homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Surpriza de un an ... !!! help needed !!-2


#20 2007-07-06 14:05:28

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

eu i-am luat de valentines day (in lispsa de bani tongue) un balon cu heliu big_smile
i-ai o gogoasa (sau mai multe, sau f multe tongue)
i-ai o papusa care canta (sau gomflabila rotfl2
i-ai o sapca de copii mici, sunt super simpatice
fa-i un portret big_smile mai ales daca nu te pricepi o sa iasa de belea wink
imprima-i un tricou cu ceva simpatic


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 



#21 2007-07-06 14:10:30

mihaela80
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-11-17
Mesaje: 116

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

sau in jurul gatului wink eu chiar am aplicat-o si a avut un super-efect smile pt amandoi

Ultima oara a fost editat de mihaela80 (2007-07-06 14:10:59)

Offline

 

#22 2007-07-06 14:20:45

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

am dar un search pe google dar am gasit numai prostii....cel mai bine e sa colinzi toate magazinele si poate...


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#23 2007-07-06 14:33:44

Malynaa
New member
Inregistrat: 2007-01-10
Mesaje: 72

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

eu cu uby meu azi am facut un an big_smile.acuma e in grecia da saptamana viitoare(joi) e acasa si chiar nush ce sai iau..e baiat..la o fata e mai usor


Il iubesc pe Uby meu mai mult k orice pe lumea asta si doar de un lucru is sigura....k il iubesc

Offline

 

#24 2007-07-06 20:52:57

nony
New member
Inregistrat: 2007-07-04
Mesaje: 20

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

ca tot ati propus acest subiect si io am o dilema.....eu si iubitel implinim pe 9 iulie, 2 ani de zile....si sincer nu m-am gandit ce surpriza sa-i fac...astept sugestiile voastre...mi-ar placea sa-l surprind intr-un mod cat  mai placut dar si original...fetelor voi ce ziceti???

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-07-06 21:06:23

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

Eu am vrut sa-i iau anul trecut, cand am facut 2 ani, un cub din sticla...si pe fiecare parte sa fie cate o poza cu noi. Mi s-a parut geniala ideea....numai ca nu am gasit asa ceva. Era ceva pe net...dar costa 600 de mii si cubul avea o latura de vreo 2-3 cm (nu mai stiu exact...oricum era foarte mic...parea mai mult breloc) si am zis ca nu se merita. As vrea sa fie un cub mare...sa aiba macar vreo 10 cm latura...sa-l puna in camera la el si in fiecare zi sa poata intoarce pe alta aprte...sa fie o alta poza cu noi...dar nu gasesc asa ceva...si nici nu am idee unde as putea face la comanda. In octombrie facem 3 ani...si...ideea ramane valabila...dar...nu nu stiu unde il pot face. Ca singura sa ma apuc sa tai sticla si s-o lipesc...sigur nu ar iesi prea bine. big_smile


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#26 2007-07-06 21:25:23

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

eu cand am sarbatorit un an i-am cumparat o bratzara de argint pe care acum o poarta mereu...plus ca mi-am pus pe mine o lenjerie de-aia neagra si dantelata si ciorapi cu adeziv...si m-am imbracat in fusta (era prima data cand ma vedea in fusta) si mi-am tras si un decolteu de-ala pan' la buric de clocotea iubi meu tongue A...si uitasem...am mai cumparat si doua tigari de foi aromate pentru...dupa smile

Ultima oara a fost editat de Wildhoney (2007-07-06 21:26:18)


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#27 2007-07-06 23:51:24

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

buna ideea numai ca cu mine prin magazine se acm plicti


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#28 2007-07-07 00:21:11

andrada79
Full member
De la: orasul celor 7 coline
Inregistrat: 2007-02-18
Mesaje: 883

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

la noi a fost un caz de forta majora, pentru ca era copilul mic si nu aveam cum sa ma plimb cu el prin magazine, ca plangea de se zguduia carutul sub el.

eu l-as surprinde de ziua lui cu un masaj thai, dar mi-e teama sa nu se trezeasca bebe cand ne e lumea mai draga...


"Şi chiar dacă mă vei mai iubi
Peste crivăţul iernii ce vine,
Fără braţe, cu ochii pustii
N-am să am ce întinde spre tine..." (Adrian Paunescu - Copaci fara padure)

Offline

 

#29 2007-07-07 00:22:08

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

las ca eu zic ca orice cadou are rolul de acdou nu se refuza si oricine se bucura ed acouri


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#30 2007-07-07 11:01:16

blue*girl
Sr. member
Inregistrat: 2007-06-26
Mesaje: 1373

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

eu i-am dat o bratzara shi un catzel de plush kre a avut efect pt k el avea un caine exact rasa aia shi semanau perfect shi i-a placut f mult,shi de ziua lui am fost la pim k sa fac un tricou imprimat cu doua poze cu noi...o poza pe fatza shi una pe spate,apoi m-am imbracat cu tricoul shi fiind iarna l-a vazut in mashina knd mi-am dat geak jos:P...8->


~ _orice sfarsit e un nou inceput_~

Offline

 

#31 2007-07-07 11:14:13

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

andrada79 a scris:

l-am luat cu mine prin magazine si i-am zis sa-si aleaga ce vrea.

mie imi zice ca nu vrea nimic sad sa fiu cu el si atata tot,dar nu pot...


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#32 2007-07-07 11:19:58

andrutza
Vizitator

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

Si al meu la fel zice lasa nu imi lua ca nu imi tb nimic....niciodata nu scot nimic de la el cand e vorba de cadouri.

 

#33 2007-07-07 11:30:21

Heart
New member
Inregistrat: 2006-10-13
Mesaje: 31

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

am incercat faza cu motivele. anul trecut i-am luat un suport pentru cd-uri, si cd-uri goale . am facut la imprimanta poze de lipit pentru fiecare cd si am scris pe fiecare din ele cate ceva dulce. lucrurile pe care le-a facut si care ma fac sa-l iubesc, chiar si atunci cand e cu adevarat stresant... anul asta de ziua lui i-am luat mp3 player si am pus pe el toate melodiile care ne plac, care inseamna ceva pentru noi si o mica declaratie de dragoste tongue. imi place sa ii iau ceva ce isi doreste cu adevarat si nu reuseste sa isi ia, dar de obicei e incantat de orice pentru ca e de la mine. anul asta facem si noi 1 an, pe 12. e plecat cu bursa in germania, prin urmare singurul cadou pe care pot sa il fac e sa ma duc la el. din pacate nu a iesit chiar cum vroiam eu (nu vroiam sa ii spun, sa se trezeasca cu mine pe cap) dar pe 12 voi ajunge in germania si sper sa fie cadoul pe care si-l dorea.


To the world you may be one person, but to one person you may be the world!

The greatest happiness in life is the conviction that we are loved, loved for ourselves, or rather, loved in sipte of ourselves.

Offline

 

#34 2007-07-09 07:16:09

lalalala
New member
Inregistrat: 2006-10-25
Mesaje: 62

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

nu mai am ce face, peste 1 ora avem tren .... o sa fac asta ... kestii gen haine parfum i`am luat de`a lungul anului si nu cred k dak i`as lua un parfum ar simboliza intr`adevar ce simt pt el in ocazia de fata...nu stiu ce sa spun sad. intr`adevar la fete e mai usor grater mi`a luat un inel cu o piatra ( nu e de logodna...INCA big_smile ). ii fac asta diseara si ma revansez cu cadoul de ziua lui peste o luna. atunci o sa fie mai usor, o sa pot sa`i iau haine si alte kestii. dar acum kiar nu cred ca ar merge....mersi mult si distractie placuta in vacantza pusspusspusspuss

Offline

 

#35 2007-07-27 17:03:34

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

Fetelor pe 6 august fac un an cu bubi. Si ma gandeam sa-iiau un set de pix_stilou as amai dragut
si i-am facut un slide.....cu fundal sonor melodia noastra...si pe toata durata melodiei apar poze de-ale noastre. Si la fiecare poza am scris sus cate un motiv: "Pentru ca ai grija de mine..." "pentru ca ma tiiin brate cand dormim,.,," "Pentru ca imi asculti toate barfele..." Pentru ca ma incalzesti cand mi-e frig" etc....iar la utima poza (care de fapt arata ca un decupaj de mai multe poze am scris"...pentru toate astea...TE IUBESC!!!" si la sfarsit apare ceva gen o declaratie frumoasa pt el....
Abia astept sa vina ziua noastra sa vad daca ii place


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#36 2007-07-27 17:04:56

andrutza
Vizitator

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

o sa-i placa....pare frumos ce i-ai pregatit smile

 

#37 2007-07-27 17:10:38

myra
New member
Inregistrat: 2007-07-20
Mesaje: 95

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

hai sa-ti zic ce cadou i-am facut eu acum  7 ani iubitului meu - am fost la bijutier cu ceva aur (cercei rupti) si mi-a facut o inimioara care se rupea in 2 dupa o frma deja trasata de el..pe fiecare jumatate erau trecute initialele noastre...cand a primit-o a fost foarte emotionat...si le purtam amandoi de aproape 8 ani..

Offline

 

#38 2007-07-27 23:08:03

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

myra a scris:

hai sa-ti zic ce cadou i-am facut eu acum  7 ani iubitului meu - am fost la bijutier cu ceva aur (cercei rupti) si mi-a facut o inimioara care se rupea in 2 dupa o frma deja trasata de el..pe fiecare jumatate erau trecute initialele noastre...cand a primit-o a fost foarte emotionat...si le purtam amandoi de aproape 8 ani..

Ce dragut... si cati ani aveti in spate, multi inainte! tongue


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.