homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

SEX ORAL ! ! !-158


#2984 2009-07-03 17:13:17

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: SEX ORAL ! ! !

annna a scris:

ShineOfBlood, imi place atitudinea ta smile ai perfecta dreptate;

knoppers a scris:

Frumoasa atitudine!

thanks smile Acu' duc o politica de "incercam de toate si ramanem la ce ne place" big_smile tongue

Offline

 



#2985 2009-07-03 17:27:21

calleigh
Platinum member
De la: viata
Inregistrat: 2009-01-13
Mesaje: 22290

Re: SEX ORAL ! ! !

ShineOfBlood a scris:

Si eu o dadeam la inceput cu "vai,mi-e scarba",asta dupa ce imi spusese o amica ca vezi doamne ar fi disgusting. Si dup-aia mi-a picat mie fisa..."auzi,da'... eu am spus asta bazandu-ma pe ce...?" asa ca am trecut la treaba big_smile

si eu eram la fel.am spus ca nu o sa fac in viata mea asa ceva,nici in ruptul capului,ca e scarbos,dezgustator,ca te injosesti...bla bla bla. chiar am pus si un pariu ca nu o sa fac in viata mea asa ceva,ca eu sunt o fata serioasa...mai stiu eu ce.insa am pierdut.s-a intamplat asa,fara sa ma gandesc prea mult,fara sa ma hotarasc ca trebuie sa o incerc si pe asta.si imi place! chiar imi place sa o fac...nu mi se mai pare aiurea sau scarbos.e ceva normal...bine,nu as face-o oricum,dar avand invedere ca am o relatie stabila,bazata pe respect si incredere...na...am facut-o si o s-o mai fac tongue ii chiar ok big_smile tummenupp


Life isn't about finding yourself.Life is about creating yourself.
Perhaps our eyes need to be washed by our tears once in a while, so that we can see Life with a clearer view again.

Offline

 

#2986 2009-07-03 17:30:40

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: SEX ORAL ! ! !

in afara de sex in grup si swinging am facut si eu tot ce mi-a trecut prin cap si nu regret. sexul oral chiar de pe la inceput, fara nici o jena sau inhibitie
iar pe astea dinainte le pastrez pentru 45-50 ani cand ne-om fi saturat de experimentat si vrem sa trecem la nivelul urmator lol

Ultima oara a fost editat de anabella_n (2009-07-03 17:33:26)

Offline

 

#2987 2009-07-03 17:35:36

d3vildelia
Hero member
Inregistrat: 2009-05-18
Mesaje: 2455

Re: SEX ORAL ! ! !

calleigh a scris:

ShineOfBlood a scris:

Si eu o dadeam la inceput cu "vai,mi-e scarba",asta dupa ce imi spusese o amica ca vezi doamne ar fi disgusting. Si dup-aia mi-a picat mie fisa..."auzi,da'... eu am spus asta bazandu-ma pe ce...?" asa ca am trecut la treaba big_smile

si eu eram la fel.am spus ca nu o sa fac in viata mea asa ceva,nici in ruptul capului,ca e scarbos,dezgustator,ca te injosesti...bla bla bla. chiar am pus si un pariu ca nu o sa fac in viata mea asa ceva,ca eu sunt o fata serioasa...mai stiu eu ce.insa am pierdut.s-a intamplat asa,fara sa ma gandesc prea mult,fara sa ma hotarasc ca trebuie sa o incerc si pe asta.si imi place! chiar imi place sa o fac...nu mi se mai pare aiurea sau scarbos.e ceva normal...bine,nu as face-o oricum,dar avand invedere ca am o relatie stabila,bazata pe respect si incredere...na...am facut-o si o s-o mai fac tongue ii chiar ok big_smile tummenupp

te sustin si la me o fo la fel.....si nu e cum credeam si cum se vede prin filme


hjartahjartahjarta Daca iubesti pe cineva ierti orice greseala...daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din dragoste...hjartahjartahjarta

mereu voi spera ca voi avea parte de o iubire ideala sad, desi sunt constienta ca asa ceva nu se va intampla niciodata , ci doar in cele mai fermecatoare vise ale mele (http://www.youtube.com/watch?v=U1dwdKkIbBQ)

Offline

 

#2988 2009-07-03 17:38:32

calleigh
Platinum member
De la: viata
Inregistrat: 2009-01-13
Mesaje: 22290

Re: SEX ORAL ! ! !

neah,nu....bine,eu nici nu am cine stie ce experienta,dar na...nimeni nu se naste invatat lol


Life isn't about finding yourself.Life is about creating yourself.
Perhaps our eyes need to be washed by our tears once in a while, so that we can see Life with a clearer view again.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2989 2009-07-03 17:42:59

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: SEX ORAL ! ! !

E atat de placut sa fii..."in control",ca stii ca il poti scoate din minti...  Eu inca il amenint pe al meu ca daca ma supara,i can bite his precious off big_smile angel

Offline

 

#2990 2009-07-03 18:00:54

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: SEX ORAL ! ! !

lol ce tare suna big_smile
sunt putine momentele in care avem atata control asupra lor, cand sunt in mainile noastre, la cheremul nostru big_smile cred ca in afara faptului ca sunt printre noi fete care au in sange placerea asta, asta e unul din principalele motive pentru care ne place atat de mult sa facem oral smile 18 hjarta

Ultima oara a fost editat de annna (2009-07-03 18:01:10)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#2991 2009-07-03 18:55:11

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: SEX ORAL ! ! !

Anna, sa ne zici si noua ce si cum te invata iubitul tau smile poate mai aflam si noi chestii noi smile

eu la ultimele 2 partide, ultima fiind ieri, l-am convins sa ma lase sa fac cum vreau eu, sa nu se mai infiga in par cu mana si in gat cu p**a big_smile si a fost misto si asa smile e super tare cand se uita la mine si eu il privesc in timp ce ii fac... A nu e super mega barbat atragator , dar imi place nebunie expresia pe care o capata fatza lui atunci cand vine vorba de sexul cu mine drool

Offline

 

#2992 2009-07-03 18:58:49

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: SEX ORAL ! ! !

LadyPink, e bestiala expresia aia de extaz de pe fata lor big_smile hjarta
Promit ca dau tot, sa le ajute si pe fetele incepatoare smile deocamdata am trecut numai de prima etapa, mai strang "informatii" si revin big_smile
oricum, e foarte msihto sa te invete cineva de sex masculin cum sa faci... sa-ti explice cum   mishto, cum nu... ce le place cel ami mult... etc hjarta

Ultima oara a fost editat de annna (2009-07-03 19:16:42)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#2993 2009-07-04 15:27:59

alexa123
Hero member
De la: underground
Inregistrat: 2008-12-08
Mesaje: 3560

Re: SEX ORAL ! ! !

invatacel la orizont chicot


when the pomp lights up,you shoot.

Offline

 

#2994 2009-07-04 15:36:49

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: SEX ORAL ! ! !

Knoppers a scris:

M-am trezit si eu sa ma bag in seama la discutia asta la nu stiu cate luni dupa ce a fost inceputa.

Eu cred ca orice femeie a incercat o data in viata sa ii faca partenerului sex oral si cine zice ca nu e asa minte. De asemenea sunt sigura ca in proportie de 95% femeile practica sexul oral. La fel, cine zice ca nu e asa minte.

Si mai sunt femei care zic ca nu ar incerca niciodata, ca e scarbos, ca nu stiu ce si nu stiu cum. Intr-o buna zi o sa incerce wink

Da, am facut. Da, mi-a placut. Si da, fac in continuare dar totusi, nu la oricine. Trebuie sa exista respect intr-o relatie si incredere pentru sexul oral.

smile

eu nu mint pt ca nu am de ce sa mint! sincer spun, am prieten de un an si ceva si nu i-am facut NICIODATA sex oral, adevarul e ca nici nu am incercat! cu toate astea nici el nu mi-a facut mie, dar nu pt ca nu ar fi vrut el ci pt ca nu am vrut eu. Daca nu dau nu primesc! Oricum nu sunt una dintre cele care spune ca nu ar incerca  niciodata, pur si simplu simt ca acum nu e momentul sa fac asa ceva deoarece nu imi vine si nici nu doresc sa mi se faca...DEOCAMDATA  rodnar Evident prietenul meu tot timpul ma roaga sa incercam macar, dar pt ca ma iubeste si ma respecta, intelege ca inca nu e momentul din pct meu de vedere. Poate niciodata nu va fi, dar oricum raman deschisa la subiectul acesta lol

Offline

 

#2995 2009-07-04 15:40:48

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: SEX ORAL ! ! !

hmmm si de un an si ceva... nu simtiti nevoia sa apara ceva nou in relatie... nush hmm parerea mea sincera, fara niciun fel de dedesubturi este sa incerci, s-ar putea sa fii uimita de cat de mishto e, de cat de mult va apropie ca si relatie sexuala in cuplu smile bine, categoric tine de voi si de momentul ales de voi... insa eu zic sa incercati smile  e pacat sa nu va bucurati si de asta hjarta


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#2996 2009-07-04 15:48:08

Divya
Hero member
Inregistrat: 2009-05-13
Mesaje: 2837

Re: SEX ORAL ! ! !

puffball,asa eram si eu,doar ca eu acceptam sa mi se faca(si mi s'a facut multa vreme tongue  ).ce m'a determinat sa incerc sa fac:faptul ca el nu mi'a cerut NICIODATA   sa'i fac,nici nu a facut vreo aluzie,cat de mica.daca mi'ar fi cerut'o m'as fi simti presata,obligata in vreun fel.......
....si am facut'o smile ...a fost placut si ciudat in acelasi timp...  de atunci,viata sexuala e mult mai buna,parca nu mai avem nici o inhibitie...si sunt cateva luni de cand o facem(ma refer la sex oral)de fiecare data cand facem sex...de multe ori ca preludiu hjarta ...si e minunat smile

Offline

 

#2997 2009-07-04 15:52:25

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: SEX ORAL ! ! !

annna a scris:

hmmm si de un an si ceva... nu simtiti nevoia sa apara ceva nou in relatie... nush hmm parerea mea sincera, fara niciun fel de dedesubturi este sa incerci, s-ar putea sa fii uimita de cat de mishto e, de cat de mult va apropie ca si relatie sexuala in cuplu smile bine, categoric tine de voi si de momentul ales de voi... insa eu zic sa incercati smile  e pacat sa nu va bucurati si de asta hjarta

si eu ma gandeam ca ar fi timpul sa incerc, sa ii fac lui placerea asta, dar nu stiu...chiar nu ma atrage deloc deloc...adica nu imi vine sa fac...si nici nu vreau sa mi se faca. Si nu zic ca nu e misto, adica imi imaginez ca e o senzatie de nedescris, dar totusi inca nu  neutral

Offline

 

#2998 2009-07-04 15:54:34

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: SEX ORAL ! ! !

smile e ok sa astepti sa fii pregatita pentru asta ca altfel oricum nu si-ar avea sensul tongue insa noi iti spunem ca toate am trecut prin aceeasi etapa ca si tine si la fel gandeam big_smile insa daca stiam ca e asa mishto si ca ne "lipeste" atat de mult in pat, am fi facut-o mai dmeult, fara sa stam pe ganduri smile
oricum, cand vei fii pregatita noi vom fii aici sa te sustinem puss


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#2999 2009-07-04 15:59:35

Divya
Hero member
Inregistrat: 2009-05-13
Mesaje: 2837

Re: SEX ORAL ! ! !

cat timp crezi ca nu esti pregatita nu o face.avem timp pentru toate,iar daca relatia e facuta sa dureze,va veni si timpul cand vei fi pregatita,iar el nu te va presa cu asta. hjarta

Offline

 

#3000 2009-07-04 16:00:11

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: SEX ORAL ! ! !

divya a scris:

puffball,asa eram si eu,doar ca eu acceptam sa mi se faca(si mi s'a facut multa vreme tongue  ).ce m'a determinat sa incerc sa fac:faptul ca el nu mi'a cerut NICIODATA   sa'i fac,nici nu a facut vreo aluzie,cat de mica.daca mi'ar fi cerut'o m'as fi simti presata,obligata in vreun fel.......
....si am facut'o smile ...a fost placut si ciudat in acelasi timp...  de atunci,viata sexuala e mult mai buna,parca nu mai avem nici o inhibitie...si sunt cateva luni de cand o facem(ma refer la sex oral)de fiecare data cand facem sex...de multe ori ca preludiu hjarta ...si e minunat smile

da stiu, suna chiar bine ca preludiu, mai ales ca eu nu am nici orgasm chiar tot timpul (dar nu ma deranjeaza chestia asta) dar ma gandeam asa cateodata ca poate poate un preludiu de genul acesta m-ar ajuta sa "ajung in al 9-ea cer" tot timpul lol

Offline

 

#3001 2009-07-04 16:10:51

Divya
Hero member
Inregistrat: 2009-05-13
Mesaje: 2837

Re: SEX ORAL ! ! !

puffball a scris:

divya a scris:

puffball,asa eram si eu,doar ca eu acceptam sa mi se faca(si mi s'a facut multa vreme tongue  ).ce m'a determinat sa incerc sa fac:faptul ca el nu mi'a cerut NICIODATA   sa'i fac,nici nu a facut vreo aluzie,cat de mica.daca mi'ar fi cerut'o m'as fi simti presata,obligata in vreun fel.......
....si am facut'o smile ...a fost placut si ciudat in acelasi timp...  de atunci,viata sexuala e mult mai buna,parca nu mai avem nici o inhibitie...si sunt cateva luni de cand o facem(ma refer la sex oral)de fiecare data cand facem sex...de multe ori ca preludiu hjarta ...si e minunat smile

da stiu, suna chiar bine ca preludiu, mai ales ca eu nu am nici orgasm chiar tot timpul (dar nu ma deranjeaza chestia asta) dar ma gandeam asa cateodata ca poate poate un preludiu de genul acesta m-ar ajuta sa "ajung in al 9-ea cer" tot timpul lol

asa e.si mie imi place ca preludiu(sa'mi faca el)..e de'a dreptul  al9leacer  smile...si pentru el la fel smile
imi aduc aminte ...cand am descoperit forumul asta(acum 2 ani)si am ajuns sa citesc si aici...am zis ca eu n'as face asta nici sa ma tai,e cel mai scarbos lucru,cum mama naibii fac fetele astea asa ceva lol ??exact asa gandeam.intre timp am intalnit omul potrivit si mi'am schimbat radical conceptiile(mai ales ca e primul caruia i'am facut,prima pentru el..primul care mi'a facut...a da...si faptul ca ne vom casatori,deci e singurul cu care o sa fac toate astea...si facem  de toate tongue  )

Offline

 

#3002 2009-07-04 16:19:09

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: SEX ORAL ! ! !

annna a scris:

smile e ok sa astepti sa fii pregatita pentru asta ca altfel oricum nu si-ar avea sensul tongue insa noi iti spunem ca toate am trecut prin aceeasi etapa ca si tine si la fel gandeam big_smile insa daca stiam ca e asa mishto si ca ne "lipeste" atat de mult in pat, am fi facut-o mai dmeult, fara sa stam pe ganduri smile
oricum, cand vei fii pregatita noi vom fii aici sa te sustinem puss

lol ms, cand se va intampla am sa anunt signof10  lol

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.