homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Help! Dati-mi si mie o parere :-S-2


#20 2007-09-16 21:21:04

rayuela
Full member
De la: dincolo de moarte
Inregistrat: 2007-06-09
Mesaje: 866

Re: Help! Dati-mi si mie o parere :-S

eu cred ca au maxim 20.am dreptate?si spun asta pt ca el mi se pare imatur.asa se comporta cel putin.sper ca draqutik il vei face sa fiarba.fii sexy si rea!smile distanta.daca te iubeste regreta si te cauta,daca nu,nu are sens sa il ai lg tine.


iubind dincolo de moarte

Offline

 



#21 2007-09-16 21:23:42

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Help! Dati-mi si mie o parere :-S

putina indiferenta ar fi benefica


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#22 2007-09-16 21:37:23

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: Help! Dati-mi si mie o parere :-S

eu zic sa incerci sa l faci si tu umpic gelos...daca funtioneaza atunci sti ca mai tine cat de cat la tine si mai e o sansa...daca nu macar sti cum stai si rezolvi tu problema...ca sa nu pici de fraiera...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#23 2007-09-16 21:46:10

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: Help! Dati-mi si mie o parere :-S

nu te trateaza prea frumos, ar trebui sa te gandesti dc nu cumva meriti ceva mai bun?


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

#24 2007-09-16 23:03:06

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: Help! Dati-mi si mie o parere :-S

eu zic asa...nu`l suna 2-3 zile...4...5..asteapta sa te caute el..nu bip...nu sms nimik..wink iesi cu fetele...eu asa am facut...si..cum sa spun sa nu`l jicnesc...a venit un fel de bebe dupa mamik lui knd ii e foame..si la mn a fost altfel .Au intervenit mai mult prietenii, vroiau sa ne desparta, si la un bal acum 2 ani [noi aveam 1 an cam asa] in fata prietenelor mele a inceput sa o ia pe una`n brate..sa se invarta cu ea, sa danseze...etc etc..fetele m`au sunat, pe mn nu ma lasau sa ies ai mei dar l`am sunat pe el de 10 ori si de fiecare data mi`a dat ton de ocupat. L-am intrebat ce s`a intamplat si mi`a zis k o viata are si pe aia si`o traieste din plin..i-am zis ok si am dat sa plec , m`a tras de mana si mi`a spus "Daca te astepti sa trag eu de tn sa ne impacam te inseli..." i-am zis "bn" si am plecat . Am riscat , nu l`am sunat 2 saptamani. Apoi a venit la mn cu un buchetel de flori ...nu prea mare[ti[ic barbatului care greseste]... dar gestul a contat ...si mi`a zis sa`l iert si sa ies cu el la un suc. I-am zis k nu pot sa`l iert ..dar..am sa ies cu el la un suc k imi place sa`i cheltui banii..si bineinteles k apoi ne`am impacat ...E decizia ta ce faci...cum faci...eu ti`am povestit ce a fost la mn ...si uite k mai avem 10 zile si facem 2 ani si 11 luni ;wink

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-09-17 00:49:56

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Help! Dati-mi si mie o parere :-S

si eu am avut probleme cu o "amica". Bine...el nu voia nimic cu ea...o considera doar o amica...colega de facultate (adica nu ieseau in oras...sau chestii de genul...dar pe la facultate mai vb chestii mai personale...ea ii povestea lui de prietenul ei si pe mine ma deranja). apoi tipa a inceput sa dea niste mesaje mai ciudate...nu potrivite pentru un baiat cu prietena (gen... "stii ca te iubi" sau "ce faci? te gandesti la mine?")...si el tot zicea ca el o considera doar o amica si sa stau linistita ca nu vrea nimic cu ea...si daca cumva o sa vada ca tipa intrece masura o s-o puna la punct si gata.
Dar eu m-am enervat...si i-am zis ca nu mai suport situatia asta. Asa ca el a sunat-o si a rugat-o sa inceteze cu mesajele de genul asla...ca pe mine ma deranjeaza si nu vrea sa aiba probleme cu mine din cauza asta. si...se pare ca fata s-a linistit si a inteles...ca a trecut 1 an de atunci si nu am mai vazut orin telul lui nici un sms ciudat de la ea.
Oricum...tipa stia de mine...ii aratase si poze cu mine pe tel....si cica ea era asa "mai prietenoasa" cu toata lumea. Dar nu am suportat situatia asta...si l-am pus sa aleaga. Nu  ainteles el cum de ma pot gandi la asa ceva...dintr-o porstie...dar i-am explicat ca nu-mi place sa ma simt nesigura... am convenit sa accept s-o sune sau sa vb cu ea cand e vorba de facultate (sa-i dea cursuri sau altceva)...


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#26 2007-09-17 15:53:37

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: Help! Dati-mi si mie o parere :-S

LadyInRed a scris:

am sa ies cu el la un suc k imi place sa`i cheltui banii..;wink

daca chiar asa i ai zis esti tare wink


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#27 2007-09-19 00:01:26

ice_princes
New member
Inregistrat: 2007-09-03
Mesaje: 90

Re: Help! Dati-mi si mie o parere :-S

Eu am patit cu o verisoara de-a lui.Eu nu o cunosc si nici nu vreau.El a mers in vizita la unchiul lui ca ne invitase pe amandoi,dar eu nu am putut merge si verisoara lui cred ca era doar cu un an mai mica ca si el,oricum el a spus ca vrea sa ne casatorim,iar vara-sa l-a sunat dupa ce a plecat de la ei si i-a spus sa nu se casatoreasca cu mine ca eu nu il merit(ea nici nu ma cunostea,dar stia ca nu il merit),ca ei doi s-ar potrivi mai bine,ca el este barbatul perfect pt ea si sa se casatoreasca cu ea.Atunci el i-a spus ca nu mai au ce discuta,sa uite ca sunt rude(de parca nu uitase deja)si sa il lase in pace.Ea a mai dat beep-uri si pana la urma el a decis sa isi schimbe nr de tel.Si eu stateam linistita stiind ca el s-a dus la verisoara  smile


Me and u...

Offline

 

#28 2007-09-19 02:08:11

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: Help! Dati-mi si mie o parere :-S

crys_ty_na a scris:

eu zic sa incerci sa l faci si tu umpic gelos...daca funtioneaza atunci sti ca mai tine cat de cat la tine si mai e o sansa...daca nu macar sti cum stai si rezolvi tu problema...ca sa nu pici de fraiera...

exact! De obicei merge. Mai ales cand el se indeparteaza din cauza monotoniei, nu din alte motive wink


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.