homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau-2


#20 2010-05-18 12:57:41

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

karynna a scris:

(desi el a primit, dar nu in relatii stabile, ci cu fete mai ... "usuratice")

să știi că a face sex oral nu ?nseamnă că ești ușuratică, indiferent de tipul relației, stabilă sau nu. c?nd vine vorba de sex etichetările astea nu-și au rostul, pt că faci ce-ți face plăcere și ce te face să te simți bine. poți practica orice fel de perversiune, orice fel de sex (oral, anal, normal) fără să-ți fie teamă că vei fi etichetată. sexul e despre plăcerea reciprocă, nu despre c?t de ușuratică e o femeie care le face pe toate ?n pat. ba e chiar recomandat să experiementezi c?t mai mult, doar așa ?ți lărgești orizonturile sexuale și devii o femeie cu adevărat bună la pat și care se cunoaște pe sine perfect, fiind capabilă să-i arate și celui de l?ngă ea ce-și dorește de la el

Offline

 

#21 2010-05-18 13:02:48

karynna
New member
Inregistrat: 2009-06-29
Mesaje: 16

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

anabella_n a scris:

karynna a scris:

(desi el a primit, dar nu in relatii stabile, ci cu fete mai ... "usuratice")

să știi că a face sex oral nu ?nseamnă că ești ușuratică, indiferent de tipul relației, stabilă sau nu. c?nd vine vorba de sex etichetările astea nu-și au rostul, pt că faci ce-ți face plăcere și ce te face să te simți bine. poți practica orice fel de perversiune, orice fel de sex (oral, anal, normal) fără să-ți fie teamă că vei fi etichetată. sexul e despre plăcerea reciprocă, nu despre c?t de ușuratică e o femeie care le face pe toate ?n pat. ba e chiar recomandat să experiementezi c?t mai mult, doar așa ?ți lărgești orizonturile sexuale și devii o femeie cu adevărat bună la pat și care se cunoaște pe sine perfect, fiind capabilă să-i arate și celui de l?ngă ea ce-și dorește de la el

Nop, sa nu se inteleaga gresit! el s-a exprimat astfel. Eu personal nu am nicio parere aiurea despre cei/cele care practica. De fapt l-am si intrebat cum m-ar vedea el dupa si a spus ca nu e cazul de asta pt ca eu sunt prietena lui, avem o relatie impreuna! tongue

Ultima oara a fost editat de karynna (2010-05-18 13:03:35)

Offline

 

#22 2010-05-18 13:08:32

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

păi așa ar și trebui să g?ndească de acum ?ncolo, referitor la orice veți face ?mpreună. preconcepțiile omoară 95% din plăcere și e păcat

Offline

 

#23 2010-05-19 13:30:44

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

pana la urma ce ai facut karynna?
ai facut sex oral?.....suntem impacienti sa aflam ce ai facut si daca ti-a placut...smile povesteste-ne!!!
kisses


fucking perfect...

Offline

 

#24 2010-05-21 21:56:37

karynna
New member
Inregistrat: 2009-06-29
Mesaje: 16

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

luisjota a scris:

pana la urma ce ai facut karynna?
ai facut sex oral?.....suntem impacienti sa aflam ce ai facut si daca ti-a placut...smile povesteste-ne!!!
kisses

hmm, momentan mi-a facut doar el mie rodnar .. eu mai tarziu retas

Ultima oara a fost editat de karynna (2010-05-21 21:57:36)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2010-08-17 20:14:23

karynna
New member
Inregistrat: 2009-06-29
Mesaje: 16

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

Hy all! Am reusit sa fac si eu in sfarsit pasul dupa vreo luna si ceva in care mi-a facut doar el... deh, eu nu eram prea hotarata daca sa fac sau nu big_smile
A fost destul de bine prima data, i-am spus deschis ca da, vreau sa-i fac si eu, dar sa fie intr-un cadru mai special, deh, eu sunt mai romantica de felul meu tongue ..flori, muzica, baitza cu spuma tongue Ceea ce ma mira e faptul ca el nu a avut nimic impotriva sa-mi faca desi nu mai facuse niciodata pana atunci... ma asteptam sa se fie dezamagit, sa vrea si el dupa, dar s-a purtat super ok cu mine si il iubesc si mai mult pt asta. hjarta

Ultima oara a fost editat de karynna (2010-08-17 20:14:49)

Offline

 

#26 2010-08-17 22:10:21

Miss_B
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 5252

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

bravo karynna smile bucurati-va cat mai mult unul de celalalt big_smile

Offline

 

#27 2010-08-17 23:13:32

Violete.Purpurii
Diamond member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 32583

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

karynna a scris:

Hy all! Am reusit sa fac si eu in sfarsit pasul dupa vreo luna si ceva in care mi-a facut doar el... deh, eu nu eram prea hotarata daca sa fac sau nu big_smile
A fost destul de bine prima data, i-am spus deschis ca da, vreau sa-i fac si eu, dar sa fie intr-un cadru mai special, deh, eu sunt mai romantica de felul meu tongue ..flori, muzica, baitza cu spuma tongue Ceea ce ma mira e faptul ca el nu a avut nimic impotriva sa-mi faca desi nu mai facuse niciodata pana atunci... ma asteptam sa se fie dezamagit, sa vrea si el dupa, dar s-a purtat super ok cu mine si il iubesc si mai mult pt asta. hjarta

asta inseamna ca te iubeste  patfierbinte

Offline

 

#28 2010-08-18 14:05:00

Vladu'
Full member
Inregistrat: 2008-12-10
Mesaje: 549

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

Karryna, ai intrat in categoria femeilor usuratice, acum.

Serios vorbind, preconceptiile astea ne omoara pe noi, romanii. Numai la noi e nebunia asta cu "femeia e curva daca face oral". In alte locuri, fetele o iau si-n ureche fara sa aiba vreo problema cu asta.

Offline

 

#29 2010-08-19 15:22:22

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

Si eu as vrea sa ii fac oral lui iubi...el imi face mie de foarte mult timp....cand ajung cu libutsa pe la locul cu pricina....se excita imediat...stiu ca i-ar placea)) sper sa ma decid cat de curind tongue intial era si frica ca nu o sa ma descurc...dar pana la urma eu tot am fost prima cui i-a facut oral...Curaj ...am nevoie de el ))P.S : suntem in relatie de 3 ani ))


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

#30 2010-08-19 15:44:27

mrn
Full member
Inregistrat: 2009-12-21
Mesaje: 381

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

prima data e mai "dificil" daca pot spune asa. dupa aia va fii foarte ok. smile


Impreuna suntem magnifici..separat insa suntem banali.. hjarta

Offline

 

#31 2010-09-10 20:11:44

bluesky89
New member
Inregistrat: 2010-09-10
Mesaje: 35

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

sexul oral e nefiresc

Offline

 

#32 2010-09-10 20:17:36

Greenvision
Full member
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 241

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

zici u


ente....

Offline

 

#33 2010-09-10 20:52:03

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

sexul oral e foarte bun!  drool  am facut prima data acum 3 saptamani si am continuat sa fac pt ca imi place big_smile si domnul meu nu mi-a facut pana acum, a avut o tentativa doar smile vad ca ceva ceva il retine... dar... sper sa-mi ofere si el cat de curand smile


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#34 2010-09-11 02:11:28

Andyno
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-06-16
Mesaje: 159

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

Asa am si o retinere....dar mereu uit sa cumpar o frisca la tub din magazin, sa i fac un oral adevarat big_smile


gONE aFTER pUSSY'es! ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)

Offline

 

#35 2010-09-11 10:19:55

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

Emm a scris:

sexul oral e foarte bun!  drool  am facut prima data acum 3 saptamani si am continuat sa fac pt ca imi place big_smile si domnul meu nu mi-a facut pana acum, a avut o tentativa doar smile vad ca ceva ceva il retine... dar... sper sa-mi ofere si el cat de curand smile

Emm....hjarta sexul oral e super !!! sper sa-si dea seama cat mai curand si domnul tau...smile


fucking perfect...

Offline

 

#36 2011-03-07 19:19:03

bluesky89
New member
Inregistrat: 2010-09-10
Mesaje: 35

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

sexul oral e nefiresc, "organul" a fost creat sa-l introduci in alta parte nu in gurita fetei

Offline

 

#37 2011-03-07 21:06:41

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

O, doamne, nu din nou ....  spranceana


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#38 2011-03-07 22:08:25

Chamomile
Full member
Inregistrat: 2010-05-19
Mesaje: 584

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

kathrynn a scris:

O, doamne, nu din nou ....  spranceana

lol


"Sex relieves tension - love causes it."  ~Woody Allen

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.