homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?-4


#58 2011-03-18 21:47:43

carmenP
Full member
Inregistrat: 2011-02-25
Mesaje: 115

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

Asd a scris:

carmenP a scris:

ori va vedeti mai des, ori iti mai gasesti inca unul...sau 2 -zise deea di  si adriana_81_2005 zise

nu ma incanta ideea...am incercat dar nu prea sunt incantata...e total diferit cu el...in plus..ca orefa un sex oral de minune:D

Apoi mi-am dat cu parerea sincer..

SINCER?!?!Sa inteleg ca si tu daca ai fi in locu ei si te-ai vedea mai rar cu iubitul tau si ti-ar fi dor de el s.a.m.d ti-ai gasi p altu? yikes  ...Mie una nu prea imi vine sa cred,dar daca asa zici tu,asa o fi...Oricum am mai vazut ctv comentarii rautacioase din partea ta.Sincer nu inseamna neaparat de prost gust sau jignire.Daca tot vrei sa ajuti gandeste-te inainte ce-ti iese pe gura...mie aia mi se pare a jignire...Daca imi aduc bn ai aminte mi se pare ca ai formulat cv de genu ca nu se mai satura de pl...Deci nu o mai intoarce...
PS:Ar fi cazul sa iti ceri scuze!

Daca citeai bine,scrie ca a incercat,deci a inselat...cititi fratilor inainte sa dati cu parul
Si am zis ca nu ii ajunge o p*** si mi se pare absurd sa nu iti ajunga una,chiar daca o faceti mai rar

Ultima oara a fost editat de carmenP (2011-03-18 21:48:49)


hjarta

Offline

 

#59 2011-03-18 22:01:58

Melita
Hero member
Inregistrat: 2011-01-07
Mesaje: 4956

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

Carmen, pe forumul asta toti userii se ajuta intre ei cu diverse sfaturi pt diverse probleme, nu se judeca si nu exista prejudecata. Pe forumul asta oamneii care judeca si ii apostrofeaza pe altii pt orice spun sunt ignorati sau luati in deradere. Cei care inceraca sa ajute sun respectati si la randul lor ajutati cand au nelamuriri. Tu din care categorie vrei sa faci parte?

Ultima oara a fost editat de kæreste (2011-03-18 22:02:28)


”Cata bucurie vi s-ar asterne pe chip, daca v-ati demachia de rautati si invidii...” (Mihaela Radulescu Schwartzenberg)

Offline

 

#60 2011-03-19 00:32:55

carmenP
Full member
Inregistrat: 2011-02-25
Mesaje: 115

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

k?reste a scris:

Carmen, pe forumul asta toti userii se ajuta intre ei cu diverse sfaturi pt diverse probleme, nu se judeca si nu exista prejudecata. Pe forumul asta oamneii care judeca si ii apostrofeaza pe altii pt orice spun sunt ignorati sau luati in deradere. Cei care inceraca sa ajute sun respectati si la randul lor ajutati cand au nelamuriri. Tu din care categorie vrei sa faci parte?

nu judec pe nimeni,e doar parerea mea,fiecare are dreptul la o opinie si eu mi-am exprimat-o,mai judecata sunt eu pt ca sunt sincera


hjarta

Offline

 

#61 2011-03-19 00:36:29

Melita
Hero member
Inregistrat: 2011-01-07
Mesaje: 4956

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

Poti sa expui aici cate opinii vrei tu si sunt sigura ca nimeni nu are nimic cu opiniile  tale atata timp cat nu jignesti pe nimeni tongue


”Cata bucurie vi s-ar asterne pe chip, daca v-ati demachia de rautati si invidii...” (Mihaela Radulescu Schwartzenberg)

Offline

 

#62 2011-03-19 08:42:35

Asd
Full member
Inregistrat: 2010-08-03
Mesaje: 731

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

A zis ca a incercat...insa nu si ce..masturbarea sau inselatu,presupun ca prima.

A ba da,ai avut dreptate tongue in cazul asta imi cer eu scz signof10

Ultima oara a fost editat de Asd (2011-03-19 08:45:20)


Atunci cand o usa ti se inchide,alta se deschide!  partydance

Offline

 

 Publicitate


loading...

#63 2011-03-19 09:56:51

carmenP
Full member
Inregistrat: 2011-02-25
Mesaje: 115

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

k?reste a scris:

Poti sa expui aici cate opinii vrei tu si sunt sigura ca nimeni nu are nimic cu opiniile  tale atata timp cat nu jignesti pe nimeni tongue

unde era jignirea???am zis ca nu ii ajunge una


hjarta

Offline

 

#64 2012-01-21 00:01:03

ElenaDana
New member
Inregistrat: 2009-07-04
Mesaje: 33

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

de asta s a pus intrebarea: de cate ori faci sex ca sa se discute, nu sa discute toata lumea ceea ce a postat o fata, ce a vrut sa zica prin raspunsul la intrebarea, este strict problema ei de asta sunt puse intrebari ca noi sa raspundem. Nu judecati omul degeaba, eu cred ca va e ciuda tongue

Offline

 

#65 2012-01-21 14:28:15

iulian14jul
Membru
De la: deal
Inregistrat: 2012-01-21
Mesaje: 4

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

o data pe zi e numai bine.

Offline

 

#66 2012-01-22 00:51:06

LikeIt
Sr. member
De la: Romania
Inregistrat: 2011-01-24
Mesaje: 1913

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

O data ,de 2ori pe zi
Chiar mise face sila de oamenii frustrati,cred,care nu stiu decat sa judece pe altii,de parca ar avea dreptul asta,si,si mai rau,sa jigneasca. Dispretuiesc oamenii de genul asta. Eu zic sa ne uitam in ograda noastra mai intai.

Ultima oara a fost editat de LikeIt (2012-01-22 01:03:00)


"Sunt candelă în care pâlpâie un bob de întuneric."

Când vulturii sunt tacuti,papagalii încep sa trancaneasca. Winston Churchill

Offline

 

#67 2012-10-11 11:14:54

wa_d
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2012-10-10
Mesaje: 13

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

Sunt sigur ca nu sa inteles ce a dorit sa spuna fata, a spus ca facea zilnic sex cu amicul/prieten/partenerul si ca de ceva timp acesta este plecat din motive N si ca simte lipsa partenerului(activ.sexuale) se intreba daca cumva a devenit dependenta de sex ori ceva mai mult din punct de vedere medical (nimfomana) dar este departe de a avea o problema medicala ,iar ca a piperat putin si sa deschis in fata noastra cum o umple de sperma si ca-i place penis asta denota ca ea chiar sufera dupa penis iar daca acel amic nu face ceva o va pierde in padure ca pune laba ursul pe ea

Offline

 

#68 2012-10-11 11:30:40

wa_d
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2012-10-10
Mesaje: 13

Re: De cate ori pe zi sau noapte faceti sex ?

Eu da de regula fac odata pe zi/seara dar recunosc ca de multe ori ma sare din pricina partenerei care ea nu este asa ea daca ar fi odata max doua pe saptamana/luna este super ma deranjeaza dar ce pot sa fac m-am certat adica am discutat dar tot nimic ea spune aoleu iar sex sex sex .(desigur ca mi-as dori mai mult si sincer de asta mai si merg in vizita tongue).Ca de fapt asta era subiectul aici de cate ori facem sex zi/saptamana/luna

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.