homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-520


#9862 2007-10-08 23:12:23

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

mikki_20 a scris:

mitzili si cam c trb sa faci? big_smile intreb si eu big_smile

Hartzoage, din cand in cand te mai certi cu un client, unu care vrea sa te fac pe tine responsabil de problemele lui, iar in rest stai si freci menta.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 



#9863 2007-10-08 23:14:00

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: Ce gandesti acum?

auzi imi dai pls id-ul de mess sa t intreb mai multe


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#9864 2007-10-08 23:17:04

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: Ce gandesti acum?

ma gandesc cat de ciudat e sa fii alaturi de o persoana pe care simti ca o iubesti din tot sufletul si alaturi de care te simti implinita,care iti raspunde in acelasi fel...ca dupa o luna totul sa se termine ca si cand n-a fost niciodata nimic adevarat,ca si cand totul ar fi fost doar o gluma...cat sange rece trebuie sa aiba sa nu mai dea absolut niciun semn,nici macar un simplu"buna.ce mai faci?esti bine?"...sa fie toata ziua pe mess si sa vada ca esti si tu,dar cu toate astea sa nu-ti adreseze nici macar un cuvant...nu-mi vine sa cred ca am ajuns in situatia asta...si cand ma gandesc ca mai acum vreo 2 luni imi faceam planuri de viitor cu  omul asta...credeam ca el e jumatatea mea...incep sa cred ca dragostea e o mare farsa...mi-am promis ca n-o sa mai sufar pt niciun barbat,mai ales pt el,dar parca tot nu-mi vine sa cred ca mi se intampla mie asta...


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#9865 2007-10-08 23:17:37

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Ce gandesti acum?

ce sweet ai fost. multumesc pt complimente, mi-aduc aminte ca am postat candva si eu poze pe aici si tare m-ai mai laudat lol
oricum, cine vorbea, nu vezi ca toata lumea te place si pe tine (fetele mai ales lol )
cat despre el... e un tip deosebit... si a facut multe pt mine si mi-a iertat f multe de asemenea.. si mi-a demonstrat de f multe ori ca ma iubeste... si a stat de atatea ori in genunchi in fata mea sa ma implore sa nu-l indepartez...si eu ii spuneam numai "pleaca sa nu te mai vad" :smilesmilesmile(
si acum nu inteleg d c s-a schimbat atat..... nu inteleg d c nu mai incearca.. de ce... daca spune ca ma iubeste.... ma tem ca o sa isi gaseasca pe cineva ca nah e barbat... am tot felul de ganduri in cap.... care mai de care mai sumbre... si sufar al dracului grater(
>big_smile<


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#9866 2007-10-08 23:17:59

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

dar pe ce motive v;ati despartit pink?
si tu senorita daca erai rea,cum spui...viatza ti'a intors'o acum:( cred....a venit si vremea ta,iar el s;a saturat probabil....
si inca ceva..ma plac fetele ca;s nebunica...tu esti de coperta de revista!tonguetongue

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2007-10-08 23:20:08)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#9867 2007-10-08 23:29:44

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Ce gandesti acum?

:wildhoney happy:...ce frumos e sa o iei de la inceput big_smile


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#9868 2007-10-08 23:30:39

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: Ce gandesti acum?

mitzili vezi ca ti'am trim mail pe privat big_smile


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#9869 2007-10-08 23:30:41

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

gata wildhoney? l'ai sunat pe noul crai?big_smile


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#9870 2007-10-08 23:33:52

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Ce gandesti acum?

nu pai am vrb pana cum pe mess...de ce sa il mai sun? Ii dau mesaj maine la prima ora...big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#9871 2007-10-08 23:33:56

ChoCoL4Te
Full member
Inregistrat: 2007-06-13
Mesaje: 833

Re: Ce gandesti acum?

Pfoaaa vreau sa dooooooorm si nu mi-e deloc somn !!grater


No one deserves your tears..and who deserves them won't make you cry

Offline

 

#9872 2007-10-08 23:36:15

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Ce gandesti acum?

pai stiu ca mi-a intors-o... dar acum, in ceasul 12.. ma chinuieste ingrozitor.... stau asa "atarnata" in aer asteptand sa isi revina el... si parca din ce trece timpul suntem tot mai departe.
la noi au fost f multe... incepand de la stil de viata, pasiuni, diferente dintre noi care si-au spus cuvantul... el este sportiv printre altele si mai mereu pleaca din tara cu asta... are o gramada de baieti in gasca, care mai de care mai badarani si de multe ori le tine partea aiurea... plus ca pt sportul asta calca peste tot.. peste mine, familie.. nu conteaza. daca el vrea sa plece maine, pleaca.. asta s-a intamplat inclusiv de ziua mea luna trecuta grater Pana sa ne certam mai rau mi-a zis ca ma ia cu el (in grecia era plecat) ca sa "nu fiu singura de ziua mea", recunoscand totusi k asta e singurul motiv, ca de fapt eu nu am ce cauta cu el in deplasarile astea ca "nu sunt de mine".
in fine.. sunt multe... faza cu fumatul mai e una din ele... mi-a zis ca se lasa de fumat pt mine (n-am fumat si n-o sa fumez vreodata, e o chestie pe nu o suport, nu din fite, dar efectiv fumul si mirosul detigara mi se par groaznice), a facut asta si cand eram in toiul certurilor s-a reapucat asa din senin. ca cik el e nervos si asta il calmeaza... si nici ca s-a mai lasat.. etc etc etc
ma faci sa rosesc janis :">
ms mult, esti o scumpa
http://starwarsloser.info/smile/love/love0025.gif
edit:
- am vazut ca si Nashi a reaparut printre noi si eu una ma bucur tare ca a revenit pusspuss
- schimari si pe site, cu nr de mesaje trimise de fiecare.... nice smile asta era o propunere a mea mai veche tongue Pacat ca eu sunt codasa pe aici.. intru rar din pacate ca la serv ne controleaza site-urile pe care le accesam si nu cred ca le-ar conveni sa vada ce de "sus" pt ce ma platesc lol

Ultima oara a fost editat de senorita (2007-10-08 23:53:09)


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#9873 2007-10-08 23:54:00

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: Ce gandesti acum?

e trist ce am citit mai sus... iti tin pumnii senorita, sper sa iti revii cat mai curand. cred ca la un moment dat toti trecem prin asa ceva.  imi amintesc si eu cat e de neplacuta situatia si uneori ma intreb cu cata convingere zic ca l-am uitat si ca nu m-as impaca vreodata cu el...   ehh, important e sa realizam ca pana la urma se pot intampla si altele mai rele si ca merita sa trecem cat mai repede peste astfel de suferinte ca o facem pt noi!  am zile in care ma simt atat de bine si de frumoasa incat nimic nu m-ar putea atinge, dar am si altele, ca cea de azi, de pilda, in care ma simt singura si neputincioasa...   pffffff, nu stiu daca mi-ar placea sa am puterea sa dau timpul inapoi, prea l-am descoperit pe cel ce il aveam langa mine si mi-a displacut neutral    asta e, move on! puss


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#9874 2007-10-09 00:08:01

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Ce gandesti acum?

Alezzone,
melci flumos http://starwarsloser.info/smile/love/love0085.gif
am citit si eu posturile tale de cand erai cu nervii la pamant si stiu ca nu ti-a fost usor.. de fapt doooh, e si normal sa fie asa, numai ca - u know - usor de dat sfaturi altora, greu de aplicat in cazul tau... si eu stiu ca pe undeva mi-o merit... insa cu toate astea stiu ca tin enorm la el si ca de o luna jumate fac tot posibilul sa fie bine... si ma amageste cateodata... dupa ziua mea, cand s-a intors in tara, m-a sunat sa iesim, sa ne vedem.. mi-a luat cadou ceva ce stia ca-mi doresc de mult.. ne-am tinut in brate minute in sir si am plans.. credeam ca revine la sentimente mai bune, dar nu... imi spune doar "n-ai idee cat de trist sunt fara tine si ce greu imi e, dar stiu ca daca ne impacam o sa ajungem iar sa ne strangem de gat si as ceda psihic definitiv"
nu-l pot face sa cedeze, sa mai incerce.. si mai grav e ca nu pot sa garantez ca si daca ne impacam nu vor mai exista certuri....
e asa rece cateodata, nu-l mai recunosc... http://starwarsloser.info/smile/sad/sad0049.gif


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#9875 2007-10-09 00:11:20

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: Ce gandesti acum?

off senorita...ce greu trebe sa iti fie...daca as putea ti'as da din stropul de fericire pe care il am eu...nu suport sa vad fete suferind...am trecut prin asta si acum nu mai suport nici un baiat care face o fata sa planga...


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

#9876 2007-10-09 00:16:00

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: Ce gandesti acum?

senorita a scris:

- schimari si pe site, cu nr de mesaje trimise de fiecare.... nice smile asta era o propunere a mea mai veche tongue:

eu acum am vazut cand ai zis tu rotfl


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#9877 2007-10-09 00:17:13

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Ce gandesti acum?

ce tare.. si cand te gandesti ca trebuia sa sarbatoresti mesajul nr 1000
http://starwarsloser.info/smile/happy/happy0064.gif


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#9878 2007-10-09 00:17:17

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: Ce gandesti acum?

de ce imi vine sa plang???????????????????????????


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

#9879 2007-10-09 00:18:27

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: Ce gandesti acum?

senorita a scris:

ce tare.. si cand te gandesti ca trebuia sa sarbatoresti mesajul nr 1000
http://starwarsloser.info/smile/happy/happy0064.gif

cand ai zis tu parca aveam 999 rotfl


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#9880 2007-10-09 00:18:50

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Ce gandesti acum?

de ce sa plangi daca esti happy? sad haide, sper ca nu te-am intristat eu sad
multumesc pentru incurajari.. ma simt ceva mai bine... mereu ma regasesc aici pe forum puss


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.