homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28-72


#1350 2013-12-04 22:53:12

adinagrig
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-06-05
Mesaje: 8701

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

andreea am inteles, nu stiu, chiar zilele trecute am facut o noua programare pt martie la homeopata, abia am gasit...o sa incerc sa caut si unul unicist...
sanca, si mie mi-a venit coletul din america sapt trecuta, deja luam colostrum...sanatate multa dariei.

andreea, stiu ca blue a folosit la david colier din ala, si ea zicea ca e ok.

fetelor, stiti careva , s-a confruntat cineva cu problema de alunita din aia crescuta?...adica am una la ceafa, demult aparuta, m-a ars un nene cu tigara cand eram mica si de atunci s-a format...ins eara asta la baie m-am atins si ma camd doare, m-am uitat in oglinda si parca nu pare marita, ce-i drept nu m-am mai uitat demult la ea...dar ma jeneaza asa si cand stau...unde sa merg? se scoate? deja imi e frica sa caut pe net.


9 ani de copilarie ....

Offline

 



#1351 2013-12-04 22:58:42

flowerpot
Insomniac member
Inregistrat: 2009-02-24
Mesaje: 5465

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

mamici ma chinui s aincarc un video pe FB; este un pic cam mare si recomand sa va acoperiti urechile la refren smile.

Deno am vazut poza cu bradutul; superb! Acum ma duc sa va citesc din urma


in a very beautiful way, our child teaches us - if we listen - what love is.
bebe

Offline

 

#1352 2013-12-04 23:01:50

denorah00
Insomniac member
Inregistrat: 2012-02-07
Mesaje: 9686

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

Flower, multumesc! Nu reflecta realitatea poza. Eu as sta numai in sufragerie sa ma uit la el, e rozuliu ca o bomboana hjarta


Viata mea, desprinsa din povesti hjarta

Offline

 

#1353 2013-12-04 23:05:09

flowerpot
Insomniac member
Inregistrat: 2009-02-24
Mesaje: 5465

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

Este frumos, Deno! Si casa asa de frumoasa...

Cand se incarca un video pe FB iti apare vreun mesaj ca iti trimit ei (adica FB) o notificare cand este gata?


in a very beautiful way, our child teaches us - if we listen - what love is.
bebe

Offline

 

#1354 2013-12-04 23:11:29

Katey
Addicted member
De la: Tgv
Inregistrat: 2011-09-13
Mesaje: 12451

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

Flow, am vazut clipul pe fb. lol


Strumful nails  7,5 ani
Gremlinul bebe 2 ani si 10 luni

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1355 2013-12-04 23:12:52

flowerpot
Insomniac member
Inregistrat: 2009-02-24
Mesaje: 5465

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

Katey a scris:

Flow, am vazut clipul pe fb. lol

Iti dai seama ca ne canta asa de cate 5-6 ori/zi? Nu stiu de unde a auzit melodia dar ne-a spus ca o vrea noi ascultam altfel de muzica) si asa ne tine de vreo saptamna...intr-o veselie sau intr-o strigatura lol


in a very beautiful way, our child teaches us - if we listen - what love is.
bebe

Offline

 

#1356 2013-12-04 23:15:14

LikeIt
Sr. member
De la: Romania
Inregistrat: 2011-01-24
Mesaje: 1913

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

Nu Rose, eu nu i am dat Humana 2, ci Hipp 2. nu i am dat niciodata Humana 2. deci de asta spunea doc mea ca nu e bun ii doare burtica de la el... aoleu.. bine ca mi ai  spus si tu, mi ai intarit gandurile ca ma tot gandeam ca de ce oare nu e bun H 2.. da..si ma gandeam sa comand H2 sa vad daca e bun.

Da, daca ma gandesc bine ei nu au mucisorii gri, ci asa albi , spre galben David..eu stiu. oricum aici e oaza de Ozon si aer curat, cica ar fi al doilea oras din Europa in ceea ce priveste calitatea aerului. pentru bolile de plamani e aur. au si centru aii special pentru bolnavi de plamani.

Cris, se si doarme in el? nu stiam..hm..eu a gandea la unul de lemn..pai e bun. cred ca nu e de lemn.
Cred caesti super mandra si fericita pentru ca a inceput sa mearga in picioruse. smile

Janis dar chiar arata bine apartamentele am fost si noi o data sa ne uitam. au camere mari si luminoase.

Deno, eu nu pot sa vad poza.. ca mi am inchis contul smile . cred e foarte frumos. asa mi e groaza de mizeria facuta de brad cand o sa l facem si noi...si cu globurile mama o sa fie nebunie pentru copii, parca o vad pe A cum vrea sa ajunga la ele si nu ma mai inteleg cu ea.

Katey cesafac


"Sunt candelă în care pâlpâie un bob de întuneric."

Când vulturii sunt tacuti,papagalii încep sa trancaneasca. Winston Churchill

Offline

 

#1357 2013-12-04 23:17:08

ginutza
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-09-19
Mesaje: 2119

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

f haioasa si hotarata pe treaba , pot sa zic ca mi-a inseninat sf de ziua lol, tocmai ce eram concentrata pe un job  sa fac o rezervare laun restaurant din Australia pt un client ,bine ca a intrat robotul


Nu te poți simți în largul tău fără aprobarea ta.

Offline

 

#1358 2013-12-04 23:35:22

Rose
Hero member
Inregistrat: 2007-08-30
Mesaje: 2547

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

Like, am inteles ca nu i-ai dat Humana 2, ci Hipp 2, dar ziceam ca in general formula 2 e mai consistenta si cred ca e mai greu digerabila. Dar ce-ti venise sa te intorci la Humana? Nu esti multumita de Hipp?
Adina, alunitele nu se formeaza de la arsuri, ori nu e alunita, ori nu mai tii tu minte cand a aparut.
In principiu alunitele crescute in relief  avute de multa vreme nu sunt periculoase. Mergi la dermatolog, totusi, dar eu zic sa nu fii stresata...
Ginuta, dar tu cu ce te ocupi ( daca poti sa ne spui, fireste)? Stiu ca ai zis mai demult ca esti freelancer, eu ma gandeam ca freelancerii fac activitati care nu prea au de-a face cu interactiunile umane, gen dezvolta un site, chestii d'astea, dar tu povestesti de chestii mai "sociabile", facut rezervari, etc.

Ultima oara a fost editat de Rose (2013-12-04 23:43:08)


21.04.2013 -  bebic Bebe Chitaila
www.pisicamov.ro

Offline

 

#1359 2013-12-05 00:17:45

majestik
Addicted member
De la: Craiova
Inregistrat: 2008-08-10
Mesaje: 13242

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

Deno supa

Ada, ce spui tu acolo?! wow Brr

Rose, eu aveam impresia ca ii dai lapte Topfer nustiu

Flow, e comica lol


hjartahjarta Cat a trecut de la 10 septembrie 2011? rodnar hjartahjarta
Copil iubit, bine ai venit in viata noastra! 17.02.2013  hjarta
                    Lucruri crosetate ieftine

Offline

 

#1360 2013-12-05 00:50:05

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

Like ce bine ca aveti aer curat!

Andre super sedinta cu copiii,mor de dragul lor.si Maria e o cumintica,se vede big_smile

Deno fac si eu brad asa.pe bune cumpar alte decoratiuni inspirate de acolo.sotul ma omoara dar merita.el niciodata nu vrea sa facem ca pe 20si un pic plecam la parinti.de 5ani face de gura mea..dar nu-i place sad

Abia acum 10min a adormit sad
Cred ca din cquza ca s-a trezit la 18.40 din somnul de pranz...
Rose da-mi un email sa te indrum daca e(promit ca raspund de data asta ,am avut o pb cu notificarile de email,nu primeam..mi-a umblat sotul acum sigur vad)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#1361 2013-12-05 00:56:10

denorah00
Insomniac member
Inregistrat: 2012-02-07
Mesaje: 9686

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

Janis, bafta sa gasesti! Eu in ro nu am gasit nimic, alea toate sunt aduse din be.
Aici exista doar culori super stridente si kitchoase.
In realitate este foarte foarte finut bradul. Fa o comparatie cu bradul tourcoaz din albumul christmas tree de la mine de pe profil. Bradul este acelasi, doar decoratiuni,e difera. Cele tourcoaz sunt luate de prin cj.
Dar nu se compara...


Viata mea, desprinsa din povesti hjarta

Offline

 

#1362 2013-12-05 01:29:34

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

Tocmai ca e finut si ale mele sunt tzignesti lol eh.oi reusi eu sa fac ceva.oricum mai mult de 3zile nu rezista cu Rares...


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#1363 2013-12-05 02:47:43

flowerpot
Insomniac member
Inregistrat: 2009-02-24
Mesaje: 5465

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

Adina si stiul meu a avut o alunita in relief dar i-a cazut. Daca te mai doare, eu as spune sa te duci la un medic. Nu vreau sa te sperii, Doamne fereste, dar cand eram student ain Romania, un asistent univ, care statea cu oi pe palier, in Grozavesti, amurit de la o alunita. a agatat-o cumva, nu stiu mai multe amanunte.
Spuneai ca Ana este racita...iaca si noi! Nici macar o saptamana nu a stat fara tuse...ii dam niste siropel din plante si cam atat.

am primit bilet de la profa ei prinicpala: de ce i-am dat muffin care nu are ambalaj pe care sa scrie nut free? Muffinul ala l-am facut eu in casa dar am uitat ca nu am voie sa ii dau decat dulciuri impachetate, de la magazin ca sa scrie pe ele nut free  box


in a very beautiful way, our child teaches us - if we listen - what love is.
bebe

Offline

 

#1364 2013-12-05 07:24:28

cmin
Addicted member
Inregistrat: 2009-03-20
Mesaje: 14348

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

Hello
Rose eu stau in zona de sud si e ok si aici. Si am metrou pe magistrala principala.


7+ fericire
totul este si va fi bine 
(http://www.fertilityfriend.com/home/33274f)

Offline

 

#1365 2013-12-05 08:32:42

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

hello!


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#1366 2013-12-05 09:00:01

timean86
Addicted member
Inregistrat: 2008-10-27
Mesaje: 14965

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

buna wave


D+T= hjarta = A "sans vous ma vie n'est qu'un décor qui brille, vide de sens"

Offline

 

#1367 2013-12-05 09:02:01

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

flow, am vazut-o si eu pe carol lol ce pasionala e!
deno, fain bradutul tau!


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#1368 2013-12-05 09:02:58

ginutza
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-09-19
Mesaje: 2119

Re: Discutii de tot felul intre mamici si burtici - 28

buna fetele,
jobul de freelancer presupune mult mai multe chestii
de ex, sunt clientii care vor sa vb cu tine pe skype, nu sa iti trimita email, am pierdut un job ca nu am avut castile la indemana big_smile
sa zicem ca sunt sun fel de secretara /asistenta virtuala lol
depinde f mult de job si ce presupune el, cu unii poti vb online cu alti doar prin email

noi suntem bine, D este la gradi, C este fff procupata cu revistele ,ii plac la nebunie ,adora sa rasfoiasca si sa se uite pe toate paginile, ieri nu a vrut sa iasa afara din cauza rev de la lidl,era f preocupata sa o citeasca, s-a lasat cu plansete si dat din picioare

maine de Mos Nicolae, mergem la biserica cu gradinita sa ducem la biserica niste hainute, o jucarie si ceva dulce pt copii sarmani, iar la intoarcere vor primi fiecare darul de la mos si vor face si bradul


Nu te poți simți în largul tău fără aprobarea ta.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.