homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??-3


#39 2007-09-18 22:57:20

sweet_me
New member
Inregistrat: 2007-09-18
Mesaje: 13

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

Offf...greu cu parintii astia...si eu am aceeasi problema cu parintii lui.din cauza lumii ei nu ma accepta pe mine.parintii mei lucreaza in aceeasi intreprindere cu mama lui si de aici au inceput zvonurile ca a inceput lumea de pe acolo sa vorbeasca despre noi si nu i-a convenit mamei lui.suntem de 3 ani jumatate impreuna,el se cearta tot timpul cu mama lui din cauza mea(ceilalti din familie nu au nimic cu mine),o minte cand pleaca undeva ca eu nu o sa fiu acolo...eu nu i-am mai vazut pe parintii lui de mai bine de 2 ani.
sunt insa si sigura ca nu o sa ma accepte niciodata ,dar la fel de sigura sunt si de iubirea lui.mi-a demonstrat-o de f.multe ori.

Offline

 



#40 2007-09-18 23:54:10

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

multumesc mult fluturasul(e)  ...big_smile...asta e...akum sunt in impas..sa ne impakam..sa nu...nustiue greu mai ales ka el vede ce skriu eu aiki pe forum..aku am aflat...deki?sunt distrusa...


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#41 2007-09-19 00:02:36

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

pai de unde a aflat?????
ely eu cred ca tu suferi de pesimism profund...hello si ce daca esti insulino-dependenta....zi multumesc ca mergi,ca vezi,ca vorbesti...ca traiesti..asta uneori noi uitam...cat de inmportant e ca traim..cu bune cu rele traim..ne dam seama de asta cand vedem ca mor copii de 20-21deani si zicem:vai saracu,ce tanar era
ucura-te de viata si nu mai da atata importanta la orice ,fi multumita cum te-a lasat Doamne Doamne ca altii sunt si mai rau..
si ce daca vede el...whatever..dupa mine nu merita sa-ti faci sange rau ca n-ai zis nimik rau ,n-ai dat in cap nimanui..pe cand el are un trecut

Offline

 

#42 2007-09-19 01:08:09

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

mai a aflat pur si simplu..ce sa ti zik...e komplikat...e hacker....imi kontroleaza si akum kalk ul..


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#43 2007-09-19 01:14:52

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

o da.. un om de milioane...  neutral

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2007-09-19 02:21:42

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

mda....nush ce sa mai zik...e greu..ma makina ratiunea si iubirea sau obsesia sau obishnuita...kum s o numi ea..


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#45 2007-09-19 07:25:42

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

alexia a scris:

o da.. un om de milioane...  neutral

subscriu
cum crezi tu ca ti-ar fi bine cu un astfel de om???gandeste-te in primul rand la tine.scuza-ma dar parintii tai au dreptate pune-te un pic in locul lor si imagineaza-ti prin ce trec si ei.......mai gandeste-te asupra ''relatiei'' (daca pot s-o numesc asa) daca intr-adevar te iubeste atunci sa se schimbe trebuie sa fie motivat in vreun fel poti tu sa fii motivatia lui sau poti sa nu fii nimic........
ai grija de tine si gandeste-te bine puss


PS:cati ani ani???


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#46 2007-09-19 12:54:52

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

ely tu trebuie sa ai intimitatea ta..prietenul meu stie ca vb pe acest forum,stie idul dar niciodata nu s-a uitat
inseamna ca el ar trebui sa sara in sus 10metrii ca vorbesc si chestii intime
dupa mine nu merita,baiatul asta

Offline

 

#47 2007-09-19 13:36:59

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

fetelor am 20 de ani impliniti in iunie...sunt craioveanca si am de invatat pt 2 facultati-fac de shtiinte econ din craiova si fac de comunicare snspa din buc.le niki makar bac ul la mate nu l luase...aku kika ar fi intrat la mate info la fac...nush...bac ul la mate l a luat ku 5..deci nush ce sa zic...acum am impresia ca mi controleaza calculatoul...pt ca se poate si el shtie sa faca de astea...fetelor..sunt proasta recunosc...acum insa nu am ce sa fac..decat sa astept sa gassc pe altul..mai mare ca mine care sa ma accepte si sa ma iubeasca asa cum sunt desi am impresia ca cer prea mult..ca asa cineva u exista...nsuh...io o sa plec acum ...intru pe forum dupa masa....chiar mai pe seara...daca e ceva scrieti aici tot ce aveti de spus ..si va rasp eu...va poop pe toate...si sincer chiar ma bucur ca am gasit forumul asta..imi face bine sa discut..


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#48 2007-09-19 17:55:53

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

in primul rand te rog eu nu mai scrie cu k la cuvinte gen "caci,cica..etc" a chinui sa descifrez
2.eu cred ca tu esri o fire depresiva si in locul ta as apela la psiholog.nu e o rusine ca doar nu e psihiatru(cel la care merg nebunii).un psiholog te poate consilia mult mai bine si daca as avea problema ta chiar as apela cu incredere.

Offline

 

#49 2007-09-19 18:40:53

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

nu sunt nebuna daca asta crezi tu...pur si simplu au trecut 3 luni de cand m am despartit de cel care credeam eu ca va fi sotul meu..nu sunt nebuna ....nu ti permit!


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#50 2007-09-19 18:47:24

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

nu a spus ca esti nebuna...tocmai a zis sa mergi la psiholog nu la psihiatru! citeste cu atentie.si da, dupa o perioada asa stresanta, facultati, despartirea si diabetul te-ai putea gandi si la un consult psihologic...face bine sa vb despre problemele tale cu un om avizat...sau cu un preot. iti linistesti sufletul. sunt convisa ca butterfly nu a zis-o cu rautate.


mami de minuni hjarta

Offline

 

#51 2007-09-19 19:17:27

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

nu am ce comenta...nu mai zic nimic...voiam decat sa vb fetelor..dar lasa..nu ma duc la nici un psiholog..ce marfa el vede ce scriu eu pe forum..o sa rada acum de faza asta...multumesc


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#52 2007-09-19 19:32:17

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

de ce te-ai suparat asa de tare?.. e o diferenta intre psiholog si psihiatru, oricine stie chestia asta! deci nu cred ca e ceva jenant sa ti se recomande ajutorul unui psiholog neutral in occident e o adevarata moda se mergi la astfel de consultatii, pt cele mai infime probleme...
cat despre faptul ca el vede ce se scrie aici si rade... numai un om incult, ca sa nu zic altfel, ar rade la chestiile astea.


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#53 2007-09-19 19:43:30

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

ely....sincer nu stiu de ce ai sarit asa in sus.
eu dupa o serie de probleme in familie,in clasa a 11a am mers la cateva sedinte.si iti spun sincer ca m a ajutat extrem de mult,chiar daca problema respectiva nici nu am adus o in discutie!
ptiuu,doamne!
iar despre faptul ca ar rade el,subscriu la ceea ce a spus ivy.numai un INCULT ar face asa ceva!


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#54 2007-09-19 19:53:47

persifona
Vizitator

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

Ely, parerea mea e ca tu esti agatata de niste iluzii.. de ce ai fi vrut tu sa iasa si n-a iesit.
Trezeste-te la realitate, omul acela nu merita nici 2 bani, parintii tau au toata dreptatea din lume. In plus ai doar 20 de ani, tu chiar nu-ti dai seama ca ai toata viata inainte?
Le dau dreptate fetelor, mergi la un psiholog, ai mare nevoie.

 

#55 2007-09-19 22:51:10

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

asa e..ma m agatat de ceea ce voiam eu sa iasa ..adica ceva bine..ceva de vis..ceva ce nu era real..o iluzie e bine spus...dar...acum intampin greutati in a mi gasi alta jumatate...plus ca am vb cu el zilele trecute si mi a zis ceva ..trecator de o impacare..nu stiu ce sa zic..e ciudat..un psiholog....nu cred ca m as duce..n am nici bani de asa ceva...si m as simti jenata ...cred...sunt ..sau ma rog..poate asa ma vedeti voi...demodata si "de la tara"....dar am 2 fac uri si nu mi permite timpul si servici asa ca bani de unde?plus ca ai mei au peste 50 de ani si sunt ..(se observa) foarte invechiti...cu idei de la "primul razboi mondial"...of...ma bag la un dush si vb mai multe cand ma intorc..pop fetelor..sper sa nu va fi facut o impresie proasta de mine...:-SS


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#56 2007-09-19 23:15:57

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

ely daca ai fi fost aici cu ceva timp inainte ai fi vazut ca andrutza ne spunea ca a mers la psiholog cu prietenul ei si chiar a ajutat-o si crede-ma ca nu e nebuna.
am zis ca si eu as apela oricand la un psiholog daca am nelamuriri sau as avea stari de pesimism

Offline

 

#57 2007-09-19 23:39:55

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: Cum sa ii faci p parintii iubitului tau sa t accepte??

nu mai am nelamuriri...cred ca stiu ce voi face


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.