homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-521


#9881 2007-10-09 00:20:02

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Ce gandesti acum?

mikki_20 a scris:

senorita a scris:

ce tare.. si cand te gandesti ca trebuia sa sarbatoresti mesajul nr 1000
http://starwarsloser.info/smile/happy/happy0064.gif

cand ai zis tu parca aveam 999 rotfl

la mine se vedeau 1001. si erai deja Sr Member big_smile
felicitari si la cat mai multe


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 



#9882 2007-10-09 00:22:44

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: Ce gandesti acum?

senorita a scris:

de ce sa plangi daca esti happy? sad haide, sper ca nu te-am intristat eu sad
multumesc pentru incurajari.. ma simt ceva mai bine... mereu ma regasesc aici pe forum puss

nu m'ai intristat...stau asa si vad atatea pers suparate in juru meu si stau si ma gandesc : eu chiar nu am de ce sa fiu suparata?si ma intristez...si simt nevoia sa plang si nu imi dau seama de ce....sau ma rog...probabil pt ca sunt nebuna 8-}
Fii tare gagico, tu stii mai bine decat oricine ce merita el de la tine puss


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

#9883 2007-10-09 00:24:50

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: Ce gandesti acum?

merci senorita puss si la tine la cat mai multe mesaje big_smile


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#9884 2007-10-09 00:25:24

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Ce gandesti acum?

sar'na mult. incerc si lupt in continuare.. desi nu stiu cat ma mai tine...
si cand te gandesti ca ma ceruse in casatorie.. la cateva luni dupa ce ne-am cunoscut... ce se schimba lucrurile astea :-< sad neutral


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#9885 2007-10-09 00:26:56

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: Ce gandesti acum?

:big hug:


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

 Publicitate


loading...

#9886 2007-10-09 00:27:07

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: Ce gandesti acum?

senorita a scris:

sar'na mult. incerc si lupt in continuare.. desi nu stiu cat ma mai tine...
si cand te gandesti ca ma ceruse in casatorie.. la cateva luni dupa ce ne-am cunoscut... ce se schimba lucrurile astea :-< sad neutral

sincer m'a intristat povestea neutral


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#9887 2007-10-09 00:37:15

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Ce gandesti acum?

http://starwarsloser.info/smile/sad/sad0118.gif
gata cu plansul...ma duc sa ma bag in pat. maine la munk.. de la prima ora.
inca o data multumiri multe... sunteti super
http://starwarsloser.info/smile/sad/sad0126.gif


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#9888 2007-10-09 00:37:55

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: Ce gandesti acum?

nb senorita puss


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#9889 2007-10-09 00:38:46

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: Ce gandesti acum?

pfff senorita, as zice acum niste lucruri care nu ar face decat sa te intristeze si mai tare sad   exact prin astfel de faze am trecut si eu, doar ca la ultima despartire, care a fost si definitiva, am incercat sa tai raul de la radacina... se pare ca am reusit cat de cat, in sensul ca nu am mai raspuns la apelurile si semnalele ce au venit din partea lui si au fost cateva, mai directe sau mai indirecte, intrucat i-am cerut in seara despartirii sa nu ma mai caute vreodata si sa imi respecte cu sfintenie aceasta dorinta rotfl2    da, asa am facut! era solutia cea mai buna pt mine, chiar nu mai aveam de ce sa ma mai leg de un caz deja pierdut... no way! nu l-as ierta pt ca i-a trebuit altceva in absenta mea, nu l-as ierta pt nesimtirea cu care a venit la mine sa imi marturiseasca si sa planga!  am realizat ca nu a fost altceva decat teatru!!!!!    in fine, motive de despartire pot fi diverse! la fel si motivele de impacare...  ce cred eu din ce ai povestit tu... hmmm, sper sa nu trag concluzii pripite, se pare ca nu mai vrea si nu ma pun sa dau cateva din posibilele lui motive, poate ar fi dure, poate le ghicesti si tu deja...  uneori imi pare rau ca suferinta ce-am trait-o in mod aproape repetat, m-a facut aproape de piatra si atat de critica la adresa barbatilor...  mi-ar placea sa-ti pot spune ca maine vei fi iar cu el si sa si cred cele spuse sad  lasa-l! cum poti tu mai bine, cum stii tu mai bine!!! renunta la ideea ca mai poate fi ceva salvat!!! priveste-te in oglinda, spune-ti cat esti de frumoasa si cati te-ar dori si gandeste-te la tot raul pe care ti l-a facut! pune in balanta clipele petrecute cu el, cele bune si cele mai putin placute si vezi daca intr-adevar merita sa suferi atat!  fii tare si egoista pt tine!!! toate au un rost! inca ceva, nu te mai invinovati pt cele intamplate!!! daca el te-ar iubi cu adevarat, asa cum ti-o marturiseste inca (mentionez ca si ex-ul imi spunea acelasi lucru si inca mai aud asta din stg si din dr, e bine ca nu cred), ar reveni la tine fara ezitari!   pffffffff, iti tin pumnii sa iei decizia cea mai buna pt tine! be stronger than u already are and you might not know yet!!!!!
sa-mi spuna cineva ca n-am luat-o razna si ca in clipa de fatza plang de proasta ce sunt grater(((((((((


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#9890 2007-10-09 00:49:08

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Ce gandesti acum?

aoleu alezzone.... haide te rog nu pange si tu..... te implor.... destul am bocit eu.. off ce fraiere mai suntem cateodata..... nu pot sa cred. grater((
m-am gandit si eu de multe ori sa stii, ca nu mai vrea. i-am si zis: "pe cine incerci sa convingi ca ma iubesti, pe mine sau pe tine?!?".. si aceeasi poveste.. imi jura ca ma iubeste.. nu stiu, sunt momente cand se "inmoaie" si el si cedeaza.... dar tot mai rare.. si bomba bombelor stii care e? lucreaza unde lucrez si eu si ne vedem zilnic... e ca un calvar.... oricat as vrea sa il uit, sa il ignor, e f greu... de multe ori devin rea.. de multe ori ma ia plansul...de plecat nu pot pleca, pt ca sunt implicate in multe chestii importante aici, am deja bilet de avion pt inca o plecare anul asta si una la anul... iar oamenii de aici de la serviciu m-au invatat numai de bine, mi-au fost alaturi, nu pot sa-i las balta si sa plec din cauza problemelor de corason.
mi-am propus sa il las in pace, sa ies, sa uit.. si atunci vede si-mi scoate ochii ca "pretind ca-l iubesc si de fapt.." :smile(
sper din suflet sa reusesc sa il las in pace... desi mi-e greu k nu vreau asta, nu vreau sa il pierd.. e un om deosebit de la care am invatat multe, in ciuda tuturor neintelegerilor noastre si a diferentelor mai sus mentionate...
saptamana viitoare e si ziua lui... probabil ca va fi momentul decisiv... daca ma va invita sau nu. atunci voi lua decizia finala... daca el considera ca ma iubeste cu adevarat, normal ar fi sa ma cheme alaturi... chiar daca e vba de ziua aia, tot e un pas inainte..
astept.
PS: Alezzone, in ciuda tuturor problemelor actuale, baiatul asta chiar mi-a iertat multe si s-a purtat exemplar cand eu stergeam cu el pe jos. mi-a demonstrat ca exista si dragoste sincera.... si ca el mai sunt sa stii. ce va fi va fi.... oricum e cineva acolo si pt noi, cele trecute si prin "rau". chiar cred asta smile
va pup si va imbratisez. fiti tari si voi si nu va intristati din cauza mea.
noapte buna!!!

Ultima oara a fost editat de senorita (2007-10-09 00:52:01)


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#9891 2007-10-09 01:02:20

persifona
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

mitzili a scris:

Fetelor care sunteti din Bucuresti nu vreti nici una sa se angajeze la zapp? K m-a pus sefa sa caut.....si parca nimeni nu mai vrea sa munceasca

E psoibil sa vreau eu, dar momentan este doar o posibilitate.
Ziua mea de munca a fost naspa, nu mi-a placut. In mare parte pentru ca am si frecat menta grav de tot multe ore cand puteam sa plec,ca s-asa n-aveau treaba cu mine, eu fiind in training. O sa ma duc toate cele 2 saptamani daca oi rezista si oi vedea pe urma daca raman sau nu.. sincer, ma indoiesc neutral

 

#9892 2007-10-09 01:09:42

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: Ce gandesti acum?

smile  ultimul tau post arata ca esti puternica!!!! iti mai trebuie hotarare!!!! il vrei, nu-l vrei!!! uuuuuofffffffff, iti zic eu, IL VREI!!! asta e, crezi ca iti e mai bine cu el asa cu rele si cu bune si crede-ma ca te inteleg perfect!  imi spuneam ca mai bine m-as certa non-stop cu el decat sa ajungem sa nu ne mai vorbim vreodata!   sunt sigura ca vei trece peste si asta fara el! meriti ceva mult mai bun! asta trebuie sa iti repeti mereu! ca meriti ceva mai bun, nu unul pt care sa versi mereu lacrimi, nu unul care sa te amageasca si sa te joace dupa bunul lui plac!   mda, cu atitudinea asta mea mai noua nu cred ca-mi voi gasi alt iubit prea curand! tongue ehh, sa fim noi sanatoase!    iti reamintesc ca inca te invinovatesti!!! don't anymore!!!   U r the best, right????? lasa ca nici eu n-am fost usa de biserica si ne certam si fugea dupa mine pe strada mai ca in filme... la ce folos???  s-au spulberat toate visele, toate promisiunile, tot, intr-o clipita!  de ziua mea imi asteptam inelul, am primit despartirea! asa a fost sa fie!  trebuie sa fie cineva undeva si pt noi astea mai amarate tongue   sunt optimista si cu ochii-n patru si cu capul pe umeri! big_smile  te pupic!
pup fetele si noapte buuuuuuuuuuuna!!!!


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#9893 2007-10-09 01:26:28

andrada79
Full member
De la: orasul celor 7 coline
Inregistrat: 2007-02-18
Mesaje: 883

Re: Ce gandesti acum?

Mi-e somn ... si tare m-as mai baga in pat, langa strumf, ca sa-mi mai treaca dorul de tac'su, dar mi-e frica sa nu ma prinda iar in gheare visele nebune de noaptea trecuta. Mama, ce se mai cutremurau cladirile sub mine si ce mai alergam cu copilul in brate printre cadavre si daramaturi... Brr! Si baba aia din vis care , in loc sa se gandeasca sa-si salveze viata, ii ardea de lucrurile din casa.
Toata ziua m-am intrebat daca e tot un vis tampit sau e vreunul care prevesteste ceva rau ...
Poate ca mi se pare doar ca sunt paranormala. Oi fi mai mult paranoica.


"Şi chiar dacă mă vei mai iubi
Peste crivăţul iernii ce vine,
Fără braţe, cu ochii pustii
N-am să am ce întinde spre tine..." (Adrian Paunescu - Copaci fara padure)

Offline

 

#9894 2007-10-09 06:50:59

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

imi sta parul ca naiba sad


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#9895 2007-10-09 07:17:53

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: Ce gandesti acum?

ce bine am dormit azi-noapte in tren...pacat ca a durat numai 6 ore....si acum ma duc la examenul din practica de vara smile pe cai baieti!


mami de minuni hjarta

Offline

 

#9896 2007-10-09 08:34:59

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: Ce gandesti acum?

neata fetelor!o zi buna tuturor smile


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#9897 2007-10-09 08:46:42

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Ce gandesti acum?

eu_vreau a scris:

ce bine am dormit azi-noapte in tren...pacat ca a durat numai 6 ore....si acum ma duc la examenul din practica de vara smile pe cai baieti!

Bafta la examen!!


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#9898 2007-10-09 09:04:16

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

bafta ana!!!
neata fetele!!ma simt muuuult mai bine!!
ah....am visat:-ss am visat ca am fost violata....si ascunsesem..mi'era parca rusine...


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#9899 2007-10-09 09:32:17

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: Ce gandesti acum?

neatza! 
bafta ana! m-am trezit cu fundu-n sus si cu o durere de cap... mda, ma pun sa fac un dush si apoi merg la faculta unde stau pana pe la 20... neutral  si ca e vorba de vise, eu una am visat ca trebuia sa am grija de 2 bebici si imi era frica de ei si unul drepta rasplata ca il luasem in brate, a vomat pe mine! yuuuuuuuuck!!! rotfl


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.