homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Orgasmul...ciudatenie...-15


#267 2009-07-02 02:04:14

skumpi
Vizitator

Re: Orgasmul...ciudatenie...

leonora a scris:

uofffffffffff... grea problema si la mine. e ok..si uneori simt asa o placere imensa. si ca un val asa de jos pana sus in cap..si simt ca nu mai pot, vreau sa fac ceva dar nu stiu ce ( intr-adevar, cand s ff excitata si se misca el mai incet)..dar nu stiu ce inseamna asta; in ce stadiu sunt?  bang

sa dea mai tare din fund lol

 

#268 2009-07-02 15:03:18

andora
Full member
Inregistrat: 2009-07-01
Mesaje: 524

Re: Orgasmul...ciudatenie...

skumpi a scris:

leonora a scris:

uofffffffffff... grea problema si la mine. e ok..si uneori simt asa o placere imensa. si ca un val asa de jos pana sus in cap..si simt ca nu mai pot, vreau sa fac ceva dar nu stiu ce ( intr-adevar, cand s ff excitata si se misca el mai incet)..dar nu stiu ce inseamna asta; in ce stadiu sunt?  bang

sa dea mai tare din fund lol

...din experienta mea (33 de ani bis ), orgasmul vaginal il poti avea doar cu un partener care o are pe masura ta! goodluck ....expresia "marimea nu conteaza" e valabila doar in cazul orgasmului clit. iar atunci trebuie sa fie "jucausa" sexinpat ...asa ca...fetelor , mai depinde si de ei....nu de noi majoreta


Am facut un pariu cu viata: ca atunci cand ea ma va invinge , eu sa nu am nici un regret!!!

Offline

 

#269 2009-07-03 09:29:05

ani88
Full member
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 873

Re: Orgasmul...ciudatenie...

loool skumpi
leonora misca-te si tu cum iti vine mai bine wink
eu cred ca ne gandim prea mult in zilele noastre la "cum trebuie" cum se vede mai frumos din avion tongue  etc(influenta invaziei de filme etc..parerea mea wink Sa va spun acum o chestie despre o fetitza sa zicem X- nu vreau sa zic varsta, f mica ...in fine nu vreau sa comentez aici- intrebata fiind de ce face sex anal spunea-  "ca sa-l multumeasca pe el"... wtf????
N.B. Nu, nu era virgina

Ultima oara a fost editat de ani88 (2009-07-03 09:31:43)


I love you. Remember. They cannot take it

Offline

 

#270 2009-07-08 18:53:21

leonora
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-01-24
Mesaje: 410

Re: Orgasmul...ciudatenie...

nu stiu de ce, dar in pozitia " pe la spate" ma simt cel mai bine, dupa senzatia p care am avut o in pozitia asta, inclin sa cred ca am av orgasm (imi venea sa plang..a fost  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile ). cand sunt in pozitia asta si ma trage de fund e superrr, incearca asta cristyrazvan  chicot

si da...consider ca el e pe marimea mea si ff fericita. teiubesc


...HAPPY IN LOVE...hjarta

Offline

 

#271 2009-07-08 21:55:18

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Orgasmul...ciudatenie...

pe mine ma ajuta sa stau deasupra... intentsitatea, faptul ca pot sa-l privesc in ochi, ca poate sa ma sarute/muste/linga pe sani si sa imi controleze miscarile, eventual sa dea si niste palme, faptul ca pot sa ma infig in el, sa-l sarut, sa-i mai dau si eu cate o palma peste fatza big_smile ca sunt lipita de el, ca ma frec de el... asta a fost varianta castigatoare pana acum (si orgasmele de la sex pentru mine sunt RARE).
ah, si a ajutat si vinul rosu inainte si niste palme bine plasate (sau mai multe) big_smile but that's just me - cu ultima parte lol

Offline

 

 Publicitate


loading...

#272 2009-07-08 22:04:50

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Orgasmul...ciudatenie...

LadyPink a scris:

pe mine ma ajuta sa stau deasupra... intentsitatea, faptul ca pot sa-l privesc in ochi, ca poate sa ma sarute/muste/linga pe sani si sa imi controleze miscarile, eventual sa dea si niste palme, faptul ca pot sa ma infig in el, sa-l sarut, sa-i mai dau si eu cate o palma peste fatza big_smile ca sunt lipita de el, ca ma frec de el... asta a fost varianta castigatoare pana acum (si orgasmele de la sex pentru mine sunt RARE).
ah, si a ajutat si vinul rosu inainte si niste palme bine plasate (sau mai multe) big_smile but that's just me - cu ultima parte lol

fato, tu gandesti pe sufletul meu! lol
ce orgasm am avut eu o data in timp ce-mi dadea palmeee...
numai ca eu stateam cu spatele si-mi luam palmele cand pe fese, cand pe solduri, din ce in ce mai tare pana cand am terminat in ritmul asta si a fost demential

Offline

 

#273 2009-07-08 22:30:28

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Orgasmul...ciudatenie...

anabella_n a scris:

fato, tu gandesti pe sufletul meu! lol
numai ca eu stateam cu spatele si-mi luam palmele cand pe fese, cand pe solduri, din ce in ce mai tare pana cand am terminat in ritmul asta si a fost demential

si tu pe al meu big_smile eu mentionam pozitia asta si palmele aferente ca asa am terminat pana acum, cand e sa mi-o traga pe la spate, palmele sunt la ordinea zilei big_smile si nu numai big_smile cu ce vanatai am defilat de N ori pana acum cate o saptamana... numai eu stiu big_smile

Offline

 

#274 2009-07-08 22:46:16

d3vildelia
Hero member
Inregistrat: 2009-05-18
Mesaje: 2455

Re: Orgasmul...ciudatenie...

si eu am orgasme app intro sg pozitie cand sunt eu pe el....pt k eu tin ritmul si am obsercat k pt a avea un orgasm imi trebuie multa viteza ceea ce numai eu o pot face....la un asemenea orgasm deja incep sa tip zgarii si sa musc ceea ce il  cam doare pe iubi meu....dupa care cad moarta pe el si vreau sa dorm rotfl


hjartahjartahjarta Daca iubesti pe cineva ierti orice greseala...daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din dragoste...hjartahjartahjarta

mereu voi spera ca voi avea parte de o iubire ideala sad, desi sunt constienta ca asa ceva nu se va intampla niciodata , ci doar in cele mai fermecatoare vise ale mele (http://www.youtube.com/watch?v=U1dwdKkIbBQ)

Offline

 

#275 2009-07-09 11:13:08

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Orgasmul...ciudatenie...

LadyPink a scris:

si tu pe al meu big_smile eu mentionam pozitia asta si palmele aferente ca asa am terminat pana acum, cand e sa mi-o traga pe la spate, palmele sunt la ordinea zilei big_smile si nu numai big_smile cu ce vanatai am defilat de N ori pana acum cate o saptamana... numai eu stiu big_smile

nu m-am ales cu vanatai, dar cu dureri de fund, de spate sau de picioare cate 4-5 zile dupa, da lol
zici ca n-avem nimic de la animale in noi big_smile. pai mie cand stau cu spatele pe langa palme, imi mai place sa ma muste si de ceafa sau de spate, sa ma apuce de par si sa-mi dea capul pe spate, etc

Offline

 

#276 2009-07-09 11:43:59

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Orgasmul...ciudatenie...

anabella_n a scris:

pai mie cand stau cu spatele pe langa palme, imi mai place sa ma muste si de ceafa sau de spate, sa ma apuce de par si sa-mi dea capul pe spate, etc

oh yes, yes, yes, yessssss, YEEEEEESSSS!!!  sexinpat  zici ca tocmai ne-ai descris pe noi big_smile

Offline

 

#277 2009-07-09 11:53:09

leonora
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-01-24
Mesaje: 410

Re: Orgasmul...ciudatenie...

subscriu  rotfl


...HAPPY IN LOVE...hjarta

Offline

 

#278 2009-07-09 14:24:50

ryanna22
Hero member
Inregistrat: 2008-10-08
Mesaje: 4516

Re: Orgasmul...ciudatenie...

LadyPink a scris:

anabella_n a scris:

pai mie cand stau cu spatele pe langa palme, imi mai place sa ma muste si de ceafa sau de spate, sa ma apuce de par si sa-mi dea capul pe spate, etc

oh yes, yes, yes, yessssss, YEEEEEESSSS!!!  sexinpat  zici ca tocmai ne-ai descris pe noi big_smile

Subscriu si eu big_smile  rodnar

Offline

 

#279 2009-07-09 14:44:02

ally18
Insomniac member
Inregistrat: 2008-08-05
Mesaje: 8941

Re: Orgasmul...ciudatenie...

fete eu am tot timpul orgasm clitoridian prin sex oral..asta inainte de sex normal..ma gandesc k poate de aia nu pot sa mai am si in timpul partidei...are vreo treaba oare? big_smile

Ultima oara a fost editat de ally18 (2009-07-09 14:44:32)


Love.  Live. Laugh.

Offline

 

#280 2009-07-09 14:46:10

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Orgasmul...ciudatenie...

ally, nu neaparat. nu-i o regula ca daca ai orgasm de la sex oral nu mai poti sa mai ai de la sex normal dupa aia smile dar, daca iti faci griji, poti incerca fara orgasm de la sex oral inainte de o partida si vezi care-i rezultatul... sa fie doar oral ca si preludiu, fara finalitate wink

Offline

 

#281 2009-07-09 14:50:12

ally18
Insomniac member
Inregistrat: 2008-08-05
Mesaje: 8941

Re: Orgasmul...ciudatenie...

cred k asa o sa fac,poate at o sa fiu mai excitata dak n`am orgasm inainte,pt k dupa ce am orgasm ma simt asa hjarta  nush..parca nu`mi mai tre nimic lol


Love.  Live. Laugh.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.