homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?-2


#20 2007-08-02 15:41:05

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

Uofff,trist,dar...bine ca te are pe tine langa el totusi si ca va iubiti.puss


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 



#21 2007-08-02 17:07:31

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

noi nu prea avem tangente. ne vedem fff rar.dar nu are ea treba cu iubita/iubitu copilului.ca doar nu iese ea cu ea/el.


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#22 2007-08-02 17:45:13

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

"Uofff,trist,dar...bine ca te are pe tine langa el totusi si ca va iubiti.puss"

offtopic:mda,problema e ca nu stiu daca ne iubim sau nu.uneori am senzatia asta,dar alteori,simt ca nu-i pasa de mine,ne certam din orice prostie,si e foarte orgolios.nu recunoaste niciodata cand greseste si daca ne certam asteapta mereu sa-l impac eu.ieri ne-am certat si de-atunci n-am mai vb deloc,nici macar la telefon.in seara asta ramasese ca vine la mine,dar parca vad ca nu va veni,ca deh,el nu-si calca pe orgoliu.si eu m-am saturat sa cedez mereu.off,nu stiu ce sa mai fac,m-am saturat de situatia asta!vreau si eu sa fiu happy!


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#23 2007-08-02 22:42:31

unik
Full member
De la: Litoral..
Inregistrat: 2006-10-08
Mesaje: 906

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

Eu ma vad mai rar cu socrii, da sunt amn2 f de treaba, mama lui e o dulce si o coheta..si tatal lui e un gentilmen care din domnisoara si dumneavoastra nu ma scoate big_smile

Offline

 

#24 2007-08-03 13:33:41

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

soacra-mea....e atenta cu mine,imi vb frumos,si cand vorbim e toata un zambet...ma inteleg bine cu ea,la inceput nu prea aveam tangente dar apoi ne-am inteles bine,am mers de multe ori la munte impreuna!deocamdata e chiar bine...si oricum daca nu m-ar suferi si ar fi doar aparente(desi nu prea pare a fi asa) pe iubitul meu nu l-ar interesa ,fiindca eu cu el ies ,nu cu ea!!


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-08-03 14:25:36

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

cu viitori mei socri ma intelg super , is cei mai k-lumea socri la care m-as putea gandi


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#26 2007-08-03 19:20:22

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

pink_butterfly a scris:

offtopic:mda,problema e ca nu stiu daca ne iubim sau nu.uneori am senzatia asta,dar alteori,simt ca nu-i pasa de mine,ne certam din orice prostie,si e foarte orgolios.nu recunoaste niciodata cand greseste si daca ne certam asteapta mereu sa-l impac eu.ieri ne-am certat si de-atunci n-am mai vb deloc,nici macar la telefon.in seara asta ramasese ca vine la mine,dar parca vad ca nu va veni,ca deh,el nu-si calca pe orgoliu.si eu m-am saturat sa cedez mereu.off,nu stiu ce sa mai fac,m-am saturat de situatia asta!vreau si eu sa fiu happy!

pink_butterfly analizeaza bine situatia si incearca sa iti dai seama care sunt sentimentele tale pentru el si invers. e intr-adevar orgolios.. de ce nu il lasi pe el sa vina la tine, nu il mai impaca tu mereu, asteapta sa vezi daca si cand te cauta sa vorbiti, sa va impacati si ce atitudine are. nu-i neaparat o regula, dar baietii/barbatii tind uneori sa ne ia drept garantie (orice ar face noi suntem acolo pt ei mereu - nu-i asa !!! ). mi se pare ca tu esti cea care "trage" in relatia asta si nu trebuie sa fie asa. si eu ma cert cu al meu dar ne cautam unul pe altul, sa stam de vorba, sa lamurim situatia, sa ne calmam (si e asa dulce impacarea.. hjarta )  asta e parerea mea.. ai grija de tine si incearca sa fii tu fericita !!!

Offline

 

#27 2007-08-03 21:25:08

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

inca nu ne-am impacat.stiu ca l-am invatat prost sa il impac eu mereu.dar stiu ca daca n-o fac el n-o va face,indiferent cat de mult tine la mine.asa e el,mai ciudat.sunt constienta ca n-o s-o putem duce la nesfarsit asa,dar deocamdata nu pot sa pun capat.sper sa iau cea mai buna decizie pana la urma.oricum mersi pt sfaturi.


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#28 2007-09-23 16:21:16

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

ultima data m am apropiat ff mult de soarca mea..eu si al meu iubi avem relatie o la distanta..eesuper mami  lui sa nu mai vb de tati lui care e painea lui dumnezeu,..nu a avut prblm din pct asta de  vedere pana acuma ,,si sper sa nu am:)


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#29 2007-09-23 16:23:20

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

eu sper ca pe viitor sa nu am tangente cu ea


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#30 2007-09-23 16:40:38

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

desi nu am vorbit de foarte multe ori cu mama iubitului meu,mi-a intrat la inima...imi este tare draga,este o persoana tare deosebita si de gasca.smile


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

#31 2007-09-23 17:29:44

daniela1985
Full member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 438

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

nici eu nu o puteam suferi pe soacra mea si cred ca nici dansa pe mn dar de cand a incercat sa ma cunoasca mai bn, sa imi inteleaga durerea din viata mea acum pot spun ca imi este ca o a doua mama...
tot ce trebuie sa fac pt a o tine langa mn este sa nu o mint iar daca am o problema sa ii spun fara nici o jena.
acum este plecata in spania...si l-a chemat si pe iubitul meu...si am inteles de la ubi k din nora nu ma scoate.nici nu imi mai zice pe nume decat nora nora si iar nora.
sper sa ma inteleg l fel d bn cu dansa si pe parcurs...si socrul este un om extraordinar doar ca nu ii prea inteleg eu glumele si ma supar ... dar stie cum sa ma impace...

Offline

 

#32 2007-09-23 19:42:40

kimy
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-08-05
Mesaje: 3425
Site

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

cu viitoarea soacra ma inteleg bine,nu ne-am certat niciodata,ne vedem destul de des,e atenta cu mine,este o adevarata doamna.Dar e imposibil k in 4 ani si jumate sa nu te deranjeze nimik..e inuman k sa zic asa..m-am mai enervat eu k nu mi se parea ok un lucru,dar mi-a trecut..
Nu vad de ce nu m-as intelege bine cu ea si dupa ce o sa imi fie soacra cu acte in regula tongue   cred ca o sa fie bine

Offline

 

#33 2007-09-23 23:23:36

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

cu viitoarea mea soacra ma inteleg bine. e super ok, imi cumpara mai mereu cadouri, vorbesc tot timpul cu ea big_smile


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#34 2007-09-25 18:52:41

spring24
Full member
De la: Nowhere
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 505

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

Eu cu viitoarea soacra am avut cam putine ocazii sa taiem firul in patru..sa zic asa...ce-am mai fost pe la el acasa si mai stateam cu maica-sa in bucatarie..mai vorbeam una alta..dar ft vag..ultima oara cand am fost..ma plictiseam tare la calculator..si m-am dus si am ajutat-o la facut dulceata de prune...zambeste tot timpul si imi pare draguta, iar taica-su e un om de gashca, glumet si super de treaba smile no problems here big_smile

Offline

 

#35 2007-09-25 19:03:35

myhaela
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2006-03-15
Mesaje: 458

Re: cum va intelegeti fetelor cu soacrele sau viitoare soacre?

super bine, am fost impreuna sa ne cumparam si hainute big_smile   e o dulce.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.