homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?-23


#419 2013-06-29 15:27:41

dragongirl
Full member
Inregistrat: 2013-05-27
Mesaje: 915

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

nici ai mei nu au stiut cand mi-am inceput viata sexuala ,e un subiect un pic mai delicat ,atunci cand partintii tai il considera tabu ,nu am locuit cu sotul meu inainte ,am stat singura si poate asta i-a mai linistit.
...bine  sexinpat  era la ordinea zilei ,cand eram liberi sau simteam nevoia dormea la mine si ne mai linisteam si noi  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2 hormonii mama lor de hormoni
sexul e normal si e normal mai ales atunci cand tu il conduci pe el ,nu el pe tine,cand esti consitent ca trebuie sa te protejezi altfel te trezesti ba insarcinata ba cu cine stie ce probleme de sanatate .
alina  se vor obisnui cu ideea stai linistita ,tatal tau este probabil furios  ca a pierdut fetita ,nu a remarcat ca nu mai esti fata  lui tata ,si asta il doare .


este inutil sa alergi dupa perfectiune, ea nu exista

Offline

 

#420 2013-06-30 19:26:09

Happylyka
Full member
Inregistrat: 2012-08-05
Mesaje: 517

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

nici eu nu am vorbit cu ai mei niciodata insa am impresia ca au bagat ei de seama pe momentul cand am avut prima relatie serioasa de care au stiut si ei, imi faceau niste aluzii mai mult decat evidente rotfl


,,Eu nu sunt un corp care are suflet, sunt un suflet care are o parte vizibila numita corp."- Paul Coelho

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.