homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 6-175


#3307 2008-04-08 16:29:25

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: ce gandesti acum 6

ma agata unu pe hi5 rotfl


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 



#3308 2008-04-08 16:30:02

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 6

am fost la gradi si am trecut sa-mi fac si manichiura si pedichiura...am unghii mov hjarta

 

#3309 2008-04-08 16:42:10

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 6

iony a scris:

andra, da ia-l si pe el si gata tongue

daca ar putea veni ar fi super,dar el si asa este obosit de la lucru nu are cum sa mai mearga si la sala sad
iar de lucrat o sa lucrez la firma noastra big_smile pe care vrem sa o deschidem dupa ce ne mutam.Sper sa reusim roll
doar fete sunt la aerobis,dar la fitness sunt si baieti sad nu gasesc fitness doar cu fete sad

Ultima oara a fost editat de Andra123 (2008-04-08 16:43:34)


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#3310 2008-04-08 16:43:34

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: ce gandesti acum 6

pana la urma am fost sa iau rosii si ton.ce scumpe sunt alimentele.am dat 60 lei pe astea.pff doamne.in fine..a venit iuby a stat un minut sa ma pupe cu promisiunea:"plec in oras dupa cabluri,apoi la o conectie si apoi doar al tau"nici nu a iesit pe usa bine ca ma suna"stii m-a invitat x la fotbal pe la 21-22.deci nu stiu daca ajung in noaptea asta la tine.maine daca nu-si ia revansa il castrez

Offline

 

#3311 2008-04-08 16:44:48

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 6

waiii...mi`au inghetat mainile...am spalat cu apa rece sad

 

 Publicitate


loading...

#3312 2008-04-08 16:46:08

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: ce gandesti acum 6

Andra123 a scris:

iony a scris:

andra, da ia-l si pe el si gata tongue

daca ar putea veni ar fi super,dar el si asa este obosit de la lucru nu are cum sa mai mearga si la sala sad
iar de lucrat o sa lucrez la firma noastra big_smile pe care vrem sa o deschidem dupa ce ne mutam.Sper sa reusim roll
doar fete sunt la aerobis,dar la fitness sunt si baieti sad nu gasesc fitness doar cu fete sad

eu de exemplu am fost la o sala unde avea mai multe incaperi.una mare pt fitness baieti,una mijlocie pt fitness fete,una de aerobic samd.si erau inchise usile la toate(ca aveau geamuri &aer conditionat)deci doar de la dus/vestiar/wc/sala te puteai intalni cu vreun gajiu.acolo nu e tot asa?

Offline

 

#3313 2008-04-08 16:47:14

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 6

little_rabbit a scris:

pana la urma am fost sa iau rosii si ton.ce scumpe sunt alimentele.am dat 60 lei pe astea.pff doamne.in fine..a venit iuby a stat un minut sa ma pupe cu promisiunea:"plec in oras dupa cabluri,apoi la o conectie si apoi doar al tau"nici nu a iesit pe usa bine ca ma suna"stii m-a invitat x la fotbal pe la 21-22.deci nu stiu daca ajung in noaptea asta la tine.maine daca nu-si ia revansa il castrez

mda...nu numa a tau
a meu iar merge la aia sa`i faca la calc... hmm da ma doare undeva..sa mearga sa o !! d mine rodnar numa cu prezervativ rotfl
nu o sa ne vdm nici azi...pt k ma pun si eu sa`mi scriu cursurile...asa ca poate ne`om vedea saptama viitoare visslar

 

#3314 2008-04-08 16:50:49

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: ce gandesti acum 6

lol da fata aia cine e ca vad cam des iuby tau pe la ea?ii iese macar de-un ciubuc sau cine stie ce altceva?

of asa as dormi sa uit de toate si de toti dar la 19 trebuie sa plec la facultate.nu puteau sa puna o ora mai normala? box nu prea gasesc episoade de la grey's si nici subtitrarea 4:11 de la desperate housewives kapitulation

Ultima oara a fost editat de little_rabbit (2008-04-08 17:03:33)

Offline

 

#3315 2008-04-08 17:04:56

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 6

mda ...
colega de clasa hmm si ieri o fost la ea si o stat o ora jumate ca cica nush`ce laptop i`o trimis pretenu`so si sa`i faca nush`ce cu wireless ca n`am inteles si nici nu ma intereseaza...siu cica k nu i`o purtut face ieri k nu avea nush`ce si mai merge si azi...si m`o chemat cu el ...mba da ce sa caut eu acolo ? hmm

da nu asta ma enerveaza...ci faptu k dak m`as duce eu la un coleg...sau ar veni la mine...iuiuiuiii ce scandal ar iesi
da nu`i bai... forgetit

 

#3316 2008-04-08 17:17:38

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: ce gandesti acum 6

skumpi, la mine au stat vreo 3 ore pana sa rezolve problema cu wirreless-ul micanarcisa cu cu victor; eu zic sa nu iti faci griji

Offline

 

#3317 2008-04-08 17:24:55

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 6

aaa bine k nu`mi fac griji rotfl asta ar mai lipsi sa fiu geloasa sau sa`mi fie frica ca ma inseala...mba...nu`i vb de asta`
pur si simplu...cum ziceam mai sus, ca dak as face eu asa ceva el ar face crize...in schimb ce eu trb sa accept ...ma rog pe mine nu ma deranjeaza faptu in sine smile

 

#3318 2008-04-08 17:32:12

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 6

cum pot sa existe asemenea oameni dornici sa faca rau fara nici un beneficiu ? :f?rbannad: :f?rbannad: mmmmmmmmmmm

 

#3319 2008-04-08 17:33:40

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: ce gandesti acum 6

ai dreptate la faza asta cu : noi fetele nu tre sa facem "figuri" cand merg ei, fie si cu o problema ca cea de mai sus. dar lor, una doua le sare mustarul daca ar trebui sa mergem noi la un baiat pt aceeasi "problema"

Offline

 

#3320 2008-04-08 17:35:24

b_oana
Hero member
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 2737

Re: ce gandesti acum 6

ce somn am bagat tongue ..ce bine ma simt acuma..mai ales ca e asa de frumos afara hjarta


Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti!!
..."ai nevoie de cineva ca sa suferi si mai apoi sa te vindeci"...

Offline

 

#3321 2008-04-08 17:38:45

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: ce gandesti acum 6

am facut  si  io  shopping  la  kenvelo ... mi'am  luat  o  pereche  de  blugi  care  in  cabina  de  proba  mi'a  placut , iar in  oglinda  de  acasa  nu grater grater  si  alte  2  maieute  care  n'am  mai  avut  tupeu  sa  le  mai probez  si  acasa sad sad

Offline

 

#3322 2008-04-08 17:54:41

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: ce gandesti acum 6

skumpi a scris:

aaa bine k nu`mi fac griji rotfl asta ar mai lipsi sa fiu geloasa sau sa`mi fie frica ca ma inseala...mba...nu`i vb de asta`
pur si simplu...cum ziceam mai sus, ca dak as face eu asa ceva el ar face crize...in schimb ce eu trb sa accept ...ma rog pe mine nu ma deranjeaza faptu in sine smile

ooof, si eu care credeam ca numai eu ma supar din probleme "de principiu"! aproape toate discutiile noastre nasoale sunt pe tema "eu m-am suparat pe ATITUDINEA ta in cutare moment, nu pe faptul in sine"... iar el, vesnic, are impresia ca il cert pt cine stie ce rahatel, se leaga de faptul concret, care nu-i mare branza, dar care ascunde multe in subtext... exact asa cum zici si tu acum. si ai dreptate....

@ andra123, parerea mea, daca-mi dai voie, este ca gresesti foarte tare. tu ii cultivi gelozia asta. nu este normal sa-ti faca asa ceva.... e sotul tau, e ca si cum n-ar avea incredere in tine... sau in capactitatile tale de a respinge un "avans' nedorit. ceea ce, si una si alta, sunt tampenii... parerea mea e sa-i tai cat mai repede modul asta de a gandi, daca nu cam risti sa-l tarai dupa tine toata viata... si, la un moment dat, n-o sa-ti mai convina... si-i pacat. eu sunt mai dura de felul meu..... dar cred sincer ca daca 2 oameni se iubesc si intre intervine cate o problema rezolvabila (ca asta), care deranjeaza pe unul din ei (chiar si destul de marunt), atunci SPRE BINELE RELATIEI cel deranjat ar trebui sa deschida gurita si sa spuna. daca nu... se aduna frustrare, care tot va exploda, la un moment dat. si el... aia nu, ailalta nu... nu vine cu tine, dar nici nu te lasa sa te duci. pai eu merg la dansuri fara iubi (din acelasi motiv care il are sotul tau, vine rupt de la servici), vin acasa si-i zic: "azi am dansat cu unu care s-a dat la mine". si are incredere destula in mine incat facem amandoi glume pe tema asta. stie ca nu l-as insela... si eu stiu la fel despre el. un sentiment cum spui poate sa apara (si pe mine ma seca una care tot mieuna pe langa iubi), dar nu-i normal sa devii paranoic... repet, parerea mea e ca gresesti si ca nu-ti faci bine tie, lui si relatiei daca inchizi ochii si continui asa.


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#3323 2008-04-08 18:15:34

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 6

little_rabbit a scris:

Andra123 a scris:

iony a scris:

andra, da ia-l si pe el si gata tongue

daca ar putea veni ar fi super,dar el si asa este obosit de la lucru nu are cum sa mai mearga si la sala sad
iar de lucrat o sa lucrez la firma noastra big_smile pe care vrem sa o deschidem dupa ce ne mutam.Sper sa reusim roll
doar fete sunt la aerobis,dar la fitness sunt si baieti sad nu gasesc fitness doar cu fete sad

eu de exemplu am fost la o sala unde avea mai multe incaperi.una mare pt fitness baieti,una mijlocie pt fitness fete,una de aerobic samd.si erau inchise usile la toate(ca aveau geamuri &aer conditionat)deci doar de la dus/vestiar/wc/sala te puteai intalni cu vreun gajiu.acolo nu e tot asa?

eu m-am interesat si peste tot doar la aerpbic sunt doar fete,iar eu as vrea fitness.Dar sala este comuna la fitness sad


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#3324 2008-04-08 18:22:39

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 6

big_smile
imi zice mai inainte...aaa o sa`i spun k nush sa`i mai fac si merg sa`i duc numa cablu...i`am zis k poate sa mearga linistit sa`i faca k n`am eu treaba, el stie f bine k nu`s geloasa

 

#3325 2008-04-08 18:24:35

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 6

asta`i nebun rotfl deja o venit `napoi rotfl waiii

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.