homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46-26


#476 2011-04-22 11:01:21

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Mika, sonia, angel , mayya smile   va multumesc ca v-ati gandit la mine puss 
sonia, puss  doamne fereste nu m-am suparat , dar nu ma simt eu ca as fi un bun exemplu pentru altcineva smile  puss  wink
Almi , sa porti cu placere ce ti-ai cumparat puss  si ti-au iesit mieluseii tummenupp  applause ..sa vii sa -mi faci si mie big_smile ...dar tu acum  pe unde umblii???
mayya puss , iti doresc din suflet sa fie bebe. goodluck maine dimineata la test..dar de ce nu mergi sa faci beta? este cel mai sigur
Mika, super iepurasul! tummenupp  puss
andreea puss , imi pare rau de urati neutral
elena, Cris  puss  puss Paste fericit!!
angel , spor la cumparaturi. te simti mai bine astazi? puss

Va pup pe toate puss  puss


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 



#477 2011-04-22 11:04:51

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

gata, am terminat de citit:

avem casuta noua! fetelor, cat mai multe teste pozitive va doresc, sa dati rand pe rand vestea cea mare! goodluck tura asta sper sa prind si eu o barza din stolul mikai, ca in ultima vreme numai teste cu 2 liniute visez, si zic de fiecare data ca e al meu..

mada puss, felicitari pt masina, oricand o s-o cumparati! imi oare rau de urati sad. goodluck sa fie bune rezultatele la analize!

angel puss, ma bucur ca a fost bine la doctor. i-ai vazut inimioara, ce frumos hjarta. sarcina usoara in continuare iar bebitza sa fie sanatos si sa creasca tot mai mare! vad ca au inceput greturile, las ca-i bine wink
- ma inscriu si eu la o minivacanta la tine in italia big_smile

mika puss, maieu de florareasa rotfl2. sa-l porti sanatoasa!
- ce iepurah de martipan ai facut, esti f talentata si ai rabdare multa
- am explicat azi de ce n-am reusit ieri deloc sa intru la voi

georgi puss, ce glumite ai in program, auzi la ea, i-a murit pisica rotfl. pe bune ca te-am crezut!

mayya puss, cand am citit de testul de ieri am fost f fericita pt tine, mai ales dupa ultima experienta. azi am vazut ca testul nu mai indica sarcina, dar totusi poate e prea devreme, chiar tu ziceai ca faci test sambata daca nu vin uratii. eu nu-mi pierd speranta pt tine, nu ti-o pierde nici tu! first response e testul cel mai bun? de unde il cumperi?
- friganele de cozonac, cum sunt alea?

ana puss, imi pare rau ca ai ajuns la spital, dar bine ca e bebe sanatos, asta conteaza cel mai mult!

diri puss, visul ala cu popa e de fapt un cosmar smile. ce frumos ca luni sfintesti. si noi cand ne-am mutat am facut sfintire, desi s-a locuit in apartament aproape 20 ani, si stam in chirie. dar am vrut sa-l aducem noi pe DD si sa  fie mereu alaturi de noi in casa cea noua
- frumos ca ai musafiri, chiar daca nu ai timp prea mult de gatit, nu conteaza. anul asta veti fi multi in casuta voastra, vor fi frumoase sarbatorile

far puss, dea puss, outul vostru sa fie norocos luna asta! goodluck

poke puss, spor la treaba cu casuta! parca am citit ca de acum vei fi mai libera

sonia puss, ma omori cu vinul tau fiert cu scortisoara, yammy! ce parji greceasca faci azi?

elena puss, cris puss, sarbatori luminate si fericite alaturi de cei dragi! pusspuss

green puss si sa-ti treaca raceala repede!

almi puss, imi pare rau de primul miel, dar ceilalti 2 sunt chiar frumosi, bravo puss. goodluck sa iasa si restul la fel!

andreea_andy puss, imi pare rau de urati, e greu sa astepti o veste mare si sa te loveasca uratii din plin. mult curaj draga mea si fii optimista, trebuie sa vina si bebe, DD nu uita de noi niciodata!


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#478 2011-04-22 11:17:40

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Onu puss imi cer iertare voua buga in mare ne cam cunoastem si ma gandeam ca va ve-ti da seama wink  ca nu este adevarat. smile

   offtopic Fetelor , maine o fi bine daca spal rufe? cesafac


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 

#479 2011-04-22 11:20:57

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

georgi, ai fost chiar simpatica. eu nu te cunosc atat de bine, de asta initial am cazut in plasa, oricum imi place mult de tine ca esti pusa pe glume tot timpul puss
- eu am spalat si ieri, desi se zice ca nu se spala la noi nu s-a auzit de asta, mama mea a spalat si eu la fel am bagat covorasu de la baie, o geaca de primavara... maine totusi e sarbatoare mare, eu zic sa nu speli, daca mai ai de bagat, pune azi masina in functiune


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#480 2011-04-22 11:22:15

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Gata shopunguiala  wave

Mada acum nu am mai uitat de oua  lol exact inainte sa ies din casa am dat un refres la forum si am vazut ce ai scris, deci mersi ca mi-ai adus aminte

Onutza puss ma bucur ca esti bine, cum ti-au iesit unghiutele? sau am inteles gresit ca ai fost la manichiura ? apropo de drum obositor, tu ai facut pana in grecia 1000 km, eu de aici pana acasa in romania fac 2 500 km , poate si mai mult daca mai ocolim sa mai vizitam cate ceva

Georgi puss ma bucur ca esti bine, sa fi o stapana buna pentru cele 3 pisicute, sa le ingrijesti sa nu mai moara
eu sunt bine azi, multumesc de intrebare, am chef de prajiturit

mai bine bagi azi o masina de rufe decat maine, serios azi nu e cruce rosie in calendar, maine da

Ultima oara a fost editat de angel_sweety (2011-04-22 11:23:48)


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

 Publicitate


loading...

#481 2011-04-22 11:22:42

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Onutza, multumesc puss
Georgy, nu e bine sa speli maine. E sarbatoare mare! puss
Angel, ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor big_smile

Ultima oara a fost editat de madalyna7 (2011-04-22 11:23:27)

Offline

 

#482 2011-04-22 11:26:51

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

mada, multumesc puss

Onu wink multumesc.Pai nu stiu ce sa fac nustiu daca sa spal astazi sau maine

angel, multumesc puss Nu le-am gasit nume?ma ajuti? chicot  spor la prajiturit.Si eu as vrea sa fac cremsnit astazi( nu am facut niciodata)


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 

#483 2011-04-22 11:28:08

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Buna dragelor, va pup pe toate, plecam si noi azi acasa, mai avem o ora doar si apoi adio spital happy
A repetat Mayya testul? Nu am citit din urma. Sper ca e bebita.


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

#484 2011-04-22 11:31:48

echinaceea
New member
Inregistrat: 2010-01-24
Mesaje: 74

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

fetelor, scuze ca ma bag si eu ca musca in lapte. dar daca tot sunteti asa informate, va rog muuuult imi puteti recomanda un urolog bun in bucuresti?

sotiorului meu i-a iesit ultima spermograma cam proasta si as vrea sa nu pierdem vremea prea mult experimentand cu diversi medici pana il gasim pe cel mai bun...

va multumesc! pupicei, echi

Offline

 

#485 2011-04-22 11:34:29

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

buna, ana puss esti bine?
buna echinaceea

Offline

 

#486 2011-04-22 11:35:08

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

hello! cascat

fetelor mulțumesc mult de aprecieri chicot puss am intrat să văd dacă v-au plăcut mieii lol se pare că cel african v-a plăcut cel mai mult.. am pus rețeta la rețete ?n imagini big_smile

mayya puss iubita nu fii dezamăgită.. poate nu este totul pierdut kram eu zic că acum că ai descoperit că poți răm?ne graviduță este ceva super.. dacă ai probleme de coagulare cum a zis și dirida poți lua tratament și se poate rezolva.. important este că răm?i.. hai ?ncearcă să vezi partea plină a paharului puss

geo eu știu că m?ine se pot spăla rufe smile puss

angel păi doar ce mă trezisem c?nd ai ?ntrebat de mine.. nu ai văzut la ce oră m-am culcat aseară? lol

fetelor merg să str?ng prin bucătărie că aseară așa le-am lăsat și azi mai am de făcut 4 miei chicot vă citesc mai t?rziu puss


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#487 2011-04-22 11:35:08

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

scuzati da am avut treaba

georgy, onutza puss puss multu de sustinere, vedem maine ce va fi

ana si bebe puss puss ma bucur ca pleci acasica, inca nu stiu daca e bebe, mai astept rugaciune

almi puss  eu inca sper rugaciune mi-a mai revenit moralul big_smile datorita voua

si inca o data felicitari pt mileusei, cred ca sunt grozavi applause

Ultima oara a fost editat de mayya06 (2011-04-22 11:38:20)

Offline

 

#488 2011-04-22 11:35:11

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Mayya multa bafta pt maine. Va pup pe toate. puss kram par wave


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

#489 2011-04-22 11:36:59

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Ana puss bravo

Georgi le gasim nume, imediat sa imi vina inspiratia acasa ca e plecata pe lunca
Am citit la retete ca vrei cresmit, aai gasit foi de care trebuie? as faca si eu dar aici nu se gasesc foi si sunt obligata sa le fac in casa , asa ca ma limitez la un cheescake, eclere si o prajitura cu mac si cocos preferata fetii

Almi puss neata atunci , hai la o cafea  mornincoffee , in mod normal sambata inainte de paste se spala, diferenta e ca anul asta sambata e sarbatoare mare , e sf Gheorghe , asa s-a nimerit sa cada pastele

Ultima oara a fost editat de angel_sweety (2011-04-22 11:38:20)


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#490 2011-04-22 11:37:55

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Suntem bine, mi-e un pic rau, dar nu e nici o problema. puss


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

#491 2011-04-22 11:41:06

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

echinacee eu nu știu ..

angel puss merg să o fac chicot și să mă apuc de treabă big_smile

gata, vă las revin mai t?rziu kram


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#492 2011-04-22 11:45:56

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Almi , spor la mielusei. multumesc puss Tu ai facut reteta aceea? iese buna?
angel , da , am gasit puss
mayya goodluck  puss

buna, echinaceeaEu cunosc un urolog dar nu ti-l pot recomanda..nu este stralucit

Si eu am treaba disperat la ora 18-18.30 vine o tipa acasa la mine sa-mi faca intretinerea la unghii

Ultima oara a fost editat de bunea georgeta (2011-04-22 11:46:35)


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 

#493 2011-04-22 11:49:37

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Echinaceea eu nu sunt din bucuresti , asa ca nu cunosc

Mai ce alergatura prin bucatarie e azi , care mai de care cu prajituri , cozonaci, pasca, bucate alese
eu ma apuc de prajitura cu mac, vorbim peste juma de ora, cam atat imi ia sa o fac


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#494 2011-04-22 11:51:54

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

angel, mi-au iesit faine, manicihiura frantuzeasca. si vad ca au rezistat, desi ieri am stat numai cu mana in apa cu detergent cat am spalat prin casa, am facut si curatenie. sper sa tina pana duminica-luni, sa nu sara oja smile

georgi, maine e ziua vecinei tale, doamna bunea tongue, spala azi ca maine e cruce rosie, e pacat mare

ana, ma bucur ca esti bine si pleci acasa pusspuss

mayya  goodluck  maine

almi, spor la treaba si azi!


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.