homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum procedati dupa o partida de amor :)-7


#115 2009-04-08 09:05:36

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

andrulina a scris:

dar cum va curge din voi daca stati intinse? eu n-am patit asa ceva nu a curs deloc cand stateam intinsa

cand se ridica respectivul rotfl si iese si penisul din vagin, at curge, chiar daca stau intinsa, bine, nu mereu. probabil ''scula'' functioneaza ca un dop rotfl2))))))))))))))

Offline

 

#116 2009-04-08 13:15:01

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

la mine nu s-a intamplat asa ceva sa-mi curga cat stateam intinsa....

Offline

 

#117 2009-04-08 21:03:00

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

nu mi-am pus niciodata problema de 'omg,se scurge' ... e adevarat ca prima oara m-a apucat rasul,ca era calda,si ma gadila... dar n-am facut chestii gen hai la baie,servetele umede,ca vai doamne n-as putea sa stau asa... personal,nu ma deranjaza...e foarte nice feeling-ul,cand isi da drumul,si e inauntru,si clipele de dupa... ar fi aiurea sa stric momentul. plus ca noi avem multe partide consecutive...ar fi putin ciudat si deranjant sa fug la baie dupa fiecare. pur si simplu astept sa se scurga,si dupa ce ajung acasa fac un dus... tonguesmile

Offline

 

#118 2009-04-08 21:05:49

a_d_a
Full member
De la: Cluj-Napoca
Inregistrat: 2008-11-29
Mesaje: 184

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

ionela a scris:

andrulina a scris:

dar cum va curge din voi daca stati intinse? eu n-am patit asa ceva nu a curs deloc cand stateam intinsa

cand se ridica respectivul rotfl si iese si penisul din vagin, at curge, chiar daca stau intinsa, bine, nu mereu. probabil ''scula'' functioneaza ca un dop rotfl2))))))))))))))

subscriu....exact la fel mi se intampla si mie de fiecare data....intodeauna am servetele langa pat... smile

Offline

 

#119 2009-04-09 12:19:58

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

pentru extra masuri impotriva candidozei si a altor BTS propun fierberea penisului inainte de folosire, si spalaturi vaginale cu clor si soda caustica after rotfl
mama doamne eu mor de placere cand isi da drumu in mine, si n-am avut niciodata nici un sentiment de scarba, ba din contra mai facem si glume pe seama asta, cand se scurge la dush: ""uite-i pe fratiorii lu` bebe" rotfl "fa-le cu mana"" lol.
cum procedam? mai stam si ne giugiulim si pe urma mergem la dush impreuna. Se intampla sa mai curga pe mine, dar am mereu un prosop la indemana


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#120 2009-04-10 20:17:51

alexia76
New member
Inregistrat: 2009-04-05
Mesaje: 58

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Si mie imi place foarte mult atunci cand simt ca isi da drumul in mine. Mai stam un timp imbratisati, daca stau cu picioarele apropiate foarte rar se intampla sa curga. Apoi fac un dus si totul e ok.

Ultima oara a fost editat de alexia76 (2009-04-10 20:19:37)


A iubi nu inseamna a ne privi unul pe celalalt, ci a privi amandoi in aceeasi directie. – Antoine de Saint-Exupery

Offline

 

#121 2009-04-11 14:54:25

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

deoarece nu folosesc anti-bebe ajungem la prezv sau cand suntem la dus la coitul intrerupt,cu toate ca si-ar dori sa fie "pana la capat"...cineva tre sa faca sacrificii...big_smile
iar dupa o partida deobicei mai stam imbratisati si dupa mergem la dus...


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#122 2010-08-26 12:00:46

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

folosim prezervativ, deci graba nu e foooarte mare)) cand se schimba situatia mai intru cu detalii tongue


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

#123 2010-08-26 19:59:36

Miss_B
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 5252

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

si eu folosesc servetelele,apoi urgent la dus k altfel nu suport lol
s-a intamplat sa nu fim nici singuri cand am mai facut sex si mai stateam 1-2 minute sa curga pe servetel,il aruncam,apoi slowly la baie to refresh my tired pussy big_smile

Offline

 

#124 2010-08-26 22:38:20

mio25
Full member
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 131

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

_alexa_ a scris:

pentru extra masuri impotriva candidozei si a altor BTS propun fierberea penisului inainte de folosire, si spalaturi vaginale cu clor si soda caustica after rotfl
mama doamne eu mor de placere cand isi da drumu in mine, si n-am avut niciodata nici un sentiment de scarba, ba din contra mai facem si glume pe seama asta, cand se scurge la dush: ""uite-i pe fratiorii lu` bebe" rotfl "fa-le cu mana"" lol.
cum procedam? mai stam si ne giugiulim si pe urma mergem la dush impreuna. Se intampla sa mai curga pe mine, dar am mereu un prosop la indemana

rotfl2  rotfl  deacord cu tine


regrete? eu nu am regrete,dar ce urasc cel mai mult la tine ,e faptul k inca te mai iubesc

Offline

 

#125 2010-08-27 00:55:18

Coryenne
Full member
Inregistrat: 2010-08-17
Mesaje: 141

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Dus repede , apoi o luam de la capat.rotfl2


"Am invatat sa merg pe picioarele mele , dupa ce au fost amputate .Pana atunci nu beneficiasem de intelepciunea necesara pentru a le folosi."

Offline

 

#126 2010-09-03 14:01:27

bubu_bubu
New member
Inregistrat: 2010-09-02
Mesaje: 80

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Eu nu stiam ca risti sa faci candida daca nu te speli dupa contactul sexual..multe lucruri am invatat citind pe aici..eu am mereu servetele pregatite si ne stergem,apoi cocolos imediat..baie nu avem,abia a doua zi dimineata ma spal inauntru,locuim si cu parintii si sa ies noaptea sa incalzesc apa,trebuie sa trec pe la ei prin camera..

Offline

 

#127 2010-09-03 16:58:38

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

_alexa_ a scris:

pentru extra masuri impotriva candidozei si a altor BTS propun fierberea penisului inainte de folosire, si spalaturi vaginale cu clor si soda caustica after rotfl
mama doamne eu mor de placere cand isi da drumu in mine, si n-am avut niciodata nici un sentiment de scarba, ba din contra mai facem si glume pe seama asta, cand se scurge la dush: ""uite-i pe fratiorii lu` bebe" rotfl "fa-le cu mana"" lol.
cum procedam? mai stam si ne giugiulim si pe urma mergem la dush impreuna. Se intampla sa mai curga pe mine, dar am mereu un prosop la indemana

rotfl2  rotfl  rotfl2  rotfl  rotfl2  rotfl  Deci rad singura rotfl2
Si subscriu in rest


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#128 2010-09-03 19:13:00

your.dream
Insomniac member
Inregistrat: 2008-06-06
Mesaje: 5368
Site

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

_alexa_ a scris:

pentru extra masuri impotriva candidozei si a altor BTS propun fierberea penisului inainte de folosire, si spalaturi vaginale cu clor si soda caustica after rotfl

rotfl2
noi mai stam cateva minute imbratisati pentru ca folosim prezervativ  roll
si apoi fuguta la dus (eu prima); daca o face la o ora tarzie ma gaseste dormind cand vine de la dus  rodnar  chicot


Iubesc si sunt iubita

Offline

 

#129 2010-09-03 20:31:38

daenarys
Vizitator

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

offtopic
mina dar tu nu iei ac?

 

#130 2010-09-04 00:08:31

Andyno
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-06-16
Mesaje: 159

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

eu adorm in 5 secunde dupa ce imi dau drumul big_smile


gONE aFTER pUSSY'es! ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)

Offline

 

#131 2010-09-04 08:46:11

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

m-am crucit de ce am citit pe aici, cum sa iti treaca prin cap sa folosesti servetele umede in interiorul vaginului   wow   wow   signof10   neutral zau ca nu mi-a trecut vreodata prin cap asa ceva in toata viata mea

Offline

 

#132 2010-09-04 09:21:10

your.dream
Insomniac member
Inregistrat: 2008-06-06
Mesaje: 5368
Site

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

daenarys a scris:

offtopic
mina dar tu nu iei ac?

ba da, dar sotul nu vrea sa renunte la prez.
incepem fara prez, dar il pune pe parcurs... roll


Iubesc si sunt iubita

Offline

 

#133 2010-09-04 09:59:48

d3vildelia
Hero member
Inregistrat: 2009-05-18
Mesaje: 2455

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Si la noi prezervativul e la putere asa k dupa mai stam in pat k eu oricum nu ma pot misk in urmatoarele min si dupa la baie


hjartahjartahjarta Daca iubesti pe cineva ierti orice greseala...daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din dragoste...hjartahjartahjarta

mereu voi spera ca voi avea parte de o iubire ideala sad, desi sunt constienta ca asa ceva nu se va intampla niciodata , ci doar in cele mai fermecatoare vise ale mele (http://www.youtube.com/watch?v=U1dwdKkIbBQ)

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.