homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-135


#2547 2007-07-27 11:44:07

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

imi e lene sa fac de mancare smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 



#2548 2007-07-27 11:48:19

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: Ce gandesti acum?

mi-a trimis un mesaj: Te iubesc!!!
ce frumoooooooooooooosssss!!!!!!!!!!1 and I feel the same!!!


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#2549 2007-07-27 12:01:38

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: Ce gandesti acum?

Alexia_me a scris:

Alezzone cel mai bine e sa-ti vezi de viata ta propie si personala,crede-ma am incercat si eu se deschid ochii la mai multe "prietene" si...degeaba!Asta este adevarul din pacate,eu am invatat sa fiu mai "rece"!

E urat ce s-a intamplat intre noi si e prea mult de pove si nu stiu ce ati intelege. pe scurt, am avut impresia ca ea se indeparteaza de mine si il tine si pe el departe de mine la gandul ca el ar putea sa ma placa intr-o oarecare masura... asta nu am observat-o doar eu, ci si cateva din prietenele mele, care, la fel ca si mine, nu aveau niciun interes in a nascoci asa ceva!!! Am facut o gresala eu si el anul trecut - we kissed si unele evenimente ce au urmat ne-au dat de gandit mie si prietenelor mele ca el ar putea sa fi ramas cu o slabiciune pt mine. Si daca au fost mai multi care au observat asta, de ce nu ar fi observat si iubita baiatului, pana nu demult, my very best friend??? S-a departat voit si eu la fel ca sa nu-i intaresc suspiciunile si sa ii dau motive sa se indeparteze de tot. S-a deschis un sub pe tema asta si evident ca neaga tot, nu ma crede pe mine, ci pe el... asta e, ii doresc ca el sa nu ii dea vreodata motive de indoiala si sa ii fie credincios pana la moarte... cam greu de crezut... ii doresc sa nu vina vreodata la  mine sa imi spuna ca aveam dreptate!!! gonna be here forever for her! imi pare rau ca s-a ajuns la asta, simteam ca o pierd si ea la fel, am crezut amandoua ca e necesar sa lamurim unele chestii, fiecare avea, se pare, idei diferite... credea ca sunt suparata ca ea nu are timp decat pt el mai nou, eu credeam ca il fereste de mine, nu au fost suficiente argumentele si dovezile ca el poate fi si altfel decat il vede ea si I lost her... sad

Mda, imi dau warn pt 2 posturi unul dupa altul sad mi scuzi

Ultima oara a fost editat de Alezzone (2007-07-27 12:02:18)


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#2550 2007-07-27 12:15:02

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: Ce gandesti acum?

neatza........mor de somn


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#2551 2007-07-27 12:18:55

addicted
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-12
Mesaje: 2052

Re: Ce gandesti acum?

mitzili , mereu o sa cada pe noi . si fratemiu e rasfatzatul casei. [ aaaah si cretinul meu puturos are 28 ani ] smile siii.. la fel si in cazul meu... acuma fac curat fac cumparaturi si etc . plec de acasa pretz de cateva ore , intre timp vin ai mei si desigur daca prostul sta acasa.. face mizerie. iar ai mei vad dezastrul , el tace nu zice c`o facut el asta , si ma iau pe mine pe sus , ca n`am facut nimic lol asta`i deja barbarie si abuz de putere . nush daca sa rad sau sa`mi plang de mila !!! mi`s satula sad



You can’t live a positive life with a negative mind.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2552 2007-07-27 12:35:14

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

mi-a zis patzachina aia aseara k l-am rasfatzat pe frati-miu si ca asa cum il cresc asa o sa-l am......si i-am zis mai eu il cresc asa rasfatzat da alta o sa traga cu el dupa aia k doar nu ramane dupa fundu meu toata viata.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#2553 2007-07-27 12:57:16

addicted
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-12
Mesaje: 2052

Re: Ce gandesti acum?

e prostutza ? " asa o sa`l ai ? " asa o sa`l aiba ea lol o sa traga ce si cum tragi si tu acuma . ar face bine sa si`l " educe "  sa`l " modeleze " . cumnatica mea asa a facut cu fratemiu , cu ea nu e asa cum e cu mine ca deh.. ea ii mai taie portia la... cate ceva lol si nu se risca prostul !! tu da`i peste nas cretinei . aduna mizeria pe care`o face ea si pune`i`o in pat big_smile



You can’t live a positive life with a negative mind.

Offline

 

#2554 2007-07-27 13:18:36

berbecutza_ali
Full member
Inregistrat: 2006-07-20
Mesaje: 355

Re: Ce gandesti acum?

mi-e sooomn, si vreau sa plec acasa, dar mai am de stat inca 3 ore la servici.....


E toamna iar... si ploua picuri mari...
Curand vin si sarbatorile de iarna, cu parfum de portocale, vanile si cozonaci ... de-abia astept momentele astea de liniste, sa ascult colinde... si afara sa NINGAAAAAAAA!

Offline

 

#2555 2007-07-27 13:19:52

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Ce gandesti acum?

gata curatenia,mi-am spalat si adidasii...ce mi s-au inmuiat unghiile de la apa neutral
mai trebuie sa o ajut pe mama la mancare si gata (face ardei umpulti...beaahhh)


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#2556 2007-07-27 13:23:10

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: Ce gandesti acum?

am avut ora de conducere. A fost fein insa imediat trebuie sa merg la servici si nu am chef.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#2557 2007-07-27 13:36:17

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Ce gandesti acum?

berbecutza_ali a scris:

mi-e sooomn, si vreau sa plec acasa, dar mai am de stat inca 3 ore la servici.....

idem..:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#2558 2007-07-27 13:47:49

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

addicted a scris:

e prostutza ? " asa o sa`l ai ? " asa o sa`l aiba ea lol o sa traga ce si cum tragi si tu acuma . ar face bine sa si`l " educe "  sa`l " modeleze " . cumnatica mea asa a facut cu fratemiu , cu ea nu e asa cum e cu mine ca deh.. ea ii mai taie portia la... cate ceva lol si nu se risca prostul !! tu da`i peste nas cretinei . aduna mizeria pe care`o face ea si pune`i`o in pat big_smile

lollollol


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#2559 2007-07-27 14:24:24

Infinity
Hero member
Inregistrat: 2006-01-02
Mesaje: 3368

Re: Ce gandesti acum?

nicolle_rox a scris:

berbecutza_ali a scris:

mi-e sooomn, si vreau sa plec acasa, dar mai am de stat inca 3 ore la servici.....

idem..:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((

idem si eu..cu o mica rectificare..mai am de stat 5 ore  grater

Offline

 

#2560 2007-07-27 14:25:38

berbecutza_ali
Full member
Inregistrat: 2006-07-20
Mesaje: 355

Re: Ce gandesti acum?

faceem club? lol


E toamna iar... si ploua picuri mari...
Curand vin si sarbatorile de iarna, cu parfum de portocale, vanile si cozonaci ... de-abia astept momentele astea de liniste, sa ascult colinde... si afara sa NINGAAAAAAAA!

Offline

 

#2561 2007-07-27 14:31:12

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: Ce gandesti acum?

Si eu vin si eu vine,ma luati in club?Eu mai am 3 ore juma pana ies de la munci si apoi cu yubby in Ramnicu Sarat yupyyy!!!!


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

#2562 2007-07-27 14:36:51

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Ce gandesti acum?

ma inscriu!!!!! :-)

berbecutza, frumoasa poza de la avatar...si eu am avut nunta anul trecut, tocmai am sarbatorit un an de atunci...a fost aas frumooooooooooooos!!!!! mai vreau o data, in fiecare an....tot cu el, binenteles!!!

uuuf, poate terimnam curatenia in casa wknd-ul asta, ca nu mai poooot! in concediu promit ca n-am sa mai misc un deget....

Ultima oara a fost editat de nicolle_rox (2007-07-27 14:46:23)


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#2563 2007-07-27 14:51:41

berbecutza_ali
Full member
Inregistrat: 2006-07-20
Mesaje: 355

Re: Ce gandesti acum?

merci frumos nicolle, asa e taaaare frumos a fost....Felicitari pt aniversare! La multi ani fericiti, si copilasi dragalasi.... cati vreti voi!


E toamna iar... si ploua picuri mari...
Curand vin si sarbatorile de iarna, cu parfum de portocale, vanile si cozonaci ... de-abia astept momentele astea de liniste, sa ascult colinde... si afara sa NINGAAAAAAAA!

Offline

 

#2564 2007-07-27 14:53:32

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Ce gandesti acum?

Multumim frumos, la fel si voua....Noi deja vorbim si gandim in perspectiva, dar mai avem cateva problemute de rezolvat pana sa vina si bebe...lina. imi doresc tare mult o fetita!!! :-D


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#2565 2007-07-27 14:53:44

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

fetelor da eu ce sa mai zic ca abia am aj la serviciu....si ma asteapta si maine si poimaine


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.