homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Probleme cu pauza


#1 2010-01-23 14:48:17

Alcs
New member
Inregistrat: 2009-05-30
Mesaje: 10

probleme cu pauza

Buna!
Iau pilule de aproape doi ani. Obisnuiesc in perioada lunii decembrie sa fac pauza bine-meritata. Asa ca, ultima data cand am avut menstruatie a fost pe 22 noiembrie (prima zi). Cand s-a terminat am inceput sa iau pilule si cand le-am terminat a inceput perioada de pauza. Insa, de atunci nu mi-a mai venit. Si anul trecut am avut o intarziere dupa ce am facut pauza, insa nu era de asemenea "dimensiuni". Precizez ca m-am protejat in tot acest timp si ca am facut si doua teste de sarcina la intervale de aproximativ o saptamana. Astfel, as vrea sa stiu daca este normal si cand ar trebui sa incep sa-mi fac probleme.
Va multumesc!  supa

Offline

 



#2 2010-01-23 15:12:05

YoHanna
Insomniac member
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 5651

Re: probleme cu pauza

nu inteleg de ce ai deschis alt topic...cu aceeasi intrebare la care ti s-a mai raspuns.
n-ai incredere in rasp dat?

mai bine sterge topicul pt k vei primi warn..si citeste regulile forumului smile


hjarta "The most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the "you" you love, well, that's just fabulous" hjarta

Offline

 

#3 2010-01-23 15:17:33

Alcs
New member
Inregistrat: 2009-05-30
Mesaje: 10

Re: probleme cu pauza

Imi pare rau dar n-am primit nici un raspuns. Aseara am postat acelasi mesaj pe care l-am postat si acum cateva minute, dar nu am primit nici un raspun si nici nu-l mai gasesc in lista de pe forum. Daca tu il vezi si imi poti da trmitere la pagina, te rog sa o faci.
Merci

Offline

 

#4 2010-01-23 15:19:40

YoHanna
Insomniac member
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 5651

Re: probleme cu pauza

http://forum.anticonceptionale.ro/t2912 … pauza.html

aici e smile


hjarta "The most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the "you" you love, well, that's just fabulous" hjarta

Offline

 

#5 2010-01-23 15:22:39

Alcs
New member
Inregistrat: 2009-05-30
Mesaje: 10

Re: probleme cu pauza

happydance  Saru-manaaa!!! Scuze! Promit ca nu se va mai intampla  smile
cesafac

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2010-01-23 15:36:05

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: probleme cu pauza

Alcs ai warn pt postare multipla. citeste te rog regulamentul si respecta-l.
topic inchis

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.