homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Marirea sanilor-2


#20 2008-01-20 14:55:52

andrutza
Vizitator

Re: marirea sanilor

dida a scris:

ziceau unele fete ca e f buna crema de la avon combinata cu ulei de masline ...eu nush nam folosit...  eu ma gandesc ca atata timp cat fac sport si am grija de ei nu o sa se lase ... da sunt sigura ca o se sa lasa mai rpd decat la alte fete ca si ai mei sunt mari ...si sunt si destul de grei ... sper sa lungesc cat de mult perioada asta si sa fie cat de fermi

dida si ce exercitii faci pt sani? ca as vrea sa incep si eu acasa, dar oare chiar da rezultate? pe mine ma enerveaza sanul stang....dreptul e perfect, dar stangul e putin lasat si nu stiu ce sa-i fac, nu vreau sa se lase mai tare...

Ultima oara a fost editat de andrutza (2008-01-20 14:56:38)

 



#21 2008-01-20 17:14:25

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: marirea sanilor

pai fac flotari ... si daca ai ceva greutati ... sau eventual cu 2 sticle de apa de jumate ...stai intinsa si ridici mainile sus jos cu greutatile ... si sa stii ca are efect ... sau sta cu spatele drept lipita de ceva sa fi sigura cai drept...si tot asa cu greutatile la nivelul umarului... din fata pana in spate ce ajungi la perete(daca stai lipita de perete) sper ca am explicat bine


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#22 2008-01-20 17:17:18

andrutza
Vizitator

Re: marirea sanilor

ridici mainile in sus sa ajunga deasupra capului sau cum? ai mainile in fata sau pe langa corp?

 

#23 2008-01-20 17:21:17

claudia78
Insomniac member
Inregistrat: 2008-01-05
Mesaje: 6876

Re: marirea sanilor

pai si eu am cupa D la sutien,dar ce n-as da sa am un B...au multe dezavantaje sanii mari,nu poti dormi pe burta,nu gasesti sutiene marime potrivita,si ce sa va mai povestesc...dupa ce am alaptat 5 luni de zile,s-au lasat de numa...acum ii am mari si lasati...ce avantaj e asta????asa ca bucurati-va voi fetelor cu cupa B,dupa ce veti naste si veti alapta sigur nu va va parea rau ca i-ati avut mai mici in"tinerete"smilea,si sunt si usor asimetrici...cel stang e mai mare,dar asta dintotdeauna nu numai dupa ce am alaptat

Ultima oara a fost editat de claudia78 (2008-01-20 17:22:42)

Offline

 

#24 2008-01-20 17:23:01

andrutza
Vizitator

Re: marirea sanilor

daca mie mi se vor lasa...ma duc si fac operatie clar...chit ca mor de frica, dar o fac ca nu suport sa-i am lasati

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-01-20 17:27:29

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: marirea sanilor

andrutza a scris:

ridici mainile in sus sa ajunga deasupra capului sau cum? ai mainile in fata sau pe langa corp?

ai mainile in fatza... ca si cum ai fi cu pumnii la urechi ...si ii ridici in sus ..mainile drepte


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#26 2008-01-20 17:28:43

claudia78
Insomniac member
Inregistrat: 2008-01-05
Mesaje: 6876

Re: marirea sanilor

ei,si eu m-as duce sa-i operez sa mi-i ridice si sa mi-i micsoreze...dar frica e prea mare...si nici banii nu ma scot din casa

Offline

 

#27 2008-01-20 21:28:08

andrutza
Vizitator

Re: marirea sanilor

si in ce sens au efect exercitiile dida?

 

#28 2008-09-18 12:39:05

majestik
Addicted member
De la: Craiova
Inregistrat: 2008-08-10
Mesaje: 13242

Re: marirea sanilor

tantosica a scris:

tot vorbim de aceste pastile,branca ursului.Dar este cineva care a obtinut rezultate cat de cat???Ca sa stim si noi...daca ne mai chinuim sau nu tongue

eu am luat o cutie de branca ursului asa cum mi-a fost recomandat: cu 15 min inainte de cele 3 mese principale. si nimic.
am luat si tinctura de marar. si nimic.
eu una nu vi le recomand...
A! si de la marar mie mi-a aparut celulita,,,,eu, care niciodata nu am avut pentru ca fac sport regulat...


hjartahjarta Cat a trecut de la 10 septembrie 2011? rodnar hjartahjarta
Copil iubit, bine ai venit in viata noastra! 17.02.2013  hjarta
                    Lucruri crosetate ieftine

Offline

 

#29 2008-09-18 12:44:18

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: marirea sanilor

majestik, de curiozitate, de ce tii neaparat sa-i maresti ?

Offline

 

#30 2008-09-18 15:27:33

mewee
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 145

Re: marirea sanilor

si eu am incercat si cu branca ursului si cu tinctura de marar, ba chiar si cu niste pilule special pt cresterea sanilor si nimicccc! frectie la picior de lemn. nici de la ac nu mi s-au mai marit( dar nu iau de mult timp, poate mai e o speranta) ultima solutie sunt implanturile...dar nu vreau sa ajung acolo. am inceput sa-i accept asa micuti cum sunt big_smile


cater to u boy hjarta

Offline

 

#31 2008-09-18 19:03:13

mire_la
Full member
Inregistrat: 2008-08-12
Mesaje: 126

Re: marirea sanilor

eu sunt la al 3-lea flacon de branca ursului si simt o mica diferenta la atingere...dar prea mica diferenta sa o numesc efect..ma mai chinui cu 2 flacoane si atata..ce o fi o fi
ufff..nu mai mai tinut niciodata asa de un tratament...

Offline

 

#32 2008-09-19 10:27:43

majestik
Addicted member
De la: Craiova
Inregistrat: 2008-08-10
Mesaje: 13242

Re: marirea sanilor

eu doar o cutie am luat si nu am vazut nimic diferit.
acum folosesc ulei superbust si este deja o schimbare...sunt mai mari, mai umflati smile
acum in weekend imi zice iubitul meu daca asa e sau mi se pare mie tongue


hjartahjarta Cat a trecut de la 10 septembrie 2011? rodnar hjartahjarta
Copil iubit, bine ai venit in viata noastra! 17.02.2013  hjarta
                    Lucruri crosetate ieftine

Offline

 

#33 2008-09-19 16:16:43

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: marirea sanilor

majestik a scris:

eu doar o cutie am luat si nu am vazut nimic diferit.
acum folosesc ulei superbust si este deja o schimbare...sunt mai mari, mai umflati smile
acum in weekend imi zice iubitul meu daca asa e sau mi se pare mie tongue

pai sa ne dai de veste dak chiar asa e ....smile  ce ulei superbust folos ?
eu am cupa B cred  si e loc de mai bine:D


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

#34 2008-09-21 22:49:23

majestik
Addicted member
De la: Craiova
Inregistrat: 2008-08-10
Mesaje: 13242

Re: marirea sanilor

valy_creata2000 a scris:

majestik a scris:

eu doar o cutie am luat si nu am vazut nimic diferit.
acum folosesc ulei superbust si este deja o schimbare...sunt mai mari, mai umflati smile
acum in weekend imi zice iubitul meu daca asa e sau mi se pare mie tongue

pai sa ne dai de veste dak chiar asa e ....smile  ce ulei superbust folos ?
eu am cupa B cred  si e loc de mai bine:D

el zice ca asa e..s-au mai marit un pic intr-o saptamana rodnar
e de bine.....da e si mai bine daca imi face el ca dup-aia 18 
da, ziteam pe net ca asa se dezvolta mai bine prin stimulare....ati auzit de exercitul caprioarei? big_smile


hjartahjarta Cat a trecut de la 10 septembrie 2011? rodnar hjartahjarta
Copil iubit, bine ai venit in viata noastra! 17.02.2013  hjarta
                    Lucruri crosetate ieftine

Offline

 

#35 2008-09-22 01:05:18

Nightfall
Membru
Inregistrat: 2008-09-12
Mesaje: 1

Re: marirea sanilor

exercitiul caprioarei:
     Asezati-va astfel incat sa puteti presa calcaiul unuia dintre picioarele dvs. pe deschizatura vaginului. Trebuie sa apasati destul de tare pentru a simti o presiune destul de puternica si continua. Daca nu puteti sa va deplasati piciorul in aceasta pozitie, atunci asezati un obiect rotund si destul de dur - o minge de tenis, de pilda - pe deschidura vaginului, daca este posibil chiar si pe clitoris. Veti simti desigur o senzatie agreabila cauzata de dinamizarea energiei sexuale.
Frecati-va puternic palmele una de cealalta, timp de aproximativ un minut. Aceasta va va energiza si va va incalzi mainile.
Asezati-va mainile pe sani si simtiti cum energia si caldura mainilor dvs. patrunde prin piele.
Masati-va incet sanii, cu miscari circulare spre interior, care se realizeaza rotind mana dreapta in sensul acelor de ceasornic, iar mana stanga in sensul invers acelor de ceasornic; acest gen de masare a sanilor are drept efect cresterea volumului sanilor.
Masati-va sanii efectuand aceasta miscare circulara de minim 36 de ori pana la maxim 360 de ori, de 2 ori pe zi, minim 4 luni.
eu folosesc metoda asta de vreo 2 sapt si parca se cunoaste ceva...dar oricum trebuie sa mai am rabdare ca acolo scrie minim 4 luni
   sper sa va foloseasca smile

Offline

 

#36 2008-09-22 01:14:35

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: marirea sanilor

Nightfall a scris:

exercitiul caprioarei:
     Asezati-va astfel incat sa puteti presa calcaiul unuia dintre picioarele dvs. pe deschizatura vaginului. Trebuie sa apasati destul de tare pentru a simti o presiune destul de puternica si continua. Daca nu puteti sa va deplasati piciorul in aceasta pozitie, atunci asezati un obiect rotund si destul de dur - o minge de tenis, de pilda - pe deschidura vaginului, daca este posibil chiar si pe clitoris. Veti simti desigur o senzatie agreabila cauzata de dinamizarea energiei sexuale.
Frecati-va puternic palmele una de cealalta, timp de aproximativ un minut. Aceasta va va energiza si va va incalzi mainile.
Asezati-va mainile pe sani si simtiti cum energia si caldura mainilor dvs. patrunde prin piele.
Masati-va incet sanii, cu miscari circulare spre interior, care se realizeaza rotind mana dreapta in sensul acelor de ceasornic, iar mana stanga in sensul invers acelor de ceasornic; acest gen de masare a sanilor are drept efect cresterea volumului sanilor.
Masati-va sanii efectuand aceasta miscare circulara de minim 36 de ori pana la maxim 360 de ori, de 2 ori pe zi, minim 4 luni.
eu folosesc metoda asta de vreo 2 sapt si parca se cunoaste ceva...dar oricum trebuie sa mai am rabdare ca acolo scrie minim 4 luni
   sper sa va foloseasca smile

Wow :f?rv?nad:. Bine ca n-am nevoie sa incerc lol

Offline

 

#37 2008-09-22 01:16:40

pends
Hero member
De la: B/Br
Inregistrat: 2007-09-09
Mesaje: 3690

Re: marirea sanilor

Mandy a scris:

Wow :f?rv?nad:. Bine ca n-am nevoie sa incerc lol

ce ar mai fi rotfl tongue


Bună ! Arăți ca o curvă !

Offline

 

#38 2008-09-22 09:30:10

majestik
Addicted member
De la: Craiova
Inregistrat: 2008-08-10
Mesaje: 13242

Re: marirea sanilor

Nightfall a scris:

exercitiul caprioarei:
     Asezati-va astfel incat sa puteti presa calcaiul unuia dintre picioarele dvs. pe deschizatura vaginului. Trebuie sa apasati destul de tare pentru a simti o presiune destul de puternica si continua. Daca nu puteti sa va deplasati piciorul in aceasta pozitie, atunci asezati un obiect rotund si destul de dur - o minge de tenis, de pilda - pe deschidura vaginului, daca este posibil chiar si pe clitoris. Veti simti desigur o senzatie agreabila cauzata de dinamizarea energiei sexuale.
Frecati-va puternic palmele una de cealalta, timp de aproximativ un minut. Aceasta va va energiza si va va incalzi mainile.
Asezati-va mainile pe sani si simtiti cum energia si caldura mainilor dvs. patrunde prin piele.
Masati-va incet sanii, cu miscari circulare spre interior, care se realizeaza rotind mana dreapta in sensul acelor de ceasornic, iar mana stanga in sensul invers acelor de ceasornic; acest gen de masare a sanilor are drept efect cresterea volumului sanilor.
Masati-va sanii efectuand aceasta miscare circulara de minim 36 de ori pana la maxim 360 de ori, de 2 ori pe zi, minim 4 luni.
eu folosesc metoda asta de vreo 2 sapt si parca se cunoaste ceva...dar oricum trebuie sa mai am rabdare ca acolo scrie minim 4 luni
   sper sa va foloseasca smile

e cam greu pentru mine sa ma stimulez singura  rotfl
dar o sa ma chinui punish, poate reusesc
rodnar


hjartahjarta Cat a trecut de la 10 septembrie 2011? rodnar hjartahjarta
Copil iubit, bine ai venit in viata noastra! 17.02.2013  hjarta
                    Lucruri crosetate ieftine

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.