homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-252


#4770 2007-08-28 10:19:01

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

an_dreea6 a scris:

m-am  hotarat sa astept sa vina dl  dumitrache si sa merg saptamana viitoare....cam grea decizie..si sper sa fie una corecta...astept insa un raspuns daca stie cineva exact cand se intoarce din concediu...multumesc ptr raspunsuri...multa sanatate va doresc

O sa te anunt eu cand se intoarce. Pt ca si eu trebuie sa ma duc in septembrie. Si la inceputul lunii o sa dau un telefon sa ma programez. O sa caut numarul de acolo ca sa dai si tu un telefon, pt ca la dansul se intra numai cu programare.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 



#4771 2007-08-28 11:32:51

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

an_dreea6 a scris:

mitzili a scris:

an_dreea6 a scris:

m-am  hotarat sa astept sa vina dl  dumitrache si sa merg saptamana viitoare....cam grea decizie..si sper sa fie una corecta...astept insa un raspuns daca stie cineva exact cand se intoarce din concediu...multumesc ptr raspunsuri...multa sanatate va doresc

O sa te anunt eu cand se intoarce. Pt ca si eu trebuie sa ma duc in septembrie. Si la inceputul lunii o sa dau un telefon sa ma programez. O sa caut numarul de acolo ca sa dai si tu un telefon, pt ca la dansul se intra numai cu programare.

multumesc mult de tot....sper sa pot sa-mi fac programare curand,ca eu in 15 septembrie trebuie sa plec la facultate la Timisoara...as fii dezamagita sa nu rezolv problema asta....

Uite si numarul de acolo: (021) 317 20 41, interior 182. Daca suni azi sa-mi dai si mie de veste daca a venit dl doctor


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#4772 2007-08-28 12:33:06

andrutza
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

Ne-am cam ciondanit ieri si de aseara are telu inchis sad

 

#4773 2007-08-28 12:35:40

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: Ce gandesti acum?

ma plictisesc grav!

Offline

 

#4774 2007-08-28 12:41:04

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: Ce gandesti acum?

tre sa invatz...why me?cand am acum episoade din sex and the city?...why grater?


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

 Publicitate


loading...

#4775 2007-08-28 12:41:17

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Ce gandesti acum?

l-am sunat la 12 si fara sa vreau l-am trezit si era asa morocanos.....cred ca e suparat ca nu am vrut sa merg aseara la el cesafac


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#4776 2007-08-28 12:52:23

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

an_dreea6 a scris:

am sunat...de luni il gasi pe dl doctor...pacat ca nu a fost prea amabila doamna de acolo...sa-mi dea mai multe informatii.sper sa reusesc sa fac programare...multumesc mult ptr tot

N-ai pt ce. Deci luni suni sa iti faci programare.
Intradevar asistenta doctorului este cam acra. Dna Cristina.....Cand vrea poate fi si ok, adica trimite asistentele sa te conduca la cutare cabinet. Toata ideea e sa nu-i stai ei in picioare si sa stai unde te pune ea.
Doctorul pare si el cam uracios. dar atata vreme cat asculti de sfaturile lui e om de treaba, si chiar poate sa si zambeasca big_smile
Atunci o sa sun si eu tot luni


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#4777 2007-08-28 12:56:40

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Ce gandesti acum?

offff m-am trezit cu un chef de nimic...trebuie sa ma apuc sa invat ptr restanta da n-am nici un chef sincer..nici nu stiu cand se da...saptamana trecuta nu era afisat nimic in campus

Offline

 

#4778 2007-08-28 14:01:04

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: Ce gandesti acum?

Le-am bagat in cuptor,abia astept sa le scot big_smile

Offline

 

#4779 2007-08-28 14:04:43

andrutza
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

Dc mereu tb sa intervina cate ceva si sa fim amandoi suparati....mai ales ca pleaca in voiaj peste 5 zile sad

 

#4780 2007-08-28 14:07:46

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Ce gandesti acum?

offf da-i un sms si spune-i ca nu ar trebui sa fie asa mai aveti putin timp si trebuie sa profitati de el si nu sa-l pierdeti cu prostii fa tu macar primul pas daca el e mai incapatanat

Offline

 

#4781 2007-08-28 14:08:46

andrutza
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

Are telefonul inchis de aseara si pe mess nu a intrat deloc

 

#4782 2007-08-28 14:09:43

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: Ce gandesti acum?

Du-te la el smile,cu o oferta de pace eventual big_smile

Offline

 

#4783 2007-08-28 14:11:09

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Ce gandesti acum?

da fa tu ceva sa dai de el..si chiar dac are tel inkis lasa-i un sms...poate il mai deskide si il inkide la loc...eu asa mai fac tongue

Offline

 

#4784 2007-08-28 14:11:12

andrutza
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

Sta ff departe de mine si plus de asta la ora asta dorm ai lui si nu pot suna la poarta ca se trezesc si ma simt aiurea....poate nu e nici acasa...I-am lasat un mesaj offline pe mess...

Ultima oara a fost editat de andrutza (2007-08-28 14:11:45)

 

#4785 2007-08-28 14:12:31

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Ce gandesti acum?

da asa tare v-ati certat incat sa-si inchida telefonul?

Offline

 

#4786 2007-08-28 14:23:05

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: Ce gandesti acum?

Ce paste bune au iesit,sunt buna de maritat lol

Offline

 

#4787 2007-08-28 14:24:35

micaella4
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-07-06
Mesaje: 4144

Re: Ce gandesti acum?

have mercy, mandy!!!!
some of us are still at work!! big_smile
tongue

Offline

 

#4788 2007-08-28 14:26:05

andrutza
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

Pai sa va zic.....a fost nunta lu frasu vitreg si i-au venit verisoarele si unul din prietenii lor la nunta la el si au stat la prietenul meu acasa, m-a chemat si pe mine la nunta am fost vineri la nunta totul bine si frumos pe urma ei s-au dus cu totii acasa la frasu vitreg eu nu m-am dus ca eram f obosita. A doua seara m-a chemat la gratar la el acasa cu totii, am stat pana la 12 noaptea am plecat acasa si pe urma ei s-au dus iar la frasu vitreg acasa, pe mine nu m-a chemat si m-a cam deranjat putin ca s-a dus fara mine. Alaltaieri am fost la plaja cu ei iar el era obosit ca a baut toate noptile de a rupt era plin de vanatai si a stat la plaja mai mult adormit si nu mi-a acord atata atentie cum o facea el de obicei. Ieri a intrat pe net si a zis ca vine la 18 la mine la care eu am intrebat dar ceilalti ce fac cica se duc la plimbare sid aca e ceva te anunt intra dupa ceva timp pe net imi spune ca cica hai ca mergem cu ei la plaja la ora 15:30 am zis ok. Pe urma ma suna ca cica se intarzie ca vrea si masa vitrega si cu mama ei sa vina la mire acasa sa-l vada si sa trecem pe la el si pe urma mergem la plaja si eu i-am zis atunci nu mai vin pt ca eu vreau sa imi petrec timpul cu tine nu cu totii, am stat 5 zile numai cu ei acum vreau sa stau si eu cu tine. I-am zis ca a stat non stop cu ei zi si noapte mai ales ca au dormit la el acasa, iar cu mine cand mai sta ca tre sa plece in voiaj. Si cica bine dar eu ma duc cu ei ca cica i-a promis lu ala ca se duce sa faca baie cu el pe vremea aia nasoala.....adica vezi doamne el da importanta unora straini si pe mine ma lasa de-o parte. Iar m-a sunat si a insistat sa merg si i-am zis ca nu vreau sa merg la plaja si sa stau cum se balaceste el in apa ca e vremea nasola eu vreau sa vina la mine sa stea cu mine.....dupa care m-a razgandit si i-am dat mesaj unuia din grup ca el n-avea mobilul la el si i-am zis ca vin si sa treaca ind rum sa ma ia si pe mine. Eu ma imbrac si astept de unde ca n-a venit, l-am sunat si imi zice ca cica eu sunt deja la plaja si probabil nu a auzit mesajulc and l=-a primit respectiva fata. Dar putea f bine sa zica hai vino ca te astept eu cand cobori din autobuz, dar el nimic. Si toate fazele astea m-au deranjat.....ceea ce m-a deranjat tare a fost ca nu m-a luat la ala acasa cu ei cand s-au dus dupa gratar si ieri ca le-a facut alora pe plac si mie nu si tot eu l-am sunat aseara sa-l chem la suc sa vb cu el si i-am zis ce m-a deranjat si a zis ca el asa e sa le faca pe plac celor care merita si sa se poarte frumos cu toata lumea si daca nu=mi convine astea e. De parca i-as fi cerut nu stiu ce acum, si colac peste pupaza cand eram cu el il suna ala de la buc care era acasa la el cica unde e berea si el in frigider hai ca ajung si eu imediat. M-a stresat sper ca o sa intelegeti ceva smile

Ultima oara a fost editat de andrutza (2007-08-28 14:29:21)

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.