homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?-3


#39 2009-03-31 19:52:01

Elena-Octaviana
New member
De la: USA
Inregistrat: 2009-03-31
Mesaje: 71

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

Eu si iubitul meu avem o relatie serioasa, cu toate astea nu ma intereseaza ce-a fost inainte de mine, prin urmare n-am intrebat si nici n-am de gand sa-l intreb asa ceva. Simt ca sunt cea care conteaza pentru el si asa vreau sa ganditi si voi, mai ales daca sunteti curioase si totusi nu intrebati. Acum, si daca intrebi, poate sa fie un raspuns care sa te dea putin peste cap. Atata vreme cat te face sa te simti foarte speciala in viata lui, n-are rost sa rascolesti in trecutul lui. Pentru mine el a fost primul, invers nu, dar asta nu e deloc un caz izolat. Stim ca pentru barbati e o rusine sa nu scape cat mai repede de respectiva "povara". big_smile Plus, depinde de cat de serioasa e relatia in care sunt implicati si de cat de multumiti sunt cu ceea ce au in prezent. Fetelor, parerea mea e ca, daca aveti alaturi un iubit care tine cu adevarat la voi, faceti in asa fel incat sa-i aratati ca sunteti "the best he could ever have". Restul nu mai conteaza, trecutul e trecut. Sunteti 'prezentul' si foarte posibil sa fiti si 'viitorul' pentru el.

Ultima oara a fost editat de Elena-Octaviana (2009-03-31 19:53:09)


I don't just imitate, I become.

Offline

 

#40 2009-03-31 19:55:50

calleigh
Platinum member
De la: viata
Inregistrat: 2009-01-13
Mesaje: 22290

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

l-am intrebat,dar nici azi nu stiu raspunsul smile e foarte secretos si nu zice absolut nimic despre fostele.el nu m-a intrebat niciodata,asa ca nu am mai insistat si sincera sa fiu nici nu ma mai prea intereseaza.acum e al meu si asta conteaza big_smile


Life isn't about finding yourself.Life is about creating yourself.
Perhaps our eyes need to be washed by our tears once in a while, so that we can see Life with a clearer view again.

Offline

 

#41 2009-03-31 20:02:55

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

Eu stiu deja cu cine a mai fost tongue, el stie la mine, n-avem probleme pe tema asta forgetit

Offline

 

#42 2009-03-31 20:11:57

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

nu m'a interesat .. acum sunt doar yo si asta conteaza pt me tongue


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#43 2009-03-31 20:16:15

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

taisha a scris:

waiiiii... eu l-am intrebat de nu stiu cate ori, si mi-a zis ca nu mai stie, ca oricum nu conteaza trecutul, bla, bla , bla...eu sunt curioasa de mor, dar oricum, mai bine ca nu-mi spune ca probabil m-as speria rotfl

subscriu lol
am incercat sa l mai trag de limba...mai mult de 5? mai putin de 15?
cred ca nici el nu stie...
o sa l intreb si in seara asta ca nu l am mai intrebat de mult lol
oricum, nu sunt geloasa in privinta asta
ma gandesc ca tentatia e mult mai mica la el decat in cazul unui baiat care a fost cu o singura fata, pt ca teoretic "s-a saturat" (la inselat ma refeream... oricum nu e asta regula)

Ultima oara a fost editat de carmen_21 (2009-03-31 20:17:21)


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2009-03-31 20:26:00

oana16
Sr. member
De la: capitala culturara
Inregistrat: 2007-04-21
Mesaje: 1326

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

eu nu l-am intrebat direct ca imi era nus cum.... dar l-am tras de limba si si-a dat drumu a avut 3 inaintea mea :f?rbannad:


Iubirea e un lux ce nu si-l permite toata lumea

Offline

 

#45 2009-03-31 20:27:46

oana16
Sr. member
De la: capitala culturara
Inregistrat: 2007-04-21
Mesaje: 1326

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

Danae a scris:

si eu am ceva cu fosta prietena a lu iubi.
nu stiu de ce, dar asa`mi vine sa o smulg rotfl si fata nu mi`o facut nimic.

diablo nici eu n-o suport ma int cu ea in bus si se uita la me  wow  rotfl


Iubirea e un lux ce nu si-l permite toata lumea

Offline

 

#46 2009-03-31 21:02:03

taisha
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-01-17
Mesaje: 2199

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

carmen_21 a scris:

taisha a scris:

waiiiii... eu l-am intrebat de nu stiu cate ori, si mi-a zis ca nu mai stie, ca oricum nu conteaza trecutul, bla, bla , bla...eu sunt curioasa de mor, dar oricum, mai bine ca nu-mi spune ca probabil m-as speria rotfl

subscriu lol
am incercat sa l mai trag de limba...mai mult de 5? mai putin de 15?
cred ca nici el nu stie...
o sa l intreb si in seara asta ca nu l am mai intrebat de mult lol
oricum, nu sunt geloasa in privinta asta
ma gandesc ca tentatia e mult mai mica la el decat in cazul unui baiat care a fost cu o singura fata, pt ca teoretic "s-a saturat" (la inselat ma refeream... oricum nu e asta regula)

eu nu ma gandesc la 5-15, ci la muuuult mai multe, tinand cont si de diferenta de varsta dintre noi. eh, mi-o spune el vreodata. si cu tentatia, asa ma gandesc si eu  wink

Offline

 

#47 2009-03-31 21:12:06

Elena-Octaviana
New member
De la: USA
Inregistrat: 2009-03-31
Mesaje: 71

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

taisha, daca nu-s prea curioasa, ce diferenta de varsta e intre voi? Ca si intre mine si iubitul meu sunt ceva ani diferenta. pupicei


I don't just imitate, I become.

Offline

 

#48 2009-03-31 21:15:09

taisha
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-01-17
Mesaje: 2199

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

Elena-Octaviana a scris:

taisha, daca nu-s prea curioasa, ce diferenta de varsta e intre voi? Ca si intre mine si iubitul meu sunt ceva ani diferenta. pupicei

12 angel

Offline

 

#49 2009-03-31 21:17:15

Elena-Octaviana
New member
De la: USA
Inregistrat: 2009-03-31
Mesaje: 71

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

Intre noi sunt aproape 9  angel  rodnar  Si, taisha, depinde. Nu te gandi ca faptul ca e mai mare implica si ca a avut multe partenere inaintea ta. Poate nu toate au fost relatii adevarate, poate nu toate au acceptat sa aiba relatii sexuale. In plus, te gandesti tu asa... dar uneori, surprinzator, unii baieti mai mici ca varsta au avut mult mai multe partenere decat altii mai mari. Nu trebuie sa generalizam. tongue

Ultima oara a fost editat de Elena-Octaviana (2009-03-31 21:20:24)


I don't just imitate, I become.

Offline

 

#50 2009-03-31 21:19:54

cornflower
Hero member
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 2053

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

la cat a umblat mandru meu cu vapoarele, si cate femei a cunoscut nu am intrebat cate a avut pana acum si nici nu vreau sa stiu, conteaza sa nu aibe in paralel cu mine, atat

Offline

 

#51 2009-03-31 21:22:21

Elena-Octaviana
New member
De la: USA
Inregistrat: 2009-03-31
Mesaje: 71

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

Corect, pana la urma asta conteaza cel mai mult. Dar si daca nu stim cate au fost inainte de noi, macar sa fim sigure ca sunt baieti care au avut grija de ei, BTS-urile sunt intr-adevar motiv de ingrijorare. In rest, pe mine nu m-ar interesa.


I don't just imitate, I become.

Offline

 

#52 2009-03-31 21:26:13

Chick
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 1336

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

Pe mine nu m-a interesat cate a avut inainte si cine erau fetele alea.Eu sunt fericita ca e al meu acum si ca stie "meserie".Altceva nu ma intereseaza.

Offline

 

#53 2009-03-31 21:32:32

Elena-Octaviana
New member
De la: USA
Inregistrat: 2009-03-31
Mesaje: 71

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

Bravo, Chick, asa se face!


I don't just imitate, I become.

Offline

 

#54 2009-03-31 22:58:53

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

nici pe mine nu ma intereseaza, al meu nu vorbeste DELOC de fostele, mi-a zis ca nu i se pare normal sa vorbeasca cu mine despre o persoana pe care nu o cunosc...si e ok intr-un fel nici mie nu mi-ar placea sa stiu k in cazul in care ne despartim el vorbeste despre mine cu viitoarea iubita.  Despre numarul de partenere am incercat sa aduc discutia la un moment dat, nu mi-a zis si m-am multumit sa aflu k s-a protejat de fiecare data hjarta


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#55 2009-03-31 23:01:48

wra_blu
Banat
Inregistrat: 2008-08-31
Mesaje: 9276

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

dap, stiu tot diablo ...nu mi-a scapat nici un amanunt...stiu si numele fostelor big_smile si prenumele  lol ...

Offline

 

#56 2009-03-31 23:02:32

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

eu n-am niciun stres cu alta fata dinaintea mea....ca nu a avut relatii serioase inainte sa fie cu mine au fost asa de umplutura....cred ca celelalte fete sunt invidioase pe mine si au ceva cu mine si stiu din surse sigure ...oricum nu e benefic pt nimeni sa se streseze pe fostele relatii ale iubitului pt ca trecutul e trecut si asa tb sa ramana

Offline

 

#57 2009-03-31 23:06:50

wra_blu
Banat
Inregistrat: 2008-08-31
Mesaje: 9276

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

eu le-am terorizat pe fostele si pe neamurile fostelor si prietenii fostelor pt k vroiau sa ne desparta  diablo ...fir-ar ele de cotoharle lol...a fost distractiv chicot

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.