homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Second hand...-4


#58 2007-11-09 00:54:42

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: Second hand...

sti unde e brd ul din centru? de la statuie? e langa el...il vezi...e intre brd si clopot...sau...sa ti explic si altfel...cum ai merge dinspre brd spre cofetaria carpati...il vezi...in stanga smile daca nu l gasesti imi zici...si ti dau indicatii mai bune tongue sau te duc eu la el smile


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 



#59 2007-11-09 12:05:16

mara21
Full member
Inregistrat: 2007-10-19
Mesaje: 539

Re: Second hand...

aha...ok, cred ca ma descurc...merci mult crys_ty_na. esti o scumpa, ca de obicei tongue. o sa ma duc chiar azi pe acolo wink).


Should I give up... or... should I just keep chasing pavements...?

Offline

 

#60 2007-11-09 12:29:36

innana
Sr. member
De la: Cluj
Inregistrat: 2006-08-15
Mesaje: 1882
Site

Re: Second hand...

in afara de incaltaminte si lenjerie intima cumpar absolut totul de la second. nu mie rusine, ba dimpotriva. preturi bune si calitate. iar clujul e plin de magazine second faine


Cu zambetul pe buze...

Offline

 

#61 2007-11-09 13:23:16

dulcik21
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-29
Mesaje: 218

Re: Second hand...

corii a scris:

in afara de incaltaminte si lenjerie intima cumpar absolut totul de la second. nu mie rusine, ba dimpotriva. preturi bune si calitate.

subscriu wink


Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!  smile

Offline

 

#62 2007-11-09 13:27:32

La Femme
New member
Inregistrat: 2007-11-02
Mesaje: 37

Re: Second hand...

corii a scris:

in afara de incaltaminte si lenjerie intima cumpar absolut totul de la second. nu mie rusine, ba dimpotriva. preturi bune si calitate. iar clujul e plin de magazine second faine

exact ca mine, doar ca eu sunt in Bucuresti:) mi-am luat si geanta lacoste originala dintr-un SH, am dat cam 150mii:) intru cand se baga marfa noua sau la 2-3 zile dupa marfa noua, ca fac reduceri de 30%-50% din pretul afisat pe eticheta. asta se intampla la SH-urile alea cu copertina rosie ( de langa cimitirul evreiesc din apropierea Ptei Ion Mihalache, de ex.). Mai e un SH ok la Pta Chibrit, la capatul autobuzului 300 ( punct de reper statia de metrou 1 Mai ) pentru cine e din Bucuresti.
Referitor la Meli Melo si mie mi se pare aiurea sa fiu agatata de cum deschid usa, chiar daca mai sunt multe persoane inauntru si e spatiul ingust....eu imi cumpar de ceva ani margele, pandantive, bratari, inele, cercei din pietre semipretioase ( ametist, turcoaz, peridot, citrin, cuart transparent, cuart roz, etc.) la preturi destul de mici de la expozitiile cu vanzare din cadrul muzeelor ( Antipa, Geologie ).
Apropos, pentru cine vrea- mergeti la Antipa zilele astea pana duminica inclusiv, e intrare libera pentru expozitia cu cristale si veti gasi suuuuper multe bijuterii superbe:)
Pup
O zi frumoasa

Ultima oara a fost editat de La Femme (2007-11-09 13:33:38)


"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momente care iti taie rasuflarea."

Offline

 

 Publicitate


loading...

#63 2007-11-09 13:40:17

girly
Full member
De la: Iasi
Inregistrat: 2006-08-16
Mesaje: 384

Re: Second hand...

nici nu am intrat si nici nu ma gandesc sa intru vreodata intr-un sh. or fi ele ieftine si de calitate.. nu stiu. nu am nevoie de lucrurile altuia tongue imi cumpar mai scumpe da macar stiu ca sunt noi si sunt si vor fi numai ale mele rotfl poti fi originala si imbracandu-te cu nou.

Ultima oara a fost editat de girly (2007-11-09 13:40:36)

Offline

 

#64 2007-11-09 13:43:12

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: Second hand...

La Femme a scris:

corii a scris:

in afara de incaltaminte si lenjerie intima cumpar absolut totul de la second. nu mie rusine, ba dimpotriva. preturi bune si calitate. iar clujul e plin de magazine second faine

exact ca mine, doar ca eu sunt in Bucuresti:) mi-am luat si geanta lacoste originala dintr-un SH, am dat cam 150mii:) intru cand se baga marfa noua sau la 2-3 zile dupa marfa noua, ca fac reduceri de 30%-50% din pretul afisat pe eticheta. asta se intampla la SH-urile alea cu copertina rosie ( de langa cimitirul evreiesc din apropierea Ptei Ion Mihalache, de ex.). Mai e un SH ok la Pta Chibrit, la capatul autobuzului 300 ( punct de reper statia de metrou 1 Mai ) pentru cine e din Bucuresti.
Referitor la Meli Melo si mie mi se pare aiurea sa fiu agatata de cum deschid usa, chiar daca mai sunt multe persoane inauntru si e spatiul ingust....eu imi cumpar de ceva ani margele, pandantive, bratari, inele, cercei din pietre semipretioase ( ametist, turcoaz, peridot, citrin, cuart transparent, cuart roz, etc.) la preturi destul de mici de la expozitiile cu vanzare din cadrul muzeelor ( Antipa, Geologie ).
Apropos, pentru cine vrea- mergeti la Antipa zilele astea pana duminica inclusiv, e intrare libera pentru expozitia cu cristale si veti gasi suuuuper multe bijuterii superbe:)
Pup
O zi frumoasa

e si astazi expozitia?

Offline

 

#65 2007-11-09 13:46:32

innana
Sr. member
De la: Cluj
Inregistrat: 2006-08-15
Mesaje: 1882
Site

Re: Second hand...

pe mine nu ma deranjeaza ca inainte au fost ale cuiva. cumpar hainele care sunt in stare foarte buna, evident. plus k gasesti o multime de haine noi, cu eticheta inca pe ele


Cu zambetul pe buze...

Offline

 

#66 2007-11-09 13:53:11

La Femme
New member
Inregistrat: 2007-11-02
Mesaje: 37

Re: Second hand...

ioana dinu a scris:

La Femme a scris:

corii a scris:

in afara de incaltaminte si lenjerie intima cumpar absolut totul de la second. nu mie rusine, ba dimpotriva. preturi bune si calitate. iar clujul e plin de magazine second faine

exact ca mine, doar ca eu sunt in Bucuresti:) mi-am luat si geanta lacoste originala dintr-un SH, am dat cam 150mii:) intru cand se baga marfa noua sau la 2-3 zile dupa marfa noua, ca fac reduceri de 30%-50% din pretul afisat pe eticheta. asta se intampla la SH-urile alea cu copertina rosie ( de langa cimitirul evreiesc din apropierea Ptei Ion Mihalache, de ex.). Mai e un SH ok la Pta Chibrit, la capatul autobuzului 300 ( punct de reper statia de metrou 1 Mai ) pentru cine e din Bucuresti.
Referitor la Meli Melo si mie mi se pare aiurea sa fiu agatata de cum deschid usa, chiar daca mai sunt multe persoane inauntru si e spatiul ingust....eu imi cumpar de ceva ani margele, pandantive, bratari, inele, cercei din pietre semipretioase ( ametist, turcoaz, peridot, citrin, cuart transparent, cuart roz, etc.) la preturi destul de mici de la expozitiile cu vanzare din cadrul muzeelor ( Antipa, Geologie ).
Apropos, pentru cine vrea- mergeti la Antipa zilele astea pana duminica inclusiv, e intrare libera pentru expozitia cu cristale si veti gasi suuuuper multe bijuterii superbe:)
Pup
O zi frumoasa

e si astazi expozitia?

Da, dar muzeul Antipa e deschis pana la ora 18, probabil ca toate muzeele. A inceput de ieri si se termina duminica seara ( tot pe la 6 ). Eu ma duc de fiecare data, sunt cam din luna in luna, poate la 2 luni cel mult si imi iau mereu cate ceva. Nu le gasesc nicaieri mai ieftin. Au si pietre neslefuite pentru cine e interesat. Eu sunt mare iubitoare de cristale de cuartz si am si din alea naturale, neslefuite:)


"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momente care iti taie rasuflarea."

Offline

 

#67 2007-11-09 19:02:21

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: Second hand...

merci de raspuns, am fost si eu azi si mi-am luat un inelus:)

Offline

 

#68 2007-11-09 21:00:18

mara21
Full member
Inregistrat: 2007-10-19
Mesaje: 539

Re: Second hand...

l-am gasit cry_sty_na. am fost azi  pe acolo. e super tare magazinul...mi-am luat cateva chestii tare dulci smile. merci mult ptr indicatii puss


Should I give up... or... should I just keep chasing pavements...?

Offline

 

#69 2007-11-09 21:20:08

Ramona_gl
Sr. member
De la: Galati
Inregistrat: 2007-08-29
Mesaje: 1270

Re: Second hand...

Bv Mara.Spor la cautat!

Offline

 

#70 2007-11-09 22:15:42

burnout
Full member
Inregistrat: 2007-03-02
Mesaje: 205

Re: Second hand...

ioana dinu...  cam care sunt preturile la Antipa?asta daca ai retinut cumva smile


we're part of a neverending story

Offline

 

#71 2007-11-10 00:25:58

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: Second hand...

mara21 a scris:

l-am gasit cry_sty_na. am fost azi  pe acolo. e super tare magazinul...mi-am luat cateva chestii tare dulci smile. merci mult ptr indicatii puss

ma bucur ca ti a placut big_smile spor la cumparaturi puss


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#72 2007-11-10 15:49:49

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: Second hand...

burnout a scris:

ioana dinu...  cam care sunt preturile la Antipa?asta daca ai retinut cumva smile

la cristale? depinde f mult de ce te intereseaza..la bijuterii de exemplu, setul de bratara, lantic si cercei era cam 1 mil si ceva..in rest, cristale simple de la 5 lei, unele inele 3 lei cam asta am retinut

Offline

 

#73 2007-11-10 17:45:07

burnout
Full member
Inregistrat: 2007-03-02
Mesaje: 205

Re: Second hand...

am inteles, ms mult:*


we're part of a neverending story

Offline

 

#74 2007-11-10 18:04:31

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: Second hand...

n ai pt ce puss

Offline

 

#75 2007-11-12 14:12:37

La Femme
New member
Inregistrat: 2007-11-02
Mesaje: 37

Re: Second hand...

ioana dinu a scris:

burnout a scris:

ioana dinu...  cam care sunt preturile la Antipa?asta daca ai retinut cumva smile

la cristale? depinde f mult de ce te intereseaza..la bijuterii de exemplu, setul de bratara, lantic si cercei era cam 1 mil si ceva..in rest, cristale simple de la 5 lei, unele inele 3 lei cam asta am retinut

preturile difera cum spui si tu....sunt cercei la 3-5 lei, depinde daca sunt mai mari sau mai mici, inelutele de la 5 lei, mai sunt si cele mari din argint cu pietre de la 30lei, sau seturi din argint cu piatra, etc.sunt si pandantive la 4,5, 6 lei...eu mi-am luat un colier si bratara cu 10 lei din peridot.

bafta la urmatoarea expozitie cu vanzare, daca ajungi!


"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momente care iti taie rasuflarea."

Offline

 

#76 2007-11-14 11:48:26

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: Second hand...

si-a luat sora-mea o rochie dementiala

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.