homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?-2


#20 2011-03-01 20:35:07

Asd
Full member
Inregistrat: 2010-08-03
Mesaje: 731

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

Ma mie mi se pare ca sunteti rautaciosi....Cica n t mai saturi de pl sau cauta-ti pe altu:-jEu cred ca fta s-a referit ca ii face placere si isi doreste sa stea cu iubitul ei non-stop...se intreba daca e normal sau nu...poate s-a exprimat cam exagerat insa nu cred ca este cazul sa sarim calul si sa incepem cu jignirile...Cat despre raspuns...parerea mea este ca atunci cand doua persoane se iubesc este normal sa se doreasca una pe alta si sa-si petreaca tot timpul impreuna...Propune-i sa va vedeti mai des,sau mutati-va impreuna daca puteti.Eu cred ca nu este de foarte mult timp cu el...probabil a mai fost cu altu inaintea lui dar cu el a descoperit ce ii face placere cu adevarat


Atunci cand o usa ti se inchide,alta se deschide!  partydance

Offline

 

#21 2011-03-01 20:35:10

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

carmenP a scris:

poti sa iei boli si cu prezervativ,herpes etc sau se rupe si aia e

toate sunt inebunite dupa sex dar habar nu au cu ce se mananca,apoi se plang vezi domne nu stie de unde e bolnava,nu stie daca e insarcinata...

Subscriu, bineinteles, pt o anumita categorie de oameni.
Poti fi si maniaca cu capul pe umeri lol

Ultima oara a fost editat de yoyolina (2011-03-01 20:37:46)


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#22 2011-03-01 20:39:51

carmenP
Full member
Inregistrat: 2011-02-25
Mesaje: 115

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

yoyolina a scris:

carmenP a scris:

poti sa iei boli si cu prezervativ,herpes etc sau se rupe si aia e

toate sunt inebunite dupa sex dar habar nu au cu ce se mananca,apoi se plang vezi domne nu stie de unde e bolnava,nu stie daca e insarcinata...

Subscriu, bineinteles, pt o anumita categorie de oameni.
Poti fi si maniaca cu capul pe umeri lol

Daca esti suficient de fraiera cu siguranta rotfl


hjarta

Offline

 

#23 2011-03-01 22:06:13

lala20
Hero member
Inregistrat: 2009-03-07
Mesaje: 2809

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

Al naibii ce-a ajuns forumul asta, sa nu isi mai poata da nimeni cu parerea pe aici sau sa deschida un topic de frica sa nu care cumva sa fie luat la 11 metri. Frate, e destul de clar ce a vrut sa zica fata care a deschis topicul, si anume ca ii place sa faca sex cu iubitul ei, ca are parte din plin si ca acum cat e plecat ii simte lipsa. Si se intreba daca e normal sa fie asa... dependenta de treaba asta. Dar na, ati sarit repede cum ati inceput sa faceti de ceva vreme.


The wise man said just find your place
In the eye of the storm
Seek the roses along the way
Just beware of the thorns.

Offline

 

#24 2011-03-01 22:07:47

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

de cate ori pe zi? rotfl rotfl ma scuzati lol de vreo 5-6, in perioadele proaste lol
*nu fac misto de voi sau de topic, mai degraba fac misto de mine lol


hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2011-03-01 23:46:13

Jacqui
Platinum member
Inregistrat: 2008-09-18
Mesaje: 18826

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

loveeeeeeee rotfl2)

Offline

 

#26 2011-03-01 23:59:41

kokomal
Full member
De la: Coltul Blocului
Inregistrat: 2010-10-30
Mesaje: 109

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

pe langa faptul ca se lauda cat de mult ii place p*** , evident , problema ei poate sa aiba si 1000 de p... ca actritele nu o impiedica nimeni ... dar mai spune si o chestie care practic e greu realizabila din punctul meu de vedere, sa stai cu "dansa intr-ansa" 22 din 24 e chiar de apreciat


Toate femeile din viata mea mi-au zis ca m-au iubit, de asta am plecat inainte de a fi parasit wow

Offline

 

#27 2011-03-02 07:27:18

Asd
Full member
Inregistrat: 2010-08-03
Mesaje: 731

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

Probabil a exagerat...Chestia era ca simte nevoia sa stea cu prietenul ei(si nu vad  nimic anormal)...daca nu se satura d pl probabil acum era pe centrua sau cu altu si cu altu si tot asa...forgetit


Atunci cand o usa ti se inchide,alta se deschide!  partydance

Offline

 

#28 2011-03-02 08:25:32

kokomal
Full member
De la: Coltul Blocului
Inregistrat: 2010-10-30
Mesaje: 109

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

Asd a scris:

Probabil a exagerat...Chestia era ca simte nevoia sa stea cu prietenul ei(si nu vad  nimic anormal)...daca nu se satura d pl probabil acum era pe centrua sau cu altu si cu altu si tot asa...forgetit

intocmai nu cred venea sa se planga pe un forum , exista p... pe strazi cat vezi cu ochiul fata draga , deci cu D-zeu inainte  chicot


Toate femeile din viata mea mi-au zis ca m-au iubit, de asta am plecat inainte de a fi parasit wow

Offline

 

#29 2011-03-02 09:34:46

fluturascrys
Hero member
De la: Stuttgart
Inregistrat: 2010-09-24
Mesaje: 3486

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

hai nu mai fiti rai  rodnar


Iarta-ti dusmanii, dar niciodata nu uita numele lor !

Offline

 

#30 2011-03-03 12:17:27

adriana_81_2005
New member
Inregistrat: 2011-01-24
Mesaje: 40

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

carmenP a scris:

cum sunt si femeile astea,incearca cu altii,o p*** nu iti ajunge?

hmm halal comment...nu poate nu imi ajunge doar una...e ceva rau in asta?

Offline

 

#31 2011-03-03 14:43:29

adriana_81_2005
New member
Inregistrat: 2011-01-24
Mesaje: 40

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

Asd a scris:

Ma mie mi se pare ca sunteti rautaciosi....Cica n t mai saturi de pl sau cauta-ti pe altu:-jEu cred ca fta s-a referit ca ii face placere si isi doreste sa stea cu iubitul ei non-stop...se intreba daca e normal sau nu...poate s-a exprimat cam exagerat insa nu cred ca este cazul sa sarim calul si sa incepem cu jignirile...Cat despre raspuns...parerea mea este ca atunci cand doua persoane se iubesc este normal sa se doreasca una pe alta si sa-si petreaca tot timpul impreuna...Propune-i sa va vedeti mai des,sau mutati-va impreuna daca puteti.Eu cred ca nu este de foarte mult timp cu el...probabil a mai fost cu altu inaintea lui dar cu el a descoperit ce ii face placere cu adevarat

multumesc pentru sustinere....o sa am grija sa le intorc commenturi-le cu varf si indesat...multi isi dau cu parerea si se baga in seama doar ca sa se afle..ma lipsesc de comentariile voastre....di_di mersy si tie pt sustinere...si cred ca anumite persoane pot intelege...ideea era ca se intampla atat de des si e o placere atat de mare incat imi e frica sa nu devina obsesie...si intrebam daca a mai patit cineva ceva de genul...asta e tot...mancatorii sa se abtina.

Offline

 

#32 2011-03-03 18:31:06

V's bunny
Full member
Inregistrat: 2009-05-03
Mesaje: 618

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

Stai linistita, si eu am avut o perioada asemanatoare la inceputul relatiei cu iubitul meu, eu zic ca e de bine ca va simtiti asa tongue  La un moment dat, o sa va mai plictisiti, deci nu cred ca o sa devina chiar o obsesie cum zici tu.

Ultima oara a fost editat de V's bunny (2011-03-03 18:31:27)

Offline

 

#33 2011-03-03 18:54:52

Asd
Full member
Inregistrat: 2010-08-03
Mesaje: 731

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

Nu ai pt ce...eu mi-am zis parerea...si cred ca ceilalti la fel insa unii nu prea au cei 7 ani de acasa si nu au ce face decat sa jigneasca lumea...eu zic sa nu te complici sa le raspunzi...le va veni si lor randu

Ultima oara a fost editat de Asd (2011-03-03 18:56:08)


Atunci cand o usa ti se inchide,alta se deschide!  partydance

Offline

 

#34 2011-03-03 19:11:50

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

Asd a scris:

Nu ai pt ce...eu mi-am zis parerea...si cred ca ceilalti la fel insa unii nu prea au cei 7 ani de acasa si nu au ce face decat sa jigneasca lumea...eu zic sa nu te complici sa le raspunzi...le va veni si lor randu

As spune ca nu tine atat de cei 7 ani de acasa cat de toleranta. Cata vreme lumea nu poate sa accepte ca vecinul NU TREBUIE sa faca la fel si ca poate sa faca ce vrea el atata vreme cat nu vine si ii scoate ochii cu viata sa perfecta o sa fie fel de fel de reactii.

In alta ordine de idei. Esti de ceva vreme cu prietenul si abia acum va vedeti mai rar (din diverse motive)? Sau relatia e cu totul noua (in acest caz fiind foarte normal)?

PS: daca relatia e mai veche poate ne dai si noua cheia succesului big_smile


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#35 2011-03-03 19:21:25

Julyyy
Full member
Inregistrat: 2010-09-20
Mesaje: 339

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

chiar sunteti rele unele dintre voi
CarmenP no comment ce sa spun ...decat sa iti dai cu parerea in felu asta sa fii ironica mai bine te mai gandesti de 2-3 ori inainte de a posta
pana la urma care e problema daca ii place mult sau nu....
cat despre tine adriana faza cu iti place cantitatea de sperma etc ...nu trebuie sa ne dai si detalii ca am inteles din primele fraze ca iti place sexu fff mult
Ce sa spun mai gaseste-ti si alta ocupatie daca te deranjeaza atat de mult ca ti-e sa nu devii obsedata de chestia asta.Daca nu te deranjeaza bucura=te de relatie si de iubitul tau

Offline

 

#36 2011-03-03 19:44:10

sunshine16
Banat
Inregistrat: 2008-09-01
Mesaje: 8121
Site

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

Bai, ce va place sa va dati cu parerea...
Daca ei ii place sexul, ce aveti voi cu ea?
Voua nu va place, te pomenesti... o faceti asa... ca vi se cere neutral

De cand a devenit forumul asta o turma de lupi moralisti?  hmm


True sophistication lies in simplicity!

www.bubulinagospodina.com

Offline

 

#37 2011-03-03 19:48:36

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

Nu cred ca a zis ceva atat de exagerat... Cred ca la topicul de sex oral s-a mai zis asta, sau ala cu unde is da prietenul drumul. Si cred ca e mai putin ciudat/"dezgustator" decat rimjobs si eventual alte subiecte discutate candva pe forum. Oricum suntem la "TOTUL despre sex" la o adica cine e dezgustat poate sa inchida fereastra.


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#38 2011-03-03 19:53:05

Asd
Full member
Inregistrat: 2010-08-03
Mesaje: 731

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

nimenialtu a scris:

Nu cred ca a zis ceva atat de exagerat... Cred ca la topicul de sex oral s-a mai zis asta, sau ala cu unde is da prietenul drumul. Si cred ca e mai putin ciudat/"dezgustator" decat rimjobs si eventual alte subiecte discutate candva pe forum. Oricum suntem la "TOTUL despre sex" la o adica cine e dezgustat poate sa inchida fereastra.

tummenupp   tummenupp  tummenupp


Atunci cand o usa ti se inchide,alta se deschide!  partydance

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.