homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Propun un joc de relaxare-11


#191 2007-03-06 19:32:11

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: Propun un joc de relaxare

am avut o zi crima....m-am trezit la 6, ore de la 7 juma INCONTINUU pana la 7 seara...nu mai rezist...pap ceva si cred ca adorm pana ajung la pat...


mami de minuni hjarta

Offline

 



#192 2007-03-06 20:15:13

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Propun un joc de relaxare

eu iar am dormit pana pe la 10,am fost la scoala,iar acasa,iar la scoala ca am avut curs cu bebe mihaiescu si eram tare curioasa sa vad cum e!

Offline

 

#193 2007-03-06 23:39:37

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Propun un joc de relaxare

ce frumos am frecat'o eu aiurea azi(scuzati expresia!)..mi'am luat liber de la scoala...am dormit..am stat la calculator...am facut curat.. iar am stat la calculator....am vazut prison break....seara am vazut putin ubitu......acum iar prison break...si poate ma culc si yo..ca maine cursuri de la 8 si'ar cam trebui sa ma duc....


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#194 2007-03-07 00:49:33

persifona
Vizitator

Re: Propun un joc de relaxare

Trezit, fumat o tzigara, culcat la loc.. trezit, dush, uitat la tv si lenevit cu iubirea vreo 4 ore, mers la facultate, apoi pana la supermarket sa-mi iau cereale si periuta de dinti, apoi ajuns acasa, mancat zdravan (asta regret neutral ), forum, acum ma duc sa fac un ceai de slabit si apoi somnic pufos pana maine big_smile

Ultima oara a fost editat de persifona (2007-03-07 00:49:55)

 

#195 2007-03-07 11:16:00

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Propun un joc de relaxare

ziua mea de ieri a inceout in felul urmator: trezit (6.30 - ceea ce nu imi place dar n-am ce face,tre` sa joc cum mi se "canta") , mancat cu aia micii,imbracat si dus la scoala. venit de la scoala intrat pe forum(eu), piticii uitat la t.v. si jucat prin camera. am mai lenevit pe canapea vreo 2 ore pana la pranz cand le-am facut papa la cei mici si i-am pus la somninkul de frumusete. dupa care io intrat pe net pana s-au trezit dinou cei mici; stat si uitat la t.v. (altceva mai bun nu gasesc sa fac) , mers la cumparaturi, venit acasa si facut de mancare. am papat ceea ce imi place mie cel mai mult (spaghete bolognese) dupa care lenevit putin prin sufragerie si iesit cu catelul la o mica plimbare de seara sau mai bine zis la niste mici cumparaturi (dinou).venit acasa,facut dus,scris sms de "noapte buna" la iubi,uitat putin la t.v. si facut nanitzu pana dimineatza la 6.30...
p.s. abia astept sa am cele 2 sapt. libere sa pot dormi si lenevi toata ziua,daca voi putea bineinteles,deoarece vine iubi meu si nu mai scap de el..(nici nu vreau,evident)...

Ultima oara a fost editat de Ank-Su-Namun (2007-03-07 11:17:35)


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#196 2007-03-07 11:21:12

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Propun un joc de relaxare

zilele mele seamana asa de bine una cu alta incit cred ca pot sa iau cu copy paste de la celalalt post al meu....


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#197 2007-03-07 12:00:08

cryss26buc
Full member
Inregistrat: 2006-12-28
Mesaje: 479

Re: Propun un joc de relaxare

eu azi am o zi grea...sculat la 5 30 spalat,machiat,papat,iesit cu catelu,spalat catelu,la 7 plecat aici facut cafea fumat 2-3 tigari,completat procese verbale,uitat pe sesizari,trimis echipajele pe teren,si iata ma acum la 12 satula de munca dar mai am...trageri la 15.00 apoi verificat armament,la 19.00 plecat(sper) spre casa facut cumparaturi ca tre sa fac papa si sa bag ceva rufe apoi iesit cu catelu,luat antibebe,un sex si maine de la capat....offf

Offline

 

#198 2007-03-07 12:00:53

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: Propun un joc de relaxare

m'am trezit la 9 mi'am facut minutele la bicicleta am facut curatenie prin camera, mi'am facut baitza acum lenevesc deocamdata. trb sa imi fac tema la engleza :(ca....profa' aia e nebuna ,dupa plec la fac decat pt un sg seminar, dupa ma duc la iubi si vad ce mai fac pana diseara tongue


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#199 2007-03-07 12:07:09

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: Propun un joc de relaxare

eu am sarit peste un curs azi ca nu mai puteam sa ma trezesc dupa ziua de ieri big_smile acum ar trebui sa fac niste curat prin casa dar n-am chef...poate maine wink si de la 3 jumate facultate pana la 7 jumate...oricum mai bine ca ieri big_smile


mami de minuni hjarta

Offline

 

#200 2007-03-07 13:28:20

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Propun un joc de relaxare

am plecat cat am putut de repede de la scoala big_smilebig_smile si am frecat menta prin oras wink acum o frec (menta) acasa tongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#201 2007-03-07 13:55:43

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Propun un joc de relaxare

eu nimic special nu am facut azi,ma cam doare burtica si spatele...am baut o cafea,fumat 2 tigari(ca-s racita si nici pe lea nu le-am simtit),strans un pic de prin casa,un pic de vorba de iubitu'(care doarme acum ca a fost la facultate dimineata...e asa silitor,pacat ca nu ma molipsesc si eu:)),acum pe forum...mai tarziu nu mai stiu!

Offline

 

#202 2007-03-12 09:36:34

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: Propun un joc de relaxare

sad eu a adormit azi-noapte pe la 4-5 dimineata. urlau cainii in spatele blocului de parca era luna plina. un adevarat concert... (asa imi trebuie daca beau cafea la 9 seara; dar macar n-am mai avut cosmaruri). m-am trezit la 8.30, desi mi-am pus ceasul sa sune la 9.30. si beau coldrex. sad iar am luat raceala de la tata. acum plec la faculta' (unde nu vom face cursuri, ca profa are chef de cafele; dar ma intalnesc cu prietenele si le dau bombonici, ca sa le multumesc pentru ca imi sunt prietene.)
duuuuuuuuuuupe care o sa ne recitim pe forum. tongue


Nobody home

Offline

 

#203 2007-03-12 11:54:08

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Propun un joc de relaxare

trezit la 6 dimineata. mers cu sotul la spital sa vorbim cu doctorul tatalui sau. tatal - in coma cu hemoragie cerebrala. Diagnostic sumbru. Ieri l-am vazut (daca se poate spune asa) pe tatal sotului pentru prima oara in viata mea. Sotul, prima oara in 5 ani. Situatie destul de confuza: tatal lui i-a parasit acum 5 ani pe sotul meu si mama lui si nu a mai tinut legatura cu ei. Ironic acum, noi suntem singurii oameni pe care ii are acum in Iasi. Sotul sufera, ca e tatal lui, si nu pot sa nu sufar si eu pe langa el. Sora mamei mele e foarte frav bolnava. Ai mei nu sunt in tara. Eu am racit acum, "ca tiganul la mal", cum se spune. candidoza nu mi-a disparut dupa cele 2 luni de tratament; dr. meu e atat de ocupat, ca m-a programat abia pe 16 aprilie. Cred ca o sa schimb dr. - din nou. In rest, toate bune?! ar mai fi si altele, dar nu vreau sa va intristez de tot...
Nu am scris pentru a starni mila nimanui, doar ca nu aveam cu cine vorbi.
Multa sanatate!


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#204 2007-03-12 12:04:18

Danut
Sr. member
De la: Around the world - Cruising
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 1325

Re: Propun un joc de relaxare

Nicolle....
sunt situatii si mai naspa! Eu ma rog sa crepe soacra-mea.... si nu crapa! Iar de restul... faptul ca o sa intentez divort si ca voi fi burlac... poate ar trebui sa ma bucure, insa nu e asa. Sunt trist dar ma tratez! Tine capu' sus Nicolle, suntem lnaga tine dear!

Offline

 

#205 2007-03-12 12:10:40

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Propun un joc de relaxare

stiu ca sunt si situatii mai naspa. deocamdata, astea ma afecteaza pe mine. mersi oricum.


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#206 2007-03-12 12:15:22

Danut
Sr. member
De la: Around the world - Cruising
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 1325

Re: Propun un joc de relaxare

Hai, capu' sus... te stiu ca esti puternica! Adica... vineri ma incurajai pe mine pt ca acum tu sa pui capu jos? NU fa-ma sa viu dupe tine la Iassy... ca nu-i de bine! Viu si daca viu va dau peste cap rezerva e vin pe tat anu' ...asa ca zanbeste pana nu ma infurii! Got it? big_smile

Offline

 

#207 2007-03-12 12:15:54

vonda
Platinum member
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 19313

Re: Propun un joc de relaxare

Danut a scris:

faptul ca o sa intentez divort si ca voi fi burlac...

CE????Stiu ca nu e problema mea,si sunt sigura ca aveti motive serioase sa faceti asta(pt. ca sunteti 2 oameni maturi si inteligenti)..dar imi parea ca sunteti fericiti,si ca va iubiti..M'am intristat grater(

Ultima oara a fost editat de tantosica (2007-03-12 12:16:31)

Offline

 

#208 2007-03-12 12:26:20

Danut
Sr. member
De la: Around the world - Cruising
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 1325

Re: Propun un joc de relaxare

Tantosica...
Si eu am crezut acelasi lucru... in fine, nu vreau sa dezbat aici casnicia mea! A fost frumos, a fost o experienta.... Next! big_smile

Offline

 

#209 2007-03-12 12:28:26

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Propun un joc de relaxare

Danut a scris:

Hai, capu' sus... te stiu ca esti puternica! Adica... vineri ma incurajai pe mine pt ca acum tu sa pui capu jos? NU fa-ma sa viu dupe tine la Iassy... ca nu-i de bine! Viu si daca viu va dau peste cap rezerva e vin pe tat anu' ...asa ca zanbeste pana nu ma infurii! Got it? big_smile

ce sa facem?..viata e un montagne russe ..mai urci, mai cobori... din pacate, stau bine la ridicat moralul...dar la altii...de fata cu ei trebuie sa fii puternic...asa ca...io mai am un pic si plang...asa ca..ma retrag "pour le moment". imi pare sincer rau pentru problema ta, Danut si va doresc tot binele din lume!


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.