homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6-94


#1768 2009-05-24 02:25:09

Mariaaa
Full member
Inregistrat: 2008-08-17
Mesaje: 149

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

Mihaela merci pentru raspuns  puss


In asteptarea lui bebe! bebe

Offline

 



#1769 2009-05-24 09:37:34

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

Neatza, fetele!O zi frumoasa la toateeee...puss
Am venit pe la 1 azinoapte de la nunta cam dezamagita...nu ma asteptam sa fie asa low...sad...Nunta de 480 invitati cu fitze mama, numai directori si profesori universitari...mancare putina si naspa, nici macar calda...De ex la peste am avut garnitura niste morcovi cam nefierti, 2 bucatele de cartofi natur si un brocoli...uuuaaa...pacat.Aranjamentele florale de pe masa de 12 persoane, deci destul de mare constau in 3 trandafiri galbeni cu coditele ffff scurte infipti intr-o tufa de gard viu si in mijloc cu o orhidee luuuunga mov...oribil...se pare ca sunt ff dezamagita.Poate ca au facut nunta pt bani...Noi am pierdut 150 mil la nunta ca nu au venit persoane desi au confirmat si cu o zi inainte...oameni de kkt.Dar am facut nunta pt noi, nu pt bani, nu ne-am uitat la bani, am luat tot ce a fost mai frumos si mai bun...Am pierdut bani, e adevarat, dar nu a contat, a iesit o nunta de vis.La prietenii astia...dezamagire totala...uufff..,
Hai ca v-am facut capul calendar...
Aloooo, nu s-a trezit nimeni???
puss


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#1770 2009-05-24 09:57:22

adinagrig
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-06-05
Mesaje: 8701

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

neata fetelor....

se mai intampla sihaya, asa e , sunt nunti care iti lasa un gust amar , pt ca te asteptai la mai mult....

garga , azi dimineata tempe a fost 37.4, probbail ca si a corpului era in jur de 37, deci irelevant....

azi noapte am prestat lol, al meu era in al 9-lea cer, pt ca a zis ca de cand ia pastilele astea sime o presiune in testicule , si cand facem dragoste a zis ca simte puri si simplu cum se elibereaza.....

acum doamne-ajuta....sa vedem cum va iesi diseara testul de ovulatie...


9 ani de copilarie ....

Offline

 

#1771 2009-05-24 10:19:18

rruxxy
Platinum member
Inregistrat: 2008-11-17
Mesaje: 15354

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

Neata fetele.

Adina sa fie cu noroc wink Tu cum te ma simti, ti-a trecut raceala? Pe mine nu ma mai doare asa rau in gat dar imi curg ochii si nasul, e raceala din aceea sacaietoare ;(

Buck se intampla sa fie si nunti de genul asta dar care se cer a fi cu pretentii.
Nici noi nu ne-am uitat la bani cand am facut nunta, am avut tot ce a fost mai bun dar am iesit si bine la banuti  smile

Ultima oara a fost editat de rruxxy (2009-05-24 10:38:22)

Offline

 

#1772 2009-05-24 10:28:56

camyelenbebe
Hero member
De la: Bucurestiul minune
Inregistrat: 2009-01-11
Mesaje: 4931

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

neata fetele  kram


Dumnezeu ne-a ajutat sa avem doi pui de om exact asa cum ni i-am dorit. hjarta .... Tudor  par....11/03/2010 si Matei 21/6/2012
http://fabricutahandmade.blogspot.ro/20 … orale.html

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1773 2009-05-24 11:03:04

gargarita
Moderator
Inregistrat: 2008-01-27
Mesaje: 28737

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

'neata smile ce bine e sa lenevesti pana tarziu duminica  al9leacer

imi pare rau buck ca nu te-ai simtit bine la nunta, ce sa faci, oamenii sunt de toate felurile, si din pacate pentru unii castigul e mai importatant decat orice

adina  rugaciune  sa fie cu roade
se pare  ca temp. nu o sa te ajute luna asta, dar bine ca faci monitorizarea si testele de ovulatie. s-a nimerit aiurea raceala asta in preajma ovulatiei.

rruxxy, ma bucur ca esti mai bine  puss

camy  puss

Ultima oara a fost editat de gargarita (2009-05-24 11:03:51)

Offline

 

#1774 2009-05-24 11:06:52

bmihaela
Hero member
Inregistrat: 2009-04-07
Mesaje: 2140

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

Neatza, sau ziua deja, fetele

Garga te mai bazai si eu...
parca ziceai ca dupa ovulatie creste temperatura si ramane asa fie ca e sau nu sarcina, asta daca retin eu bine; la mine vad ca azi a scazut putin; ar avea vreo semnificatie ?

Offline

 

#1775 2009-05-24 11:30:04

adinagrig
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-06-05
Mesaje: 8701

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

ruxxy, eu ma simt tot rau...adica tusesc nasol acum , de mi se rupe tot pieptul...si am o stare foarte nasola ...imi vine sa zac asa...gatul parca da ceva semne ca ar trece....

garga asa e...temperatura nu prea ma va ajuta luna asta...dar....

oricum ma gandesc ca cu atatea probleme de sanatate -nu prea am eu sanse sa raman....adica peste raceala asta cam greu sa se instaleze o sarcina....

ma duc in pat, ca sunt cam varzica...


9 ani de copilarie ....

Offline

 

#1776 2009-05-24 12:02:34

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

Bv, Ruxy ca esti mai bine!...puss...Si ma bucur ca ai iesit bine cu nunta.Noi am iesit naspa pt ca nu au venit destui care au sunat cu o zi inainte si au zis ca vin...cica prieteni buni...ma rog...dar nu a contat...poate pun poze de la nunta daca ma dumiresc cum sa fac.Sapt asta sper sa am mai mult timp sa stau cu voi, ca de cand a plecat sotul am avut numai lucruri neterminate de rezolvat...
Adina, sa fie cu noroc prestatia de azinoapte!Lasa ca nu conteaza asa mult acum ca tusesti, o sa treaca...important e sa se prinda bebe...majoreta...puss
Garga, asa e, din pacate sunt destui la care primeaza banul...smile...tu ce vesti ne dai???puss
Pass, ce mai faci, iubita?Nu mai ne zici nimic???Esti ok?...puss
Neatza tarzie, Mihaela si Camy...puss


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#1777 2009-05-24 12:20:14

maryland
Sr. member
De la: New York
Inregistrat: 2008-12-05
Mesaje: 1774

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

puss  kram
ce faceti fetelor?
buck imi pare rau ca nu te-ai distrat la nunta....se intampla din pacate f des ca oamenii sa vada un eveniment atat de frumos si important ca pe o afacere...si ajunge sa fie impersonal...pacat
adina sper sa iti treaca repede raceala si sa poti sa te bucuri si tu de vara kram
ruxy ma bucur ca te simti bine kram
garga goodluck  goodluck sa fie cu noroc luna asta si sa ne dai o veste super puss va pupic pe toate  puss

Offline

 

#1778 2009-05-24 12:23:49

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

Mary puss


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#1779 2009-05-24 12:33:43

camyelenbebe
Hero member
De la: Bucurestiul minune
Inregistrat: 2009-01-11
Mesaje: 4931

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

buck ce idioti astia la care ai fost la nunta.....intr-adevar  pentru unii primeaza banii dar tu ca om nu ai vrea sa-ti aduci aminte cu placere de ziua aia? ca te-ai distrat ca toti s-au simtit ok ?.....sa auzi ca povestesc cu placere de momente super decat sa-i auzi cum se plang....oameni care nu se gandesc sunt astia, dupa parerea mea

adina multa bafta iubita .....kram

la mine au inceput injunghieturile la ov st....asta inseamna ca s-ar putea sa se mentina treaba cu ov devreme si per luteala lunga ....dar oricum e partea st asa ca mai face si ea ce poate,nu?.....dragelor ce ma bucur ca v-am cunoscut si astefel am inceput sa deslusesc si eu semnele corpului.....pe de alta parte asa ma intristez ca trece timpul , eu ma apuc de bebe si la voi inca e cu semnul intrebarii subiectul asta....parca ma simt si vinovata din cauza asta sad .....dar oricum se pare ca luna asta avem multe sanse sa vedem o gramada de teste pozitive.....va doresc din suflet sa ramaneti toate luna asta   par


Dumnezeu ne-a ajutat sa avem doi pui de om exact asa cum ni i-am dorit. hjarta .... Tudor  par....11/03/2010 si Matei 21/6/2012
http://fabricutahandmade.blogspot.ro/20 … orale.html

Offline

 

#1780 2009-05-24 12:41:10

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

Dap, Camy, asa e, mai bine imi amintesc cu placere ziua aia...
De ce spui ca ovarul tau stang are probleme?????


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#1781 2009-05-24 14:37:57

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

hielau gagici....

garga, felicitaaarii!!! asteptam testu' cu 2 liniute!

bucklucica... de ce pui tu la inima chestii dintr-astea? lasa-i incolo cu fitezele lor... ati dansat macar, v-ati distrat?

eu sunt la servici azi... am tura de 12 ore sad si ca sa fie totul k dracu, bebeloiu meu, pana acum linistit si la locu lui, a inceput sa arate cine e seful... mi-e o greatza de nu vad bine in fatza, nush cum rezist pana diseara la 10 sad iar clientii nu ma mai slabesc deloc... de dimineata am avut non-stop pana mai inainte... sad vreau acasa in pat sad


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1782 2009-05-24 14:52:45

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

katami a scris:

hielau gagici....

garga, felicitaaarii!!! asteptam testu' cu 2 liniute!

bucklucica... de ce pui tu la inima chestii dintr-astea? lasa-i incolo cu fitezele lor... ati dansat macar, v-ati distrat?

eu sunt la servici azi... am tura de 12 ore sad si ca sa fie totul k dracu, bebeloiu meu, pana acum linistit si la locu lui, a inceput sa arate cine e seful... mi-e o greatza de nu vad bine in fatza, nush cum rezist pana diseara la 10 sad iar clientii nu ma mai slabesc deloc... de dimineata am avut non-stop pana mai inainte... sad vreau acasa in pat sad

katami, ce muncesti, ca panaa acum eu nu stiu
sper sa iti fie bine, mananca o portocala ceva poate te ajuta
ufff, de mi-as gasi si eu de munca ce bine ar fi

Offline

 

#1783 2009-05-24 14:54:33

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

ag turism... in mall

puss tinem pumnii sa-ti gasesti... de greu e greu intr-adevar in perioada asta......


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1784 2009-05-24 14:58:18

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

katami a scris:

ag turism... in mall

puss tinem pumnii sa-ti gasesti... de greu e greu intr-adevar in perioada asta......

pai cand intri tu in prenatal pui o pila pt mine rotfl2
sper sa imi gasesc ceva, tot prin mall as vrea, macar pe timp de vara
am mai cautat eu pe site-uri din aste, am trimis cv-uri, dar cam degeaba

Offline

 

#1785 2009-05-24 14:59:34

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

ionela a scris:

katami a scris:

ag turism... in mall

puss tinem pumnii sa-ti gasesti... de greu e greu intr-adevar in perioada asta......

pai cand intri tu in prenatal pui o pila pt mine rotfl2
sper sa imi gasesc ceva, tot prin mall as vrea, macar pe timp de vara
am mai cautat eu pe site-uri din aste, am trimis cv-uri, dar cam degeaba

as pune... da' nush cat o mai duce firma... daca nu intru in "prenatal" mai repede... impreuna cu toti colegii sad


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1786 2009-05-24 15:01:05

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 6

katami a scris:

ionela a scris:

katami a scris:

ag turism... in mall

puss tinem pumnii sa-ti gasesti... de greu e greu intr-adevar in perioada asta......

pai cand intri tu in prenatal pui o pila pt mine rotfl2
sper sa imi gasesc ceva, tot prin mall as vrea, macar pe timp de vara
am mai cautat eu pe site-uri din aste, am trimis cv-uri, dar cam degeaba

as pune... da' nush cat o mai duce firma... daca nu intru in "prenatal" mai repede... impreuna cu toti colegii sad

e greu peste tot acum
dar daca auzi ceva prin mall poate ma anunti si pe mine big_smile

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.