homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex normal, oral sau anal?-11


#191 2007-11-26 21:36:28

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: sex normal, oral sau anal?

eu doar in 69 simt smile.Am incercat si altfel,dar nu prea am simtit,probabil asa m-am obisnuit.In fine...atunci nu mai imi ramene decat sa astept acel moment....daca va veni vreodata tongue
ah...nici gand janis,la altii imi era rusine si sa merg in fusta mini sa imi vada picioarele smile...chiar este singurul din lume cu care as putea face ceva.Asa ca nu este asta motivul smile

Ultima oara a fost editat de Andra123 (2007-11-26 21:38:45)


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#192 2007-11-26 21:42:04

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: sex normal, oral sau anal?

big_smile...bestia...ce tare esti.Si al meu sta cu mana pe sanul meu smile.Sa va zic o faza...zilele trecute am citit aici pe forum ca barbatii au erectie in timpul noptii si in noaptea aia l-am pipait de mai multe ori sa vad daca are,asa in somn,nu eram f constienta,cred ca ma trezeam doar ca sa verific tongue.Din fericire dormea si el si putza lui de numa big_smile


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#193 2007-11-26 21:48:12

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: sex normal, oral sau anal?

JanisJoplin a scris:

moamah moamah..eu trag de el: uita'te bah aici ce fac!big_smilebig_smile e cel mai sexi sa privesti....numai privita ash face:P
eu zic sa te multumesti si asha...mai bine decat nimic...daca el zice ca e ok si asha..n'are nimic:)
sau poate..nu'i persoana potrivita..aia care reuseste sa te scape de toate inhibitiile:P nu da cu ceva'n mine....shtiu ca'i sotul tau...da' zic si eu:) si eu inainte eram inhibata...scarboasa....pfff...Pana n'a aparut el....n'am facut toate nebuniile astea de care va zic:)

hahahah esti amuzanta rau!!! rotfl2

dap, Andra pai atunci continua in 69 daca altfel iti este ciudat... important este sa te simti bine cand ii faci tot ce ii faci tongue

Offline

 

#194 2007-11-26 22:00:20

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: sex normal, oral sau anal?

Si eu stiam ca doar dimineata au,al meu pana merge sa faca pisi are erectie.Eu nu am probleme cu el,sa fie disperat smile...doamne ajuta ca as inebuni altfel tongue.Bineinteles ca mai are momente cand sare pe mine si ma dezbraca desi eu tip ca nu vreau,dar pana la urma vreau tongue.Dar cam in fiecare zi ma ciupeste,ma musca,ma pupa,imi trage bluza in cap,pantaloni jos,ma dispera.Astazi m-a inebunit,iar cand nu am nici un chef de joaca fac cu nervi cand ma chinuie asa.


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#195 2007-11-26 22:02:07

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

Love Chocolate..merci:D
da..si la mine bestia cauta sani in somn:))si se mai trezeste cateodata si ma violeaza asha....fara cuvinte...e bestial de mishto..in toiul noptii sa tzi se intample ceva asha frumos..dupa ce inainte de culcare v;ati iubit in prealabil...tongue


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#196 2007-11-26 22:07:38

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: sex normal, oral sau anal?

smile...eu sincer m-as supara urat de tot daca m-ar deranja din somn pt asa ceva.Eu am nevoie de preludiu si toate cele,daca ma ia asa cred ca ii sparg capul.Oricum nu e genul.Fetelor,stiti la ce m-am gandit....in timp ce facem dragoste al meu se gandeste doar la mine,adica sa ma simt eu bine,mereu face asa,doar cum imi place mie,cum simt eu mai tare si ma gandesc ca poate nu se concentreaza pe placerea lui.Plus ca eu am un chist care de multe ori ma doare si el mereu are grija sa fie finut,sa nu simt eu decat placere.Poate sa fie asta cauza pt care nu are el orgasm?Imi spune ca el oricum simte f bine si vrea sa simt si eu macar pe jumate.

Ultima oara a fost editat de Andra123 (2007-11-26 22:09:25)


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#197 2007-11-26 22:24:20

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

Bay!!!!! am stabilit ca toti au cand ejaculeaza...nu?tongue deci are..dar nu e asha iesit din comun..asha e el:P


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#198 2007-11-26 22:26:27

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: sex normal, oral sau anal?

smile smile smile...nu stiu cum se face smileyul ala care rade cu gura mare,am tot incercat variante dar nu au functionat tongue


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#199 2007-11-26 22:28:35

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

cu Dtongue  big_smilebig_smilebig_smile adik asha...cred..


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#200 2007-11-26 22:31:04

skumpi
Vizitator

Re: sex normal, oral sau anal?

Andra123 a scris:

Am incercat cu frisca...muuuuuulta frisca,dar sincer iti spun ca eram scarbita si nici nu cred ca am facut calumea.Cum se ducea frisca putin repede puneam iara,iar dupa incercarea asta nu am mai facut.Lui i-a placut f mult,dar nu este insistent daca stie ca nu imi prea place.Am cautat sa cumparam ceva special cu gust de fructe mai intens sau ceva de genul,dar nu am gasit.Oare exista?Are si un miros lichidul ala,ff putin miroase si nici nu este un miros urat,sunt constienta de asta,dar nu stiu de ce ma respinge in halul asta,iar cand il simt in gura....stiu ca am simtit atunci cu tot cu frisca si sincer abia m-am abtinut sa nu vomit sad

incearca cu sampanie big_smile

 

#201 2007-11-26 22:31:59

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: sex normal, oral sau anal?

nu asta big_smile...am mai vazut eu unul cu gura cascata,fara dinti.Cu sampanie,adica sa ma imbat?big_smile


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#202 2007-11-26 22:33:28

skumpi
Vizitator

Re: sex normal, oral sau anal?

nu mai...ii pui pe matz sampanie lol

 

#203 2007-11-26 22:35:19

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: sex normal, oral sau anal?

da alexia,ala smile...ms.Nu cred ca ar merge,mai rpd daca m-as imbata.Daca nu a mers cu frisca,cu sampanie nici atat sad

Ultima oara a fost editat de Andra123 (2007-11-26 22:40:26)


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#204 2007-11-26 22:39:11

skumpi
Vizitator

Re: sex normal, oral sau anal?

Andra123 a scris:

da alexi,ala smile...ms.Nu cred ca ar merge,mai rpd daca m-as imbata.Daca nu a mers cu frisca,cu sampanie nici atat sad

mai...nu sa te imbeti...vaiiii

 

#205 2007-11-26 22:43:15

Casual
Full member
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 227

Re: sex normal, oral sau anal?

sau poti sa-i dai cu axe prin zona smile


Orice e bun, ori e ilegal, ori imoral,ori...ingrasa.

Offline

 

#206 2007-11-26 22:44:57

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

ah hahaha..i'am zis ca'l pup pe el presidente acum pe net..ca mi'am facut pofta.....lol si zic: pune mana la gura si dupa pune mana pe el..pupa'l de la mine...la care el..dupa un timp...da un buzz(si avem imv dinala cu inimi) si zice: uite..si el te pupa=)) OMG ce nebuni suntem:))


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#207 2007-11-26 22:50:08

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

e super:X big_smile


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#208 2007-11-26 22:54:26

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: sex normal, oral sau anal?

Casual a scris:

sau poti sa-i dai cu axe prin zona smile

Chiar am incercat cu ceva parfum,dar am dat doar prin jur pt ca nu il pot da in varf neutral,ma gandesc ca ustura si oricum parfumul e amar tongue.Of,stiu nici cum nu e bine cu mine.Ms th1nkp1nk pt complimente,chiar ca sunt norocoasa,mai ales la cat de mofturoasa sunt eu nimeni nu m-ar suporta,dar el este atat de rabdator si iubitor cu mine de nici mie nu imi vine sa cred.Acum chiar ma gandesc sa beau ceva pt ca eu ma ametesc ff rpd,2-3 guri si sunt super happy tongue.Odata ne-am luat noi o bere si am baut si eu si stiu ca l-am violat atunci tongue.Oricum,este bine ca ii pot face si cu prezervativ,el este f multumit si cu asta.Stiti,la inceput,dupa ce m-a dezvirginat nu simteam nimic si aveam si dureri(nu stiam de chist)si imi era asa o groaza sa facem dragoste,plangeam de frica,mai aveam f putin pana la casatorie si el a vazut ca nu imi place si mi-a spus ca el nu pt sex ma iubeste ci pt ceea ce sunt si tot ce isi doreste este sa fiu sotia lui.Si ca vom face dragoste f rar,doar cand nu mai poate el sa se abtina.Plus aveam noi banuieli ca nu pot face copii si la fel nu l-a interesat.Oricum atunci mi-am dat seama cat de mult ma iubeste smile.

Ultima oara a fost editat de Andra123 (2007-11-26 22:56:06)


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#209 2007-11-26 22:58:57

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: sex normal, oral sau anal?

aoleu saracii, le-o dam cu parfum , le-o bagam in sampanie, eventual le punem si o fundita rosie... eu nu imi chinui iubitul cu asa ceva. este totul au naturel ca sa zic hihii tongue

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.