea in cartier cand isi prezinta viatza lor...ador sa pap pizza si sandvisuri..enorm...imi place sa ma simt bine in ce sunt imbracat nu imi plac hainele extravagante...si imi plac lucrurile simple....si iubesc viatza enorm..hjartahjartahjartahjarta....si tot ce exista e asa frumos cand iubesti8->8->

Offline

 

#12 2007-02-18 00:43:44

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

imi place sa lenevesc o zi intreaga in pat...imi place sa stau la calc:))
imi place spaniola...
imi place sa privesc diminetile aici pe litoral....imi place orasu meu...imi place sa privesc oamenii de aici..sa'i studiez..imi place sa ies in locuri cat mai rau famate.( lol ).....unde sa ma simt ca acasa....intre prieteni....
imi place Eliade...
imi place sa cred ca ne asteapta un viitor mai bun(ma refer la Romania)
imi place la ubitu meu tot:))imi place sa'l alint...imi place cand ne trezim imbratisati(doar cand se poate:( ) imi place cand ma alinta...dar si cand ma cearta...imi place sa'mi fac planuri.....
imi place sa merg la facultate..sa fumez in pauza....sa merg cu colegele la cafea....
aaaaaah:))imi place sa'i fac ubitului meu sex oral......la nebunie:))intr'un cuvant..sa'l vad fericit.......ma umple de fericire cand il vad in timpul ala si dupa aia...
cam asta despre mine.Punct

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2007-02-20 16:06:52)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#13 2007-02-19 13:01:15

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

imi place sa fiu medic si sa-mi fac meseria, imi place sa stiu ca am putut ajuta, imi place marea si imi plac ploile de vara, imi place sa stau de povesti cu oameni interesanti si destepti(in circiuma daca se poate), imi place berea(nu in exces) si imi place sa citesc(nu prea am timp din pacate), imi place sa fie ziua mea si imi pare rau ca nu e decit odata pe an, imi plac caii si ciini(cei mari), imi place viata mea de acum
Nu imi place sa gatesc(nici nu o prea fac) si in general cam nimic din ce ar face o gospodina(nu vreau sa fiu gospodina si nici nu sunt), nu imi plac oamenii rai si URASC prostia, nu-mi plac certurile si nu-mi plac manelele(nici muzica house)


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#14 2007-02-19 13:43:30

ramona-maria
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2006-09-20
Mesaje: 386

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

imi place sa conduc masina muuulti km, mai ales cand ploua ca ma relaxeaza sa ascult muzica veche si am timp sa ma gandesc la toate cele  smile
imi place sa mananc o mancare buna mai ales de la mami de acasa
imi place sa ma pun seara in pat langa sotul meu sa-mi pun capul la el pe piept sa-i ascult inima cum bate, sa vorbim despre toate cate ni se intampla,
imi place sa ne facem planuri pentru bebelas  wink
imi place ca ne iubim ca-n prima zi, desi au trecut 7 ani
imi place starea asta de fericire care ma cuprinde cand sunt cu el, pt ca simt ca traiesc doar cand e langa mine 
imi place sa fiu eu...


"Oamenii sunt ca vinurile... cu timpul unii devin mai buni, altii se transforma in otet"

Offline

 

#15 2007-02-19 13:45:33

Melody
Full member
De la: mine din camara...
Inregistrat: 2006-12-15
Mesaje: 594

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

heheh! la partea cu muzica, doctoressa, subscriu!


Cocorosie!

Offline

 

#16 2007-02-19 13:48:39

zapacita
New member
Inregistrat: 2006-05-14
Mesaje: 51

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

Imi place sa comunic deschis, imi iubesc prietenul, imi place sa privesc fumul de tigara in lumina calculatorului sau a lampii, imi place sa cant si sa fiu vesela, imi place sa zambesc si sa-i fac pe altii fericiti ... Imi place marea si faptul ca o vad zilnic ... sa stau sa visez ca in 2 ani o sa fiu ceea ce mi-am dorit intotdeauna ... big_smile Imi place ca ma cunosc cu adevarat.


Nimic nu e fara folos

Offline

 

#17 2007-02-19 13:58:46

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

imi place sa ma plimb in ploaie vara ,sa visesc cand nu dorm ,sa ma uit la stele, sa stau in brate la ubitu meu si sa fiu mangaiata pe cap,imi place atat de mult sa iubesc:),sa ascult I'd do anything for love a lui Meat Loaf,sa recitesc" La Rascruce de vanturi",sa mananc cartofi prajiti si inghetata de vanilie cu sirop de ciocolata,sa ma plimb prin parc,sa vad doi batranei care dupa foarte multi ani inca se mai tin de mana si se saruta,si alte multe lucruri care acum nu imi vin in minte.............lol


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#18 2007-02-19 19:28:46

valy 77
Full member
Inregistrat: 2007-02-19
Mesaje: 117

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

eu sunt o fire foarte sincera visatoare, timida, activa nu pot sa stau, imi plac plimbarile in aer liber si calatoriile, imi place muzica romantica, imi place sa cant sa pozez , imi place sa daruiesc mai mult decat sa primesc.

Offline

 

#19 2007-02-19 20:09:14

andrada79
Full member
De la: orasul celor 7 coline
Inregistrat: 2007-02-18
Mesaje: 883

Re: haideti sa aflam mai multe unii despre altii

Imi place familia pe care o am,felul in care se agata de mine fiul meu si-mi spune"ma-ma-ma-ma-ma",felul lui unic de a ma certa(in limba lui de bebe); imi plac marea si ochii albastri, lectura si plimbarile fara tinta, napolitanele cu ciocolata si programele de pe Discovery Science, desenele animate cu Tom & Jerry si muzica veche, calculatoarele si tot ce poate fi demontat,sa dansez si sa fotografiez,sa despic firul in 4 si sa ma mai ocup si de matreata, sa le stiu pe toate, sa cant fals sub dus, sa ascult, sa scriu si sa vorbesc(sunt femeie!)...

Nu-mi plac persoanele cu mintea odihnita, manelele, carnea de oaie si mitocania.


"Şi chiar dacă mă vei mai iubi
Peste crivăţul iernii ce vine,
Fără braţe, cu ochii pustii
N-am să am ce întinde spre tine..." (Adrian Paunescu - Copaci fara padure)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.