homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X-4


#58 2009-07-05 11:47:09

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

annna a scris:

big_smile nu cred ca exista femeie in lumea asta care sa nu fie macar o data in viata, daca nu de mai multe ori big_smile atrasa de genul asta: mai vagabontel, sigur pe el, cu cap si sex-appeal hjarta e imposibil big_smile

o da...sau femei ca mine care au fost atrase doar de barbati de genul...restul nu prezentau interes nici cat negru sub unghie  dumbom


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 



#59 2009-07-05 12:11:20

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

Andra, n-am vrut sa fiu atat de radicala in exprimare smile si eu sunt la fel ca tine big_smile stiu ca poate as fii mai linistita langa unul nu de genul asta... as duce o viata calma, pana la adanci batraneti big_smile insa nu ma atrage deloc asta, nu inteleg femeile care-si iau langa ele catelusi... eu una, n-as putea sa traiesc langa un asa "barbat"... neutral daca nu ma domina putin, daca nu are cuvant de BARBAT, daca nu il simt puternic si daca nu am senzatia ca la bratul lui nu mi se poate intampla nimic, pentru ca El e acolo... n-am facut nicio afacere big_smile  angel

Ultima oara a fost editat de annna (2009-07-05 12:12:32)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#60 2009-07-05 12:37:52

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

Si eu la fel,vreau barbat,nu marioneta.Bine nu in sensul ca daca el zice drepti,drepti sa stau.Si daca nu m-as simti protejata n-as putea sta cu un barbat.
Anna ei sunt asa pana gasesc femeia de care se indragostesc cu adevarat(nu toti,unii).Sotul meu a fost asa si acum pot spune ca este sotul perfect din toate punctele de vedere.A devenit cel mai familist barbat smile


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#61 2009-07-05 15:21:43

ryanna22
Hero member
Inregistrat: 2008-10-08
Mesaje: 4516

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

Dar despre barbatul capricorn,detaliaza cineva? tongue

Offline

 

#62 2009-07-05 23:27:32

andora
Full member
Inregistrat: 2009-07-01
Mesaje: 524

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

eu as fi interesata de barbatul din gemeni lol...prea ma unge pe inimioara si mi-e frica sa nu-l cer de barbat!!!
...eu fiind berbec, am obiceiul sa-i cam domin...si ma cam "plictisex" de ei....cu toate ca imi pot numara relatiile pe degetele de la o mana...
....primul meu barbat a fost geaman si presimt ca si ultimul tot geaman va fi,  cu toate ca intre relatii au trecut 10 ani...
...as vrea sa vad ce ati descoperit voi special la ei, ca pe mine "m-au imblanzit"...


Am facut un pariu cu viata: ca atunci cand ea ma va invinge , eu sa nu am nici un regret!!!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#63 2009-07-06 11:26:43

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

chiar nu stiu nimic fetele nici de capricorni, nici de gemeni hmm
daca intereseaza pe cineva, de pesti va pot povesti pana maine big_smile

Ultima oara a fost editat de annna (2009-07-06 11:27:38)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#64 2009-07-06 12:05:39

april sunset
Insomniac member
De la: Paradisul femeilor
Inregistrat: 2008-12-28
Mesaje: 9632

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

andora a scris:

eu as fi interesata de barbatul din gemeni lol...

Element: Aer. Aerul Gemenilor este ca briza nesuferita de la malul marii care ridica nisipul de pe plaja. Te face sa iti strangi ochii si sa nu poti sa vezi bine ce se intampla in jur. Cuvintele dulci ale Gemenilor sunt renumite pentru mai multe lucruri decat sexul la telefon.

Calitate: Mutabil. Gemenii sunt echivalentul uman al unei usi batante. Sa jonglezi cu cinci sau sase amante, o nevasta si doua relatii de lunga durata cere mult talent.

Guvernator: Mercur, zeul inselatoriei si al smecheriilor. Cea mai rapida gura si cea mai redusa atentie din univers.

Activitate preferata: Sa ajunga la concluzia gresita (o, daaaaa).

Carte preferata: ?Cum sa faci pe oricine sa fie de acord cu orice zici?

Model in viata: Diavolul tasmanian.

Idol romantic: James Bond.

Slujba ideala: ziarist la un tabloid.

Prima intalnire ideala: Trei prieteni/e foarte buni/e care il/o adora si se felicita reciproc toata noaptea pentru norocul lor incredibil.

Fraza tipica: Pentru ca vreau.

Fraza de agatat: Ai citit vreo carte buna in ultima vreme?

Parte a corpului: Degetele. De obicei rupte de la cat de mult gesticuleaza.

Zona erogena: Mainile. Sex cu mainile. Catuse.

Ciudatenie sexuala: Faceti dragoste. Gemenii se gandesc la munca, la o noua dragoste sau la o fosta iubire.

CARACTERISTICI

- Sa fii cu un Geaman este ca si cum ai fi invitat permanent la petrecerea Palarierului Nebun.

- Personalitatile lui multiple nu se anihileaza, ci colaboreaza pentru a te innebuni mai tare.

- E smecher, nu intelectual. E aburitor de profesie, exact inversul filosofului. Vrea sa fie in cercurile selecte. Ii place sa se laude cu persoanele importante pe care le cunoaste.

- E capos, nu independent. Vrea libertate, in felul in care vor adolescentii libertate. Prea ocupat sa se razvrateasca pentru a mai asculta si alte puncte de vedere.

- Ii lipseste gena obiectivitatii, ca atare o sa refuze orice alta opinie care nu e a lui ca fiind valida.

- Daca te apuci sa te certi cu el, o sa ai de-a face cu un interogatoriu care l-ar face sa cedeze pe un spion bine antrenat. In eventualitatea ca o sa castigi disputa, o sa iti replice: ?Asta incercam si eu sa iti zic.?

EL

Irezistibil, haios, independent, genul de talhar romantic care are doctoratul in flirt. Poate sa gateasca o cina exotica, sa te danseze toata noaptea apoi sa iti povesteasca o varianta incantatoare a miturilor legate de stelele pe care le priviti? DAR:

- O sa incheie evenimentele susmentionate telefonand altor 3 tipe pentru a-si da intalnire cu ele, cand tu crezi ca e in bucatarie sa iti mai aduca ceva de baut.

- E un animal afemeiat cu limba dulce, innebunit dupa petreceri, in cautare urmatoarei victime.

- Sufera de atractie fatala pentru fetele frumusele. Exista Gemeni fideli, dar sunt mai rari decat Sagetatorii timizi.

- Are nenumarate hobby-uri, o mie de cariere posibile si un grup de prieteni care seamana cu o mini-adunare a ONU.

- chestii intelectuale pentru el = ?cine stie castiga? si sa isi amuze prietenii umilindu-te in public.

- E rece si calculat, arivist gata sa te ceara in casatorie la prima intalnire daca adulmeca bani. Adevarata si singura lui pasiune este sa fie distrat de cineva.


- Nu e persoana potrivita daca vrei sa va vedeti in fiecare seara, sa povestiti sau sa va uitati la TV impreuna.

- Partea buna a situatiei e ca macar nu o sa te plictisesti, desi o sa vina sa iti iei campii.

Cum ii faci fata?

- Gemenii au nevoie de comunicare.

- E foarte important sa ii asculti.

- Ii potolesti daca ii scoti la o tura prin oras.

- Lauda-le ideile.

- Iau foc daca te faci ca stii ceva care ei nu stiu.

Cum se inteleg cu altii?

Pariaza pe: Berbec, Leu, Balanta, Varsator.

Doar prieteni: Gemeni, Sagetator.

Trage-ti un glont in cap acum: Fecioara, Scorpion, Pesti, Taur, Rac.

Oaia neagra: Capricorn.

uite aici lol si al meu e tot gemeni si din cate am citit, nu ma potrivesc deloc cu el, eu fiind fecioara lol dar cu toate astea avem 1 an si 2 luni impreuna, deci nu e neaparat sa fie cum scrie aici. in multe privinte, al meu e total diferit de ce scrie mai sus, deci daca faci parte din categoria fecioara, scorpion, pesti, taur, rac nu e neaparat nevoie sa-ti tragi un glont in cap lol

Element: Pamantul. Emotivitatea comparabila cu cea a unui bolovan si ambitia dura ca granitul sunt materia prima din care e construit psihicul de fier-beton al nativului. E nevoie de dalta si baros ca sa ii sfarami carapacea. Pamantul Capricornului e ca un munte cu crevase adanci, piscuri ascutite si pietroaie in echilibru instabil printre care Tapul face slalom cu gratie, in drumul sau neabatut spre culme. Nu acelasi lucru e valabil pentru tine. S-ar putea sa te prinda vreo alunecare de teren care sa te faca praf daca nu tii pasul cu el.

Calitate: Cardinal. Este moartea pasiunii. Numai munca fara pic de distractie sau preludiu fac din Capricorn un Tap foarte plicticos.

Guvernator: Saturn, zeul vietii dure si al banilor lichizi. De asemeni, divinitatea ?Intai duci gunoiul si dupa aia poti sa fii spontan?.

Activitate preferata: Sa fie condescendent.

Cartea preferata: ?Cele zece secrete ale dominatiei mondiale?.

Model in viata: Mr. Freeze din Batman.

Idol romantic: Hercule Poirot.

Slujba ideala: Consilierul financiar al lui Hagi Tudose.

Prima intalnire ideala: Intr-un seif blindat al unei banci, unde sa si-o traga pe mormane de bancnote noi de 500 lei.

Fraza cheie: ?Nu poti sa fi prea bogat sau prea slab!?

Fraza de agatat preferata: ?Mi-ar placea sa ti-o trag, daca am timp??

Parte a corpului: Genunchii. Vesnic zdreliti de la atata ingenuncheat in fata seifului personal.

Zona erogena: Genunchii. Tu in genunchi in fata lui.

Stil romantic: Sef.

Ciudatenie sexuala: Sa o faca la birou. Sta cu un ochi pe tine si cu celalalt pe indicele bursier.

CARACTERISTICI

- Arivist, pompos, dominator.

- Dogmatic, intotdeauna serios.

- Nu are o viata, ci o cariera. Obsesia lui e sa fie in varful piramidei.

- Au aceeasi atitudine fata de sentimentalism ca dracu? fata de tamaie.

- Le place sa povesteasca cum au ajuns ei la succes, indiferent de cat de nesemnificativ este (de exemlu ?Cum au ajuns de la aurolaci sa fie lucratori la spatii verzi?).

- Sunt seriosi, nu spontani.

- Ignoranta lor in materie de emotii ii face sa piarda aspectele sublime si inefabile ale vietii in goana lor dupa posesiuni tangibile.

- Sindromul ?Asta e tot?? ii face sa fie mereu frustrati si deprimati. Cand in cele din urma ajung la succesul pe care si-l doreau, realizeaza ca viata nu are nici un sens fara bucurie.

- Daca te certi cu ei, o sa revina la subiect pana o sa castige sau o sa renunti tu. Daca le demonstrezi ca ai dreptate, este doar inceputul unei noi runde de dispute.

EL

Puternic, te poti baza pe el, un pic timid, se imbraca impecabil indiferent de venituri, se poarta ca un gentleman si probabil ca are afacerea lui personala. Este foarte manierat si pare putin demodat? DAR:

- Ia foarte in serios relatia pe care o aveti, indiferent de parerea ta despre acest subiect.

- Cauta aprecierea altora ca sa iti demonstreze ce grozav e el.

- O sa ajunga in varf prin orice mijloc. Un exemplu concludent e Al Capone. In acelasi timp, cauta sa fie si un membru respectat al comunitatii.





- Foarte rar o sa iti zica ?te iubesc?, in capul lui femeia trebuie sa fie supusa.

- Are o atitudine rigida in dragoste ca si in toate celelalte aspecte ale vietii. O sa dureze ceva timp pana sa scape de inhibitii.

- A inventat standardele duble. Din cauza lui mai exista inca scolile de bune maniere.

- E condescendent, orb si surd la sentimentele oricui altcuiva in afara de el.

- Are ideea ca trebuie sa fie stapanul absolut in casa.

- E zgarcit.

- Nu o sa isi murdareasca mainile, decat daca trebuie neaparat.

- vrea pe cineva care sa arate bine pe langa el, nu sa gandeasca.

- Vrea sa fii fidela ca un caine si la fel de devotata ca fanaticii fundamentalisti.

- Daca ii ranesti egoul, o sa se distanteze instant de tine.

Cum te descurci cu Capricornii?

- Au nevoie de securitate financiara.

- Bunele maniere sunt cheia ca sa le atragi atentia.

- Apreciaza discutiile practice dar si discutiile de suflet.

- Latura lor dulce iese la iveala cu putina muzica lenta si niste lumina de lumanarele.

- iau foc daca te joci la munca si muncesti la distractie.

Cum se inteleg cu altii?

Pariaza pe: Taur, Pesti, Fecioara.

Doar prieteni: Rac, Scorpion.

Trage-ti un glont in cap acum: Berbec, Gemeni, Leu, Balanta, Sagetator, Varsator.

Oaia neagra: alt Capricorn.

uite, ry puss

Ultima oara a fost editat de april sunset (2009-07-06 12:12:02)


bebe V., soarele si luna

Offline

 

#65 2009-07-06 12:10:53

ryanna22
Hero member
Inregistrat: 2008-10-08
Mesaje: 4516

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

offtopic hmm....lume noua..hy april puss ce mai faci?

thank's dar eu vroiam pareri de ale fetelor care au avut iubiti capricorni tongue  dar preciez efortul puss par

Ultima oara a fost editat de ryanna22 (2009-07-06 12:17:43)

Offline

 

#66 2009-07-06 12:55:30

april sunset
Insomniac member
De la: Paradisul femeilor
Inregistrat: 2008-12-28
Mesaje: 9632

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

oops, nu mi-am dat seama ca vrei pareri chicot
offtopic ce sa fac, in vacanta, ma odihnesc dupa un an greu de scoala si ma pregatesc sufleteste pt clasa a 12-a lol


bebe V., soarele si luna

Offline

 

#67 2009-07-06 12:58:14

ryanna22
Hero member
Inregistrat: 2008-10-08
Mesaje: 4516

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

offtopic bine faci,si eu ma odihnesc,am terminat cu licenta,ast o binemeritata vacanta tongue  big_smile

Offline

 

#68 2009-07-06 14:32:06

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

buey uite ca al meu (sperrr lol ) sa fie unul din gemenii aia rari fideli tongue
si nici noi dupa zodii nu ne;am potrivii, dar uite ca au trecut apppe 4 ani chicot

in plus yo nu cred asa mult in combinatia zodiilor smile


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#69 2009-07-07 10:38:49

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

am terminat si eu de citit ...intr-un final...foarte tare topicul... big_smile
despre cum trebuie abordata relatia cu un barbat, genul scorpionului, s-a cam spus tot ce era de spus...de fapt annabella a subliniat ce era mai important smile ...in principiu ideea este ca nu trebuie sa iti arati niciun fel de slabiciune in fata lui....decat atunci cand trebuie adica atunci cand simt ei nevoia sa te simta dependenta...si anume cand faceti sex big_smile
tu pana acum anna ai reactionat fix asa cum trebuia ... dupa mine si daca o sa continui asa ai mari sanse sa-l lipesti de tine...dar iti va trebui multa rabdare si stapanire de sine pentru ca asta e doar inceputul...lor le place foarte mult sa se joace cu mintea ta...cred ca asa se mentin in forma lol ...trebuie sa-i dai mereu impresia ca esti sigura pe tine (chiar daca in mom. ala se zguduie pamantul sub tine de nesiguranta, asta nu trebuie sa se vada) ... sexul dupa cum s-a observat...este intr-adevar o minunatie cu un scorpion...e animalic, pasional si totusi tandru...si imediat dupa fiecare partida de sex...tu deja esti cu gandul la urmatoarea...e o intreaga aventura relatia cu un barbat de genul asta si daca reusesti sa-l faci sa fie pentru tine...atunci ai castigat o mare lupta si ai gastigat satisfactie pentru o viata intreaga, probabil...

eu am avut o relatie cu un scorpion (eu fiind tauroaica)...pe care chiar reusisem sa-l fac pentru mine....sexul era incredibil...dar lasand zodia la o parte ...care-l face sa fie intr-un fel...mai sunt si alte caracteristici ale personalitatii care nu au legatura cu asta...si noi nu ne-am potrivit pana la urma..si am incheiat relatia cu el pentru ca mi-am pierdut interesul fata de el la un moment dat.

acum de 6 ani ...sunt intr-o relatie cu un geaman...si gemenii sunt smile ...ce sa spun...un lucu e sigur...daca nu stai bine cu psihicul mai bine nu te bagi...ca exista sanse s-o iei razna lol .... dar compenseaza...

Ultima oara a fost editat de Detzy (2009-07-07 10:39:34)


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#70 2009-07-07 11:19:31

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

mersi Detzy puss
eu sper ca sunt pe drumul cel bun, desi e greu si alunecos  roll
Un exemplu ar fi faptul ca nu ne-am vazut de vineri dupa-amiaza: eu am fost plecata la bucuresti sa-mi dau restantele, el la tulcea la o nunta si duminica o fuga pana in mamaia sa faca o baie; am vrobit de vreo 2-3 ori la tel pentru ca a fost cavaler de onoare si a fost full saracul, peste tot el a fost... duminica eu am venit de la buc si am plecat la tara la un gratar o fuga, am vb putin la tel seara... iar aseara cum m-as fi asteptat urma sa ne vedem sa povestim ce-am facut, etc. Prietena mea ce-a mai buna a venit in oras si am iesit cu ea mai devreme, cu gandul ca undeva la pe 11, o sa ne vedem. m-a sunat pe la 11 fara ceva ca ce fac, etc etc... si ca are si el treaba, ne auzim la un tarr daca e. si ne-am auzit azi pe mess, ca doar nu-l sunam eu...
acum, puii mei... un pas inainte, 2 inapoi as putea zice; si mi-e greu pt ca incep sa ma atasez de el... si nu sunt genul de femeie care sa lucreze schimbul 2 neutral in conditiile in care apar sentimente...  hmm  tillfreds nush

sunt din ce in ce mai sigura pe mine, si chiar cred ca daca merg mai departe am sanse mari sa-l apropii, sa-l fac al meu... insa asta inseamna sa trec peste seara trecuta ca si cum nimic nu s-ar fii intamplat; bine, compromisul asta a fost clar de la inceput, de-aia nici nu sunt "impreuna"... insa nush daca acum, la ce ganduri am eu... mai pot si daca ar trebui sa-l fac...

Ultima oara a fost editat de annna (2009-07-07 11:23:06)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#71 2009-07-07 11:43:26

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

anna eu 3 luni am asteptat k sa ma scoata la un cico lol asta pt k ink nu isi incheiase socotelile cu fosta roll , dar dupa ce s'a simtit "curat" nu am mai scapat de el lol , in 2 ani de relatie nush dc nu ne'am vazut 5 zile smile ... am fost nedezlipiti de la prima intalnire big_smile

Offline

 

#72 2009-07-07 11:48:32

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

ce tare capcaun lol
si eu.. ce sa fac? sa-l las sa iasa, sa f*** cat are el chef si pe cine? hmm asa-l apropii oare? hmm... nush deloc ce sa fac si ce atitudine sa adopt

Ultima oara a fost editat de annna (2009-07-07 11:50:49)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#73 2009-07-07 11:55:08

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

annna a scris:

mersi Detzy puss
eu sper ca sunt pe drumul cel bun, desi e greu si alunecos  roll
Un exemplu ar fi faptul ca nu ne-am vazut de vineri dupa-amiaza: eu am fost plecata la bucuresti sa-mi dau restantele, el la tulcea la o nunta si duminica o fuga pana in mamaia sa faca o baie; am vrobit de vreo 2-3 ori la tel pentru ca a fost cavaler de onoare si a fost full saracul, peste tot el a fost... duminica eu am venit de la buc si am plecat la tara la un gratar o fuga, am vb putin la tel seara... iar aseara cum m-as fi asteptat urma sa ne vedem sa povestim ce-am facut, etc. Prietena mea ce-a mai buna a venit in oras si am iesit cu ea mai devreme, cu gandul ca undeva la pe 11, o sa ne vedem. m-a sunat pe la 11 fara ceva ca ce fac, etc etc... si ca are si el treaba, ne auzim la un tarr daca e. si ne-am auzit azi pe mess, ca doar nu-l sunam eu...
acum, puii mei... un pas inainte, 2 inapoi as putea zice; si mi-e greu pt ca incep sa ma atasez de el... si nu sunt genul de femeie care sa lucreze schimbul 2 neutral in conditiile in care apar sentimente...  hmm  tillfreds nush

sunt din ce in ce mai sigura pe mine, si chiar cred ca daca merg mai departe am sanse mari sa-l apropii, sa-l fac al meu... insa asta inseamna sa trec peste seara trecuta ca si cum nimic nu s-ar fii intamplat; bine, compromisul asta a fost clar de la inceput, de-aia nici nu sunt "impreuna"... insa nush daca acum, la ce ganduri am eu... mai pot si daca ar trebui sa-l fac...

uite vezi... smile a si inceput sa se "joace" ...pentru ca stie ca si-a impus limite de la inceput...eu zic sa-l lasi in pace deocamdata...si nu te mai gandi mai mult decat trebuie la treaba asta...incearca sa iei lucrurile asa cum vin...daar exact cum bine ai spus " nu sunt genul de femeie care sa lucreze schimbul 2 " ...e bine sa se inteleaga asta pentru ca daca accepti lucrurile asa de la inceput greu vei mai putea sa le schimbi...oricum ideea este sa fii relaxata, sa te bucuri de el....sa "profiti" ...incearca sa nu pui presiune nici asupra ta...si nici asupra lui...deocamdata

Ultima oara a fost editat de Detzy (2009-07-07 11:55:56)


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#74 2009-07-07 12:01:28

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

da, a inceput sa se joace... si n-am nimic sa nu se joace, insa nu pe pielea mea big_smile si tot la 2 taisuri am ajuns; hmmm.. nush, cred ca o sa-l las ca el, oricum stie ca intr-o relatie serioasa  nu sunt de acord sa prestez "schimbul 2" sau mai rau... 3 lol ; ma enerveaza ca eu nu sunt asa, eu nu tolerez chestii de genul asta si de-aia nu stiu cum ar trebui sa ma port hmm si ma enrveaza ca stiu merita efortul de a-l castiga  rodnar , ca am avea o viata tare frumoasa impreuna... perspectivele sunt bune, promit  visslar , altfel eram plecata de mult din peisaj big_smile

Ultima oara a fost editat de annna (2009-07-07 12:04:50)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#75 2009-07-07 12:08:52

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

anna, pana nu ia si el decizia sa formati un cuplu, nu ai cum sa te impui k te lasa balta in 2 timpi si 3 miscari  ... asa k lasa "relatia" sa mearga de la sine, mai fa si u pe inabordabila din cand in cand, k sa vada k nu esti la cheremul lui smile oricum dc e atras de tine, nu te lasa el asa usor wink

Offline

 

#76 2009-07-07 12:11:45

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

da capcaun smile asa o sa fac... oricum mi-e clar ca daca i-as reprosa acum ceva, sau daca as incepe cu figurile ca eu nu accept ce faci tu, etc; mi-as da usor cu flit... mai ales ca nu suntem un cuplu, cum bine zici si tu; si chiar nu vreau asta, macar de distractie vara asta... nu-i de lasat big_smile e greu ce fac si in ce m-am bagat.... constienta fiind, insa o sa incerc sa las totul sa curga normal... sa vina de la sine smile puss


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.