homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D-5


#77 2007-12-20 20:32:19

vreausaninga
Full member
Inregistrat: 2007-01-20
Mesaje: 565

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

l-am luat si eu azi:D yupieeee


"Cred in valoarea de schimb a iluziilor..."

Offline

 



#78 2007-12-20 20:39:14

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

bravoooooo


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#79 2007-12-20 21:44:14

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

bravo vreausaninga!ma bucur! smile

Offline

 

#80 2007-12-20 22:48:54

vreausaninga
Full member
Inregistrat: 2007-01-20
Mesaje: 565

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

maien fac poza.. oricum nu conteaza cum iesi in amaratul ala de permis:))


"Cred in valoarea de schimb a iluziilor..."

Offline

 

#81 2007-12-20 22:50:50

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

felicitari vreausaninga..sa-l stapanesti sanatoasa:D


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2007-12-20 22:53:07

vreausaninga
Full member
Inregistrat: 2007-01-20
Mesaje: 565

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

multumesc


"Cred in valoarea de schimb a iluziilor..."

Offline

 

#83 2007-12-21 00:25:11

same_soulfly
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-11-26
Mesaje: 961

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

vezi sa dai semnatura maaaare! Ca mie nu mi-a zis nimeni si am dat-o mica rau si au marit-o aia de se vede fiecare pixel lol


Tot mai tăcut si singur/ În lumea mea pustie/ Si tot mai mult m-apasă/ O grea mizantropie.....

Offline

 

#84 2007-12-21 01:39:52

dojo
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2007-07-08
Mesaje: 276
Site

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

Eu tocmai mi-am luat carnetul acum cateva saptamani si cred ca la anu' imi iau o masina pe leasing. Momentan nu dispun de bani si nici rabdare nu am sa astept atata big_smile

Offline

 

#85 2008-01-05 13:27:25

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

fetelor am o problema....in carte gasesc teste cu masuri de prim ajutor in schimb nu gasesc teoria despre asta neutral nu stiu unde sa caut,de unde sa invat?ma poate ajuta cineva?


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#86 2008-01-05 13:36:05

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

daca faci o data testele si reti ce ai gresit e ok. eu asa am facut


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#87 2008-01-05 13:36:19

cat_eyes
Full member
De la: Blocul vecin
Inregistrat: 2006-07-01
Mesaje: 725

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

oana, eu am invatat din cartea galbena. dar invatat pe bune.
am auzit/vazut ca acum chestionarele sunt disponibile (legal sau nu, nu stiu cum s-a facut rost de ele). sunt vreo 30 din care iti pica unul sigur. incearca sa faci rost de alea in functie de judetul in care te afli.
trebuie sa fii prea batut in cap, zic eu, ca sa nu iei in aceste conditii. chiar maximum. (spun asta pentru ca stiu pe cineva care a avut testele si totusi nu a luat sala).

Offline

 

#88 2008-01-05 19:15:04

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

am chestionarele alea.mi-am  scos de pe net cateva chestii despre primul ajutor,mai citesc de acolo.o sa intreb si la legislatie sa vad ce mi se zice.oricum mai am pana dau examenul


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#89 2008-01-05 23:00:45

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

mai bine invata legislatia decat sa faci chestionare.
am auzit o groaza de picati plangandu-se ca au pierdut nopti cu chestionarele, dar recunoscand ca nu au pus mana pe lege. e o mare tampenie asta, pt ca se poate sa nu-ti "pice" din ce ai lucrat.
bafta!

Offline

 

#90 2008-01-05 23:27:03

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

o sa ma apuc si eu de scoala dar dupa ce termin cu licenta big_smile


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#91 2008-01-05 23:34:13

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

am chestionarele care se dau la examen. de fapt intrebarile is aceleasi, difera ordinea lor. am si un curs super cu poze si alea laea. mi le-a dat un instructor auto. cine le vrea mess me

eu una am invatat din cartea aia galbena. groazniccccccccc. prima data am picat examenul cu 21 de puncte. dupa aia am invatat de pe cursul pe care il am eu si am facut lea 30 de chestionare. l-am luat :-bd (a trecut cev timp de atunci)

Ultima oara a fost editat de Chocolate22 (2008-04-17 02:17:05)


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#92 2008-01-06 00:33:18

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

normal ca structura chestionarului e aceeasi. nu stiu la ce te referi tu dar ... ma rog tot 26 de intrebari sunt. eu de exemplu cand sunt la un examen (oricare ar fi el) nu ma pot abtine sa nu ma uit in foaia altuia. e un obicei prost. nu copii dor ma uit. la examen la sala m-am uitat pe chestionarul celui din fata mea. intrebarea pe care eu o aveam la numarul 1 el o avea la numarul 3. formularea era exact la fel. doar raspunsurile erau inversate. si normal ca nu poti invata  in genul: chestionarul nr x - intrebarea nr y - raspuns a,b.


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#93 2008-01-06 00:52:46

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

sa inteleg ca la sfarist e o intrebare?
eu cu o zi inainte de examen am facut primele 11 chestionare din alea de acasa. a doua zi la examen mi s-au nimerit mai bine de jumatate din intrebarile pe care le intalnisem cu o zi inainte. dar nu erau toate din acelasi chestionar. le vazusem in chestionare diferite. cand am ajuns acasa am cautat din nou intrebarile si nu le-am gasit pe toate la un loc.
deci eu cred ca am intrebarile care se dau la examen doar ca is aranjate frumos in 30 de chestionare. ce conteaza ordinea in care apar intrebarile?
cu structura chestionarelelor ai dreptate, dar nu imi amintesc cum erau exact. la sfarsit erau intrebari din infractiuni si alea alea si ultima era de prim ajutor.
apropo de chestionarele care se dau la examen nu o sa faca rost nimeni niciodata. ecat chestionarul cu intrebarile in ordine. nu poti avea acasa chestionarul x si la sala tot chestionarul x. la o adica subiectele unui examen is confidentiale.

Ultima oara a fost editat de flrramona21 (2008-01-06 00:54:08)


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#94 2008-01-06 13:31:23

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

mai eu is mandra de mine tare...nu conduc nu conduc ca nu-mi place dar si cand o fac....ma laud si eu na!...pe 1 ianuarie dimineata nu am mai ramas la sormea (am facut rev la restaurantului sotului ei la 50 de km de galati) ca am vrut sa vin acasa...si sotul meu a cam baut si am condus noaptea pe la 4 juma pe intuneric bezna (iar eu nu vad noaptea ca am o deficienta la ochi), ploua afara ca un fel de chiciura...oricum masina e cu abs asr si altele ca e vw..aveam tocuri, eram obosita si totusi am condus...recunosc foarte regulamentar 60 in localitat si 100 afara...bine ca era drumul gol gol si am facut cat face sotul meu pe un drum aglomerat...dar sunt mandra rau de mine...


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#95 2008-01-06 18:21:55

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: permisul de conducere,masini si femeile:D:D:D

oana_ a scris:

fetelor am o problema....in carte gasesc teste cu masuri de prim ajutor in schimb nu gasesc teoria despre asta neutral nu stiu unde sa caut,de unde sa invat?ma poate ajuta cineva?

oana teoria de la masurile de prim ajutor o vei invata la legislatie.vei face cateva ore doar despre asta.sunt cele mai usoare.ti-am zis,stai linistita,te stresezi prea mult.esti fata destepta,o sa iti fie foarte usor sa inveti,crede-ma!puss


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.