homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Staty impreuna?-2


#20 2007-08-13 15:26:27

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Staty impreuna?

nu sad. asteptam sa termin eu facultatea smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 



#21 2007-08-13 15:30:18

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: Staty impreuna?

deci are rabdare,Doamneee ce bine!!!Al meu acum 5 minute mi-a dat sms zici ca a intrat in priza de cand i-am zis ca ma gandesc la propunerea cu mutatul,offf uneori zici ca-i un simplu baiat de 18 ani!!


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

#22 2007-08-13 15:33:30

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Staty impreuna?

al meu are acum casuta lui(pana acum a stat cu chirie) cel putin putem sa ne vedem linistiti fara sa ne mai streseze nimeni.el nu e o persoana care sa aiba foarta multa rabdare doar cu mine este asa smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#23 2007-08-13 15:45:05

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: Staty impreuna?

Al meu se chinuie cu rabdarea,il ponderez eu.El cand reuseste ceva sau gaseste ceva ce si-a dorit gata nici nu se mai gandeste si uneori nu e bine dar ma multumesc ca sunt eu care il mai aduc pe pamant.wink)


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

#24 2007-08-13 17:24:08

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Staty impreuna?

ralucaelena a scris:

mai eu cu socrii nu as sta nici platita regeste mai devreme sau mai tarziu tot ies discutii.

same here


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-08-13 19:41:07

Infinity
Hero member
Inregistrat: 2006-01-02
Mesaje: 3368

Re: Staty impreuna?

nici noi nu stam impreuna...stam momentan (adica de vreo 3 sapt ) ca sunt ai mei plecati, dar apoi vom reveni la normal. Cert este ca eu nu ma duc sa stau cu parintii lui, pentru nimic in lumea asta ..prefer sa muncesc eu sa mi le fac pe toate (decat sa ma ajute mama soacra)..iar el nu vrea sa stam cu ai mei..deci probabil ca ne vom chinui ceva timp pana vom avea casa noastra smile (daca se va intampla asta tongue )

Offline

 

#26 2007-08-13 19:44:23

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Staty impreuna?

nici noi nu stam impreuna.
dar cred ca e un lucru super ca inainte de nunta sa stea amandoi.
pentru o perioada ,sa zicem determinata,adica pana la nunta etc si eu as accepta sa stau cu socrii.
eu cu al meu am avut 4 zile state non stop si am ramas cu un gust foarte dulce....a fost prima experienta de genul asta si ne a placut amandurora.
aaa...
nu ti mai face griji in legatura cu diferenta de varsta.
iubitul meu are aproape 30 de ani iar eu am 19 si doua luni iar treburile merg ca unse wink
imi place ca e matur si nu mai trebuie sa am grija de el ca de un copil big_smile


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#27 2007-08-13 20:18:30

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: Staty impreuna?

si eu cred ca e ff bine sa stea cei 2 impreuna si inainte casatorie. pana te obisnuiesti, te acomodezi... sa vezi daca intr-adevar poti sa stai cu omul ala 24 din 24.
nici noi nu stam impreuna...din pacate. am stat cateva zile, de vreo 3 ori, cand erau ai lui plecati. si a fost super, eram asa happy cand mergeam amandoi la cumparaturi smile si cand ne intorceam acasa ziceam "haaai sa mergem "la noi" acasa, sa ne odihnim" tongue


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#28 2007-08-13 20:19:24

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Staty impreuna?

ar fi interesant de stiu de cat timp sinteti impreuna.


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#29 2007-08-13 20:26:12

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Staty impreuna?

mi-ati fct pofta de stat impreuna pe buneeeee. uff si era asa bine la munte big_smile. mi-a zis k i-a plkut ca s-a trezit langa mine. am avut si-un cosmar si m-a trezit el de vreo 2 ori, se si speriase. de cele mai multe ori el s-a trezit inaintea mea...


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#30 2007-08-13 20:29:50

persifona
Vizitator

Re: Staty impreuna?

Nici noi nu stam impreuna, desi cred ca ne-am intelege daca am sta. E un tip foarte ok, atent, grijuliu, ordonat, ma ajuta cu absolut tot, de la spalat niste vase pana la facut patul sau dat cu aspiratorul. Desi ma ofer sa ii fac de mancare cand mai ramane pe la mine, de multe ori prefera sa iesim sa luam o shaorma, ca sa nu ma puna pe mine sa fac de mancare smile Am stat impreuna destul de mult, pentru ca ai mei pleaca aproape in fiecare week-end, plus uneori pe perioade mai mari. Cel mai mult am stat vreo 10 zile impreuna si ne-am inteles minunat, cum ne-am inteles si cand am stat si 7 si 5 smile
De mutat impreuna poate peste ani, cand vom avea amandoi bani sa putem sa ne permitem si sa nu mai depindem de parinti, daca o fi sa mai fim impreuna si sa ne dorim amandoi asta. Nu se stie niciodata ce se poate intampla, de-aia prefer sa nu imi fac planuri ca tiganul.
Totusi, cu ai lui sau cu ai mei nu as accepta sa stam (iar el este de aceeasi parere), e nasol, cred eu. Nu se stie de unde pot aparea certuri si mai bine nu, mai astepti putin pana iti permiti sa stai decat cu el.

Ultima oara a fost editat de persifona (2007-08-13 20:30:50)

 

#31 2007-08-13 20:35:33

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: Staty impreuna?

blue_elf a scris:

am avut si-un cosmar si m-a trezit el de vreo 2 ori, se si speriase.

al meu s-a trezit intr-o noapte luat la palme de mine lol aveam un cosmar si dadeam tare din maini tongue f rar mi se intampla, da' a avut el ghinionul sa se intample fix cand dormeam impreuna...


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#32 2007-08-13 20:36:33

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Staty impreuna?

eu plang in somn si ma trezeste al meu iubit smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#33 2007-08-13 20:49:13

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Staty impreuna?

usnt cam offtopik dar nu ma pot abtine s nu va povestesc big_smile :noi stateam sus la mansarda si mai era o usa  care ducea in alta camera dar nu era terminata acolo si de fiecare data el ma speria, si zicea ca-s fantome si vreo 2 zile am dormit cu o lumina aprinsa apoi a adus el ink o lampita din aia de veghe smile, si nushu cred ac marti s-a intamplat, marti dimineata ep la vreo 5-6 cred  ink era intuneric afar si ceatza. asa  si eu l-am auzit ep el cnd ma striga tot imi zicea " ginus ginus, ce-ai ma?" si ma striga asa speriat, si culmea ca respiram f greu. si m avut un vis in realitate vis(nushu daca m-ati inteles). adik am visat ce era in realitate,adik eu dormeam cu spatele la el si cnd m-am intors in log de degete avea ghiare grater(( si m-am speriat a2a oara si i-ar a inceput s ma zgaltaie sa imi revin,  dupa am adormit in bratele lui, ma tot pupat s-mi treaca.


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#34 2007-08-13 23:00:06

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: Staty impreuna?

nici noi nu stam impreuna dar ne'am dori super mult, ai lui vor sa se mute la tara si ramanem doar cu fratele si sotia lui dar oricum nu cred ca o sa se iveasca vreo pbm pt ca amandoi sunt oameni de treaba. sa avem casa noastra e ffff greu in ziua de azi nici cu sal de 20 de mil pe luna nu'ti permiti tot trb sa'ti faci credit si sa platesti 25 de ani de acum incolo


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#35 2007-08-14 10:41:07

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: Staty impreuna?

vdaiana a scris:

ar fi interesant de stiu de cat timp sinteti impreuna.

Am povestit eu odata toata viata noastra,ma rog ne cunoastem de 5 ani si impreuna fara sa ne desparta alte lucruri suntem de 5 luni.


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

#36 2007-08-14 10:53:48

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Staty impreuna?

Noi am fost acu la mare si am stat 6 zile impreuna, banii i-am pus la comun si am facut totul ca o familie. Am fost cu masina mea dar am condus amandoi cu schimbu. Faceam ba eu ba el , ba amandoi curat in camera....de toate. Numai micul dejun il faceam eu....pt k el e un somnoros, si eu ma trezeam inaintea lui


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#37 2007-08-15 10:01:51

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: Staty impreuna?

M-am hotarat ca nu vreau,am analizat situatia si cu ai lui chiar nu vreau oricat de mult m-ar iubi ei tot se isca discutii.El nu a inteles si ne-am certat,cred ca e definitiv,chiar m-am saturat de ideile lui invechite ,seamana cu taiacasu atat de tare cu idei de pe vremea lu mamaie.Cred ca incep o noua viata treaba lui el a ales....ma simt rau fetele:sad


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

#38 2007-08-15 10:09:51

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Staty impreuna?

Hug mare alexia >big_smile< Tu ai decis bine. Oricat te-ar iubi ai lui tot nu te simti in largul tau. Poate ai chef sa umblii in chiloti in casa. Sau te certi cu maica-sa din cauza treburilor gospodaresti si apoi el sa cada la mijloc. E greu.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.