homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum procedati dupa o partida de amor :)-8


#134 2010-10-24 15:16:05

mihacengiz
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2010-10-23
Mesaje: 12

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

se mai intampla si la noi sa incepem cu preze,dar preferam amandoi sa il dam jos sa continuam fara,e mai placut....mult prea placut,dupa stam un pik si fuguta la baie,si urmeaza tura a2-a par si par

Offline

 

#135 2010-10-24 15:51:44

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Andyno a scris:

eu adorm in 5 secunde dupa ce imi dau drumul big_smile

hmm odata la cati ani o faci?

Offline

 

#136 2010-10-24 15:57:57

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

mihacengiz a scris:

se mai intampla si la noi sa incepem cu preze,dar preferam amandoi sa il dam jos sa continuam fara,e mai placut....mult prea placut,dupa stam un pik si fuguta la baie,si urmeaza tura a2-a par si par

Am mai auzit sa incepi fara si sa il pui la urma, da sa incepi cu el si sa-l dai jos pe parcurs ... zau ca nu pricep care-i logica ... Dupa ce il mai pui?


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#137 2010-10-25 22:42:01

Karren
Full member
Inregistrat: 2010-01-13
Mesaje: 321

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Imediat dupa sex si respectiv orgasm ma duc la baie sa urinez.E o obisnuinta.Dupa aia ma fastacesc prin camera in timp ce iubitul e rupt de oboseala,eu sunt plina de energie  visslar


Our love
Vreau varaaaa hjarta

Offline

 

#138 2010-10-25 23:09:13

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

noi dupa stam in pat, mai vorbit, mai ne uitam la stele. avem mereu un prosop langa pat sa ne stergem si servetele umede la mine in geanta.
nu stam sa sarim imediat in baie, nu as vedea rostul, nu e nimi scarbos asa ca pot sa ma bucur de momentele de dupa in pace. al meu prefera sa termine inafara, asa ii place lui, sa isi dea drumul pe corp, pe fata sau in gura...
mie imi convine oricum tongue dar atunci cand termina inauntru nu e bai, se curata foarte usor cu un prosopel tongue si nu faci candida daca stai 10-15 minute, eu de multe ori pana ajung acasa sa ma spal in interior trec si ore, nu e dracul chiar asa de negru


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

 Publicitate


loading...

#139 2010-10-26 18:54:58

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Karren a scris:

Imediat dupa sex si respectiv orgasm ma duc la baie sa urinez.E o obisnuinta.Dupa aia ma fastacesc prin camera in timp ce iubitul e rupt de oboseala,eu sunt plina de energie  visslar

si eu lol

coraline a scris:

nu stam sa sarim imediat in baie, nu as vedea rostul, nu e nimi scarbos asa ca pot sa ma bucur de momentele de dupa in pace

nu'i scarbos, dar pe mine ma dispera cand simt cum curge afara X( asta e singura parte naspa.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#140 2010-11-28 23:34:36

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

am si eu o intrebare rodnar..  dupa o partida, prima mai exact, din ziua respectiva, ma irit destul de tare, si nu rezist si la a 2. Sa schimb lubrifiantul ? nustiu.. si asta se intampla doar de 2-3 saptamani.


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

#141 2010-11-29 09:02:17

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Vezi sa nu te fi pomenit cu vreo infectie sau ceva...


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#142 2010-12-22 12:11:27

selena bells
New member
Inregistrat: 2010-12-21
Mesaje: 21

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

alexia a scris:

Si eu am fost foarte dezamagita cand am vazut ca in realitate nu poti sa te relaxezi in bratele iubitului dupa o partida de amor... neutral
Si eu sunt intr-o situatie de genul, doar ca un pic mai rau tongue Eu tre sa ma ascund de parintii mei care sunt in camera alaturata big_smile Ei bine, eu imi pun servetele multe, sau hartie igienica... "ma scurg"  in ele rotfl Dupa care ma imbrac si ma duc   la baie... e stresant...

A, si in legatura cu protej-slipul.. la mine nu functioneaza. Curge pe langa  box

referitor la "relaxarea in bratele iubitului dupa o partida de amor" poate avea loc atunci cand folosesti prezervativ?adik e absolut nevoie ca dupa actul in sine sa mergi urgent la baie sau e valabil numai in cazul cand isi da drumul in tine?!... e ok sa mergi la un dush dar dak folosesti prezervativ nu mai putem "lenevi"putin in pat dupa?(mentionez ca nu-mi mi-am inceput inca viata sexuala si vreau sa stiu mai multe amanunte)ms:*

Offline

 

#143 2010-12-22 12:30:20

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

eu dupa o partida nu ma agit sa zbor la baie. in general nu isi da drumul in mine si atunci ne stergem frumos si asta e. n-am mai folosit prezervative de muuult timp (exceptie zilele astea tongue ) si atunci e la fel, se scoate, se curata, se arunca.
cand isi da drumul in mine sa sterg frumos cu o batistuta, stam in oat, facem ce om face si apoi ma duc la baie si ma spal ca lumea.  dar asta poate fi si dupa o ora. daca ma curat bine cu batista, se scurge ce e de scurs, e ok.
si nu mi-e rusine ca vai ma vede al meu, sa fim seriosi, e al lui nu? lol


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#144 2010-12-22 12:38:44

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

selena bells a scris:

referitor la "relaxarea in bratele iubitului dupa o partida de amor" poate avea loc atunci cand folosesti prezervativ?

pai il scoate, ii face nod, il pune undeva pe noptiera intr-un servetel si stai cat vrei in bratele iubitului.

Offline

 

#145 2010-12-22 13:44:36

selena bells
New member
Inregistrat: 2010-12-21
Mesaje: 21

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

ms mult fetele:*puss:*deci nu e nici un pericol...mi-e tare frica....am 17 ani jum iar prietenul meu are 18 ani jum si suntem imp de apoape 1 an...e ff atent cu mn si chiar ma iubeste...doar ca si la el e prima data si asta in da fiori.Se mai intampla sa mai vb despre chestia asta si mereu imi zice ca nu vrea sa ma faca sa sufar... ast sfaturi ms:)

Ultima oara a fost editat de selena bells (2010-12-22 13:47:30)

Offline

 

#146 2010-12-22 22:54:19

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

selena bells a scris:

ms mult fetele:*puss:*deci nu e nici un pericol...mi-e tare frica....am 17 ani jum iar prietenul meu are 18 ani jum si suntem imp de apoape 1 an...e ff atent cu mn si chiar ma iubeste...doar ca si la el e prima data si asta in da fiori.Se mai intampla sa mai vb despre chestia asta si mereu imi zice ca nu vrea sa ma faca sa sufar... ast sfaturi ms:)

Concretizeaza te rog intrebarea  rodnar Daca e cea de mai sus atunci - Da, poti sa te relaxezi cat vrei smile Apoi faci un dus smile In cazul lui e recomandabil sa urineze dupa .. ca sa evite vre-o infectie(din cauza spermatozoizilor ce raman in uretra)...si...aveti grija la protectie smile O sa fie Ok smile nu esti nici prima nici ultima... roll  goodluck

Ultima oara a fost editat de Orange (2010-12-22 22:56:56)


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

#147 2010-12-22 23:35:30

Izza_bella
Full member
Inregistrat: 2010-12-07
Mesaje: 310

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Stiti acele suluri mari de servetele?Astea : http://www.e-commerce.pl/Lidl-Frotto-re … 37918.html sper s nu s considere reclama.
Le recomand cu incredere  lol  mie si lu "nenea ubitu" ne ajung cam o saptamana 2  lol .
Pentru prezervativ : eo zic ca ar fi bine ca baietii s se si stearga dupa c dau jos prezervativul,zic eo  roll .
Noi ne stergem bine si eo imi pun un servetel din acela acolo,chilotzelul peste ca s stea si n tzinem in brate cat vrem  rodnar ,dupa dush.Consider ca e mai relaxant si usor  tillfreds .

Ultima oara a fost editat de Izza_bella (2010-12-22 23:43:35)


cold

Offline

 

#148 2010-12-29 17:35:05

Tucinela
New member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 93

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

al meu isi da drumu afara se sterge apoi dupa 1-2 min incepem iar,dar sunt foarte curioasa cum e sa-si dea drumu in mine...dar mi-e frica ca nu ma spal bine si risc vreo sarcina ca asta ne mai trebuie...

Offline

 

#149 2010-12-29 18:42:14

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

poti sa te speli foarte foarte bine, si cu peria, si tot risti sarcina daca isi da drumul in tine fara protectie. de fapt risti sarcina  si daca isi da drumul inafara ta si nu va protejati.


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#150 2010-12-29 19:01:08

dea_di
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-01-16
Mesaje: 18682

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Tucinela a scris:

al meu isi da drumu afara se sterge apoi dupa 1-2 min incepem iar

aoleu pai daca nu urineaza intre partide sunt destule sanse sa ramai gravida chiar daca nu ejaculeaza!
si intradevar, spalatul imediat dupa nu are niciun efect!


"Nu stii, ca numa-n lacuri cu noroi in fund cresc nuferi?"

Offline

 

#151 2010-12-30 10:34:35

fluturascrys
Hero member
De la: Stuttgart
Inregistrat: 2010-09-24
Mesaje: 3486

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Banana Split a scris:

Andyno a scris:

eu adorm in 5 secunde dupa ce imi dau drumul big_smile

hmm odata la cati ani o faci?

rotfl


Iarta-ti dusmanii, dar niciodata nu uita numele lor !

Offline

 

#152 2011-01-13 03:34:53

Neverbe
Full member
Inregistrat: 2007-04-18
Mesaje: 334

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Eu as vrea sa fi putut sta in bratele iubitului dar abia ce terminam ca el o si tulea la baie ca nu suporta sa stea nici 5 minute dupa. Pana cand se intorcea, eu ma stergeam cu servetele si mergeam sa fac dus abia dupa tigara. Nu ma deranjeaza sa stau un sfert de ora, poate chiar jumatate... dar nu pot sa dorm daca nu fac dus...


Everybody's gotta end up somewhere, I'm just taking my time to get there, And it looks like freedom and it smells like fun, But it feels like being on the run...

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.