homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Surpriza de un an ... !!! help needed !!-3


#39 2007-07-28 02:09:50

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

o singura data ne'am facut cadouri....de valentines day adik...i'am facut o cana cu o poza care insemna mult pt noi atunci....nu cu noi..o chestie dragutza din desene animate cu o fetitza si un baietzel.....
si pt 8 luni..sau cand o sa am curaj sa'i dau:)))..i'am facut si eu slide ca mitzili....inceputul e de ce? si se termina cu pentru ca te iubesc...dar nu m'am luat dupa mitzili....insaaa avem noi2 o vorba.....de ce ma alinti?pt ca te iubesc..de ce etc?pt ca te iubesc...de ce te(ceva nashpa..orice) pt ca te iubesc...spus pe ton plangaretz!lol)radem pana si de faptu ca ne iubim:)))exemplu: "de ce te dai cu capu de copac?pt ca te iubesc"rotfl


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 



#40 2008-10-01 22:00:13

pitzipoank
Insomniac member
De la: ...casuta cu vise
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 7988

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

pe 6 fac un an de casnicie big_smile
sugestii?????


"Nu inţeleg cum o femeie poate ieşi din casă nearanjată - e o lipsă de politeţe. Şi nu poţi şti niciodată, poate chiar aceea este ziua in care-ţi intalneşti destinul. Iar in faţa destinului trebuie să apari cit poţi tu de frumoasă." Coco Chanel
roccolino big_smile http://www.youtube.com/watch?v=uyLU3qQw … re=related

Offline

 

#41 2008-10-02 08:05:05

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

lol deuzza eu nu am apucat sa citesc.si noi pe 14oct facem 4 ani si azi i-am comandat un parfum de firma lol ca pana acum numai la 10 lei a avut si vroiam sa ii iau inca de anul trecut.
pitzi la un an de casnicie..hmm..nu cred ca e ff bine sa te apuci sa faci pregatiri pt o cina(gen 3 feluri de mancare si desert)ca pana la urma si TU sarbatoresti dar ar merge o rezervare la un restaurant si cadou pt el..banuiesc ca are de toate deci e cam greu..poate mergi intr-un sex shop..

Offline

 

#42 2008-10-02 08:55:36

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

Si eu i-am comandat parfum tocmai azi big_smile .  Pe 12 facem anul smile


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#43 2008-10-02 09:07:46

little_bunny
Hero member
De la: pamant la cer...te iubesc!
Inregistrat: 2007-04-13
Mesaje: 2807

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

incearca un tort cu poza voastra smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2008-10-02 10:03:59

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

da!bun bun! grater grater eu nu mai am poze din cei 4 ani de relatie grater vai..si eu as facea asa ceva.nu neaparat pt El ci pt NOI grater

Offline

 

#45 2008-10-02 10:17:44

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

eu as  merge la o cina frumoasa impreuna si apoi ma impopotenez mumuos si gata ....eu sunt surpriza lui  ...


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

#46 2008-10-02 11:59:33

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

eu_ana a scris:

eu cand am implinit un an i-am luat o busola...ca sa nu rataceasca drumul spre mine smile

rotfl mai sa fie... cand cand eram si noi in "anul 2" de prietenie, mi-a dat de ziua mea o busola... dar uite ca nu m-am gandti ce subtext poate sa contina! lol (el a fost mult mai pragmatic, mi-a zis ca a vrut sa-mi ia ceva util la munte, ca stie cat imi place sa merg... dar ca a intrat in magazinul ala si totul in afara de asta depasea bugetul rotfl )

- eu cand am facut un an cu el i-am dat un pix, sa aiba cu ce semna la starea civila lol (atunci glumeam cand i-am zis)
- la 2 ani am tehnoredactat si listat toate poezioarele, smsurile si mailurile frumoase pe care mi le-a trimis si i le-am legat intr-o carticica./. a ramas uimit si nitel rusinat de cantitatea impresionanta care s-a adunat rotfl si i-am zis ca i le dau inapoi ca sa aiba mereu "etalonul", standardul unei relatii frumoase. si, pt ca statea in gazda intr-o casa cu scara interioara, i-am pus pe scara lumanarele si o popvestioara scrisa pe mai multe biuletele despre "Scara iubirii". evident, aia conducea la pat lol
- la 3 ani i-am facut cadou un set de boluri chinezesti, de ala cu rogojini si betisoare din bamboo (si el e innebunit dupa chestii orientale) si i-am scris ca abia astept sa mancam dintr-unul singur amandoi si pe celalalt sa-l dam copilului nostru (bine, asta a fost cu sugestie, ca de-acu' voiam maritis big_smile)

anu asta nush ce voi face... va mai spun in febr


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#47 2008-10-02 14:39:21

anka9mai
Hero member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 2778

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

ooo ce frumos katami hjarta....va doresc sa avetzi o viatza plina de asemenea momente frumoase....


pc  pc

Offline

 

#48 2008-10-02 16:05:48

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

multumim, la fel si voua! smile


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#49 2008-10-02 16:07:32

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

mie mi se pare ca de Valentine's si de aniversarile relatiei sunt mai potrivite niste cadouri simbolice, iar in rest, de ziua lui, craciun, paste.. cadouri d-astealalte, nush cum sa le zic smile

eu simbolice i-am luat asa, pe parcursul relatiei:
pernita cu poza noastra, i-am facut un cd cu un fel de filmulet, (gen ala al anei de la nunta), cu pozele noastre, un album cu niste poze de-ale mele mai artistice, o carte intitulata "marea carte a iubirii", felicitari o gramada, catelus si alte cele de plush, o pernita cu cap de iepuras si doua urechi, maini si picioare, pe care scrie sleep well smile aia e tare draguta, am sunat-o pe vara-sa in danemarca si am intrebat-o reteta nush carui tort de le facea bunica-sa si a zis ca nu a mai mancat de nush cati ani, si i-am facut, cadou de Craciun smile ieri i-am facut un album cu pozele noastre si pe partea cealalta a filei am scris citate de dragoste... si nu mai stiu...

si din astealalte:
haine de tot felul, un ceas Swatch (il poarta tot timpul.. de fapt cand i-am luat aia "marea carte a iubirii", i-am luat si ceasul...de Valentine's.. atat de mult i-a placut ceasul, incat nici pana in ziua de azi nu a citat cartea lol ), stiu ca odata i-am luat surubelnita electrica lol pt ca-si dorea..si acum tin minte cum cautam prin praktiker lol , parfumuri o gramada (ala era cel mai simplu lucru care imi venea in minte cand eram in pana de idei)
ieri am vrut sa ii iau boxe pt masina, da era cam nepotrivit tinand cont ca suntem despartiti.. asa ca am ramas la ideea cu albumul.

daca imi mai amintesc ceva, va mai spun smile

aaaa, si un cadou potrivit iar.. ce mi-a luat el ieri.. rama foto digitala. e super deosebita hjarta


hjarta

Offline

 

#50 2008-10-02 16:07:59

Zeyna
Platinum member
Castigatoare a concursului de Miss
De la: Constanta
Inregistrat: 2007-07-07
Mesaje: 19746

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

ce frumos katami big_smile
Mie imi pare rau ca am doar mesajele de anul asta   sad  nu ar iesi cine stie ce carticica  sad  dar le pastrez pe toate pentru la anu  lol


Dragostea nu se stă, se face.

Offline

 

#51 2008-10-02 16:18:54

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

Loveable a scris:

haine de tot felul, un ceas Swatch (il poarta tot timpul.. de fapt cand i-am luat aia "marea carte a iubirii", i-am luat si ceasul...de Valentine's.. atat de mult i-a placut ceasul, incat nici pana in ziua de azi nu a citat cartea lol ), stiu ca odata i-am luat surubelnita electrica lol pt ca-si dorea..si acum tin minte cum cautam prin praktiker lol , parfumuri o gramada (ala era cel mai simplu lucru care imi venea in minte cand eram in pana de idei)

rotfl

si al meu ar fi innebunit daca as avea calificarea necesara (bine, si banii necesari tongue) sa-i iau numai scule, chestii electronice si pt computer etc. pacat ca eu sunt afona la dintr-astea lol

deuzza, eu aveam acolo stranse de 2 ani... au iesit (acu m-am uitat) 30 pag A4... si asta fara sa bag toate mailurile, ca s-ar fi triplat, cred, nr de pag wink


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#52 2008-10-02 16:20:53

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: surpriza de un an ... !!! help needed !!

katami...el imi aratase la un coleg..
si am retinut eu ca e ceva portocaliu si mic lol si am tot cautat pana am gasit smile si aia era...


hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.