homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Smartphone-urile-8


#134 2013-10-10 20:12:24

deealexx
Hero member
De la: Hu
Inregistrat: 2009-07-30
Mesaje: 2966
Site

Re: Smartphone-urile

Mai am o problema. De fapt doua.
1.nu reusesc sa trimit mmsuri. Am făcut setările pentru mms acolo in setari, Editare setari mms. Tot nu merge. Nu am făcut nicio setare pt net pt k el merge...ceva idei?
2.intru pe fb,dar nu reusesc deloc sa-mi intru pe pagina mea de hand made k si autor. Vad cine a mai dat un like, dar nu pot posta in numele paginii, doar nume personal.

pls help sad

Offline

 



#135 2014-02-28 13:16:13

shika
New member
Inregistrat: 2014-02-28
Mesaje: 14

Re: Smartphone-urile

Pe mine smartphone-ul pe care il am m-a dezamagit profund.
Am un Samsung Wave Y, cu sistem de operare Bada, care ba merge, ba nu merge. Are niste fitze si figuri mai ceva ca o pitzi! Daca imi downloadez aplicatii (din Samsung Apps) acestea merg o sapt, maxim 2, iar apoi se blocheaza. Si ma scoate din sarite chestia asta. De ex, aplicatiile de twitter si facebook nu le mai pot folosi, indiferent de cate ori le sterg si apoi le reinstalez.
Si in plus, e cu touchscreen, iar eu nu sunt foarte atenta si il umplu de zgarieturi.

Ma gandesc sa trec la un telefon cu tastatura qwerty (gen Nokia Asha 302, ala mi-ar placea)
Poate aveti si voi ceva recomandari de telefoane bune, dar mai ieftine. Nu ma intereseaza sa aibe nu-stiu-ce aplicatii, pt mine e important sa mearga 3G-ul (ca sunt unele telefoane pe care merge doar Edge) si sa tina bateria mai mult de 1 zi big_smile

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.