homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 5-132


#2490 2008-03-16 23:58:23

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 5

Pai atunci vb cu el si data viitoare rezolvati pe loc.Sa nu mai pierdeti zile in care ati fi putut fi fericiti,mai ales cand este o zi importanta.
Si eu sunt tot asa...imediat vreau sa plec lol dar nu ma lasa al meu ca el e cu discutatul smile dar am stricat si eu multe zile care puteau fi minunate...asta e.....


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 



#2491 2008-03-16 23:59:31

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

Andra123 a scris:

Pai atunci vb cu el si data viitoare rezolvati pe loc.Sa nu mai pierdeti zile in care ati fi putut fi fericiti,mai ales cand este o zi importanta.
Si eu sunt tot asa...imediat vreau sa plec lol dar nu ma lasa al meu ca el e cu discutatul smile dar am stricat si eu multe zile care puteau fi minunate...asta e.....

k nici el nu ma lasa...sau dak ma lasa vine fuguta dupa mine...ma cauta pe strazi lol da tot mai plec cateodata k ii zic k ii sparg oglinda dak nu ma lasa diablo rotfl

 

#2492 2008-03-17 00:00:08

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 5

rotfl bad girl


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#2493 2008-03-17 00:00:59

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

dapoi mno...trb sa`l speriu putzin  diablo

 

#2494 2008-03-17 00:02:23

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 5

eu l-am amenintat ca ii sparg capul,dar nu a functionat lol


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2495 2008-03-17 00:04:55

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 5

Senorita... as vrea sa spui mai des chestii d-astea... eu uit... uit asa de mult cat il apreciez si ce om bun este si nu ma mai multumeste nimic!!
Iti multumesc ca mi-ai facut un bine, chiar si-asa fara sa stii ca o faci smile puss

Mika... si eu imi doream de mult sa fac o faza d-aia big_smile

Ma bag la somn ca maine ma trez la 6 ... puss fetele , noapte buna!

Ultima oara a fost editat de alexia (2008-03-17 00:05:24)

Offline

 

#2496 2008-03-17 00:07:24

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 5

skumpi a scris:

Andra123 a scris:

Pai atunci vb cu el si data viitoare rezolvati pe loc.Sa nu mai pierdeti zile in care ati fi putut fi fericiti,mai ales cand este o zi importanta.
Si eu sunt tot asa...imediat vreau sa plec lol dar nu ma lasa al meu ca el e cu discutatul smile dar am stricat si eu multe zile care puteau fi minunate...asta e.....

k nici el nu ma lasa...sau dak ma lasa vine fuguta dupa mine...ma cauta pe strazi lol da tot mai plec cateodata k ii zic k ii sparg oglinda dak nu ma lasa diablo rotfl

cunosc treaba cu cautatul pe strazi.... asa era si el la inceput... si a ajuns sa i se ia... a tot dat atata vreme fara sa primeasca mare lucru de la mine.. au inceput frustrarile si ca sa o citez pe tanti psiholog: "i-a murit dragostea"
imi vena sa mor cand mi-a zis asta... am povestit o gramada despre relatia mea pt ca ea sa-si faca o idee despre motivele despartirii... si m-a uimit cu explicatiile pe care mi le-a dat, nu pot decat sa-i dau dreptate...
chiar ma intrebam de ce accepta si alege despartirea daca ma iubeste.. (mi-a repetat intruna asta pana in mom separarii definitive), dar se pare ca dragostea lui a scazut in timp datorita diferentelor dintre noi, a certurilor dese, a pasiunilor neimpartasite si neintelese, a refuzului meu de a face compromisuri.... astfel ca el a ajuns sa se resemneze ca s-a inselat in privinta mea, ca nu sunt eu the one grater
in rest skumpi.. discutam despre multe, am povestit si de copilaria mea, de relatia cu parintii, cu sora... de neajunsuri, de incredere si neincredere... eu am o problema ca stau prost cu increderea in mine si am ajuns sa ma valorific prin ochii celor din jur... asta se intampla cu my ex.. acum ca el nu mai e si nu ma mai vrea, ma simt down rau si nu-mi imaginez ca voi mai gasi pe unul ca el care sa ma iubeasca si sa ma placa... stupid thinking, i know...
ma rog si tipa ma invata cum sa fac sa-mi creasca increderea in mine, cum sa fac sa-l uit, sa imi revin etc...


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#2497 2008-03-17 00:09:15

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

superrrr
sper sa te ajute cat mai mult sa te faci bine...si dak nu se mai poate nik...sa te impaci si sa te resemnezi puss
uofff uofff

 

#2498 2008-03-17 00:09:29

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 5

dar seniorita,el ti-a spus ca nu te mai iubeste si nu mai vrea sa fie cu tine?


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#2499 2008-03-17 00:09:40

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 5

puss alexia si ma bucur mult.. eu tot incerc sa va sfatuiesc si pe voi cat pot...ca n-aveti idee cat regret ca n-am stiut sa il apreciez si sa ma port cu el macar jumtatate din cat a facut-o el la mom respectiv.... m-am trezit, dar era prea tarziu si acum lupt cu mine sa-mi revin, sa n-o iau ca pe un esec ci ca pe un "asa a fost sa fie, e ceva din care voi invata si atat" sad


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#2500 2008-03-17 00:13:16

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 5

andra.. el nu mi-a zis ca nu ma mai iubeste, am dedus-o.. el evita sa vb despre asta pt ca il rascolea f mult si nu mai voia asta.. noi ne-am chinuit mult unul pe altul, pt ca am lucrat impreuna pana de curand si era oribil sa stai atatea ore pe zi cu fostul tau.. era f afectat cand aduceam vba despre noi pt ca m-a iubit din toata inima lui si numai el si eu stim cate lacrimi a varsat pt mine...
de-aia doare atat de mult, pt ca si marile iubiri trec se pare... e totul asa de fragil...


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#2501 2008-03-17 00:13:53

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

da te`ai mutat d la scarbici ? yikes

 

#2502 2008-03-17 00:18:07

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 5

nu eu, el....
a auzit ca vreau sa plec eu si a ales sa faca el asta... pt binele meu probabil.. sad


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#2503 2008-03-17 00:21:06

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 5

ioi,ce m-ai speriat neutral.Sper sa nu ii treaca iubirea si la al meu sad.Sa stii ca pana de curand nici eu nu l-am apreciat si nu ii ofeream nimic in schimb si ma purtam urat cu el si stiam ca nu poate suporta la infinit sa ofere iubire si sa primeasca in schimb nu doar nimic,dar si vb urate.Si m-am pus si m-am gandit de ce fac asta cand el nu imi greseste cu nimic si mereu se poarta frumos cu mine si ar face orice pt mine si pt relatia noastra si am ajuns la concluzia ca sunt o PROASTA.Si de atunci ma port si eu frumos cu el,nu chiar asa ca si el,dar mai lucrez la asta pt ca merita si mai mult de la mine.Dar de cand ma port si eu asa pot sa spun ca sunt f fericita big_smile hjarta


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#2504 2008-03-17 00:21:17

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 5

super se?orita! sper sa te ajute in continuare ?tanti? psiholog sa te simti din ce in ce mai bine..pana la super! big_smile big_smile
poop de la mine
si pt toate..puss
m'as baga la somn da' am bagat cola lol ,maine la 6 trezirea din pacate, ma duc...incerc macar


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#2505 2008-03-17 00:25:09

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

senorita a scris:

nu eu, el....
a auzit ca vreau sa plec eu si a ales sa faca el asta... pt binele meu probabil.. sad

saracu...
da ma enerveaza....acuma i`ai gresit ok...da te`aio schimbat dc nu vrea s ainteleaga...dc nu renunta si el un pic ? sad

 

#2506 2008-03-17 00:28:48

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 5

va pup! nu vreau sa va sperii, Doamne fereste! f bine faci, Andra! wink
da, o sa merg in continuare la ea, janis, pt ca ma ajuta.. nu-mi zice ce as vrea eu sa aud, dar cu timpul voi depasi si stadiul in care sa vreau sa ma agat de orice speranta....


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#2507 2008-03-17 00:30:38

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: ce gandesti acum 5

senorita a scris:

ma simt down rau si nu-mi imaginez ca voi mai gasi pe unul ca el care sa ma iubeasca si sa ma placa... stupid thinking, i know...

eu zic ca o sa gasesti. aceeasi idee o aveam si eu cand am terminat relatia de 6 ani. pana la urma am gasit pe cineva care mi-a redat increderea in mine.nu mai suntem impreuna, dar o sa-l apreciez mereu pt ce a facut pt mine


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#2508 2008-03-17 00:33:05

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 5

da stiu... cand il voi gasi probabil imi voi spune ca am fost silly....
dar acu e totul atat de greu... si amintirile atat de multe... mi-e dor de tot si de toate...
stau bine cu teoriile... e mai greu sa le aplici neutral


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.