homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex normal, oral sau anal?-10


#172 2007-11-26 20:41:29

Casual
Full member
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 227

Re: sex normal, oral sau anal?

foarte ciudat.o sa-i intreb si eu pe prietenii mei sa vad ce zic si ei:) ca tare mi-i ciudata faza asta.
andra123 el are orgasm? ii place ceea ce face cu tine?


Orice e bun, ori e ilegal, ori imoral,ori...ingrasa.

Offline

 

#173 2007-11-26 20:43:26

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

Pai la tine se gandeste..te priveste..e foarte sexi sa iti privesti partenerul in timpul actului!tongue  Si eu zic...ca cel mai bine e sa nu te gandesti la nimic...sa te lasi in voia simturilor....


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#174 2007-11-26 20:44:50

Casual
Full member
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 227

Re: sex normal, oral sau anal?

ai dreptate Janis.din moment ce steagu e ridicat inseamna ca merge treaba pana la urma:)


Orice e bun, ori e ilegal, ori imoral,ori...ingrasa.

Offline

 

#175 2007-11-26 20:47:17

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: sex normal, oral sau anal?

Orgasm nu,cum am spus mai sus a avut doar o singura data,dar de ejaculat a ejaculat intotdeauna.Chiar nu s-a intamplat ncd sa facem si el sa nu termine.El spune ca ii place f mult si vad ca vrea,desi el nu era firea aia,sa fie disperat dupa sex,ca inainte sa ma dezvirgineze au trecut luni de zile in care nu am facut absolut nimic si nu era prea horny.Vrea sa facem in fiecare zi si mereu imi spune ca simte super.Da,te rog intreaba-i sa aflam mai multe pareri de baieti.


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#176 2007-11-26 20:50:29

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

Eu iti spun Andra ce shtiu de la al meu.Deci..nu shtiu cand are de fiecare data...dar shtiu ca atunci cand ii fac un oral dinala lluuung si frumos(adica nu 30 sec rapide si pac..ca pot si asha!tongue) cand il tachinez cu sarutari multe,si il opresc din ejaculat de 2-3 ori...cand il las sa'si dea drumu la sfarsit e in culmea fericirii si tremura de n'ai mai vazut asha ceva.Atat shtiu sa'ti zic:)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#177 2007-11-26 20:53:26

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: sex normal, oral sau anal?

smile...multumesc frumos janis,dar eu nu sunt pregatita sa ii fac oral.Nu pot suporta lichidul ala,am incercat,dar imi vine sa vomit si chiar nu ma pot abtine.In schimb ii pot face cu prezervativul,desi probabil ia din placere.


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#178 2007-11-26 20:55:41

Casual
Full member
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 227

Re: sex normal, oral sau anal?

JanisJoplin a scris:

Eu iti spun Andra ce shtiu de la al meu.Deci..nu shtiu cand are de fiecare data...dar shtiu ca atunci cand ii fac un oral dinala lluuung si frumos(adica nu 30 sec rapide si pac..ca pot si asha!tongue) cand il tachinez cu sarutari multe,si il opresc din ejaculat de 2-3 ori...cand il las sa'si dea drumu la sfarsit e in culmea fericirii si tremura de n'ai mai vazut asha ceva.Atat shtiu sa'ti zic:)

si eu patesc la fel.cu cat ma abtin mai mult cu atat e mai super intens si paralizez vreo 10 minute,ma rup de lume asa si n-am vlaga in mine.dar tot nush cum sa ejaculezi fara orgasm.aici ma gandesc si la felul cum se manifesta unii baieti atunci cand au orgasm.


Orice e bun, ori e ilegal, ori imoral,ori...ingrasa.

Offline

 

#179 2007-11-26 20:57:12

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

pai spune'i sa nu ejaculeze in gura ta..sa te dea la o parte..si gata:P sau sa se abtina si gata:)adik vreau sa zic ca eu il cunosc destul de bine(zic eu..dupa un an) incat shtiu cand ii vine si ma dau la o parte inainte cu cateva secunde..il iau il pup il mangai....si dupa 2-3 minute ma reapuc...
deci tu vrei sa spui ca din  cauza spermei(De final pana la urma) nu ii faci sex oral?Offff doaaamne eu nu pot sa'i fac deloc acum si mor!(am candida:P) ti'am zis...aia e un mic detaliu..spune'i sa te dea la o parte la final:P


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#180 2007-11-26 21:02:38

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: sex normal, oral sau anal?

Oooo...nu ma refeream la sperma,aia nu o pot vedea aproape de mine nici macar in prezervativ.Ma refeream la lichidul ala al lor,cu care se lubrifiaza.Cand este excitat ii curge.Nu e mult,dar este indeajuns pt mine.Cand ii fac cu prezervativ imi spune cand ejaculeaza si ma opresc pt ca nu suport,chiar daca este in prez.Of,Doamne,nu stiu ce sunt asa de sensibila,noroc ca el ma intelege,ncd nu a spus nimic ca mi-e scarba.


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#181 2007-11-26 21:09:44

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

Offf Andra...atunci nu mai zic nimic..ca nu mai shtiu ce:)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#182 2007-11-26 21:13:52

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: sex normal, oral sau anal?

Am citit....da janis...nu prea mai e nimic de spus sad


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#183 2007-11-26 21:16:45

Casual
Full member
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 227

Re: sex normal, oral sau anal?

bine spus th1nkp1nk! cam asa ceva vroiam si eu sa-i zic


Orice e bun, ori e ilegal, ori imoral,ori...ingrasa.

Offline

 

#184 2007-11-26 21:17:21

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

da...buna idee ThinkPink!


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#185 2007-11-26 21:20:56

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: sex normal, oral sau anal?

Am incercat cu frisca...muuuuuulta frisca,dar sincer iti spun ca eram scarbita si nici nu cred ca am facut calumea.Cum se ducea frisca putin repede puneam iara,iar dupa incercarea asta nu am mai facut.Lui i-a placut f mult,dar nu este insistent daca stie ca nu imi prea place.Am cautat sa cumparam ceva special cu gust de fructe mai intens sau ceva de genul,dar nu am gasit.Oare exista?Are si un miros lichidul ala,ff putin miroase si nici nu este un miros urat,sunt constienta de asta,dar nu stiu de ce ma respinge in halul asta,iar cand il simt in gura....stiu ca am simtit atunci cu tot cu frisca si sincer abia m-am abtinut sa nu vomit sad


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#186 2007-11-26 21:23:36

Casual
Full member
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 227

Re: sex normal, oral sau anal?

ai luat putin pe deget sa vezi ce curat e? nush cum ii miroase lui dar la mine parca e apa.e clara zeama aia ca un cristal smile


Orice e bun, ori e ilegal, ori imoral,ori...ingrasa.

Offline

 

#187 2007-11-26 21:23:48

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

poate nu esti facuta pentru asta Andra...renuntza si gata...de obicei cand iti place ceva...iti place de la inceput..daca ai incercat si cu frisca si nu...mai bine lasa
eu asha m'am hotarat sa ma apuc de oral...am bagat'o in gura spontan asha in timpul actului si eram extreeem de dulci impreuna..adik secretiile mele+secretiile lui:) si de atunci...am tot facut:P


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#188 2007-11-26 21:29:13

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: sex normal, oral sau anal?

Pai si al lui este transparent,dar nu este chiar ca si apa,ca si consistenta ma refer.Incep si eu sa cred ca nu sunt facuta pt asta,desi chiar speram ca in timp singura voi reusi,dar se pare ca nu.Oricum,cu prezervativul nu am probleme,ii pot face(atata timp cat nu ma vede el,adica doar in 69)si el chiar m-a laudat ca fac f bine,chiar de prima data a ramas uimit,nu ii venea sa creada ca fac asa fain.Cred ca problema mea este ca sunt prea scarboasa si pudica neutral


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#189 2007-11-26 21:31:58

Casual
Full member
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 227

Re: sex normal, oral sau anal?

seamana un pic cu carnea de porc.porcul mananca laturi dar carnea lui e buna.omul mananca orice e bun deci ce rezulta din el cum ar fi? fiecare cu apucaturile lui.


Orice e bun, ori e ilegal, ori imoral,ori...ingrasa.

Offline

 

#190 2007-11-26 21:33:47

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

moamah moamah..eu trag de el: uita'te bah aici ce fac!big_smilebig_smile e cel mai sexi sa privesti....numai privita ash face:P
eu zic sa te multumesti si asha...mai bine decat nimic...daca el zice ca e ok si asha..n'are nimic:)
sau poate..nu'i persoana potrivita..aia care reuseste sa te scape de toate inhibitiile:P nu da cu ceva'n mine....shtiu ca'i sotul tau...da' zic si eu:) si eu inainte eram inhibata...scarboasa....pfff...Pana n'a aparut el....n'am facut toate nebuniile astea de care va zic:)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.