homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 6-177


#3345 2008-04-08 19:31:43

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: ce gandesti acum 6

cum sa fac sa mananc sanatos hmm nu reusesc nicicum...ntz ntz ntz


expect the worst , hope for the best!

Offline

 



#3346 2008-04-08 19:38:43

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 6

ah,scuze nu vazusm postul de mai sus.Stie ca eu nu l-as insela si ca daca se da unul la mine eu l-as respinge,dar nu suporta sa se uite altu la mine.Chiar daca eu nici nu il vad pe ala el fierbe de nervi.Ca si pe strada tot e nervos si mai sunt si baieti care chiar daca vad ca sunt cu el si ca el se uita urat tot se holbeaza la mine na pai la aia le si spune cate ceva neutral.Nu stiu ce sa fac...adevarul este ca nici mie nu mi-ar conveni ca el sa mearga la sala fara mine neutral


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#3347 2008-04-08 19:42:11

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: ce gandesti acum 6

fetelor help.cu ce program pot modifica fundalul la poze?


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#3348 2008-04-08 19:44:00

tomina
Hero member
De la: Cluj
Inregistrat: 2007-01-19
Mesaje: 3647

Re: ce gandesti acum 6

Photoshop cu siguranta Oana


iubesc+Camelia+Matei

Offline

 

#3349 2008-04-08 19:50:14

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: ce gandesti acum 6

uff e cam complicat de folosit hmm


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#3350 2008-04-08 19:53:58

brut
Hero member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 2545

Re: ce gandesti acum 6

ce foame imi este.. vreau ceva buun

Offline

 

#3351 2008-04-08 19:55:11

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 6

ce lene am...de`abia scriu aici 2-3 randuri sad

 

#3352 2008-04-08 20:00:00

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: ce gandesti acum 6

Andra123 a scris:

ah,scuze nu vazusm postul de mai sus.Stie ca eu nu l-as insela si ca daca se da unul la mine eu l-as respinge,dar nu suporta sa se uite altu la mine.Chiar daca eu nici nu il vad pe ala el fierbe de nervi.Ca si pe strada tot e nervos si mai sunt si baieti care chiar daca vad ca sunt cu el si ca el se uita urat tot se holbeaza la mine na pai la aia le si spune cate ceva neutral.Nu stiu ce sa fac...adevarul este ca nici mie nu mi-ar conveni ca el sa mearga la sala fara mine neutral

atunci n-ai cum sa-i faci pretentii lol ce tie nu-ti place, altuia nu face, nu? smile  mie mi se pare ceva firesc sa mai mergi si separat... adica fiecare are nevoie de "timpul lui" intr-o relatie si nu mi se pare dovada de lipsa iubirii/lasat balta pe celalalt/. iubi meu are unda verde sa se uite la gagici pe strada... ce ma seaca e ca le comenteaza cu mine, de cele mai multe ori le critica cate un amanunt intr-un mod ingrozitor de "tehnic"... abia atunci ma supar si-l rog sa termine... e senzatia ca si pe mine ma "diseaca" la fel. si eu mai comentez cate vreun tip... dar doar ca sa-l tachinez, pt ca sincer nu ma atrag altii. in rest... fiecare are dreptul sa fie "ancorat" in lumea inconjuratoare... pana la urma, daca dintre toate bunaciunile "potentiale" m-a ales pe mine, e semn ca nu tine cont doar de fizic si e semn ca ma iubeste. si eu pe el la fel...


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#3353 2008-04-08 20:00:18

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum 6

capcaun a scris:

am facut  si  io  shopping  la  kenvelo ... mi'am  luat  o  pereche  de  blugi  care  in  cabina  de  proba  mi'a  placut , iar in  oglinda  de  acasa  nu grater grater  si  alte  2  maieute  care  n'am  mai  avut  tupeu  sa  le  mai probez  si  acasa sad sad

sa inteleg ca mai e promotie.ai idee cat mai tine? big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3354 2008-04-08 20:04:33

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 6

katami a scris:

Andra123 a scris:

ah,scuze nu vazusm postul de mai sus.Stie ca eu nu l-as insela si ca daca se da unul la mine eu l-as respinge,dar nu suporta sa se uite altu la mine.Chiar daca eu nici nu il vad pe ala el fierbe de nervi.Ca si pe strada tot e nervos si mai sunt si baieti care chiar daca vad ca sunt cu el si ca el se uita urat tot se holbeaza la mine na pai la aia le si spune cate ceva neutral.Nu stiu ce sa fac...adevarul este ca nici mie nu mi-ar conveni ca el sa mearga la sala fara mine neutral

atunci n-ai cum sa-i faci pretentii lol ce tie nu-ti place, altuia nu face, nu? smile  mie mi se pare ceva firesc sa mai mergi si separat... adica fiecare are nevoie de "timpul lui" intr-o relatie si nu mi se pare dovada de lipsa iubirii/lasat balta pe celalalt/. iubi meu are unda verde sa se uite la gagici pe strada... ce ma seaca e ca le comenteaza cu mine, de cele mai multe ori le critica cate un amanunt intr-un mod ingrozitor de "tehnic"... abia atunci ma supar si-l rog sa termine... e senzatia ca si pe mine ma "diseaca" la fel. si eu mai comentez cate vreun tip... dar doar ca sa-l tachinez, pt ca sincer nu ma atrag altii. in rest... fiecare are dreptul sa fie "ancorat" in lumea inconjuratoare... pana la urma, daca dintre toate bunaciunile "potentiale" m-a ales pe mine, e semn ca nu tine cont doar de fizic si e semn ca ma iubeste. si eu pe el la fel...

pai da,nu am cum sa ii cer ceva de care eu il privez ca imediat imi da sah mat lol cand imi spune da ce tie ti-ar conveni eu sa fac asa sau asa.Chiar nu as suporta sa se uite la altele pe str dar sa mai si comenteze yikes cred ca i-as da in cap lol


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#3355 2008-04-08 20:11:55

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 6

andra, nu vreau sa fiu rea, dar oricum ai incerca tu sa o scoti, la voi tot e ceva in neregula!
In primul rand, el e taximetrist si pun pariu ca duce o gramada de gagici cu masina... ar fi trebuit sa-ti vinzi toate organele interne pana acum...

Si faza ca se holbeaza barbatii la tine pe strada.. se numeste mania persecutiei! Barbatii si femeile, intr-un cuvant, OAMENII se uita si ei in alte directii, iar daca in fatza lor apare madonna, s-ar putea sa se uite mai insistent. Dar tind sa cred ca nu esti o personalitate cunoscuta... ma rog... cred ca deja ma bag prea mult in seama, dar m-a enervat situatia... neutral

Offline

 

#3356 2008-04-08 20:16:46

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 6

Pai da,este taximetrist si duce femei si normal,dar am incredere in el si nu vb cu ele iar daca se dau la el le da eject.Si el nu este gelos pe aia care se uita doar putin,dar sunt care chiar se holbeaza,chiar daca nu sunt madonna.....se holbeaza la mine nu ca le-am aparut in fata ca si eu ma uit la pers pe strada dar nu insistent...eu spuneam de aia care se uita insistent.
Si la faza cu lucrul nu este vb de gelozie ca nici eu nu sunt geloasa ca lucreza,acolo este vb ca nu stau prea bine cu sanatatea si el nu vrea sa ma vada lucrand,nici macar prin casa.

Ultima oara a fost editat de Andra123 (2008-04-08 20:17:51)


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#3357 2008-04-08 20:23:11

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: ce gandesti acum 6

hmm... nush, sunteti un soi mai ciudat de cuplu big_smile din afara... de ex eu n-as fi de acord, chiar si cu anume probleme de sanatate (daca nu sunt extreem de grave) sa nu ma lase sa muncesc, sa merg la sala, punish sa ies cu fetele sau se fie nervos cand intorc barbatii capul dupa mine tongue  insa cel mai important la voi este impartasiti aceleasi principii, va iubiti si ca va intelegeti unul pe celelalt smile hjarta

Ultima oara a fost editat de annna (2008-04-08 20:23:39)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#3358 2008-04-08 20:25:13

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum 6

andra! ma asteptam sa aibe un astfel de comportament daca era arab ei au probleme de genul asta.... total deplasat sa nu te lase sa faci ce vrei de lucrat nu stiu daca nu vrei tu sau nu te lasa el....dar annna zice foarte bine daca pe tine nu te deranjeaza totul este ok


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3359 2008-04-08 20:29:45

brut
Hero member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 2545

Re: ce gandesti acum 6

am papat big_smile ce bine a fost...

Offline

 

#3360 2008-04-08 20:30:36

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 6

da,suntem mai ciudati lol faza cu lucrul sincera sa fiu nici nu vreau sa lucrez,cel putin momentan nu.Pt ca daca as vrea l-as convinge...cu scandal bineinteles.Ca am mai facut asta anul trecut ca ma convinsese maica mea sa lucrez sa isi poata lua ea ceva in rate si am facut scandal si nu a avut incotro...m-a lasat pana la urma,dar nu am mai mers intr-un final.Cu prietene m-ar lasa,dar sa nu fie curve iar cu barbatii sincer eu ma distrez pe cinste de fiecare data cand iesim undeva si mereu il vad ca are ceva de comentat si se uita la ei lol rad tot timpul de el.Oricum 95% gandim la fel si asta ne ajuta mult pt ca daca unul din noi ar fi fost diferit precis nu mai eram impreuna de mult.Si ne intelegem unul pe altul ca doar reactionam la fel smile


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#3361 2008-04-08 20:32:04

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum 6

asta conteaza sa va intelegeti voi....


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3362 2008-04-08 20:32:39

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce gandesti acum 6

azi am fost putoare si nu mam dus la aerobic...shame on me tongue


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#3363 2008-04-08 20:32:57

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 6

da....a tunat si ne-a adunat lol


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.