homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce va face fericite?


#1 2007-04-26 15:38:40

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

ce va face fericite?

asta e intrebarea ca va face pe voi fericite fetelor?


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 



#2 2007-04-26 16:32:57

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: ce va face fericite?

kiar si o prajitura mikutza la timpul potrivit ma face fericita.cand stau in bratele iubitului, cand ma plimb de mana cu el...kiar si cand merg la facultate si ma int cu colegii sunt fericita.cam tot ma face pe mine fericita...tot ce e bun


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#3 2007-04-26 16:35:16

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce va face fericite?

animalutza a scris:

kiar si o prajitura mikutza la timpul potrivit ma face fericita.cand stau in bratele iubitului, cand ma plimb de mana cu el...kiar si cand merg la facultate si ma int cu colegii sunt fericita.cam tot ma face pe mine fericita...tot ce e bun

micile bucurii ale vietii big_smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#4 2007-04-26 16:40:06

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: ce va face fericite?

o secunda, un zambet, o floare, un sarut, un "te iubesc, iuvi mea!", o lacrima(de bucurie big_smile )... o plimbare, o zi cu iubitul meu... o noapte de dragoste... o mangaiere de la mama, un cuvant frumos de la tata... o zi cu bani de cumparaturi smile o nota buna... o apreciere sincera, la momentul potrivit... sunt atateea lucruri care ma fac fericita! cred ca, pentru a fi fericite... trebuie doar sa cautam fericirea in lucrurile marute si sa invatam sa ne bucuram de fiecare clipa...

Ultima oara a fost editat de annna (2007-04-26 16:40:45)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#5 2007-04-26 17:50:52

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: ce va face fericite?

bubi meu mic...noul meu papagal Ozi big_smile partide de tennis cu bubi si kdn imi zike "bv" big_smile si mai sunt...


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-04-26 18:45:16

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: ce va face fericite?

un telefon sau un mesaj de la iubi meu.cand imi spune "te iubesc".cand iau note bune,si ma felicita ai mei,cand imi cumpar ceva nou.si cred ca mai sunt dar nu-mi mai vin acum big_smile


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#7 2007-04-26 18:56:10

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: ce va face fericite?

asta pe mine m-au facut fericita soarele, sucul din greg's, prietenele mele traznite, cu care am facut poze multe, tipul din metrou care mi-a zambit, netul care a binevoit sa functioneze la capacitate maxima...
in general nu am nevoie de mult sa fiu fericita. un mesaj, o prajitura buna, o plimbare printr-un loc frumos, un zambet, o amintire, o melodie frumoasa...


Nobody home

Offline

 

#8 2007-04-26 20:10:10

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce va face fericite?

Hmm... pe mine ma fac fericita (ordinea nu conteaza):
- momentele frumoase cu familia,
- sarbatorile si aniversarile, ca se lasa cu cadouri multe,
- surprizele placute facute de iubi meu sau de parinti,
- o melodie frumoasa,
- complimentele, mai ales cele de genul "mama ce ai slabit" lol;
- vara la plaja,
- zilele de salariu si mersul de dupa la cumparaturi (hainutze muuulteee), big_smile
- reducerile la magazinul de haine preferat big_smile ,
- animalutele de pe strada care isi gasesc stapan sau care primesc un strop din atentia noastra,
- succesele echipei preferate de fotbal;
- aprecierile venite din partea unor superiori,
- momentele in care simti ca ai ajutat pe cineva sau ca ai contribuit la realizarea unor lucruri importante, -
- momentele "just us girls"
- si nu in ultumul rand acest site.. care m-a ajutat de multe ori si la bine si la rau.

Sar`na tuturor!

Va pup smile

Ultima oara a fost editat de senorita (2007-04-26 20:23:04)


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#9 2007-04-26 21:01:29

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce va face fericite?

plangeam odata din cauza unor amintiri mai urate ... si el mi-a zis ca ma iubeste mult si ca nu sunt singura ... si vb aia mi-a redat zambetul si chiar m-a facut fericita atunci ...depinde de moment.... deobicei nu am nevoie de mult sa ma faca fericita .... si ca dau 3 lei pe o pereche de cercei(cam degeaba cei drept) si mie imi palc ma face fericita tongue


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#10 2007-04-27 22:28:26

i.question
New member
Inregistrat: 2007-03-10
Mesaje: 70

Re: ce va face fericite?

hm...pe fiecare om il strange o gheata...si fericirea este privita de multi in mod diferit...pe mine ma face fericit un lucru pe care l-am inceput si pe care l-am terminat cu bine...


cine astazi m-a iubit ...maine ma uraste

Offline

 

#11 2007-04-28 10:48:15

nimeni
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-04-14
Mesaje: 145

Re: ce va face fericite?

la mine fericirea e relativa... in momemte diferite lucruri diferite ma fac fericit... si de multe ori sunt sanse ca lucruri care ma faceau fericit sa imi provoace tristete si invers...

pana acum un singur lucru ma facut fericit indiferent de ocazie... zambetul ei... (dar natural... nu fortat...)

(si scuze ca m-am bagat si eu... chiar daca intrebarea era adresata fetelor:D)

Ultima oara a fost editat de nimeni (2007-04-28 11:15:00)


"Love is composed of a single soul inhabiting two bodies."

Offline

 

#12 2007-04-28 11:26:44

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce va face fericite?

e adresata tuturor, nu numai fetelor tongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#13 2007-04-28 11:31:10

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: ce va face fericite?

cred ca va trebui sa pune titluri "universale", nu "feministe". tongue ni se inmultesc masculii. big_smile


Nobody home

Offline

 

#14 2007-04-28 11:59:02

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce va face fericite?

nimeni a scris:

la mine fericirea e relativa... in momemte diferite lucruri diferite ma fac fericit... si de multe ori sunt sanse ca lucruri care ma faceau fericit sa imi provoace tristete si invers...

pana acum un singur lucru ma facut fericit indiferent de ocazie... zambetul ei... (dar natural... nu fortat...)

(si scuze ca m-am bagat si eu... chiar daca intrebarea era adresata fetelor:D)

intrebarea era adresata tuturor membrilor acestui forum.nu doar fetelor am scris eu in graba titlul smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#15 2007-04-28 12:33:36

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce va face fericite?

momentele in care iubitul meu sa strange in brate si stiu ca acolo e locul meu si nu as vrea sa ma aflu niciunde in alta parte... cand adormim imbratisati si ne trezim cu un pupic... cand ne uitam unul in ochii celuilalt si ne regasim acolo.. adanc!
sunt fericita ca exista un sufletzel pe lumea asta care nu mi-e ruda si care fara niciun interes ma iubeste si ma suporta si ma face sa rad si ma sprijina la greu (bineinteles ca toate astea le fac si eu pentru ea, la randul meu big_smile , lov u simi big_smile ).
Sunt fericita pt ca am o familie frumoasa, linistita, cea mai buna mama de pe Pamant.
Muzica preferata ma face fericta, semintele de dovleac pe care pur si simplu le ador...
Si last, but least big_smile .. momentul in care prind imaginea la microscop la laboratorul de microbiologie!! Este o senzatie unica (pentru mine) !

Offline

 

#16 2007-04-29 10:19:22

and
New member
Inregistrat: 2007-03-27
Mesaje: 88

Re: ce va face fericite?

sunt fericita atunci cand reusesc sa fac tot ce imi propun intr-o zi
sunt fericita cand trece o zi fara sa ma cert cu mama lol
sunt fericita cand imi vine o bluza bine
sunt fericita cand ma aranjez seara ptr iesit in oras si arat chiar bine lol [modestia]
sunt fericita cand vad lumea din jur k zambeste si e multumita

Offline

 

#17 2007-04-30 16:09:25

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: ce va face fericite?

sunt fericita atunci cand stie sa se poarte...big_smile


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#18 2007-04-30 16:18:32

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: ce va face fericite?

mananc bomboane de ciocolata (cu visine in interior), citesc o carte care imi place, ascult melodii optimiste, fac caterinca cu o prietena foarte buna, afara e soare.... ce m-ar putea face mai fericita?? i have the world. tongue


Nobody home

Offline

 

#19 2007-04-30 20:07:41

onnixx
New member
Inregistrat: 2007-03-22
Mesaje: 65

Re: ce va face fericite?

sunt fericita cand ajut un om,cand sunt iubita si respectata.sunt fericita cand simt ca ma doreste,cand imi sopteste ca ma ubeste si cand ii simt rasuflarea in ceafa si bratele in jurul meu.ador sa il vad dormind si imi place sa il inve;esc si sa il sarut pe frunte.sunt fericita cu el..si atat.eram happy cand pisoiul meu feliz venea sa ma pupaceasca dimineata..isi punea boticul rece pe fata mea...acum el nu mai esi asta din rautatea oamenilor...pentru al caror comportament nu sunt fericita.


ceea ce nu te doboara te face mai puternic.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.