homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce faci cand afli ca te inseala?-2


#20 2014-01-16 18:40:05

_Summer_
Platinum member
Castigatoare a concursului de MissParticipant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2010-01-27
Mesaje: 20919

Re: ce faci cand afli ca te inseala?

Camelly, stii vorba aia: si vulpea cand nu a ajuns la struguri a spus ca sunt acri. Ceva de genul este si acest baiat asa ca vorbele lui nu arata decat frustrarea smile

Offline

 



#21 2014-03-09 15:48:49

Camelly17
New member
Inregistrat: 2013-06-27
Mesaje: 32

Re: ce faci cand afli ca te inseala?

Au trecut 2 luni de cand am postat asta. Ce pot sa spun, m-au ajutat foarte mult raspunsurile voastre. Cred ca imi dati sfaturi de 1000 de ori mai bune decat fata cu care am fost cea mai buna prietena timp de 12 ani. De fapt, s-a schimbat atat de mult incat nici nu mai am atata incredere in ea cat sa-i povestesc toate astea. Cat despre mine, mi-am dat seama in final ca nu merita, mi-am irosit timpul si sentimentele pentru un nimeni. Nu am primit nici acum un semn de la el doi bani nu da. Nu pot sa spun ca mai simt ceva pentru el, probabil o sa aiba un loc micut in inima mea, ca de, a fost prima iubire. Dar daca as fi pusa in situatia de a ma impaca cu el, as refuza categoric. As refuza sa-l vad,sa-l aud sau sa aflu ceva de el. Ma simt bine, ma simt mai puternica decat inainte smile Cred ca toata suferinta asta a avut un rost. Vorba aia, totul se intampla cu un motiv.

Offline

 

#22 2014-03-09 20:50:35

ciresica_oky_doky
Full member
Inregistrat: 2007-06-20
Mesaje: 671

Re: ce faci cand afli ca te inseala?

Camelly17 a scris:

Au trecut 2 luni de cand am postat asta. Ce pot sa spun, m-au ajutat foarte mult raspunsurile voastre. Cred ca imi dati sfaturi de 1000 de ori mai bune decat fata cu care am fost cea mai buna prietena timp de 12 ani. De fapt, s-a schimbat atat de mult incat nici nu mai am atata incredere in ea cat sa-i povestesc toate astea. Cat despre mine, mi-am dat seama in final ca nu merita, mi-am irosit timpul si sentimentele pentru un nimeni. Nu am primit nici acum un semn de la el doi bani nu da. Nu pot sa spun ca mai simt ceva pentru el, probabil o sa aiba un loc micut in inima mea, ca de, a fost prima iubire. Dar daca as fi pusa in situatia de a ma impaca cu el, as refuza categoric. As refuza sa-l vad,sa-l aud sau sa aflu ceva de el. Ma simt bine, ma simt mai puternica decat inainte smile Cred ca toata suferinta asta a avut un rost. Vorba aia, totul se intampla cu un motiv.

ma bucur pt tine smile sa stii ca si eu am observat ca pe forum aici primesti sfaaturi obiective si dezinteresate smile


Daca ar fi sa aleg intre a respira si a te iubi, as folosi ultima suflare ca sa-ti spun "Te iubesc!"-  hjarta    hjarta     hjarta    hjarta    hjarta

Offline

 

#23 2014-06-02 11:33:02

Eu Vali
New member
Inregistrat: 2014-05-16
Mesaje: 12

Re: ce faci cand afli ca te inseala?

Am observat ca astfel de oameni sunt duplicitari , arunca vina in celalalt sa se simta vinovat , e un joc murdar !am fost in locul tau dar demnitatea mea ca om a ramas in in picioare , stai linistia ca aceasi placa murdara din partea lui summer am primit-o si eu insa mai are muult de invatat sa fie una ca mine care nu se arunca in bratele primul venit , primul servit si nici sfaturile unui barbat iresponsabil  nu ma fac sa ma compromit , ca altele schimba barbatii ca ciorapii ,atat timp cat stii cine esti , manipularea nu-si face efectul , indiferent ca ai facut si tu unele greseli in relatie , ramai demn !  dai peste nas ca e un om imatur , care nu-si asuma responsabilitatea actiunilor si inselatoria , ti-a facut un bine ca sa se trezeasca sa fi mai ferma pe viitor cand altcineva vrea sa te schimbe .  Invata de la oameni patiti , ca de asta va invart psihologii de cap , din greseala altuia te ridici nu prin cel care te manipuleaza .

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.