homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 5-131


#2471 2008-03-16 22:47:32

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: ce gandesti acum 5

am venit si eu din orash...ufff ce b mumos am vazut azi ...ptiu ptiu ptiu

Offline

 



#2472 2008-03-16 22:49:15

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 5

senorita a scris:

alexia a scris:

sad

alexia, incearca sa bei ceai de sunatoare, e f bun calmant sau daca gasesti pastilute pe baza de extract de sunatoare, mie mi le-a recomandat psihologul pt depresie neutral

Fix ceaiul de sunatoare? sad Scade efectul anticonceptionalelor...
puss pt recomandare

Offline

 

#2473 2008-03-16 23:14:24

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 5

m-am spalat pe cap,desi nu trebuia ca inca sunt racita,dar nu mai puteam sa stau nici asa.Uf si m-a luat o durere de burtica sad


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#2474 2008-03-16 23:16:52

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: ce gandesti acum 5

ca idiot :f?rbannad: ma face pe mine crizata. las ca ii arat eu lui zilele astea box


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#2475 2008-03-16 23:18:58

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

ne`am certalit ieri dintr`o prostie...i`am zis k nu mi`a facut bine calcu desi se chinuise cateva ore sa`l faca...dar apoi am incercat sa vb cu el si nu m`a mai bagat in seama si s`a luat si a plecat...
din respect pt ziua d azi trb sa treaca peste faza ...si azi nici macar nu ne`am vazut...mi`a dat spre seara un mail cu o felicitare si i`am raspuns indiferent apoi...m`am enervat...toata ziua a tacut si spre seara se trezeste...iar acum cateva minute imi spune sa`i cer scz lol ..mi`am cerut si`a cerut si el si atat...i`am zis k nu ma mai intereseaza sa am o relatie cu el...dupa ce a facut faza asta...chiar nu`mi mai arde d el...ziua asta nu o sa o mai aduca nimeni `napoi sad
sunt trista si dezamagita sad

 

 Publicitate


loading...

#2476 2008-03-16 23:21:32

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 5

skumpi... nu ma deprima si tu mai tare!!!!!!!!! grater cum sa-i zici asa ceva?????

Offline

 

#2477 2008-03-16 23:22:27

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 5

puss skumpi


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#2478 2008-03-16 23:26:40

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 5

alexia a scris:

senorita a scris:

alexia a scris:

sad

alexia, incearca sa bei ceai de sunatoare, e f bun calmant sau daca gasesti pastilute pe baza de extract de sunatoare, mie mi le-a recomandat psihologul pt depresie neutral

Fix ceaiul de sunatoare? sad Scade efectul anticonceptionalelor...
puss pt recomandare

right, ai dreptate.. my bad.. stiam dar nah daca eu nu mai iau AC de cateva luni, m-am obisnuit asa, sa nu ma mai gandesc ce are sau ce nu are efect impotriva lor...


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#2479 2008-03-16 23:28:57

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 5

skumpi imi pare rau pt voi.. ai dreptate la faza cu ziua pe care n-o mai aduce nimeni inapoi, dar asta nu inseamna ca tb sa dai cu piciorul la 1 an de zile pt o cearta asa nesemnificativa...
haide, capsorul sus si nu te mai juca asa cu vorbele, ca n-ai motive puss ...


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#2480 2008-03-16 23:29:54

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: ce gandesti acum 5

mai gagici, da toate v-ati certat azi? offffffff, dragostea asta smile

Offline

 

#2481 2008-03-16 23:31:54

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

nush..nush ce se intampla...pana acu cateva luni nu ne certam delokkkkk...acum ... de cateva luni ...ne certam din to felu d motive aiureah...dak nu e una e alta...ne`am certat si sambata trecuta d 8 Martie..nush ce se intampla...mi`e si frica sa ma gandesc ce se intampla sad

 

#2482 2008-03-16 23:33:13

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: ce gandesti acum 5

eu azi am avut 1 cearta cu el, dar daca mai vorbeste asa va fi si ultima.


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#2483 2008-03-16 23:37:35

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

mi`e frica k am impresia k se repete povestea cu ex`u...k asa a inceput si cu ala..certuri mici si apoi zi d zi... nu mai vreau...pe lg k is acuma in perioada asta ...k de 2 saptamani is o leguma...d cand cu durerea asta d masea nu mai am avut chef d nik...acum cu operatie...astept sa`mi revin..si mai si si certuri...cedez rpd...desi nu`s eu firea aia...da se intampla oricui...mai acu ceva tp cu serviciu k nu mai suportam acum asta...oare ce mai urmeaza Doamne` ?

 

#2484 2008-03-16 23:47:20

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 5

pai asta e cam regula skumpi... fiecare relatie e frumoasa si deosebita la inceput, cat el e inca in perioada de cucerirea sau seductie... si asta dureaza intre 6 luni si 2 ani maxim.. asa scrie la carte.. dupa aceea lucrurile se mai schimba, ei nu mai sunt asa atenti cu noi, intervine siguranta in ceea ce te priveste si nah e firesc sa nu mai fie 'totul ca la inceput"..
si eu am trecut prin asta si x si y si z. dar trebuie sa invatam sa ii acceptam asa cum sunt ei... eu i-am facut ex-ului meu jde mii de mofturi chiar si cand se purta super, ca deh asa suntem noi mereu nemultumite, iar acum regret maxim..
gandeste-te bine cum ar fi fara el si lupta daca nu vrei sa-l pierzi. nu e musai sa se repete istoria, fiecare relatie e altfel, asa ca lasa pesimismul...

cat despre mine... i miss him... aseara m-am intalnit cu o prietena a lui... am stat de vba o gramada cu ea, pfuu ce m-a dat peste cap grater


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#2485 2008-03-16 23:51:30

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 5

am facut si dus,sper sa nu ma simt mai rau maine ca sta si iuby acasa si ar trebui sa fiu in forma big_smile


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#2486 2008-03-16 23:52:52

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

nu e vb k nu se mai comporta ca la inceput...din contra la inceput era mai timiduc...mai nush...acum e super...atent , grijuliu...chiar vineri mi`a adus un trandafir asa din senin...sa`mi afca ziua mai frumoasa...nu ma asteptam...
stiu k sunt normale cverturile intr`o relatie...cum noi nu ne`am prea certat le "tratam " cam greu...cred k nu stam f bine cu comunicarea...cam la concluzia asta am ajuns...k in loc sa discutam cand ne certam...ba ma iau eu sa plec ba el...si stam asa o zis si apoi dupa ce suntem calmi amandoi incepem sa vb...si gata...se rezolva...

cat despre tine... puss

 

#2487 2008-03-16 23:56:28

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: ce gandesti acum 5

alexia a scris:

ziceti-mi si mie pls ce parere aveti de urmatoare discutie (tin sa precizez ca mereu mi se cere ajutorul si in rest nu sunt bagata in seama de aceasta persoana! )

BUZZ!!!
andreea : imi descarci si mie o melodie?
alexia: ai uitat sa-mi zici buna
alexia: si "te rog"
andreea : buna "ALEXA
andreea : hai ma
andreea : pls
andreea : smiley
andreea : preocupat cu gura ta
alexia: bai frate!! invatati ma sa cereti macar
andreea : vb serios?
alexia: ca nu sunt la cheremul niamuo
alexia: nimanui
alexia: da, foarte serios
alexia: altfel nu ma cunoasteti
andreea : bine alexanra
andreea : pa
andreea : pa
andreea : te pup
alexia: numai cand aveti nevoie de ceva
alexia: pa

ai fost supeer pe faza... applause vreau si eu sa pot sa fac asta, dar sunt prea fraiera...poate, intr-o ziiiiiiii box

Ultima oara a fost editat de mika (2008-03-16 23:56:40)

Offline

 

#2488 2008-03-16 23:57:14

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 5

pai atunci daca banuieste care e buba, vb cu el.. lasati aman2 orgoliile si discutati, incercati sa rezolvati problema.... treab cu "imi iau jucariile si plec" o sa agraveze lucrurile..
puss back


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#2489 2008-03-16 23:58:23

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

om vedea big_smile
schimban subiectu...
zi`mi cum e la psiho`
despre ce discutati...etc big_smile

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.