homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Nush... gresesc eu?-2


#20 2007-07-29 22:49:44

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: nush... gresesc eu?

Noi am fost mai demult in certuri o sapt intreaga....eu gresisem.....si chiar daca era f suparat cu mine si abia vorbeam tot a venit in fiecare zi sa ma ia de la munca toata saptamana(k ieseam la 22), ma lasa acasa si pleca....si abia scotea 2 cuvinte cu mine tot drumu (drum de 30 de min)

Ultima oara a fost editat de mitzili (2007-07-29 22:58:50)


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 



#21 2007-07-29 22:54:28

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: nush... gresesc eu?

mitzili a scris:

Noi am fost mai demult in certuri o sapt intreaga....eu gresisem.....si chiar daca era f suparat cu mine si abia vorbeam tot a venit in fiecare zi sa ma ia de la munca (k ieseam la 22), ma lasa acasa si pleca

ce frumos smile

si pe mine toti prietenii ma luau de la bloc si ma aduceau la fel. unul dintre ei chiar ma aducea pana la etaj, la 9 ( si nu functiona liftul in perioada aceea big_smile)


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

#22 2007-07-29 22:56:44

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: nush... gresesc eu?

pe mine si pe viscol,ploaie torentiala si alte nazbatii dastea si tot mai ma aduce acasa...
   Mai ales in primul an..a zis  k niki de la naibii nu ma lasa


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#23 2007-07-29 23:56:39

mariabuzz
New member
Inregistrat: 2007-06-20
Mesaje: 53

Re: nush... gresesc eu?

ce bine ca al meu are masina.....dar cand nu avea ma aducea pana acasa tongue e bine ca stam la cateva blocuri distanta lol

Offline

 

#24 2007-07-30 00:01:15

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: nush... gresesc eu?

pe mine ma aduce mereu acasa.Daca este mult prea obosit si nu se simte in stare sa conduca, ma trimite cu taxiu si ma pune sa dau un semn cand ajung in casa, dar niciodata nu a vrut sa ma lase sa plec cu tramvaiu.Ma mai si ia de acasa, da de putine ori, ca nu e nici un chin sa merg pana la el wink


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-07-30 00:18:38

Papucica
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-30
Mesaje: 5558

Re: nush... gresesc eu?

pe mine nu ma aduce... plus ca ne vedem doar in weekend...el sta la camin si eu cu ai mei.
ma duc singura la el si ma intorc tot singura de la el...macar la intoarcere ma duce pana in statia de masina. big_smile
cand eram si noi la inceput ma ducea... acu ca mai e nitel si facem 2 ani nu ma mai duce...
sau schimbat multe intre noi... inainte lucram in acelasi loc si ma ducea acasa k era in drumul lui dar de cateva luni si-a schimbat locul de munca si nu ma mai duce... grater
asta este...

Offline

 

#26 2007-07-30 00:27:07

persifona
Vizitator

Re: nush... gresesc eu?

Si al meu m-ar duce de fiecare data daca ar putea, da nu il las eu f des, pentru ca nu e deloc in drumul lui, plus ca daca ma duce pe mine tarziu, el nu mai are cu ce sa se intoarca.
Si de luat, ma mai ia uneori, dar in general ne vedem direct in oras.

 

#27 2007-07-30 00:56:57

andreiuta_4u
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 112

Re: nush... gresesc eu?

de luat nu prea stam la cateva blocuri distanta dar de adus tot timpul indiferent daca eram certati sau nu la scara blocului ma lasa

Offline

 

#28 2007-07-30 01:57:15

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: nush... gresesc eu?

s-a rezolvat fetelor.... in seara asta am fost cu niste prieteni(un cuplu) la el de am vazut filmul cu maj meu smile si prietena mea sta la cateva blocuri de mine.. si a fost ocazia super sa ne aduca pe amandoua acasa si ei sa plece amandoi spre casa.... si i-am zis care e sit... ca asta vor si ai mei sa stea linistiti stiindu-ma in siguranta... si a zis ca de-acum o sa incerce pe cat poate sa ma aduca mai des acasa smile am zis macar o iesire da, una nu... pentru inceput... oricum sunt happy smile


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#29 2007-07-30 05:09:14

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: nush... gresesc eu?

Si pe mine ma duce si ma aduce el. Acum are masina si e mai usor...dar la inceputul relatiei venea pe jos sa ma ia...si ma aducea...desi sta in partea cealalta a orasului...dar...nu ma lasa singura. In 3 ani doar de vreo 2 ori s-a intamplat sa vin eu singurica...o data era la un prieten care sta chiar pe langa el...si m-a sunat sa vin si eu acolo...cu taxiul (a zis ca-mi da el bani...dar normal ca am zis ca nu-i nevoie...il platesc eu...el numai sa ma astepte jos la scara ca nu nimeresc apartamentul), si o data prin prima luna...cand el era la o sala de net juca cu baietii...si m-am dus si eu pe acolo... Dar de adus acasa...nici nu se pune problema...mai ales daca e seara... Nu ma lasa singura in taxi...seara...zice ca e periculos...asa ca daca e luam amandoi taxiul...ma duce pe mine si apoi se duce si el acasa. Sau de vreo 3 ori i-a rugat pe prietenii lui care erau cu masina sa ma duca si pe mine acasa (daca el era prin zona lui, sau daca bause o bere ceva...si nu mai putea sa conduca el)....ca in ei are incredere (pe unul chiar l-a rugat sa mearga mai incet cat sunt si eu in masina...sa fie sigur ca-i ajunge puiul safe acasa big_smile )
annna, ma bucur ca s-a rezolvat. asa sunt parintii...si la mine stau mult mai linistiti cand stiu ca are cine sa ma aduca acasa...


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#30 2007-07-30 11:48:06

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: nush... gresesc eu?

eu am fost intotdeauna adusa acasa. chiat ca ieseam cu iubitul, cu amicii sau cu persoane rerlativ necunoscute (intram pe un forum anime si mergeam la intalniriloe lor), de fiecare data cineva ma ducea pana acasa, in fatza blocului, indiferent de ora. de vreo 3 szau 4 ori insa l-am trimis pe dudu acasa si m-am dus singura, dar era caz de extrema urgenta si nu era intuneric. tongue


Nobody home

Offline

 

#31 2007-09-18 01:18:32

skumpi
Vizitator

Re: nush... gresesc eu?

ma ia din fata blocului si ma duce pana in scara big_smile si sta la 3 minute d min..de asta il iubi asa mult...e cel mai grijuliu pui` big_smile

 

#32 2007-09-18 01:29:31

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: nush... gresesc eu?

eu am fost adusa aks doar daca avea masina cel cu care eram. In rest ori am stat in acelasi bloc, ori stateam la mama dracu` unu de altu.. gen eu in titan, el in militari. neutral Ar fi fost mai mult decat absurd sa am pretentia sa ma aduca acasa, ca el sa faca cam o ora din centru, sau de unde ne vedeam, pana la mine, si inca o ora si un pic pana sa ajunga acasa.... Oricum daca ma intorceam cu metroul sau ratb nu imi era deloc aiurea singura pe strazi, nici macar noaptea... si daca veneam mai tarziu de 12 ori veneam cu taxiul ori sunam un prieten sa vina sa ma ia.. ori gasea el pe cineva cu masina sa ma aduca... Nu prea inteleg frica asta de taxiuri. Banuiesc ca se uita si el la numar cand te urca in taxi... Si daca e luat pe comanda nu se risca sa faca nimic aiurea pt ca mai mult ca sigur dai de el dup-aia. Deci e o prostie asta cu frica de taximetristi. Ai grija sa nu te urci cu tigani burtosi si atat...


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#33 2007-09-18 07:29:42

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: nush... gresesc eu?

pentru siguranta fiecareia ar trebui sa ne conduca pana acasa... nu din alt motiv

Offline

 

#34 2007-09-18 10:13:06

myya
Full member
De la: bacau
Inregistrat: 2007-07-25
Mesaje: 570
Site

Re: nush... gresesc eu?

tot timpul ma ia si ma aduce acasa...sta si aproape de mine la 5 min distanta dar si cand e vb sa ma duc la el vine si ma ia     mergem al el si apoi ma aduce:D

Offline

 

#35 2007-09-18 10:38:54

rayuela
Full member
De la: dincolo de moarte
Inregistrat: 2007-06-09
Mesaje: 866

Re: nush... gresesc eu?

nu ma lasa niciod singura...si ziua pe tren daca trebuie sa plec singura si el nu e in oras sa zicem....imi zice ca e periculos ca sunt nebuni si sa am grija,sa stau pe linga femei...e foarte protectiv si imi place dar  in tren ziua nu cred ca ma maninca cineva...smile


iubind dincolo de moarte

Offline

 

#36 2007-09-18 10:41:48

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: nush... gresesc eu?

cu exu...care avea masina..da pot sa zic ca ma lasa in fata blocului,,cum actialul e  la distanta,,,,uff..anyway..nu vad asta sa fie motiv de cearta.ca nu are masina,,sau ca nu te a a adus,,,,nu e obligat fortat...


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#37 2007-09-18 14:45:40

fallingstar
Full member
Inregistrat: 2007-02-27
Mesaje: 802

Re: nush... gresesc eu?

de 2 ani jumate de cand suntem impreuna, nu m-am intors singura acasa niciodata. uneori, si ziua in amiaza mare insista sa ma conduca numai k sa fie el linistit tongue si sta in celalat capat al orasului din pacate neutral


29+

Offline

 

#38 2007-09-18 15:52:01

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: nush... gresesc eu?

al meu fie cai cu masina fie pe jos intotdeauna ma duce acasa seara ... niciodata nu ma lasa sa ma duc pe jos ...chiar daca ii sa merg cu taxi vine cu taxi cu mine si apoi merge acasa si nici macar nui in drum unde stau eu  ii un scump si il ador big_smile


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.