homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?


#1 2007-08-01 18:27:53

delya85
Full member
De la: Tg-Jiu
Inregistrat: 2007-07-27
Mesaje: 512

cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

m-am gandit la subiectul asta cand am citit topicul despre cumnati.eu cu viitoarea mea soacra ma inteleg bine cand e iubitu meu plecat.el lucreaza in italia si vine cam de 2 ori pe an in tara.cat e plecat o sun,ma duc pe la ea pe acasa, pe la servici, ne intelegem bine.dar cand vine el situatia se schimba.noi vrem sa stam tot timpu impreuna si ea se supara,mai ales pe mine ca zice ca eu nu-l las sa se duca acasa sa mai vb si cu ea.el mai ramane si mai doarme si pe la mine.voi cum va intelegeti cu ele?


Ca o ploaie in desert ai aparut
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor
M-ai facut sa te ADOR

Offline

 



#2 2007-08-01 18:34:45

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

bine. la inceput era cam nasol ca nu ma "iubea" prea tare. ba ca sunt mica de statura (eu am 1,67 el 1,90) ba ca nu sunt vorbareata (sunt dar nu cu ea tongue), bla bla. cu timpul a vazut ca pentru el sunt importanta si si-a skimbat atitudinea. noi suntem de 2 ani si 8 luni impreuna. acum e ok. desi uneori mi se pare ca se cam amesteca in viata noastra, doar uneori... ce ma dispera e ca e genul de mama care isi dadaceste baiatul pana se insoara si kiar si dupa aia. eu sunt flexibila, toleranta, las de la mine mult dar daca intra prea mult pe teritoriul meu nu e bine... big_smile

Offline

 

#3 2007-08-01 18:35:23

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

eu nu am avut pre mult tangente cu viitoarea mea soacra ( sper big_smile ) pt ca pe la vreo 2 luni dupa ce m'am cuplat eu cu el, ea a plecat in italia...si vine acum in august.Da ubirea mea spune ca ma place mama lui si ca ii spune sa ma pupe de fiecare data cand vb cu el.smile


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

#4 2007-08-01 18:40:03

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

Eu ma inteleg f bine cu mama soacra. Mi-a si zis k ma place tare...si imi cumpara diverse lucruri, imi face tot timpu de mancare cand ma duc la iubi. + k l-am cumintit pe baiat big_smile si vede k e fericit deci de ce sa nu ma placa. Iar eu o plac fie si pt simplu fapt k din cauza ei exista iubi
Si cand trece cam o sapt si nu ma duc pe acolo ii zice lu iubi sa ma pupe k ii e dor de mine si sa ma mai duc pe acolo, sau se ingrijoreaza il intreba pe iubi daca cumva ne-am certat de nu m-m mai dus

Ultima oara a fost editat de mitzili (2007-08-01 19:31:47)


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#5 2007-08-01 18:48:02

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

ffffff bine...ia zis la iubi ca nu cumva sa ma piarda ca nu stie ce i face tongue


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-08-01 19:08:30

ChoCoL4Te
Full member
Inregistrat: 2007-06-13
Mesaje: 833

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

Nu prea am avut tangentze cu ea..prima oara mi s-a parut ca mi-a placut..apoi o vedeam doar cand mai mergeam la pui si era acasa si atunci nu prea vorbeam..dar ultima oara cand am stat toti 3 (eu pui si ea) mi s-a parut ca s uita cam aiurea la mine si raspundea mai taios ..nu sh ..poate mi s-a parut ..ca l-am intrebat p ubythu` daca are cva cu mine si a zis ca nuuu ..ca ma place si nu sh c..


No one deserves your tears..and who deserves them won't make you cry

Offline

 

#7 2007-08-01 20:20:57

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

hmmm.eu o sa o cunosc in vara asta se pare smile.nu tin neaparat sa ma placa conteaza sa tina el la mine smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#8 2007-08-01 20:40:25

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

toti barbatii cand sunt intrebati de iubitele lor despre parerea mamei despre ele raspund: ah, mama te place, nu sunt probleme insa de cele mai multe ori lucrurile stau altfel. Eu ma inteleg bine cu soacra mea, insa soacra e soacra si cateodata te face sa simti asta si daca iti zambeste. Deci cu zambetul pe buze te poate aduce la disperare daca esti "mai slaba de inger". Asa ca sa aveti grija cu soacrele care sunt prea iubitoare.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#9 2007-08-01 20:56:23

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

Viitoarea mea soacra e o femeie mai aparte...in sensul ca isi traieste viata din plin din toate punctele de vedere. La inceput nu o suportam ptr ca se poarta mai copilaros decat mine dar acum pot spune ca m-am obisnuit cu felul ei de-a fi. Stam mereu de vorba pe mess, ma mai cheama pe la ea la o tigara, la o cafea, il mai barfim putin pe fii-su tongue ... si de multe ori m-a sustinut moral cand ma mai certam cu iubi...chiar si atunci cand se mutase in Bucuresti si nu faceam decat sa ne certam i-a zis ceva (nu stiu ce ca nu a vrut sa imi spuna) si i-a schimbat comportamentul. In rest, mereu imi spune ca sunt desteapta, inteligenta, ca in ceea ce il priveste pe iubi ce-i al meu e pus deoparte etc. big_smile


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#10 2007-08-01 22:11:45

delya85
Full member
De la: Tg-Jiu
Inregistrat: 2007-07-27
Mesaje: 512

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

si eu ma inteleg bine cu ea v-am zis da` asta doar cat e iubitu meu plecat.mi-ar placea sa ne intelegem tot timpu.si e super sa ai o asa viitoare soacra wildhoney.


Ca o ploaie in desert ai aparut
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor
M-ai facut sa te ADOR

Offline

 

#11 2007-08-01 22:14:26

tres.malade
Banat
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 313

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

o voi cunoaste pe 29 august cand vine ziua ei...

Offline

 

#12 2007-08-02 01:41:02

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

soacra mea e o scorpie:)))(adica viitoarea)
offtopic: tocmai ce am vb cu prietenul meu si mi-a zis ca ma'sa a venit la el si s-a asezat in patul lui spunandu-i ca pana nu se culca nu pleaca din pat si sa nu-mi raspunda la telefon ca trebuie sa doarma, ca-i tarziu e 1juma:)))(mor de ras si de nervi)

Ultima oara a fost editat de disguise (2007-08-02 01:46:53)


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

#13 2007-08-02 02:00:22

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

disguise a scris:

soacra mea e o scorpie:)))(adica viitoarea)
offtopic: tocmai ce am vb cu prietenul meu si mi-a zis ca ma'sa a venit la el si s-a asezat in patul lui spunandu-i ca pana nu se culca nu pleaca din pat si sa nu-mi raspunda la telefon ca trebuie sa doarma, ca-i tarziu e 1juma:)))(mor de ras si de nervi)

neutral e dusa


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

#14 2007-08-02 09:52:33

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

dusa rau:(


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

#15 2007-08-02 10:01:05

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

eu n-am treaba ..ma trateaza deja ca din familie...nu pot zice ca vb de toate cu ea dar nici sa stau muta...ii rasp cand ma intreaba ceva sau eventual daca am eu ceva de intrebat intreb ca nu e stres smile


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

#16 2007-08-02 10:07:31

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

Si eu ma inteleg bine cu viitoarea soacra(sperr Doamne Ajuta!)e o femeie bunabine ca orice mama de baiat e grijulie cu el sa aibe ce ii trebuie bla bla.Dar cu mine e super ok vorbim de toate nu ne ferim.


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

#17 2007-08-02 12:01:26

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

PERFEEEEEEEEEEEEEEEEEEECT. Mai bine decat cu mama. O ador. Doamne-ajuta ce noroc am avut lol

Offline

 

#18 2007-08-02 13:19:37

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

mey eu ma inteleg super ok cu ea...plus ca ubi e mai nebun si face diverse glume si eu ma innrosesc..iar ea imi ia apararea, mereu plus ca ma inteleg fff bine si cu sora lui...ce mai sunt norocoasa din punctul asta de vedere

Offline

 

#19 2007-08-02 14:18:18

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

din pacate,eu nu pot spune aceleasi lucruri ca si voi pt ca mama lui a murit cu o sapt inainte de Pasti:(((.avea cancer.saracutza,s-a chinuit foarte mult.eu o cunoscusem cam cu an inainte si chiar ne intelegeam foarte bine,ii placea de mine si mie de ea,era o femeie foarte buna.dar apoi s-a complicat situatia cu boala,nu prea am mai apucat s-o vad ca a stat mai mult prin spital si chiar in ziua cand a murit trebui sa ma duc s-o vad,intrebase de mine si n-am mai apucat s-o vad in viata,din pacate:(((nu pot sa va explic cum m-am simtit in ziua aia. a fost groaznic!cred ca as fi preferat sa fie o scorpie,decat sa ramana iuby mereu fara mama,e foarte greu.


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.