homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Nush... gresesc eu?-3


#39 2007-09-18 18:18:46

spring24
Full member
De la: Nowhere
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 505

Re: nush... gresesc eu?

tu il intelegi si te gandesti ca poate distanta dintre voi..in oras..e destul de maricica..si nu te lasa inima sa plece el mereu singurel inapoi...asa mai patesc si eu cu al meu...se plange ca are de mers atata...dar orice ar zice..nu ma lasa sa plec singura..ori cu el, ori cu taxi, daca e seara tarziu.

Offline

 



#40 2007-09-18 19:17:58

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: nush... gresesc eu?

pe mine ma aduce si ma ia de acasa doar cand este cu masina. si eu il iau sau il duc acasa atunci cand sunt cu masina. in alte cazuri nici nu mi se pare normal, ca nu l-am luat de sclav. wink)
nu sunt de acord nici sa platasca numai el masa sau distractiile. nu-i normal.
pana la urma daca eram singura umblam noaptea singura si imi luam suc tot din banii mei.
el are o multime de alte moduri in care sa-mi arate ca tine le mine.

cu toate astea si mama imi tot spune ca ar trebui sa fie mult mai protector, ca asa imi demonstreaza ca nu tine la mine.  dar pana la urma nu conteaza ceea ce gandesc parintii, ci ceea ce gandim noi. wink

Offline

 

#41 2007-09-20 04:18:24

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: nush... gresesc eu?

pe mine m-ar stresa la culme sa ma aduca acasa in fiecare zi! Da` ce-s handicapata? Nu stiu sa am grija de mine singura? Am picioare sa fug (si sa dau), maini ca sa ma apar si gura k sa tip (in caz ca..) M-ash simti sufocata si controlata daca ar veni cu mine pana acasa in fiecare zi neutral
Intr-adevar.. daca m-ar aduce cu masina in fiecare zi macar m-ar scapa de drum, deci ash accepta din lene si comoditate big_smile dar dak tot tre sa merg prin ratb si pe jos, de ce naiba sa-l mai tarasc si p el dupa mine?

Ultima oara a fost editat de soulfly (2007-09-20 04:19:50)


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#42 2007-09-20 09:22:37

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: nush... gresesc eu?

soulfly a scris:

pe mine m-ar stresa la culme sa ma aduca acasa in fiecare zi! Da` ce-s handicapata? Nu stiu sa am grija de mine singura? Am picioare sa fug (si sa dau), maini ca sa ma apar si gura k sa tip (in caz ca..) M-ash simti sufocata si controlata daca ar veni cu mine pana acasa in fiecare zi neutral
Intr-adevar.. daca m-ar aduce cu masina in fiecare zi macar m-ar scapa de drum, deci ash accepta din lene si comoditate big_smile dar dak tot tre sa merg prin ratb si pe jos, de ce naiba sa-l mai tarasc si p el dupa mine?

dak ai sta intr`un cartier k al meu...ai vrea sa te`aduca acasa oricum ....

Offline

 

#43 2007-09-21 00:08:12

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: nush... gresesc eu?

stau in titan.. si la noi sunt bagabonti si tigani. Dar ce poa` sa-mi faca? Tocmai.. se iau de tine daca nu te cunosc, daca nu te vad deloc. Daca e un grup de 15 baieti la un magazin pe drumul de la statie spre casa, dupa ce trec 4-5 seri pe langa ei, ajungem sa ne salutam. Deci ei se prind ca stau in apropriere si tocmai de-asta nu se mai leaga de mine... wink Daca pari o necunoscuta speriata e mai mare riscu. Treci pe langa ei si-i privesti in ochi si nu zic nimic... Voi faceti ca mamele alea care nu-si scot copilashii din casa k sa nu raceasca cumva si cand sunt nevoite sa ii scoata ii ia o gripa de nu se mai vad. Trist...


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2007-09-21 00:12:08

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: nush... gresesc eu?

hm..la mn...in fatablocului sunt fara sa exagerez 5 baruri...si in fiecare noapte barbati beti..care de abea merg...si credema k pot sa trec de 10 ori pe langa ei k tot nu ma recunosc...si..decat sa ma prinda unu de ala...[k am patit`o o data] si sa imi rupa bluza...[cea noua!!!de abea o sumparasem] si sa` imi traga si una...de nebun ce`i [noroc k intre timp fugisem]...mai bn merge bebe cu mn

Offline

 

#45 2007-09-21 00:20:08

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: nush... gresesc eu?

Offtopic:pe unde anume stai Soulfly?Ca si eu o sa stau in Titan si pe langa mine am vazu ca e destul de linistit.

Offline

 

#46 2007-09-21 00:55:39

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: nush... gresesc eu?

ozana.. circa 13..  pe undeva p-acolo.. big_smile

LadyInRed.. nasol in acest caz.. trist ca ti s-a intamplat...


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.