homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Parul-12


#210 2011-04-28 19:59:41

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Offline

 



#211 2011-04-28 20:25:01

hai_faiv
Hero member
De la: bubulina gospodina
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 2364

Re: parul

fetelor, parul poate sa inceapa sa cada de la AC?


When morals decline and good men do nothing, evil flourishes. A society unwilling to learn from past is doomed. We must never forget our history.

Offline

 

#212 2011-04-28 20:40:02

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: parul

sleeping_beauty a scris:

eu foarte rar il prind, nu suport lol

Cat de lung il ai?


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#213 2011-04-28 20:57:46

sophie
Addicted member
De la: Atlantis
Inregistrat: 2008-02-19
Mesaje: 11424

Re: parul

m-am tuns si eu, nu-l mai suportam asa lung cum il aveam ... de cazut nu prea mai imi cade, ca nu mai are de unde lol insa cararea e aproape cheala si nici parul meu nu e flexibil, sa mut cararea ... imi trebuie ceva sa il regenerezez, clar ...
de unde cumpar petrol? lol

Offline

 

#214 2011-04-28 21:07:04

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: parul

kathrynn a scris:

Vaai, eu daca nu-l prind noaptea, e peste tot. Pe langa faptul ca mi se incolaceste in jurul fetei si al gatului, daca il dau de pe mine, ajunge cu siguranta pe perna prietenului meu si atunci sa auzi toata noaptea: "da-te de pe parul meu!" "da prinde-l cu ceva, mai femeie!!!" rotfl

rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2 vai ce am ras lol

eu nu suport sa il prind nici vara cand e cald cesafac il las mereu in vant tongue eu am inteles invers, ca daca il prinzi creste mai rapid si nici nu se mai despica varfurile ca nu se mai freaca de nimic. acum, cate bordeie atatea obiceie... nustiu
noaptea nu il prind ca mi cade ca dementul daca fac asta. bine ca nici nu e lung cat sa ma chinuie..


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

 Publicitate


loading...

#215 2011-04-28 21:21:25

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: parul

eu am niste elastice destul de moi si cu alea il prind - si pt ca sa nu-l stranga prea tare, dar si pt ca sa nu-mi faca urme de alea de elastic ca nu le suport. cat sa-l tina locului sa nu migreze pe pernele din vecini lol


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#216 2011-04-28 21:21:29

hai_faiv
Hero member
De la: bubulina gospodina
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 2364

Re: parul

uneia dintre colegele de apartament a inceput sa ii cada parul ingrozitor de cand s-a mutat la cluj. Inainte se spala pe cap doar cu apa de izvor (din fantana de fapt) si avea un par bogat si frumos. De cand sa mutat la cluj, la faculta si se spala cu apa de aici, a inceput sa ii cada parul si sa ii fie slab in volum. vopsitul nu are treaba, ca si acasa se vopsea. are firul gros.. doar ca i-a mai ramas o codita ce poti sa o prinzi intr-o mana. se poate sa fie de la apa cu clor si calcar de aici? sau de la AC?

cum poti sa scapi d clorul din apa? iese daca o fierbi sau daca o lasi la "clocit" lol 24 de ore?


When morals decline and good men do nothing, evil flourishes. A society unwilling to learn from past is doomed. We must never forget our history.

Offline

 

#217 2011-04-28 21:24:05

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: parul

apa se declorineaza tinandu-se intr-un recipient cu gura larga timp de 24-48 de ore. insa conteaza foarte mult duritatea care nu o poti scade in nici un fel, poate doar prin osmozor lol dar ar fi culmea acum....
duritatea tine mult de fiecare zona a tarii in parte, la cluj apa este foarte moale, la bucuresti este medie, la constanta este foarte dura.


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#218 2011-04-28 21:26:03

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: parul

stiti cum e apa din bv ? pentru pielea si parul meu a fost crima sad


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

#219 2011-04-28 21:32:40

hai_faiv
Hero member
De la: bubulina gospodina
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 2364

Re: parul

ne luam un acvariu si un osmozor, iar in loc sa tinem pesti ne bagam noi parul rotfl2

daca tii apa intr-o sticla de 5 litri de aia cu gura mare e ok? sau trebuie ca o galeata sa fie?

Ultima oara a fost editat de hai_faiv (2011-04-28 21:33:03)


When morals decline and good men do nothing, evil flourishes. A society unwilling to learn from past is doomed. We must never forget our history.

Offline

 

#220 2011-04-28 21:33:57

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: parul

eu am acvariu, de aia stiu si duritati, si declorinari si tot lol

eu tin la bidon de 10 litri (pentru acvariu desigur tongue ) si e ok nu e neaparat nevoie de galeata.


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#221 2011-04-28 21:47:08

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: parul

kathrynn a scris:

sleeping_beauty a scris:

eu foarte rar il prind, nu suport lol

Cat de lung il ai?

el e pana pe la jumatatea spatelui insa este ondulat si sta mai sus cu o palma...desi nu se vede atarna greu si ma enerveaza uneori ca mi se incolaceste pe gat, uneori simt ca imi ia foc ceafa insa nici prins nu il suport mai mult de 30 minute (la dus de exemplu sau daca gatesc ceva)

Offline

 

#222 2011-04-28 21:51:25

hai_faiv
Hero member
De la: bubulina gospodina
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 2364

Re: parul

mersi mult cora... ea vrea sa inceapa iar sa se spele cu apa fara clor, dar nu poti sa mergi la izvor cu butoiul cand apa iti curge din perete lol


When morals decline and good men do nothing, evil flourishes. A society unwilling to learn from past is doomed. We must never forget our history.

Offline

 

#223 2011-04-28 21:57:02

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: parul

ah clar lol mie ideea de spalat la lighean cu apa masurata imi repugna, imi aduce aminte de reviziile la apa calda care durau din mai pana in septembrie lol


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#224 2011-04-28 21:59:38

StarBaby
Full member
Inregistrat: 2011-01-03
Mesaje: 168

Re: parul

Interesant topic `spun eu..mai aflam una alta...idei noi big_smile
Eu de exemplu...m`am tuns inainte de pasti putin la varfuri...e pana in zona bustului...si am carare pe`o parte...in general il usuc cu pheonul`...si sta bine fara sa fie neaparata nevoie de intins...poate doar putin in fata...la ``breton``...cand il aveam lung[cum vreau sa`l cresc iar pana de majorat]...il purtam destul de mult ondulat...pt ca am si natural hjarta...si acum`il mai port asa..doar ca numai prea sta...pt ca mi`e tuns in scari spre varfuri..si e mai greu big_smile...Cand o ocazie sau am eu chef...il ondulez...ori il aranjez frumos...fie il intind si tapez putin...sau ondulez varfurile in fata [cu placa...intorc putin varfurile]...sau depinde ce idei imi mai vin big_smile..Oricum...ma simt norocoasa ca am putin natural in el ;x


Am invatat ca trebuie sa iubesti...ca sa poti fi iubit !

Offline

 

#225 2011-04-28 22:29:48

hai_faiv
Hero member
De la: bubulina gospodina
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 2364

Re: parul

colega asta a mea prefera sa se spele in lighean decat sa aiba probleme cu parul. oricum nu o sa ii fie greu, si acasa facea la fel.


When morals decline and good men do nothing, evil flourishes. A society unwilling to learn from past is doomed. We must never forget our history.

Offline

 

#226 2011-04-29 09:26:21

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: parul

Mie imi place apa de Cluj hjarta In comparatie cu asta de aici e Evian lol


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#227 2011-04-29 10:34:20

hai_faiv
Hero member
De la: bubulina gospodina
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 2364

Re: parul

mie nu imi place apa de la cluj... nici colegei mele...
e aiurea...are mult clor pe care il simt mereu cand fac dus... am facut in octombrie o alergie de toata frumusetea, de zici ca aveam lepra. rotfl2

singurul lucru de care ma bucur cand ajung acasa in harghita e apa de izvor hjartahjarta pur si simplu sunt ca noua.


When morals decline and good men do nothing, evil flourishes. A society unwilling to learn from past is doomed. We must never forget our history.

Offline

 

#228 2011-04-29 14:55:37

StarBaby
Full member
Inregistrat: 2011-01-03
Mesaje: 168

Re: parul

Nu sunteti obisnuite cu apa din Cluj...mie mi se pare fte` normala lol...de`o viata o folosesc....si e perfecta big_smile..in schimb cand merg in alt oras...sau la bunici...nu`mi place apa...nici de baut...daramite pt dus` big_smile


Am invatat ca trebuie sa iubesti...ca sa poti fi iubit !

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.