homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-254


#4808 2007-08-28 20:06:00

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: Ce gandesti acum?

nervi nervi nervi...mi'a stricat mama planurile...ne citim peste 6 zile k plec la tara puss


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 



#4809 2007-08-28 20:08:04

Nikko
Full member
Inregistrat: 2007-02-15
Mesaje: 407

Re: Ce gandesti acum?

Amaria a scris:

ma duc sa fac o baclava

Cum se face o baclava?

Offline

 

#4810 2007-08-28 20:08:27

andrutza
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

Pai am povestit mai sus care a fost situatia acum.....si l-am sunat la ora 18 mi-a zis ca cica el a fost la plaja cu aia si alea de la 9 la 17 si l-am intrebat u mai vrei sau nu sa fi cu mine la care el a zis nu l-am intrbat dc a zis ca cica eu asa sunt si nu ma pot schimbat, sunt amabil cu toata lumea si ma port frumos cu toti, i-am zis ca nu ma deranjeaza asta dar sa vad ca exista o diferenta pt el intre restul lumii si mine nu sa se poarte la fel de amabil si sa fie la fel de saritor pt lume cum e si cu mine....nu e nici o diferenta, i-am zis ca-i respect decizia si nu o sa-l mai caut, sa aiba voiaj bun si o viata frumoasa.

 

#4811 2007-08-28 20:08:32

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Ce gandesti acum?

vezi k am postat eu la topicul"bucataria"mai demult


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#4812 2007-08-28 20:19:48

anitza
Full member
De la: Brasov la Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-21
Mesaje: 133

Re: Ce gandesti acum?

imi pare rau Andrutza, dar inseamna ca nu te merita.
si e un slab daca nu a avut putere sa iti zica in fatza ca nu mai vrea sa fie cu tine si ca te-a lasat pe tine sa te chinui atata timp.
daca ar fi crezut intr-o relatie la distanta ar fi trebuit sa zica, nu sa se poarte asa cum a facut-o.

o sa iti fie greu, dar va trebui sa ridici capul si sa mergi mai departe.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#4813 2007-08-28 20:22:53

andrutza
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

Nu stiu ce sa mai cred ca a fost totul perfect pana ieri, am fost la nunta am fost la munte imi promitea ca o sa fie totul bine, m-a intrebat chiar daca vreau sa ma marit cu el......si aseara avea ochii in lacrimi, nu stiu ce sa cred sincer

 

#4814 2007-08-28 20:26:43

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

ce sa crezi andrutza ca e un copil imatur care nu stie ce vrea.nu il mai cauta nu merita smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#4815 2007-08-28 20:28:33

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: Ce gandesti acum?

inka un examen juma si scap!smile


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#4816 2007-08-28 20:35:08

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: Ce gandesti acum?

andrutza , oamenii aia cu are a stat el zilele astea erau rudele lui? sau am inteles eu aiurea...?

Offline

 

#4817 2007-08-28 20:40:36

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: Ce gandesti acum?

am venit de la munte, ne-am certat dar cu ocazia asta am lamurit niste lucruri. si-a cerut iertare. sper sa fie ok de-acum in colo..

Ultima oara a fost editat de marissa (2007-08-28 20:41:01)


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

#4818 2007-08-28 20:41:06

andrutza
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

Nu, sunt verisoarele fratelui lui vitreg si iubitul uneia dintre ele. De fapt nici frate vitreg nu ii este ca nu e facut de mama lui.....

Ultima oara a fost editat de andrutza (2007-08-28 20:43:54)

 

#4819 2007-08-28 22:01:44

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: Ce gandesti acum?

aaa...atunci da,nu e normal comportamentul lui...daca erau din familie...mai era cum mai era dar asa... sad

Offline

 

#4820 2007-08-28 22:10:09

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Ce gandesti acum?

am o pofta de facut prostii dar...


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#4821 2007-08-28 22:37:30

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Ce gandesti acum?

ma uitam la desperate housewives si am scos o chestie un citat care mi se pare super tare..


"Have u met the perfect couple?the 2 soulmates whos love never dies?the 2 lovers whos relationship is never threatned,the husband and wife who trust each other compleatly.If u haven't met the perfect couple ,let me introduce you.they stand on the topper layer of a butter cream frosting.the secret of their succes?for starters they don't have to look at each other.."
:-<


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#4822 2007-08-28 22:41:23

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Ce gandesti acum?

offf andrutza cum poate spune ca ceilalti sunt ca si tine...doar nu ocupati acelasi loc... sad o sa regrete atunci cand va veni din voiaj va vedea ce inseamna restul lumii si ca tu nu vei mai fi acolo ptr el si la bine si la rau..
iar am probleme cu mama..."ca ce ala(prietenul meu) nu e de mine,ca e un neglijent(desi nu-l cunoaste) ca nu ne potrivim,ce am ajuns sa stau cu toti fraierii,n-am nici o pretenie de la mine.."
daca ar stii cat ma doare lui nu-i mai pot spune,mi-e jena..nu am cu cine vorbii si ma doare chiar foarte mult
cand i-am zis sa ma lase in pace cum alti parinti nu se baga in relatiile copiiilor mi-a zis "hai marita-te acum,pupa-l in fund...chiar asa ai ajuns".apoi ma intreba : " da n-a plecat acasa la parinti(el are parintii in jud Cta ,nu in Cta).eu am zis ca nu..si ea imi spune: "da sa plece si sa stea vreo 2 saptamani"
planuiam vineri seara sa raman la el .sa dormim o noapte nici asta nu mai am chef, ma vede ca-s suparata..dar nu ii pot spune si asa se simte ff rau...ai lui tin la mine ,iar ai mey nici macar nu vor sa-l cunoasca
nu va spun cum ma simt..mai rau decat un gunoi...ca ma trateaza asa...si totusi ma face in asa fel incat ptr 2 minute sa cred ca prietenul meu e cea ce spun ei,ca asta si vor sa imi arate ca oricum ca ei va fi..
de ce imi fac asta ????ce am facut sa merit asa??pe plan scolar mereu am facut ce au zis ei si am dat in bara cu literele(ca nu-mi plc),acum sunt mandrii ca sunt la 2 facultati(am dat si la psihologie unde voiam sa dau de prima data),incerc sa nu le raspund,stau in banca mea ...si viata mea intima vor sa fie dupa bunul lor plac ? grater grater grater

Offline

 

#4823 2007-08-28 22:46:38

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: Ce gandesti acum?

ca maine e ziua mea \big_smile/

Ultima oara a fost editat de mikki_20 (2007-08-28 23:30:29)


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#4824 2007-08-28 23:06:41

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

nici mama nu'l place pe iubi.....adica ma rog tot il comenteaza...nu'l accepta asha cum ma accepta ai lui....dar nu shtiu...orice ar zice mama..n'as crede nici 2 secunde ceva rau...adica eu's in stare sa o las maine pt el.......adica...poate asha e caracteru meu..dar daca mie mama imi zice ceva de rau...de'a naibii sa'i fac in ciuda-cred-demonstrez contrariul!


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#4825 2007-08-28 23:09:32

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

mie de asta mi-a si dat mama mereu libertate sa fac ce ma taie capu. Ca stie....ca sunt unguroaica de-a lu tata, si scorpioanca si tot ca mine am facut mereu. Si a zis ca decat sa imi interzica lucruri pe care eu oricum o sa le fac, mai bine nu se chinuie. Ca stie ca prefer sa ma dau cu capu singura si ca ma duce capu sa aleg ce e bine pt mine. Si pana acum am ales foarte bine.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#4826 2007-08-28 23:18:18

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Ce gandesti acum?

deci nu va doresc sa fiti in locul meu nici o secunoda...stiu ce urmareste sa ma lucreze psihic...intotdeauna n-am iesit de sub cuvant ,si acum cand ii iau apararea lui ,imi spune :"ce ai ajuns sa-l pupi in fund,n-ai nici o pretenitie de la tine"
fratimiu mereu a fost mai rebel si nu i-a pasat,i-a stors de bani si atat,facultate n-a facut ca n-a avut el chef si sta cu o tipa mai needucata si saraca..si cam prostuta(sincer)..
iar acum mi-a zis ca : "ce tu cu fratitu stangeti toti neispravitii"(DA NU-L CUNOASTE PE EL_doar ca nu-i place cum arata fizic,ca cica nu ne potrivim)
...ca o sa vina Chivu sa ma ia pe mine de nevasta...offf ce ma enerveaza,le place sa mearga in lume si : vai ce fata am...da parca traieste cu lumea..pe mine nu ma intreaba ca plang,sau cum ma simt..
m-a sunat si l-am tratat cam distant ca imi venea sa plang si sa-i zic sa ne despartim..ptr ca stiu ca il doare mult ca ai mey nu-l accepta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.