homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Joc: Ce ai face daca...?-10


#172 2009-11-08 00:51:35

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: Joc: Ce ai face daca...?

I-as ajuta pe cei nevoiasi, sa aiba un trai decent, pe cei care au facut avere, sau au obtinut orice avantaj mare inselandu-i pe altii, sau furand, i-as lasa sa vada cum pierd tot, si nu pot sa faca nimic, si pe oricine si-a construit fericirea pe suferinta altora, la fel. Le-as da o sansa celor care au potential, dar din diferite motive nu au reusit sa ajunga unde si-au dorit, i-as face sa dispara pe toti prezentatorii tv care isi bat joc de emisiuni si aduc persoane bolnave psihic, sau care din diferite motive, nu reprezinta un exemplu bun, si de care profita, doar ca sa faca audienta, si as inchide si posturile respective lol Si multe alte lucruri, as face ordine pe pamant. lol

Ce ai face daca la o petrecere importanta ti s-ar rupe rochia undeva la vedere, in fata tuturor invitatilor?


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 



#173 2009-11-08 01:13:08

magicdesignweb
New member
De la: Braşov
Inregistrat: 2009-11-05
Mesaje: 23

Re: Joc: Ce ai face daca...?

aadriana a scris:

Ce ai face daca l-ai surprinde pe sotul tau, in ziua nuntii intr-o postura indecenta cu o invitata in toaleta restaurantului?

Fac un acord de gen şi zic că dacă la propria nuntă mi-aş găsi proaspăta soţie pe poziţii indecente cu un invitat, le-aş da c?te una bucata directă de dreapta ko iar mie mi-aş da două pt. că nu am văzut ce poamă mi-am luat va
Ce ai face dacă iubitul tău ti-ar spune că ?şi doreşte un "m?nage ? trois"? big_smile


Dacă oamenii sunt buni doar pentru că se tem de o pedeapsă şi speră într-o răsplată, atunci suntem într-adevar o adunatură jalnică. (Albert Einstein)
Orice prost poate să ştie, scopul e să înţelegi. (Albert Einstein)

Offline

 

#174 2009-11-08 10:25:04

aadriana
Sr. member
Inregistrat: 2009-03-09
Mesaje: 1877

Re: Joc: Ce ai face daca...?

i-as spune "Aaaa... perfect! aduc eu mai un tip!" sa vad cum reactioneaza lol Ex-ul ar fi facut crize!

Tu ce ai face?


Si de ma vei iubi,/ Peste crivatul iernii ce vine.../ Fara brate, cu ochii pustii,/ N-am sa mai am ce intinde spre tine.... [Adrian Paunescu- Copaci fara padure]

Offline

 

#175 2009-11-08 11:02:52

lucia05
Insomniac member
De la: tara lui Papura Voda
Inregistrat: 2008-09-13
Mesaje: 7708

Re: Joc: Ce ai face daca...?

e deja prea mult! nu inseamna o singura noapte ...asa ca l-as lasa sa isi caute celelalte doua persoane care sa ii implineasca visul big_smile

ce ai face daca ai afla ca are un copil dintr-o relatie extraconjugala?


I am who I am and I choose to be me!

He is your friend, your partner, your defender, your dog / You are his life, his love, his leader
He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart / You owe it to him to be worthy of such devotion!

Offline

 

#176 2009-11-08 11:17:18

aadriana
Sr. member
Inregistrat: 2009-03-09
Mesaje: 1877

Re: Joc: Ce ai face daca...?

hmmm.... Evident ca nu as avea nimic cu copilul... M-as supara insa foarte tare ca nu mi-a spus despre asta neutral Nu stiu daca ar duce la despartire, ar depinde de cat de mult l-as iubi...

Ce ai face daca te-ar cere in casatorie un bogatas, care ti-ar oferi TOTUL, dar tu ai fi impreuna cu iubitul tau actual? Ai alege tot ce iti poate oferi nenea respectiv sau pe iubitul tau?


Si de ma vei iubi,/ Peste crivatul iernii ce vine.../ Fara brate, cu ochii pustii,/ N-am sa mai am ce intinde spre tine.... [Adrian Paunescu- Copaci fara padure]

Offline

 

 Publicitate


loading...

#177 2009-11-08 11:21:10

leonora
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-01-24
Mesaje: 410

Re: Joc: Ce ai face daca...?

l-as alege pe iubitul meu...el e comoara mea  teiubesc

ce ai face daca ti s-ar propune sa pozezi intr-o revista pt barbati?


...HAPPY IN LOVE...hjarta

Offline

 

#178 2009-11-08 11:26:12

aadriana
Sr. member
Inregistrat: 2009-03-09
Mesaje: 1877

Re: Joc: Ce ai face daca...?

As avea orgoliul hranit lol Chiar m-as considera frumoasa de mi s-ar propune sa fac asa ceva. Si de acceptat nu stiu daca as accepta... Nu spun nu oricum, e de gandit si cantarit pt mine chicot

Tu ce ai face?

Ultima oara a fost editat de aadriana (2009-11-08 11:26:36)


Si de ma vei iubi,/ Peste crivatul iernii ce vine.../ Fara brate, cu ochii pustii,/ N-am sa mai am ce intinde spre tine.... [Adrian Paunescu- Copaci fara padure]

Offline

 

#179 2009-11-08 12:20:58

password
Full member
Inregistrat: 2007-09-06
Mesaje: 861

Re: Joc: Ce ai face daca...?

Pai..as refuza pt ca nu sunt multumita de acum arat momentan si deci nu m-as simti f bine facand acest lucru.
Ce ai face daca ai ramane fara casa?


What goes around comes around!
Mancarea este un minut pe buze  si o viata pe corp!

Offline

 

#180 2009-11-08 13:00:47

mayra19
Sr. member
Inregistrat: 2009-05-28
Mesaje: 1644

Re: Joc: Ce ai face daca...?

Doamne fereşte..nu ştiu..m-aş ruga de rude să mă primească o vreme...

ce ai face dacă cineva s-ar oferi să-ţi plătească o operaţie de mărire a s?nilor?


Voi fii mereu lângă tine hjarta La rău şi la bine hjarta Când ai nevoie de mine hjarta

Offline

 

#181 2009-11-08 13:06:48

aadriana
Sr. member
Inregistrat: 2009-03-09
Mesaje: 1877

Re: Joc: Ce ai face daca...?

as accepta big_smile

Ce ai face daca la o intalnire importanta, care necesita o tinuta festiva, ti s-ar rupe un toc? Toc inalt....


Si de ma vei iubi,/ Peste crivatul iernii ce vine.../ Fara brate, cu ochii pustii,/ N-am sa mai am ce intinde spre tine.... [Adrian Paunescu- Copaci fara padure]

Offline

 

#182 2009-11-08 14:11:22

Divya
Hero member
Inregistrat: 2009-05-13
Mesaje: 2837

Re: Joc: Ce ai face daca...?

as lua un taxi pana acasa...sau as ruga pe cineva sa ma duca sa imi schimb pantofii smile
ce ai face daca ai ramane fara iubit?ti'ai dori sa ai pe altcineva,sau sa fii macar pt o perioada,singura?

Offline

 

#183 2009-11-08 20:15:00

D. Loredana
Hero member
De la: Timişoara
Inregistrat: 2008-09-24
Mesaje: 3163
Site

Re: Joc: Ce ai face daca...?

Nu aş mai vrea pe nimeni, aş prefera să răm?n singură pe o perioadă foarte lungă. Nu ?mi văd viaţa alături de altcineva.

Tu ce ai face?

Ultima oara a fost editat de D. Loredana (2009-11-08 20:15:43)


mornincoffee
“Singurul tiran pe care îl voi urma este vocea calmă, blândă din mine.” (Mahatma Gandhi)

Offline

 

#184 2009-11-08 21:04:33

mayra19
Sr. member
Inregistrat: 2009-05-28
Mesaje: 1644

Re: Joc: Ce ai face daca...?

aş sta singură o perioadă de timp apoi aş ieşi cu altcineva.

ce ai face dacă te-ai ?ngrăşa 6 kg acum? ai răm?ne aşa sau ai alege să ?ncerci să dai repede jos.


Voi fii mereu lângă tine hjarta La rău şi la bine hjarta Când ai nevoie de mine hjarta

Offline

 

#185 2009-11-08 22:18:26

magicdesignweb
New member
De la: Braşov
Inregistrat: 2009-11-05
Mesaje: 23

Re: Joc: Ce ai face daca...?

6 Kg? wow  Cu siguranţă le-aş da jos tongue

aadriana a scris:

i-as spune "Aaaa... perfect! aduc eu mai un tip!" sa vad cum reactioneaza lol Ex-ul ar fi facut crize!
Tu ce ai face?

Ok, te-ai eschivat bine  applause  Ai reuşit să mă păcăleşti de data asta  visslar Aşa ?mi trebuie  dumbom dacă nu am fost suficient de explicit şi am lasat loc de eschivă  big_smile Dacă iubita mi-ar propune să aducă ea un tip pentru un m?nage ? trois şi s-ar demonstra că propunerea ei nu este o glumă, mă văd reacţion?nd ?n felul următor: ce vrei tu? wow După care ?i multumesc frumos pentru ofertă şi-i urez mult succes goodluck ?n găsirea celor doi care să presteze, pentru că pe mine nu se poate baza. ?n ?ncheiere un hai pa, pa, pa! wave  Cam aşa cred că aş reacţiona chicot
Ce ai face dacă ţi-ar place mult de un băiat şi ar trebui să-i atragi atenţia/să-l cucereşti? cool

Ultima oara a fost editat de magicdesignweb (2009-11-08 22:27:34)


Dacă oamenii sunt buni doar pentru că se tem de o pedeapsă şi speră într-o răsplată, atunci suntem într-adevar o adunatură jalnică. (Albert Einstein)
Orice prost poate să ştie, scopul e să înţelegi. (Albert Einstein)

Offline

 

#186 2009-11-08 22:50:25

BratzG
Sr. member
Inregistrat: 2009-02-12
Mesaje: 1222

Re: Joc: Ce ai face daca...?

Nu as face nimic special.Eu oricum ies in evidenta,daca ii place de mine o sa vina singur.Daca nu,m`as obosi deageaba incercand sa`l cuceresc:D

Ce ai face daca ai fii nevoita/nevoit sa stai despartit/a de persoana iubita  pentru o perioada mare de timp,in care sa va vedeti rar?Ai continua relatia?


eu,tu si restul lumii...

Offline

 

#187 2009-11-09 11:17:38

D. Loredana
Hero member
De la: Timişoara
Inregistrat: 2008-09-24
Mesaje: 3163
Site

Re: Joc: Ce ai face daca...?

Dacă ne-am iubi, bine?nţeles că am continua relaţia, şi am găsi o soluţie ca că nu stăm despărţiti prea mult.

Ce ai face, dacă ai vrea să-ţi cumperi o bluză superbă, care este şi la reducere, dar nu ai niciun ban?


mornincoffee
“Singurul tiran pe care îl voi urma este vocea calmă, blândă din mine.” (Mahatma Gandhi)

Offline

 

#188 2009-11-09 12:11:55

mayra19
Sr. member
Inregistrat: 2009-05-28
Mesaje: 1644

Re: Joc: Ce ai face daca...?

?mprumut sau cer de la ai mei.tot timpul mă ajutăsmile

ce ai face dacă ai merge cu iubitul la bunici pe 2 zile şi bunica ar pregăti 2 paturi pt voi ?n loc de unul singur? tongue


Voi fii mereu lângă tine hjarta La rău şi la bine hjarta Când ai nevoie de mine hjarta

Offline

 

#189 2009-11-09 13:37:40

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: Joc: Ce ai face daca...?

Le-as lipii cand as ajunge acolo lol
Ce ai face daca te-ai indragostii de un baiat cu cativa ani mai mic decat tine?


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 

#190 2009-11-09 13:55:13

mayra19
Sr. member
Inregistrat: 2009-05-28
Mesaje: 1644

Re: Joc: Ce ai face daca...?

hmm...mar tentra să ies cu el dar nu cred că aş faceo p?nă la urmă..băieţii sunt oricum cu 2 ani ?n urmă la mentalitate dec?t fetele.

ce ai face dacă te-ai ?ndrăgosti de un băiat foarte frumos dar care are deja prietenă?


Voi fii mereu lângă tine hjarta La rău şi la bine hjarta Când ai nevoie de mine hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.