homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Propun un joc de relaxare-9


#153 2007-03-02 19:09:53

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: Propun un joc de relaxare

eu mam cam certat cu prietenu si ieri si alaltaieri...si acuma il astept cu un vin ...sper sa iasa bine big_smile plus ca facem si 2 ani si 7 luni azi tongue


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 



#154 2007-03-02 19:14:48

andrutza
Vizitator

Re: Propun un joc de relaxare

da am vb pe mess, dar oricum diferit, adica mai telegrafic si nu in amanunt asa, o discutie mai rece. el este un tip care a avut ceva pb in familia lui, eu l-am inteles extrem de bine am incercat sa fiu alaturi de el, parintii lui au o alta mentalitate fata de parintii mei, ei in 4 ani de zile nu m-au primit cum trebuie in casa lor, eu si familia mea l-am luat pe el mereu cu noi in concediu ca nu puteam sta fara el, iar in ultimul timp ai lui nu-i mai dadeau bani, nu mai ieseam decat f rar, intr-un club nu am mai iesit cred ca de vreo 2 ani, iar in 4 ani de zile nu a venit niciodata cu propunerea sa plecam si noi la munte sau undeva, numai eu, iar eu nu am mai suportat situatia vreau sa-mi traiesc si eu tineretea cum trebuie, pt ca de cand sunt cu el am renuntat si la prietenii mei ca lui i se parea mereu ca as avea alta relatie decat o simpla amicitie, plus ca el si-a ales meseria de navigator si fijnd suspicios si mai gelos nu am chef ca mai tarziu cand o sa inceapa sa navige sa ma gelozeze si sa puna botu la orice rautate spusa de unii si de altii. mai bine singurica, baieti sunt destui pe lumea asta. nu fac din chestia asta o tragedie pt ca sunt pers care se despart si au copii, atunci e grav, dar asa fiecare isi poate reface viata cum doreste.

 

#155 2007-03-02 19:18:06

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: Propun un joc de relaxare

sper sa iti fie bine ... mai bine termini acuma decat sa iti para rau mai tarziu si sa fie deja trecut mult timp ...  curaj smile o sa fie bine! puss


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#156 2007-03-02 19:18:47

andrutza
Vizitator

Re: Propun un joc de relaxare

merci de incurajari smile si eu sper sa fie bine

 

#157 2007-03-02 21:22:49

persifona
Vizitator

Re: Propun un joc de relaxare

Capu' sus, eu_vreau, stii cum se spune, ca bebeii vin atunci cand ii da Dumnezeu, nu mereu cand ti-i doresti. O sa se rezolve problemele si o sa vina si sarcina mult asteptata. Plus, cum bine zicea cineva mai sus, esti tanara, ai atata  timp inainte, nu te descuraja http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/6.gif

Andrutza, poate ca asa e mai bine, ma bucur sa aud ca n-ai cazut in butoiul cu melancolie. Si te admir ca dupa 4 ani de zile, obisnuinta nu si-a spus cuvantul si ai reusit sa faci acest pas. Sunt multe fete care raman in relatii indelungate din obisnuinta si pentru ca nu concep cum ar putea fi viata lor fara ei.


In alta ordine de idei, azi n-am facut mai nimic.. trezit, mers la facultate, intors, mancat, dormit, trezit, forum.

 

 Publicitate


loading...

#158 2007-03-02 22:40:11

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Propun un joc de relaxare

nici eu nu am facut mare lucru,am dormit pana la 13,la 15 am plecat la facultate,am stat 2 ore,m-am intors,mi-am dat seama ca am racit,am baut o cafea si un ceai,am fcaut ceva de mancare(abia poimaine ne trimite pachetel de acasa,si mie si lui iubi' meu),am pus la masina sa spal...am fumat 1pachet de tigari...si acum stau pe forum!

Offline

 

#159 2007-03-03 18:17:50

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Propun un joc de relaxare

Trezit la 9 ,baut cafeluta si papat cu ubitul meu imbracat mers la cumparat de carti:D ,eu am cumparat Fata cu cercel de perla ,plimbat prin parc,ajuns acasa spalat,mancat,stat pe forum


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#160 2007-03-03 18:19:42

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Propun un joc de relaxare

eu nu am facut nimic azi,am stat in pat toata zia ca am racit!abia respir,si cel mai are ma enerveaza ca nu simt nici mirosul la cafea si nici nu pot sa fumez...disper!

Offline

 

#161 2007-03-04 15:50:55

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Propun un joc de relaxare

am fost cu maicamea la cumparaturi, si era si un magazin cu animale si erau 4 catei superbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!! ce mai, m-am indragostit de ei. numai k nu vrea sa imi ia sad si acu plang k disperata sad


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#162 2007-03-04 15:53:33

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Propun un joc de relaxare

Tezit pa la9 mers in piata ,intors, stat pe forum si terminat de citit Farta cu cercel de perla, citit un curs,urmeaza sa plec la ubitu meu:D


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#163 2007-03-04 16:05:15

persifona
Vizitator

Re: Propun un joc de relaxare

Trezit, spalat, spalat vase, lenevit o ora langa iubirea mea care dormea, fumat o tigara cu el, facut curat prin casa, forum, dormit, trezit, forum iar..

 

#164 2007-03-04 17:11:48

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: Propun un joc de relaxare

azi a fost superb afara..cald, soare, bine, asa ca am scos-o pe sor-mea la o plimbare. am facut poze, am ras de ea si ea de mine si am terminat cu o prajitura smile
acum sunt din nou singura ca tocmai mi-a plecat sotu' si pana wk viitor sunt pe cont propriu...


mami de minuni hjarta

Offline

 

#165 2007-03-04 18:20:09

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Propun un joc de relaxare

ai surioara?e mai mica eu_vreau?si eu mi-am dorit dar nu a fost sa fie!

Offline

 

#166 2007-03-04 18:46:00

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: Propun un joc de relaxare

am o sora de 6 ani (la toamna incepem clasa I big_smile) si un frate de 27 big_smile


mami de minuni hjarta

Offline

 

#167 2007-03-04 19:49:49

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: Propun un joc de relaxare

superrrrrrrrrr eu_vreau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
azi am lenevit...am dormit...am fost in vizita la matusi si bunica cu cadouri pt 8 martie...am facut intre timp si prajitura si placinta...si acum baita,tv si somnic pt ca maine dimineata incepe........ o alta saptamana

Offline

 

#168 2007-03-04 19:59:17

andrutza
Vizitator

Re: Propun un joc de relaxare

eu azi am stta pe net pe urma m-am culcat putin, am vb cu victor pe net, asa il cheama pe fostul iubit smile dar mi-e cam dor de el de cand ne-am despartit, iar pe seara am iesit cu parintii pe faleza putin ne-am plimbat si inapoi acasa.

 

#169 2007-03-04 21:38:52

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Propun un joc de relaxare

eu astazi am stat in casa..am asteptat sa se duca ploaia..am scris pt maine..m'am plictisit de teme....pe seara am fost sa vad un film la ubitu...l'am mintit ca nu mi'a trecut inca menstruatia...ca sa'l mai las si pe el sa fiarba..ca eu fierb mereu:Dbig_smile m'am simtit puternica...big_smilebig_smile si maine il voi rasplati..big_smilebig_smile

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2007-03-04 21:39:25)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#170 2007-03-04 22:31:30

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: Propun un joc de relaxare

eu trezit pl 8...tv, tel lu ubi si vorbit de meci..pe la 13 plekat de acasa ..cautat martisoare pt el, mama lui si fratele...dus la meci(super fain), apoi fugit acasa, papat,dus la tren si ajuns in camera de camin dl facultate de unde scriu acu.acush ma duc la somnik k-s tare obosita


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#171 2007-03-04 23:45:45

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Propun un joc de relaxare

eu_vreau a scris:

am o sora de 6 ani (la toamna incepem clasa I big_smile) si un frate de 27 big_smile

vreau si euuuuuuuuuu!am vazut o poza la mess,ea era?

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.