homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

SEX ORAL ! ! !


#1 2007-04-29 15:06:39

miki05
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 14

SEX ORAL ! ! !

ce parere aveti ?

Offline

 



#2 2007-04-29 15:14:34

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: SEX ORAL ! ! !

big_smile.mie mi se pare foarte intim sexul oral .si nu am nici o problema sa ii fac sex oral mai ales cand il vad ca ii place atat de mult si se simte ata de bine imi place sa il vad in extaz big_smile.si da imi place si sa mi se faca big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3 2007-04-29 15:47:47

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: SEX ORAL ! ! !

eu zic ca merita incercat daca nu iti place nu mai faci mi se pare normal. dar eu merg pe principiul nu am deunde sa stiu daca imi place sau nu cava pana nu incerc smile si nu doar la capitolul sex smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#4 2007-04-29 16:10:43

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: SEX ORAL ! ! !

eu zic ca teama de a face lucruri noi ne opreste.cat despre partea cu miros sau gust se presupune ca se face o baie inainte nu? rotfl2.nu e nici un sentiment ciudat nu te simti umilit/umilita mie de ex. mi se pare foarte intim si trebuie facut cu o persoana care te respecta si te iubeste.


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#5 2007-04-29 16:15:39

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: SEX ORAL ! ! !

exact, se face dush inainte lol dupa mine, sexul oral n-ar trebui sa fie o chestie de care sa ne jenam sau sa ne fie teama de gust miros sau ma stiu eu ce... mi se pare un lucru normal si ff intim, care treb facut numai cu o persoana pe care o iubesti si care te iubeste. mie nu mi se pare ca are un gust sau un miros ciudat, daca iubesti un om il iubesti cu tot ce are el, nimic nu ti se pare urat sau respingator!


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-04-29 16:16:08

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: SEX ORAL ! ! !

e foarte bine ca pui intrebari smile.cel mai bine e sa te informezi inainte e important sa nu te simti stanjenita sau aiurea in momentul respectiv sa ai o idee la ce sa te astepti

Ultima oara a fost editat de ralucaelena (2007-04-29 16:19:23)


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#7 2007-04-29 16:22:08

piticaAntipatica
Full member
De la: orasul celor 7coline mioritice
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 154

Re: SEX ORAL ! ! !

sexul oral este tot un fel de sex,pe care il poti face sau il poti primi.desi stiu 'cum se face',daca se poate zice asa,nu am facut,si nici nu cred ca voi face.in acelasi timp,nici nu vrea sa primesc.n-am nimic impotriva celor care fac,e libera lor alegere.dar am auzit la mai multi baieti o chestie,cum ar fi ..."daca iubita iti face sex oral,o cu*va ce-ti mai face?".
oricum,miki05 daca vrei sa faci asta,fa-o cu cineva care intr-adevar merita,nu cu cineva,care dupa sa zica prietenilor.. "aia mi-a supt pla".
nu cred ca te-am ajutat cu ceva,dar asta e parerea mea.
in orice caz,daca prietenul iti cere sex oral,asta inseamna ca nu te respecta,chestia asta o faci tu daca vrei,nu trebuie sa o ceara.


judeca fiecare raspuns

Offline

 

#8 2007-04-29 16:25:19

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: SEX ORAL ! ! !

de ce spun ca e bine ca intrebi? pt.ca e bine sa te informezi inainte da faci ceva sau mai bine zis sa iei o hotarare.eu zic sa lasi totul sa vina de la sine o sa vezi ca o sa fie k iar cu siguranta prietenul tau o sa aprecieze smile  si da cand iubesti pe cineva iubesti fiecare particica din trupul sau smile.nu e romantic ce o sa spun eu acum dar fiecare avem un miros si gust specific este perfect normal si in nici un caz nu e respingator smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#9 2007-04-29 16:27:33

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: SEX ORAL ! ! !

piticaAntipatica a scris:

in orice caz,daca prietenul iti cere sex oral,asta inseamna ca nu te respecta,chestia asta o faci tu daca vrei,nu trebuie sa o ceara.

nu neaparat... smile eu nu-s de acord cu chestia asta, in pat treb sa existe comunicare! asta e mai presus de toate... daca un baiat nu-i poate spune nici macar iubitei lui ce-si doreste, ce nevoi are... atunci cui sa-i spuna?! iar faza cu "o cu*va ce-ti mai face"... nici n-o mai comentez neutral o cu*va nu face chestia asta din iubire, deci e cu totul altceva, si cred ca si pt ei e cu totul altceva cand isi vad iubita straduindu-se sa-i faca fericiti si in pat.  cred ca daca cineva alege sa nu faca sex oral, altele ar trebui sa fie motivele, nu chestii de genul asta. asta e parerea mea smile


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#10 2007-04-29 16:30:35

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: SEX ORAL ! ! !

daca prietenul iti cere sa ii faci sex oral asta nu inseamna ca nu te repecta ci ca iti impartaseste dorintele lui lipsa de respect incepe cand te forteza sa faci desi tu nu vrei intelegeti voi ce vreau sa spun .car despre tipii aia care spun ce spun sunt niste idioti ce sa zic daca gandes asa............ si da trebuie sa merite intradevar baiatul/barbatul respectiv.can vb. mai sus de respect la asta ma refeream sa nu inceapa dupa sa zica frate ce imi facea aia......


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#11 2007-04-29 16:30:51

piticaAntipatica
Full member
De la: orasul celor 7coline mioritice
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 154

Re: SEX ORAL ! ! !

eu zic ca poti sa-ti faci persoana iubita sa se simta bine si implinita,si in alte moduri,ivy,nu neaparat daca ii faci sex oral.stiu ca si prietenul meu isi doreste asa ceva,dar nu pot sa-l ajut in privinta asta,desi il iubesc.la capitolul acesta am mintea inchisa.nu fac si cred ca nici nu as vrea sa mi se faca.


judeca fiecare raspuns

Offline

 

#12 2007-04-29 16:31:44

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: SEX ORAL ! ! !

ii tinem stransi bine! smile si fii naturala si relaxata daca te hotarasti s-o faci, o sa fie bine orice decizie iei puss


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#13 2007-04-29 16:33:33

piticaAntipatica
Full member
De la: orasul celor 7coline mioritice
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 154

Re: SEX ORAL ! ! !

da ralucaelena,ai dreptate,si in esenta,asta voiam sa zic si eu,dar eram concentrata la tv,si nu mi-am dat seama,imi cer scuze.


judeca fiecare raspuns

Offline

 

#14 2007-04-29 16:43:34

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: SEX ORAL ! ! !

parerile sunt impartite, eu zic ca daca nu incerci o data n-ai de unde sa stii cum e... si asta se aplica la toate in viata, dar fiecare cu alegerile lui. sg lucru care conteaza e sa fim fericiti cu deciziile luate wink


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#15 2007-04-29 17:03:53

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: SEX ORAL ! ! !

piticaAntipatica hotaraste-te, nu vrei sa ti se faca sau CREZI ca nu vrei sa ti se faca?


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#16 2007-04-29 17:21:49

persifona
Vizitator

Re: SEX ORAL ! ! !

ivy a scris:

mie nu mi se pare ca are un gust sau un miros ciudat, daca iubesti un om il iubesti cu tot ce are el, nimic nu ti se pare urat sau respingator!

Exact.

piticaAntipatica a scris:

oricum,miki05 daca vrei sa faci asta,fa-o cu cineva care intr-adevar merita,nu cu cineva,care dupa sa zica prietenilor.. "aia mi-a supt pla".

Pai, fara suparare, da tre sa fii proasta sa ii faci sex oral unui tip care sa ajunga sa zica asta, adica totusi daca ajungi acolo inseamna ca intre voi exista o relatie si asa mai departe si ca tipul intr-adevar merita. Ori de la astfel de baieti nu ma astept sa auzi pe urma asa ceva.
De curiozitate, pitico, cati ani ai?

Ultima oara a fost editat de persifona (2007-04-29 17:27:08)

 

#17 2007-04-29 17:33:18

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: SEX ORAL ! ! !

si eu vroiam sa intreb, cati ani ai piticaAntipatica? daca nu te superi smile


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#18 2007-04-29 18:22:14

happy_girl
Full member
Inregistrat: 2007-03-10
Mesaje: 234

Re: SEX ORAL ! ! !

dar vi s-ar parea foarte deplasat ca ei sa va faca si sa va placa,insa voi sa nu puteti sa le faceti lor?


To the world you may be one person,
but to one person you may be the world.

- Bill Wilson -

Offline

 

#19 2007-04-29 18:27:37

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: SEX ORAL ! ! !

persifona a scris:

ivy a scris:

mie nu mi se pare ca are un gust sau un miros ciudat, daca iubesti un om il iubesti cu tot ce are el, nimic nu ti se pare urat sau respingator!

Exact.

piticaAntipatica a scris:

oricum,miki05 daca vrei sa faci asta,fa-o cu cineva care intr-adevar merita,nu cu cineva,care dupa sa zica prietenilor.. "aia mi-a supt pla".

Pai, fara suparare, da tre sa fii proasta sa ii faci sex oral unui tip care sa ajunga sa zica asta, adica totusi daca ajungi acolo inseamna ca intre voi exista o relatie si asa mai departe si ca tipul intr-adevar merita. Ori de la astfel de baieti nu ma astept sa auzi pe urma asa ceva.
De curiozitate, pitico, cati ani ai?

sunt de acord cu tine.
si mai spusese ceva de genu "daca prietena iti face sex oral o cu*va ce-ti mai face".de ce sa se duca la cu*ve???

Ultima oara a fost editat de oana_ (2007-04-29 18:28:13)


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.